Hoşgeldiniz!

Pervari Videoları İzle

pervari 03:48
pervari 5.282 izlenme - 9 yıl önce pervarİnİn sesİ turan batur
Düğün 3 01:14
Düğün 3 3.794 izlenme - 9 yıl önce pervarililer düğün
Düğün 06:02
Düğün 5.340 izlenme - 9 yıl önce şemami mustafa göktürk düğün antep siirt pervari
Pervari 04:03
Pervari 1.352 izlenme - 6 yıl önce pervari dostlarım
Düğün Pervarililer 2 06:08
Düğün Pervarililer 2 1.931 izlenme - 9 yıl önce şemami mustafa göktürk düğün antep siirt pervari
Siirt'te Hain Saldırı 8 Şehit 00:51
Siirt'te Hain Saldırı 8 Şehit 256 izlenme - 2 yıl önce Siirt’in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasında PKK’lılar karayoluna tuzakladıkları bombayı askeri aracın geçişi sırasında uzaktan kumanda ile patlattı. Patlamada ilk bilgilere göre 8 askerin şehit olduğu belirtiliyor. Siirt’in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasındaki karayolunda devriye görevini yürütün askeri aracıın geçişi sırasında PKK’lılar yola tuzakladıkları bombayı uzaktan kumanda ile infilak ettirdi. Patlamada zırhlı araçta bulunan askerlerden şehit olanların ve yaralananların olduğu belirtiliyor. Bölgeye çok sayıda ambulans sevk edildi.
Pervari 03:49
Pervari 514 izlenme - 7 yıl önce
Arfo Pervari 02:29
Arfo Pervari 399 izlenme - 6 yıl önce çok ünlü insanlar bakın nerde yüzüyor
Yağmur Yağar Taş Üstüne - Siirt Pervari İlkokulu 03:01
Yağmur Yağar Taş Üstüne - Siirt Pervari İlkokulu 170 izlenme - 2 yıl önce Siirt Pervari'den bir ilkokulunun öğrencileri, Münir Nurettin'in bestesini söylüyorlar. Çocuk sesi, bilimsel olarak yetişkin sesine denk sayılamazken; çocuklara seslerine uymayan şarkılar söyletilen ve işbirliğinin öğrenildiği korolar yerine, şov esaslı; çocuk istismarının gözümüze gözümüze sokulduğu günümüz çocuk şarkı yarışmalarına inat; bu tip çalışmalar yaygınlaştırılmalıdır. İlk defa öğrencilerini bağrına basıp doğru düzgün bir çalışma yapan müzik öğretmeni görüyorum. Belli ki kendisi Pervari'yi sürgün yeri olarak görmeyen, özverili bir müzik öğretmeni. Siirtli kardeşlerimizi de değerli öğretmenimizi de alkışlarla yaşatalım.
Tiyatro Kulübü 03:20
Tiyatro Kulübü 485 izlenme - 8 yıl önce siirt-pervari m.kemal i.ö.o tiyatro kulübü öğrencileri
Metin Filiz - Beğendik Beldesi 03:46
Metin Filiz - Beğendik Beldesi 311 izlenme - 4 yıl önce Siirt/pervari
PKK’dan Siirt’te Hain Pusu 8 Asker Şehit 00:51
PKK’dan Siirt’te Hain Pusu 8 Asker Şehit 216 izlenme - 2 yıl önce Siirt-Pervari karayolunda, patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu 8 asker şehit oldu. PKK'DAN BOMBALI TUZAK Siirt'in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasındaki karayolunda devriye görevini yürüten askeri aracın geçişi sırasında PKK'lılar yola tuzakladıkları bombayı uzaktan kumanda ile infilak ettirdi. 8 asker Şehit oldu. Siirt'te askere bombalı tuzak: 8 şehit Siirt-Pervari karayolunda, terör örgütü mensuplarınca menfeze yerleştirilen patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu 8 asker şehit oldu. Genelkurmay Başkanlığı, kalleş saldırıyla ilgili açıklama yaptı. SİİRT’in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasında PKK’lı teröristler karayoluna tuzakladıkları bombayı askeri aracın geçişi sırasında uzaktan kumanda ile patlattı, olayda 8 asker şehit oldu. Siirt’in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasındaki karayolunda devriye görevini yürütün askeri aracın geçişi sırasında PKK’lılar yola tuzakladıkları bombayı, bugün öğleden sonra uzaktan kumanda ile infilak ettirdi. Patlamada zırhlı araçta bulunan askerlerden 8’i şehit düşerken, yaralı askerlerin olduğu belirtildi.
Memet 02:12
Memet 233 izlenme - 7 yıl önce
Arfo Perver 00:37
Arfo Perver 177 izlenme - 6 yıl önce buralar batacak millet buraya bakın
Hertevince Konuşan Son 4 kişi - Kaybolan Diller 03:29
Hertevince Konuşan Son 4 kişi - Kaybolan Diller 150 izlenme - 2 yıl önce Dünya'da sadece 4 konuşanı kalmış Hertevince ile ilgili biraz bilgi ediniyoruz arkadaşlar. Bir de kaybolan ve kaybolmakta olan diller üzerine UNESCO'nun verilerinden bir demet var. Bu dili Siirt, Pervari, Ekindüzü köyünde son 4 kişi konuşabiliyormuş. Kuzey Süryanicenin bir koluymuş ve taa yetmişlerde bir Alman, bu dili araştırmış.