Hoşgeldiniz!

pervari

pervari 03:48
pervari 5.323 izlenme - 10 yıl önce pervarİnİn sesİ turan batur
Düğün 3 01:14
Düğün 3 3.798 izlenme - 9 yıl önce pervarililer düğün
Düğün 06:02
Düğün 5.346 izlenme - 9 yıl önce şemami mustafa göktürk düğün antep siirt pervari
Pervari 04:03
Pervari 1.361 izlenme - 7 yıl önce pervari dostlarım
Düğün Pervarililer 2 06:08
Düğün Pervarililer 2 1.932 izlenme - 9 yıl önce şemami mustafa göktürk düğün antep siirt pervari
Siirt'te Hain Saldırı 8 Şehit 00:51
Siirt'te Hain Saldırı 8 Şehit 263 izlenme - 3 yıl önce Siirt’in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasında PKK’lılar karayoluna tuzakladıkları bombayı askeri aracın geçişi sırasında uzaktan kumanda ile patlattı. Patlamada ilk bilgilere göre 8 askerin şehit olduğu belirtiliyor. Siirt’in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasındaki karayolunda devriye görevini yürütün askeri aracıın geçişi sırasında PKK’lılar yola tuzakladıkları bombayı uzaktan kumanda ile infilak ettirdi. Patlamada zırhlı araçta bulunan askerlerden şehit olanların ve yaralananların olduğu belirtiliyor. Bölgeye çok sayıda ambulans sevk edildi.
Pervari 03:49
Pervari 524 izlenme - 8 yıl önce
Arfo Pervari 02:29
Arfo Pervari 406 izlenme - 6 yıl önce çok ünlü insanlar bakın nerde yüzüyor
Yağmur Yağar Taş Üstüne - Siirt Pervari İlkokulu 03:01
Yağmur Yağar Taş Üstüne - Siirt Pervari İlkokulu 205 izlenme - 2 yıl önce Siirt Pervari'den bir ilkokulunun öğrencileri, Münir Nurettin'in bestesini söylüyorlar. Çocuk sesi, bilimsel olarak yetişkin sesine denk sayılamazken; çocuklara seslerine uymayan şarkılar söyletilen ve işbirliğinin öğrenildiği korolar yerine, şov esaslı; çocuk istismarının gözümüze gözümüze sokulduğu günümüz çocuk şarkı yarışmalarına inat; bu tip çalışmalar yaygınlaştırılmalıdır. İlk defa öğrencilerini bağrına basıp doğru düzgün bir çalışma yapan müzik öğretmeni görüyorum. Belli ki kendisi Pervari'yi sürgün yeri olarak görmeyen, özverili bir müzik öğretmeni. Siirtli kardeşlerimizi de değerli öğretmenimizi de alkışlarla yaşatalım.
Tiyatro Kulübü 03:20
Tiyatro Kulübü 485 izlenme - 9 yıl önce siirt-pervari m.kemal i.ö.o tiyatro kulübü öğrencileri
Pervari'ye Huzur Geldi 04:01
Pervari'ye Huzur Geldi 47 izlenme - 8 ay önce - Pervari'ye huzur geldi Pervari'de geçen yıla kadar hava kararınca evlerine kapanan vatandaşlar, artık geç saate kadar dışarıda geziyorSİİRT - Siirt'e yaklaşık 104 kilometre mesafede bulunan ve önceki yıla kadar da daha çok terör olaylarıyla sık sık gündemde yer edinen Pervari'ye huzur geldi.
Metin Filiz - Beğendik Beldesi 03:46
Metin Filiz - Beğendik Beldesi 315 izlenme - 4 yıl önce Siirt/pervari
Memet 02:12
Memet 233 izlenme - 8 yıl önce
Arfo Perver 00:37
Arfo Perver 177 izlenme - 6 yıl önce buralar batacak millet buraya bakın
PKK’dan Siirt’te Hain Pusu 8 Asker Şehit 00:51
PKK’dan Siirt’te Hain Pusu 8 Asker Şehit 219 izlenme - 3 yıl önce Siirt-Pervari karayolunda, patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu 8 asker şehit oldu. PKK'DAN BOMBALI TUZAK Siirt'in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasındaki karayolunda devriye görevini yürüten askeri aracın geçişi sırasında PKK'lılar yola tuzakladıkları bombayı uzaktan kumanda ile infilak ettirdi. 8 asker Şehit oldu. Siirt'te askere bombalı tuzak: 8 şehit Siirt-Pervari karayolunda, terör örgütü mensuplarınca menfeze yerleştirilen patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucu 8 asker şehit oldu. Genelkurmay Başkanlığı, kalleş saldırıyla ilgili açıklama yaptı. SİİRT’in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasında PKK’lı teröristler karayoluna tuzakladıkları bombayı askeri aracın geçişi sırasında uzaktan kumanda ile patlattı, olayda 8 asker şehit oldu. Siirt’in Şirvan ile Pervari ilçeleri arasındaki karayolunda devriye görevini yürütün askeri aracın geçişi sırasında PKK’lılar yola tuzakladıkları bombayı, bugün öğleden sonra uzaktan kumanda ile infilak ettirdi. Patlamada zırhlı araçta bulunan askerlerden 8’i şehit düşerken, yaralı askerlerin olduğu belirtildi.
Pervari'de Teslim Olan Terörist: 02:44
Pervari'de Teslim Olan Terörist: "Zorla Dağa Götürüldüm.birçok Kez Kaçmaya Çalıştım Ama Başaramadım" 33 izlenme - 8 ay önce Pervari'de teslim olan terörist: "Zorla dağa götürüldüm.Birçok kez kaçmaya çalıştım ama başaramadım"SİİRT - Siirt'in Pervari ilçesinde güvenlik güçlerine teslim olan teröristlerden biri, terör örgütü PKK tarafından kandırılarak dağa götürüldüğünü belirterek, birçok kez kaçmaya çalıştığını...
Hertevince Konuşan Son 4 kişi - Kaybolan Diller 03:29
Hertevince Konuşan Son 4 kişi - Kaybolan Diller 176 izlenme - 3 yıl önce Dünya'da sadece 4 konuşanı kalmış Hertevince ile ilgili biraz bilgi ediniyoruz arkadaşlar. Bir de kaybolan ve kaybolmakta olan diller üzerine UNESCO'nun verilerinden bir demet var. Bu dili Siirt, Pervari, Ekindüzü köyünde son 4 kişi konuşabiliyormuş. Kuzey Süryanicenin bir koluymuş ve taa yetmişlerde bir Alman, bu dili araştırmış.
Pervari'de Teslim Olan Terörist: 02:44
Pervari'de Teslim Olan Terörist: "Birçok Kez Kaçmaya Çalıştım Ama Başaramadım" 10 izlenme - 8 ay önce Siirt'in Pervari ilçesinde güvenlik güçlerine teslim olan teröristlerden biri, terör örgütü PKK tarafından kandırılarak dağa götürüldüğünü belirterek, birçok kez kaçmaya çalıştığını...
Pervari'de Tespit Edilen Bir Grup Terörist Havadan ve Karadan Vuruluyor 01:04
Pervari'de Tespit Edilen Bir Grup Terörist Havadan ve Karadan Vuruluyor 6 izlenme - 8 ay önce Pervari'de tespit edilen bir grup terörist havadan ve karadan vuruluyor İlçe kırsalında köşeye sıkıştırılan teröristler hem havada hem de karadan vuruluyorSİİRT - Siirt'in Pervari ilçesi kırsalında terör örgütü PKK mensuplarına yönelik başlatılan geniş kapsamlı operasyon sürüyor.
Pervari'de Çok Sayıda Silah ve Mühimmat Ele Geçirildi 02:18
Pervari'de Çok Sayıda Silah ve Mühimmat Ele Geçirildi 3 izlenme - 8 ay önce Pervari'de çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildiSİİRT - Siirt'in Pervari ilçesi Yazlıca (Herekol) Dağı bölgesinde tespit edilen 3 büyük mağarada çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi.