Hoşgeldiniz!

perver

Sivan Perwer - Serhildan Jiyane 03:18
Sivan Perwer - Serhildan Jiyane 125.603 izlenme - 3 yıl önce Şarkı sözleri(lyrics): serhildan jiyan e serhildan li sere çiyan hey berxwedan di nava zîndan denge xorta xweş te min hele denge keçan dilovan serhildan, berxwedan.. serhildan jiyan e hey hey berxwedan jiyan e rawestan ne kare me ye peşveçun armanca me ye kurdistan* li heviya me ye çaven wi li reça me ye serhildan, berxwedan.. serhildan jiyan e hey hey berxwedan jiyan e denge karker ji karistane e xwendevan ji dibistane denge peşmerge ji qade te denge şehid ji goristane serhildan, berxwedan.. serhildan jiyan e hey hey berxwedan jiyan e
Şivan Perverden Kürtçe Bir Şarkı Delale..kürtçe Müzik 04:39
Şivan Perverden Kürtçe Bir Şarkı Delale..kürtçe Müzik 234.852 izlenme - 7 yıl önce şivan perverden kürtçe bir şarkı delale..
Halit Bilgiç Babam 05:05
Halit Bilgiç Babam 289.919 izlenme - 8 yıl önce beklenen yilmaz güney klİbİ BABAM
Şivan Perver Leyla 03:13
Şivan Perver Leyla 83.368 izlenme - 8 yıl önce
Şivan Perwer - Hewale Bargiran 03:57
Şivan Perwer - Hewale Bargiran 118.453 izlenme - 8 yıl önce sivan perwer - hewale bargiran (alamut1@hotmail.de)
Şivan Perver   De Xalo 03:01
Şivan Perver De Xalo 115.420 izlenme - 8 yıl önce şivan perwer
Kürtçe Şarkı Şivan Perver Delali 04:39
Kürtçe Şarkı Şivan Perver Delali 51.609 izlenme - 7 yıl önce şivan perver delali
Sivan Perwer - Kaval - Umuda Giden Bir Yol 03:24
Sivan Perwer - Kaval - Umuda Giden Bir Yol 66.764 izlenme - 8 yıl önce sivan perwer - kaval - umuda giden bir yol (alamut1@hotmail.de)
Şivan Perver Yeni Klip (Welat) 04:33
Şivan Perver Yeni Klip (Welat) 35.051 izlenme - 8 yıl önce bu şivan perverin yeni yazdığı şarkı çok güzel repte var gerçek__________ muhittin kaya ceyhanda urfalı
Şiwan Perver Kırıbe 05:22
Şiwan Perver Kırıbe 32.221 izlenme - 8 yıl önce cok guzel yavsıye ederım umarım begnırsınız....
Şivan perwer - xanima min 07:15
Şivan perwer - xanima min 61.748 izlenme - 8 yıl önce Şivan perwer - xanima min (alamut1@hotmail.de)
şıvan perwer 04:57
şıvan perwer 35.393 izlenme - 8 yıl önce değerli bir eser umarım beyenirsiniz iyi seyirler
Türkçe Şarkı Şıvan Perver Den Yemen Şarkısı 06:27
Türkçe Şarkı Şıvan Perver Den Yemen Şarkısı 24.935 izlenme - 7 yıl önce türkçe şarkı şıvan perver de yemen şarkısı
En Yakın Arkadaşın Tecavüzcü Coşkun Olması 06:37
En Yakın Arkadaşın Tecavüzcü Coşkun Olması 14.878 izlenme - 2 yıl önce Ferdi Tayfur'un başrolünde oynadığı batan güneş ve yine Ercan Turgut'un başrolünde oynadığı yanmışım filminden kesitler. Bu iki filmde de yardımcı oyuncu olarak karşımıza çıkan Coşkun abimiz, arkadaşın sevgiliye aşık olması kavramını bizlere gösteriyor. Kendine özgü taktikleri ile birlikte tabi ki.
sivan perwer - zahidem 05:02
sivan perwer - zahidem 32.815 izlenme - 8 yıl önce sivan perwer - zahidem (alamut1@hotmail.de)
Şivan Perver-Naze 02:57
Şivan Perver-Naze 20.652 izlenme - 7 yıl önce
Şivan Perver Xalo 03:01
Şivan Perver Xalo 22.898 izlenme - 7 yıl önce süper bi ses
Mardin Resimleri 02:21
Mardin Resimleri 23.286 izlenme - 8 yıl önce mardin evleri, mardin resimleri, ceylan , siwan perver
ŞİVAN PERVER SEYRAN 04:42
ŞİVAN PERVER SEYRAN 7.571 izlenme - 3 yıl önce YAZGÜLÜ KÖYÜ'NÜN GÜZEL İNSANLARI....
Şivan Perver İlkay Akkaya-Desmal 04:52
Şivan Perver İlkay Akkaya-Desmal 13.492 izlenme - 7 yıl önce
Şivan Perver'in Kanada Macerası 08:31
Şivan Perver'in Kanada Macerası 5.045 izlenme - 2 yıl önce 20 Ağustos 2009 tarihli haberlere göre Şivan Perver ve beraberindeki birkaç kişi Kanada/Toronto'da Hummer jiple konser yolculuğundan iken Kanada Polisi tarafından durdurulup yakanlanmış, ardından yanlış anlaşılma diyerek serbest bırakılmışlar. Sorun polislerle dil konusunda anlaşamamaları imiş. Niye durdurulmuşlar orasını bilmiyorum yoruma açık. Benim dikkatimi çekense Kanada Polisinin işini çok profesyonel yapması.
İbrahim Tatlıses Şivan Perver Hay Gidi 05:50
İbrahim Tatlıses Şivan Perver Hay Gidi 14.317 izlenme - 7 yıl önce ERZURUM KADİR TOPRAK SUNAR
Mehmet Çelik  Lele Dine 2013 Orjinal Klip  (Süper Kürtçe Şarkı)
Mehmet Çelik Lele Dine 2013 Orjinal Klip (Süper Kürtçe Şarkı) 7.658 izlenme - 4 yıl önce DÜGÜN FESTİVAL KONSER AÇILIŞLARINIZDA VE TÜM ETKİNLİKLERİNZDE MEHMET ÇELİK VE EKİBİNİ ARANIZDA GÖRMEK İSTİYORSANIZ 0543 678 44 06 NO DAN ULAŞABİLRSİNİZ.
Şivan Perver İlkay Akkaya-Desmal 04:52
Şivan Perver İlkay Akkaya-Desmal 8.728 izlenme - 7 yıl önce
Halit Bilgiç 03:53
Halit Bilgiç 22.434 izlenme - 8 yıl önce www.halitbilgic.net
  İbrahim Tatlıses ile Şivan Perver Diyarbakır'da düet yaptı 01:34
İbrahim Tatlıses ile Şivan Perver Diyarbakır'da düet yaptı 5.771 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Diyarbakır'a yaptığı tarihi ziyarette ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ile Kürt sanatçı Şivan Perver düet yaptı. Haberin Fotoğrafları İçin Tıklayınız! Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde bulunan Kantar Kavşağı'nda düzenlenen açılış töreni, Diyarbakır Valisi Mustafa Cahit Kıraç'ın açılış konuşmasıyla başladı. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker'in konuşmasının ardından sahneye davet edilen Irak Kürdistan Bölgesel Başkanı Mesut Barzani, Kürtçe konuşma yaptı. Konuşmasında barış mesajları veren Barzani'nin ardından sahneye çıkan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ile Şivan Perver, Kürtçe 'ağlama' anlamına gelen 'Megri' şarkısını birlikte yorumladı. Her iki sanatçı düet esnasında barış mesajları da verdi. "ÇOCUĞUM DOĞSA İSMİNİ BARIŞ KOYACAĞIM" Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ile Şivan Perver'in düeti ve ardından barış mesajları verdiği esnada açılışın yapılacağı alanda bulunan çok sayıda insan gözyaşlarını tutamadı. Yüksek sesle barış mesajlarının verildiği alanda Şivan Perver Kürtçe, İbrahim Tatlıses ile Kürtçe ve Türkçe açıklamalarda bulundu. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, bu buluşmaya destek veren başta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Mesut Barzani'ye teşekkür etti. Tatlıses, "Şivan ve benim ne şana ne de şöhrete ihtiyacımız var. İhtiyacımız olan tek şey barıştır. Atılan bu olumlu adımlar bizleri çok rahatlattı. Son bir şey daha söylemek istiyorum. Doğacak çocuğumun ismini 'Barış' koyacağım" dedi. Sanatçıların buluşmasının ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan halka hitap etmek üzere sahneye çıktı.
Şivan perver hozan remzi düeti ve  ardahan mehmet ali arslan köyü 03:54
Şivan perver hozan remzi düeti ve ardahan mehmet ali arslan köyü 5.621 izlenme - 5 yıl önce Şivan perver hozan remzi düeti ve ardahan mehmet ali arslan köyü
Şivan Perver İbrahim Tatlıses Tarihi Konuşmaları ve Düetleri (Diyarbakır) 14:19
Şivan Perver İbrahim Tatlıses Tarihi Konuşmaları ve Düetleri (Diyarbakır) 5.314 izlenme - 4 yıl önce Şivan Perver İbrahim Tatlıses Düet Diyarbakır Şiwan Perwer İbrahim Tatlıses Düet Diyarbakır Şivan Perver İbrahim Tatlıses Düet Diyarbakır Şiwan Perwer İbrahim Tatlıses Düet Diyarbakır Şivan Perver İbrahim Tatlıses Düet Şivan Perver İbrahim Tatlıses Düet şivan Perver İbrahim Tatlıses Düet ibrahim Tatlises Şivan Perver Tayyip Erdogan Barzani Diyarbakır İbrahim Tatlises Şivan Perver Tayyip Erdogan Barzani Diyarbakır İbrahim Tatlises Şivan Perver Tayyip Erdogan Barzani Diyarbakır Osman Baydemir Sırrı Sakık recep Tayyip Erdoğan Barzani Diyarbakir basbakan Erdoğan Barzani Diyarbakir ibrahim Tatlisese Sivan Perver Diyarbakir ibrahim Tatlıses Şivan Perver Düet ırak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesud Barzani İle Ünlü Kürt Sanatçı Şivan Perver, Habur Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye Giriş Yaptı. Barzani İle Perver, Kendilerini Karşılayanlarla Sohbet Ettikten Sonra Diyarbakır'a Doğru Hareket Etti. barzani'yi, Şırnak Vali Vekili Mustafa Akgül, Ak Parti Şırnak Milletvekili M.emin Dindar, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Demir Ve Çok Sayıda Kurum Müdürleri Karşıladı. barzani'yi Karşılamada Konuşan Ak Parti İl Başkanı Mehmet Demir, Ziyaretin Kürt Ve Türk Halkı Arasında Sevgi Barış Ve Kardeşliğin Daha Da Güçlenmesine Vesile Olacağını Belirtti. demir, "sayın Başkanım Hoş Geldiniz, Şeref Verdiniz Bizlere. Öyle Ümit Ediyor Ve İnanıyoruz Ki Bu Ziyaretiniz Kürt Ve Türk Halkı Arasında Sevgi Barış Ve Kardeşliğin Daha Da Güçlenmesine Vesile Olacaktır. Zat-ı Alinizin Biz Kürtler İçin Çok Büyük Değer İfade Ettiğini Özellikle Belirtmek İstiyorum. Sizin Şahsınıza Dair Bu Milletin Yüreğindeki Umudun Hiçbir Zaman Sönmemesini Diliyor Tekrar Hoş Geldiniz, Şeref Verdiniz, Baş Göz Üstüne Geldiniz." Dedi. barzani Ve Perver, Karşılamanın Ardından Daha Sonra Karayoluyla Diyarbakır'a Doğru Hareket Etti. recep Tayyip Erdoğan, abdullah Gül, kemal Kılıçdaroğlu, devlet Bahçeli, selahattin Demirtaş, ak Parti, chp, mhp, bdp, bbp, bülent Arınç, numan Kurtulmuş, cemil Çiçek, melih Gökçek, mustafa Kemal Atatürk, egemen Bağış, deniz Baykal, muharrem İnce, kamer Genç, şafak Pavey, gürsel Tekin, oktay Vural, alparslan Türkeş, muhsin Yazıcıoğlu, necmettin Erbakan, meclis Kavgaları, necip Fazıl Kısakürek, nazım Hikmet, siyaset Meydanı, yiğit Bulut, engin Aysever, levent Kırca, işçi Partisi, türkiye Gençlik Birliği, tgb, tkp, tkip, add, atatürkçü Düşünce Derneği, gezi Parkı,ak Parti,chp,atatürk,seçim Anketi,seçim Anketi 2013,son Seçim Anketi 2013,anket,anket Siteleri,yiğit Bulut,ntv Canlı Yayın,ntv,avrupa Birliği,avrupa Birliği Üyeleri,davos,ab Vize,vize,almanya,ingiltere,abd, Hollanda,fransa,belçika,italya,brezilya,­arjantin,yunanistan,dernek,
Şivan Perver 04:25
Şivan Perver 3.905 izlenme - 6 yıl önce cizre
Koma Bekes 02:51
Koma Bekes 14.445 izlenme - 8 yıl önce solİst:mehmet emre altundaĞ,adnan altundaĞ gİtar :adnan altundaĞ