Hoşgeldiniz!

Pervin Buldan

Pervin Buldan'dan AK Partili Vekile Etekli Tepki 02:23
Pervin Buldan'dan AK Partili Vekile Etekli Tepki 3.153 izlenme - 9 ay önce HDP'li vekil Ertuğrul Kürkçü ile AK Partili vekil Bülent Turan arasındaki "etekli arkadaş" tartışmasına Pervin Buldan'dan skandal tepki. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Pervin Buldan'dan AK Partili Vekile Etekli Tepki 02:37
Pervin Buldan'dan AK Partili Vekile Etekli Tepki 833 izlenme - 9 ay önce HDP'li vekil Ertuğrul Kürkçü ile AK Partili vekil Bülent Turan arasındaki "etekli arkadaş" tartışmasına Pervin Buldan tepki gösterdi.Meclis Genel Kurulu'nda "Çöktürme harekat planı"nın doğru olup olmadığını soran HDP İzmir Milletvekili Ertuğrul Kürkçü ile AK Partili vekil Bülent Turan arasında tartışma yaşandı.
Cübbeli Ahmet Hoca: Ben Böyle Bir Devlet Görmedim 02:11
Cübbeli Ahmet Hoca: Ben Böyle Bir Devlet Görmedim 327 izlenme - 11 ay önce Cübbeli Ahmet Hoca yaptığı bir sohbetinde doğuda şehit olan güvenlik güçlerimiz için dua ettikten sonra, bir süre meclis başkanlığı yapan Pervin Buldan'ı ima ederek "Kalkıyor o karı meclisi yönetiyor" şeklinde sözler sarf etti. Cübbeli "Ya ne işe kaldık ya, özerklik istiyor ya. Vatanın bölünmesini savunuyor, mecliste de grubu var. Meclis başkanı izine mi ne gidiyor, kalkıyor o karı meclisi yönetiyor. Derdi ne? Derdi memleketin bölünmesi. Ben böyle bir devlet dünyanın bir yerinde görmedim. Muz cumhuriyeti bunu yapmaz." şeklinde konuştu.
pervin buldan uyuşturucu ticareti iddiası 03:03
pervin buldan uyuşturucu ticareti iddiası 1.691 izlenme - 8 yıl önce pervin buldan tbmm giriş kartlı arabasında uyuşturucu iddiası
Hdp Grup Başkanvekili Buldan, Konuşma Yaparken Fenalaştı 01:09
Hdp Grup Başkanvekili Buldan, Konuşma Yaparken Fenalaştı 142 izlenme - 2 yıl önce Silopi İlçesinde Düzenlenen Mitingde Konuşma Yaparken Fenalaşan Halkların Demokratik Partisi (hdp) Grup Başkanvekili Pervin Buldan, Kontrol Amaçlı Hastaneye Kaldırıldı.
Pervin Buldan'ın Fotoğraf İsyanı: O Benim Kızım Değil 01:33
Pervin Buldan'ın Fotoğraf İsyanı: O Benim Kızım Değil 163 izlenme - 2 yıl önce HDP'li Buldan "İsviçre'de okuyan kızı eğleniyor" iddiasıyla paylaşılan fotoğraflarla ilgili, "Yeter ya! O benim kızım değil" diyerek tepki gösterdi.
Demirtaş, Öcalan ile görüşmelerini Nuçe Tv'ye anlattı 14:40
Demirtaş, Öcalan ile görüşmelerini Nuçe Tv'ye anlattı 175 izlenme - 4 yıl önce BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Kürt Halk Önderi Abdullah Öcalan ile yaptıkları görüşmenin detaylarını Nuçe Tv'ye anlattı. Demirtaş,
HDP'den Ekmeleddin İhsanoğlu Açıklaması 00:33
HDP'den Ekmeleddin İhsanoğlu Açıklaması 148 izlenme - 2 yıl önce HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan, İhsanoğlu'nu yakından tanımadıklarını belirterek "Şu anda bu adayı destekleme gibi bir fikrimiz yok" dedi.
Pervin Buldan: Gençler Bir Hafta Önce Buraya Gelip Benimle Görüştüler 00:39
Pervin Buldan: Gençler Bir Hafta Önce Buraya Gelip Benimle Görüştüler 40 izlenme - 1 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/haberlercom kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
TBMM Genel Kurulu'nda 'Faşist' Tartışması 06:49
TBMM Genel Kurulu'nda 'Faşist' Tartışması 115 izlenme - 2 yıl önce HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan'ın CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz'a yönelik "Allah'a çok şükür ki, Allah'a çok şükür ki Sayın Gültan Kışanak sizin gibi faşist birisi değil. Allah'a çok şükür ki Sayın Gültan Kışanak sizin sahip olduğunuz hiçbir özelliğe sahip bir belediye başkanı, bir kadın ve bir insan değil." sözleri Meclis Genel Kurulu'nda tartışma başlattı.
Pervin Buldan'ın Kürtçesine Eleştiri 02:03
Pervin Buldan'ın Kürtçesine Eleştiri 76 izlenme - 4 yıl önce Pervin Buldan'ın Kürtçesine Eleştiri
Hdp'nin Milletvekili Adayları 03:35
Hdp'nin Milletvekili Adayları 58 izlenme - 2 yıl önce HDP'nin 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimi için YSK'ya sunduğu milletvekili aday listesinde, 29 milletvekilinden 15'i yer almadı, 14'ü tekrar aday gösterildi.
MHP ve HDP, Erdoğan'ın İstifası İçin YSK'ya Gidiyor 01:35
MHP ve HDP, Erdoğan'ın İstifası İçin YSK'ya Gidiyor 49 izlenme - 2 yıl önce MHP ve HDP, Başbakan Erdoğan'ın adaylığının açıklamasının ardından Başbakanlık'tan istifa etmesi için YSK'ya müracaat etmeye hazırlanıyor.