Hoşgeldiniz!

Peşmerge Videoları İzle

Peşmerge Kıyafeti Giyen Kişiye Atatürk Büstü Öptürmek 00:37
Peşmerge Kıyafeti Giyen Kişiye Atatürk Büstü Öptürmek 10.102 izlenme - 2 yıl önce Muğla'da peşmerge kıyafeti giyip sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı öne sürülen İbrahim Ç., saldırıya uğradı, Atatürk büstü öptürüldü. http://i.hizliresim.com/AqVVNq.jpg http://i.hizliresim.com/0kXXAL.jpg
Peşmerge Güçlerinin Kobani'ye Geçişi 02:54
Peşmerge Güçlerinin Kobani'ye Geçişi 6.351 izlenme - 2 yıl önce IKBY'nin, Kobani'ye gonderecegi pesmergenin agir silahlarini tasiyan konvoyunu karsilamak uzere bir grup, Habur Sinir Kapisina gitti.
16. Türkmen Tugayı 03:02
16. Türkmen Tugayı 2.348 izlenme - 1 yıl önce "Peşmerge çetesi şunu iyi bilsin, gün dün değil! Artık Türkmen'in eli de arkası da boş değil!" Türkmenler, Şii-Sünni bir olup, düşmanlarını püskürtüyor
Kobani Kürtlerin Eline Geçti 00:52
Kobani Kürtlerin Eline Geçti 3.146 izlenme - 2 yıl önce Uzun süredir şiddetli çatışmaların yaşandığı Kobani, artık tamamen terör örgütü IŞİD'e karşı savaşan Kürt güçlerinin eline geçti. IŞİD'in Kobani'den püskürtüldüğü haberini doğrulayan Peşmerge güçlerinden Yüzbaşı Behram Şervani, birçok bölgede terör örgütü tarafından yerleştirilen mayın ve diğer patlayıcıları temizlemeye başladıklarını duyurdu. Suriye'nin Halep kentine bağlı Kobani'de 5 aydır şiddetli çatışmalar yaşanıyordu.
Peşmerge Güçlerinin Kobani'ye Geçişi 02:23
Peşmerge Güçlerinin Kobani'ye Geçişi 2.170 izlenme - 2 yıl önce Pesmerge guclerinin, Kobani’ye gecisi basladi. Erbil’den yola cikan 152 pesmergeden bir bolumu havadan, bir bolumu de karadan once Turkiye’ye ulasti, sonra da Kobani’nin yolunu tuttu.
Şivan Perwer - Peşmerge 06:21
Şivan Perwer - Peşmerge 4.445 izlenme - 5 yıl önce
IŞİD Peşmerge Askerlerini Yakmak İçin Hazırladı  01:41
IŞİD Peşmerge Askerlerini Yakmak İçin Hazırladı 2.071 izlenme - 2 yıl önce IŞİD (ISIS) ISIL Islamıc State İslam Devleti Kafeslerde Peşmerge Askerlerine İnfaz Hazırlığı New 2015 IRAQ Suriye Yeni Ürdünlü Pilot Muath al-Kasaesbeh Şekli İnfaz Peşmerge Askerlerini Yakmak İçin Hazırladı (Son Dakika) IŞİD (ISIS) Peşmerge Askerlerini Yakmak İçin Hazırladı (Son Dakika) Şubat 2015
 IŞİD, 17 Peşmergeyi Kafese Koyup Gezdirdi! 03:56
IŞİD, 17 Peşmergeyi Kafese Koyup Gezdirdi! 1.908 izlenme - 2 yıl önce IŞİD Yakaladığı Peşmergeleri Kafese Koymuş Teşir Ediyor...İnfaz Şekilleri Henüz Belli Değil... IŞİD, 17 peşmergeyi kafese koyup gezdirdi! Yakılacaklarmı?
Sanatçı Şivan Perwer, 02:12
Sanatçı Şivan Perwer, "Peşmerge" Şarkı Hazırladı 2.184 izlenme - 3 yıl önce Sanatçı Şivan Perwer, IŞİD örgütüne karşı Irak Kürt Bölgesel Yönetimi topraklarını koruyan peşmerge için şarkı hazırladı.
Peşmergeler, Habur Sınır Kapısından Türkiyeye Giriş Yaptı 03:46
Peşmergeler, Habur Sınır Kapısından Türkiyeye Giriş Yaptı 1.742 izlenme - 2 yıl önce 29 Ekim 2014. Cumhuriyetimizin 91. yılında Türkiye... Irak Bölgesel Kürt Yönetimi'nin Suriye'nin Kobani kentine gönderdiği ağır silahlı Peşmerge konvoyu, Şırnak'ın Silopi ilçesi yakınlarındaki Habur Sınır Kapısı'ndan yurda giriş yaptı.
En Güzel YPJ Militanı - Zozan Cudi 03:44
En Güzel YPJ Militanı - Zozan Cudi 1.545 izlenme - 2 yıl önce Söylediklerinden pek birşey anlamadım ancak bu zamana kadar gördüğüm en güzel Pkk militanı sanırım. Ajan olduğunu düşünmedim değil bir an..
Ahmet Kaya - Peşmerge 02:47
Ahmet Kaya - Peşmerge 807 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Kaya - Peşmerge Gözlerim Bin Yaşında (2006) - GAM MÜZİK Söz: Orhan Kotan Müzik: Ahmet Kaya Şarkı Sözleri: kıvılcımlar toplayarak çoğalıyorum yanmış yıkılmış ocaklardan karnımda savaş alanlarından bir mahşer bir kıyamet binlerce yumruktan atıyor yıldızlar birer ikişer isyan ki bir hançerdir kandan kan çeliktendir açıktır emniyeti silahların çırçıplak ortada namus ve hürriyet hürriyet birinci sözü kitapların bayrak namluların ucunda bağrında dinamit fitilleri ve çakmak taşları avucunda kıvılcımlar toplayarak çoğalıyor.......... serptiğim tohum gürüldeyerek götürür toprağa başkaldıran halkların uğultusunu yanmış yıkılmış ocaklar kıvılcımlanır halkımın gözbebekleriyle teçhizatlanmış mukavemet çetelerine bağlanır antenlerim ve çünkü döl yatakları köpük köpük gelinlerim ve katledilmiş umuduyla hayat ve kahır sonra açlık ve darağacı ve simsiyah bir ağrı: vatansızlık bundandır işte yüzümde zindanların parçalandığı dağlarda bir gök gürültüsü gibi yaşadığım bundandır korku ihanetle bütünleşir ben silahımla yani silahıma nişanlıdır istiklal ve köz kömürde tavlanan demir ve çığlık çığlık girdapların ihtilali çatırdayarak göğeren bir orduyum ki, aşiret halklarından destanlar getirir çağın yürek ağrılarına kavgam Ahmet Kaya Resmi Web Sayfaları www.ahmetkaya.com facebook.com/AhmetKayaGam twitter.com/AhmetKayaGam youtube.com/AhmetKayaGam
Peşmergenin İngiliççe İle İmtihanı 02:20
Peşmergenin İngiliççe İle İmtihanı 1.033 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar ilginç bir video ile karşılaştım peşmergenin bu azmini ibretle karşıladım helal olsun.
IŞİD Tutsak Peşmergelerin Görüntülerini Yayınladı 03:37
IŞİD Tutsak Peşmergelerin Görüntülerini Yayınladı 674 izlenme - 2 yıl önce 30 Ocak'ta Kerkük'ün güney sınırında terör örgütü IŞİD saldırısında tutsak olarak IŞİD'ın eline geçen 21 kişinin görüntüleri yayınlandı. Tutsakların 20'si Kürt ve birinin de Kerkük Türkmen olduğu sanılıyor. Üzerlerinde turuncu renkli ve idam kıyafetini andıran elbise ile görünen tutsak peşmergeler kafeslere konularak kendileri ile röportaj yapılıyor. Tutsaklar daha sonra konuldukları demir parmaklı kafeslerde pikap araçlarla Kerkük'ün 44 km güneyindeki Havice ilçesinde halkın arasında gezdiriliyor. Tutsakların infaz edilip edilmedikleri henüz bilinmiyor.
 IŞİD Peşmerge Askerlerini Kafeslerde Yakmaya Hazırlıyor 09:18
IŞİD Peşmerge Askerlerini Kafeslerde Yakmaya Hazırlıyor 882 izlenme - 2 yıl önce IŞİD Peşmerge Askerlerini Yakacak...___@____xclas______Deaş...Islam Devleti Peşmerge Kürt Askerlerini İnfaz Ediyor!
Ozan Serdar - Peşmerge 02:57
Ozan Serdar - Peşmerge 1.129 izlenme - 5 yıl önce
Kerkük IŞİD ve Peşmergeye Kaldı 01:20
Kerkük IŞİD ve Peşmergeye Kaldı 623 izlenme - 3 yıl önce #Irak ordusunun Kerkük’ten çekilmesi sonrasında petrol kaynakları ile zengin bölge savunmasız kaldı. Bölgenin kontrolünü ele geçirmek isteyen Irak Şam İslam Devleti militanları ile peşmerge arasında yoğun çatışmalar yaşanıyor. Güvenlik boşluğunu fırsat bilenlerin şehrin güneyindeki Kone bölgesinden geçen boru hatlarından ham petrol çaldığı da gelen haberler arasında. Evlerini terk eden bölge halkının çoğunun ise Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi’nin başkenti Erbil’e akın ettiği, şehrin girişindeki güvenlik noktalarında yüzlerce araçlık konvoy oluştuğu bildirildi. Musul ve Tikrit’i ele geçiren IŞİD örgütü başkent Bağdat’ı da tehdit ediyor. Birleşmiş Milletler sözcüsü Musul’da ölü sayısının yüzleri aşmasından endişe edildiğini belirtti. Musul’da son olarak 16 Gürcistan uyruklu vatandaşın kaçırıldığı ve mahkumların militanlar tarafından serbest bırakıldığı öğrenildi. Iraklı mültecilerin sayısının son bir yıl içerisinde 800 bin arttığını, son olaylarda yaklaşık 300 bin kişinin Erbil ve Duhok kentlerine sığındığını açıklandı.
Peşmergenin İngilizce ile İmtihanı 01:30
Peşmergenin İngilizce ile İmtihanı 684 izlenme - 2 yıl önce Büyük ihtimalle sınır veya kontrol noktasını geçmek isteyen Amerika'lı dostumuzun peşmergeler ile imtihanı. Filmleri aratmıcak cinsten. Haw ar yooooo diyorum.
Peşmerge Konvoyu Türkiye’ye Geldi 00:53
Peşmerge Konvoyu Türkiye’ye Geldi 881 izlenme - 2 yıl önce Irak Kurt Bolgesel Yonetimi'nin gonderdigi pesmergeler Turkiye sinirini gecerek Kobani'ye ulasti. Yogun guvenlik onlemleriyle ucakla Urfa'ya gelen 76 pesmerge Kobani'ye kara yoluyla giden pesmergelerle birlesecek. Kobani'ye dogru yola cikan Pesmerge gucleri iki grup halinde Turkiye'ye giris yapti. Erbil'den havalanan ve Kobani'ye gidecek gucteki Pesmergelerin yarisini tasiyan ucak Urfa GAP Havalimani’na inerken Habur'dan Turkiye'ye giris yapan 50 araclik Pesmerge konvoyu ise kara yolunu kullanarak Urfa'ya dogru ilerliyor. 80 PESMERGE ERBIL'DEN URFA'YA UCTU Kobani’ye gidecek olan Kurdistan Pesmerge Gucleri Erbil Uluslararasi Havalimani’ndan once Urfa'ya hava yoluyla ulasti. Pesmerge guclerinin buyuk bolumu karadan acilan guvenli koridoru kullanirken geriye kalan 80 kisilik grup ise havayolu ile Urfa uzerinden Kobani'ye gitti. 40 gunu askindir ISID’in kusatmasi altinda olan Rojava’nin Kobani kentine yardima gidecek olan pesmergeler, once Urfa’ya ordan da Kobani’ye gecti. 50 ARACLIK KONVOY AGIR SILAHLAR ILE HABUR'DAN GECTI! Katyusa fuzeleri, havan toplari gibi agir silahlarla donanmis pesmerge konvoyu, Habur sinir kapisindan Turkiye'ye girdi. Her aracta iki Pesmerge'nin yer aldigi Konvoy'un Silopi, Sirnak, Mardin, Kiziltepe, Viransehir, Sanliurfa, Suruc ve Mursitpinar guzergâhini izleyerek Kobani'ye girecegi belirtiliyor.
Işid İlerleyişi Milli Birlik Çağrısı Getirdi 01:13
Işid İlerleyişi Milli Birlik Çağrısı Getirdi 636 izlenme - 3 yıl önce Irak Şam İslam Devleti Örgütünün İlerleyişi Güneye Doğru Devam Ederken Kürt Otonom Bölgesinde İse Peşmerge Direnişiyle Karşılaştı. Çatışmalar Kerkük Yakınlar...
Yüzlerce Peşmerge Suriye'ye Girdi 02:49
Yüzlerce Peşmerge Suriye'ye Girdi 755 izlenme - 5 yıl önce
IŞİD Peşmergenin Kontrolündeki Sincar'ı Ele Geçirdi 00:51
IŞİD Peşmergenin Kontrolündeki Sincar'ı Ele Geçirdi 428 izlenme - 3 yıl önce Irak Şam İslam Devleti örgütü iki gündür devam eden şiddetli çatışmaların ardından peşmergenin kontrolündeki Sincar kentini ele geçirdi. Yerel kaynaklar, IŞİD'in hükümet binalarına bayrağını çektiğini ve peşmerge güçlerinin kenti tamamen terk ettiğini bildirdi. Irak'ın kuzeybatısında, Suriye sınırına yaklaşık 50 km mesafede bulunan kent, Musul - Suriye yolu için stratejik öneme sahip. Musul-Sincar arasındaki Zumar kenti de IŞİD militanlarının eline geçti.
Iraklılar Işid Yerine Peşmergeleri Vurdu 01:45
Iraklılar Işid Yerine Peşmergeleri Vurdu 582 izlenme - 3 yıl önce Iraklılar Işid Yerine Peşmergeleri Vurdu
Işidle Savaşan Peşmergelerden Kısa Bir Halay Molası 01:00
Işidle Savaşan Peşmergelerden Kısa Bir Halay Molası 475 izlenme - 3 yıl önce Işidle Savaşan Peşmergelerimizden Kısa Bir Halay Molası
Peşmerge'nin İngilizce İle İmtihanı 01:30
Peşmerge'nin İngilizce İle İmtihanı 448 izlenme - 3 yıl önce Muşul Kentine Gitmek İsteyen Amerikalı Adama Durumu Anlatmak İsteyen Peşmergeler Zor Bir İngilizce Sınavından Geçiyor.
Şivan Perwer cephedeki Peşmergeye moral verdi - ERBİL 02:42
Şivan Perwer cephedeki Peşmergeye moral verdi - ERBİL 546 izlenme - 3 yıl önce Erbil-Musul yolundaki Hazer bölgesine giden Perwer, burada zaman zaman IŞİD'le çatışan Peşmerge güçlerini mevzide ziyaret etti. Onlarla birlikte "Peşmerge" türküsünü dillendirdi. "Peşmerge zalim bir terör örgütüne karşı savaşıyor" diyen Perwer, "Farklı iki ülke arasında değil, Kürdistan'da insanların canına, malına ve namusuna kasteden bir terör örgütü ile Peşmerge arasında savaş yaşanıyor. Peşmerge güçleri, bu teröristlere gereken dersi verecektir" dedi. Güzergah boyunca yol kontrolü yapan güvenlik görevlilerinin kendisiyle fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştığı ziyarette gazetecelere de açıklama yapan Perwer, terör örgütü IŞİD'in hedef gözetmeden insanların namuslarına, malına ve canlarına kastettiğini kaydetti. Amacının bir şov değil, terörizme karşı mücadeleye dikkat çekmek olduğunu ifade eden Perwer şöyle konuştu: "Teröristlerin davranışlarını görüyorsunuz. Çocuk, kadın, ihtiyar demeden öldürüyor, götürüyorlar. Toplumun namusunu tarumar ediyorlar. Bütün dünya bunu görüyor. 40 yıldır bu arenada Peşmerge, Kürdistan ve özgürlük için söylüyorum. Bugün de Kürdistan çok zor bir durumdadır. Sadece ben değil herkesin buna sahip çıkması lazım. Ben geldim, buradayım. Ölüm varsa ben de hazırım. Bu mesajı vermek için buradayım." Türkiye ile ilişkilerin iyi bir seviyede olduğuna dikkati çeken Perwer, Kürt bölgesinin verdiği terörizm mücadelesine Türkiye'nin de destek olması gerektiğini vurguladı. Perwer, şöyle devam etti: "Türkiye'nin ekonomik düzeyde gelişmesi için Kürdistan çok iyi bir temel oluşturdu. Ayrıca Türkiye ile siyasi ilişkilerimiz de çok iyi gidiyor. Şu an yeni bir Türkiye oluşma aşamasında. Bu hem Türkiye'deki halklar hem de burası için çok iyi. Bunun böyle devam etmesi ve Türkiye'nin bugün Kürdistan'ın terörizme karşı yürüttüğü mücadeleye yardımcı olması gerekiyor. Çünkü bu yarın Türkiye'nin de başına gelebilir. Bunun çok iyi düşünülmesi lazım. Türkiye'nin bu konuya çok sahip çıkması şart." Perwer, bir süre mevzilerdeki Peşmerge güçleriyle fotoğraf çektirerek sohbet ettikten sonra Duhok'a doğru hareket etti.
17 Ekim 2016 Musul Operasyonu 00:47
17 Ekim 2016 Musul Operasyonu 64 izlenme - 6 ay önce Günlerdir beklenen haber geldi ve Musul operasyonu başladı. Saat 01.40'ta gelen son dakika haberini Irak Başbakanı Haydar el-İbadi verdi. İbadi, Musul'u DEAŞ'tan kurtarma operasyonunun başladığını duyurdu. Musul operasyonu hakkında bilgi veren İbadi, Musul kent merkezine sadece ordu ve polis güçlerinin gireceğini duyurdu. Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Peşmerge Bakanlığı, Musul'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik, Hazır Cephesi ile Güver ve Geyyara cephelerinde 04.00 itibariyle eş zamanlı operasyon başlatıldığını duyurdu. Musul yakınlarındaki köylerden, DEAŞ militanları tarafından peşmergelere ağır silahlarla karşılık veriliyor. Zerdek Dağı'nın eteklerinde DEAŞ kontrolündeki bir köy, koalisyon uçakları tarafından bombalanıyor. İşte dakika dakika Musul operasyonu... Son dakika haberi: gece saat 01.40'ta geldi. İbadi'nin açıklamasıyla beklenen Musul operasyonu başladı. Irak Başbakanı İbadi, devlet televizyonundan yaptığı açıklamada, Musul'u DEAŞ'tan kurtarma operasyonunun başladığını belirterek, kent merkezine sadece ordu ve polis güçlerinin gireceğini söyledi. 09.10 IRAK SINIRINA TANK VE ZIRHLI ARAÇ SEVKİYATI YAPILDI Türkiye-Irak sınırının sıfır noktasında bulunan Şırnak'ın Silopi İlçesi'ne tank ve zırhlı araç sevkiyatı yapıldı. 08.30 KRİTİK NOKTA: MUSUL BARAJI Musul Operasyonu'nun başlamasının ardından büyük bir tehlike de ortaya çıktı. Sürekli erozyona uğrayan bir zemin üzerine kurulu olan Musul Barajı'na bir zarar gelmesi durumunda bölgedeki tüm dengeler altı üst olabilir. 12 milyar metreküp su bulunduran barajın çökmesi halinde Musul'un 4 saat içinde 21 metre su altında kalabileceği tahmin ediliyor. Ayrıca bu su dalgasının Musul'u tahrip etmesinin ardından Bağdat'ın büyük bir bölümünün de sular altında kalmasına neden olacağını belirtiliyor. 07.44 ZERDEK DAĞI'NDA ÇOK SAYIDA ABD ASKERİ KONUŞLANDI Musul'un 40 kilometre doğusunda bulunan Hazır Cephesi'ndeki Zerdek Dağı'nda çok sayıda ABD askeri konuşlandı. ABD topçu birlikleri, Musul Ovası'nı ağır toplarla vuruyor. İnsansız hava uçakları da Musul Ovası semalarını gözetliyor. 07.40 ESKİ MUSUL VALİSİ : TÜRK ASKERLERİN EĞİTTİĞİ SAVAŞÇILAR DA OPERASYONA KATILDI Eski Musul Valisi ve Ninova Muhafızları Komutanı Esil Nuceyfi, yaptığı açıklamada, Türk askerlerince eğitilen 2 bin Sünni savaşçının Başika cephesinden operasyona katıldığını söyledi. Nuceyfi, Ninova Muhafızlarının Peşmerge ile hareket ettiğini ifade etti. ÜÇ CEPHEDEN EŞ ZAMANLI OPERASYON Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Peşmerge Bakanlığı, Musul'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik, Hazır Cephesi ile Güver ve Geyyara cephelerinde eş zamanlı operasyon başlatıldığını duyurdu. Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, saat 04.00 itibarıyla Musul'un doğusundaki Hazır Cephesi'nde Peşmergenin, güneydeki Güver ve Geyyara cephelerinde ise Irak ordusunun DEAŞ'e yönelik harekete geçtiği belirtildi. Hazır Cephesi'nde üç koldan başlatılan operasyonlara 4 bin Peşmergenin katıldığı bilgisi aktarılan açıklamada, operasyonların IKBY Hükümeti ile Irak Federal Hükümeti arasında yapılan anlaşmaya göre devam ettiği kaydedildi. Açıklamada koalisyon ülkelerine ait savaş uçaklarının dünden beri DEAŞ hedeflerini bombaladığı ve Peşmergeye hava desteği sağladığı belirtildi. PEŞMERGELER VE ABD TOPÇU BİRLİKLERİ VURUYOR Musul kent merkezinin 40 kilometre doğusunda bulunan Hazer Cephesi'ndeki Zerdek Dağı ve Hasanşam köyüne konuşlanan Peşmergeler ve ABD topçu birlikleri, DEAŞ hedeflerini karadan vuruyor. Operasyonda öncü gücün Peşmergeler olduğu görüldü. Irak ordusunun Peşmergenin açtığı alanda arkadan ilerleyeceği ifade edildi. Operasyonda ilk hedefin Musul'a bağlı Hamdani'ye ve Karakuş ilçelerinin DEAŞ'tan temizlenmesi olduğu kaydedildi. DEAŞ, UÇAKLARIN GÖRÜŞ ALANINI DARALTMAK HAM PETROLÜ ATEŞE VERDİ Bu arada DEAŞ militanlarının, koalisyon uçaklarının görüş alanını daraltmak için lastikler yaktığı ve hendeklere doldurulan ham petrolü ateşe verdiği belirtildi. Bu nedenle Musul'a yakın bölgelerde gökyüzünde simsiyah bulutların oluşması dikkati çekti.
Makineli Tüfek Kullanan Küçük Kız 00:32
Makineli Tüfek Kullanan Küçük Kız 211 izlenme - 2 yıl önce İlk izlediğimde baya şaşırmıştım. Küçük peşmergemiz ilk olarak Apo'ya sonra Kobani'ye selam çakıyor ve makineli tüfeğiyle IŞİD'e gözdağı veriyor. Görüntüler aslında çok trajikomik, savaşın ciddiyetini anlayacak yaşta değil daha.Büyük ihtimalle bunu da bir oyun zannediyor ve eğleniyor. Babası da öyle..
Çılgın Peşmerge Dansı - Kerkük 01:38
Çılgın Peşmerge Dansı - Kerkük 258 izlenme - 2 yıl önce Bunca zamandır düşünmüşümdür bu dansları yapan insanlar ne kullanıyordur diye. Hala da bir kişi çıkıp bana bunu yaptıran gücün ne olduğunu söylemedi. Bu videomuzda da Kerkük den bir peşmergenin hünerlerini izleyeceğiz.
Kobani'ye Giden Peşmergelerin Işid Korkusuyla Firar Etmesi 02:06
Kobani'ye Giden Peşmergelerin Işid Korkusuyla Firar Etmesi 267 izlenme - 2 yıl önce Koridoru açın vur de vuralım öl de ölelim diyen Peşmergelerin iç burkan hikayesi. Adamları savaşa götürüyorsunuz ama adamlara bokmıyırsınız. Adamların yemeğinde et yok, yattıkları yerler rahat değil. Bu nasıl laubaliliktir arkadaş, Kürt vatandaşlarıımızın ne denli rahatına düşkün olduğunu ne denli et sever bir halk olduklarını bilmez misin Ey Yeni Türkiye! Onlar, Kobane'de 5 yıldızlı otellerde kalıp, Sabah kahvaltısını yapıp, zinde bir şekilde savaşa gitmek istiyor, onlar savaştan döndüklerinde akşam otelde masaj hizmeti bekliyor. Onlar pusu kurmak istiyor, silah istiyor, molotof istiyor, mayın istiyor. Utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamayıp, yine yüzümüze bile bokmırsınız.