Hoşgeldiniz!

peter schmeichel

peter schmeichel 10:00
peter schmeichel 2.748 izlenme - 7 yıl önce dünyanın gelmiş geçmiş en iyi kalecisi
Euro 92 - Danimarka'nın Plajdan Gelerek Şampiyon Olması 03:21
Euro 92 - Danimarka'nın Plajdan Gelerek Şampiyon Olması 1.197 izlenme - 3 yıl önce İsveç'in ev sahipliğindeki 1992 Avrupa Futbol Şampiyonası şüphesiz şampiyona tarihinin en büyük sürprizlerinden birini barındırır. O dönem sekiz takımla düzenlenen turnuvaya katılma hakkı elde eden ancak ülkede çıkan iç savaş ve bölünme süreci nedeniyle turnuvadan çekilen Yugoslavya'nın yerine , eleme gruplarında başarı gösterememiş Danimarka turnuvaya davet edilmiştir. Ancak "nasılsa gidemedik" havasındaki Danimarka'lı oyuncular Avrupa'da liglerinde bitmesini de fırsat bilerek kendilerini güney Avrupa plajlarına atmış ve hiç bir hazırlık kampı yapamadan apar topar turnuvaya katılmak zorunda kalmışlardır. İlk tur grupta İngiltere'yle 0-0 berabere kalan Danimarka önce İsveç'e 2-1 yenilmiş grubun son maçında ise Fransa'yı 2-1 yenmeyi başarmıştır.Yarı finalde son şampiyon Hollanda'yı penaltılarla 5-4 , finalde ise efsane kadroya sahip Almanya'yı 2-0 yenerek Euro 92'yi şampiyon tamamlamıştır. Ortaokul yıllarında TV1 'de canlı izlediğim ve Panini albümünü de biriktirdiğim turnuvanın küçük bir özetini izliyoruz efendim..
Arif Erdem Peter Schmeichel Buluşması 04:21
Arif Erdem Peter Schmeichel Buluşması 953 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ın 1993 yılında UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'ın İngiltere'de Manchester United ile 3 - 3 berabere kaldığı karşılaşmada gol atan Arif Erdem ve kaleci Peter Schmeichel, İstanbul'da bir araya geldi. O gol için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/9579/schmeichel-degil-butun-maykillar-gelse-o-golu-ordan-alamazdi
Schmeichel'ın Galatasaray Taraftarını Fırlatması 00:22
Schmeichel'ın Galatasaray Taraftarını Fırlatması 689 izlenme - 3 yıl önce Arif'in Manchester'a attığı golü izleyen bünyelerin en çok merak ettiği 2. görüntüyü sizin için araştırdım ve buldum. Arif'ten yediği golün hıncını çıkartmaya çalışan Schmeichel'ın çırpınışları fayda etmeyecektir. Efsane gol için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/9579/schmeichel-degil-butun-maykillar-gelse-o-golu-ordan-alamazdi
Gary Neville'ın Peter Schmeichel'ı Tınlamaması 00:40
Gary Neville'ın Peter Schmeichel'ı Tınlamaması 205 izlenme - 3 yıl önce Yıllarca birlikte oynadığı Peter Schmeichel'ın ezeli rakipleri M.City'e transfer olmasına öfkelenen Gary Neville'ın, Peter Schmeiche'ın elini sıkmamasını izliyoruz.
İki efsane tanınmaz halde! 00:29
İki efsane tanınmaz halde! 53 izlenme - 3 yıl önce İki efsane kaleci Peter Schmeichel ve Oliver Kahn bir firmanın reklamları için kamera karşısına geçti.
İki efsane tanınmaz halde 00:29
İki efsane tanınmaz halde 25 izlenme - 3 yıl önce İki efsane kaleci Peter Schmeichel ve Oliver Kahn bir firmanın reklamları için kamera karşısına geçti.
Efsane futbolcular tanınmaz halde! 02:37
Efsane futbolcular tanınmaz halde! 18 izlenme - 3 yıl önce Peter Schmeichel ve Oliver Kahn, reklam filmi için kamera karşısında geçti. Özel makyaj ile yaşlandırılan efsane isimler görenleri hayrete düşürdü.