Hoşgeldiniz!

Peterborough Videoları İzle

Saniyeler İçinde 3 Farklı Karar Veren Hakem  00:22
Saniyeler İçinde 3 Farklı Karar Veren Hakem 5.036 izlenme - 1 yıl önce İngiltere 1. Ligi'nde Peterborough - Southend maçında hakemin verdiği farklı kararlar herkesi şaşkına çevirdi. İngiltere 1. Ligi'nde Peterborough - Southend'in karşı karşıya geldiği maçta, hakem Matthew Buonassisi'nin bir pozisyonda üst üste farklı kararlar vermesi herkesi şaşırttı. ÜÇ AYRI KARAR VERDİ Yaşanan bir pozisyonun ardından önce bayrağını 'penaltı' için kaldıran yardımcı hakem, sonra taç ve korner kararı verdi. Hakemin bu kararları sosyal medyada çok konuşuldu.
İngiliz Kaleci'nin Kafayla Kurtarış Yapması! 00:19
İngiliz Kaleci'nin Kafayla Kurtarış Yapması! 2.966 izlenme - 1 yıl önce Millwall-Peterborough United maçında kaleci Archer Mark'ın kafasıyla kurtardığı çılgın kurtarış taraftarları mest etti. O anlara tanıklık ediyoruz.
Frikikten Muhteşem Plase Golü 00:18
Frikikten Muhteşem Plase Golü 1.758 izlenme - 3 yıl önce İngiltere 1. Ligi'nde Peterborough ile Oldham arasında oynanan maçta Peterborough forması giyen Marcus Maddison, sahalarda ender görülen bir gole imza attı.
Genç yetenek fena döktürdü 00:15
Genç yetenek fena döktürdü 686 izlenme - 2 yıl önce Peterborough U18 takımında forma giyen 16 yaşındaki Leo Da Silva Lopes, MK Dons U18 takımı ile oynadıkları maçta attığı çalımlarla dikkatleri üzerine çekti.
Geri pasını öyle bir önledi ki.. 00:18
Geri pasını öyle bir önledi ki.. 311 izlenme - 1 yıl önce İngiltere 1. Lig'te Millwall ile Peterborough United arasında oynanan maçta Millwall defansının kaleye gönderdiği topu kafası ile çıkartan Jordan Archer ortaya hem estetik bir görüntü koydu hem de endirekt serbest vuruşun önüne geçti.
yok böyle bir maç! peterborough 4-4 cardiff 01:40
yok böyle bir maç! peterborough 4-4 cardiff 1.446 izlenme - 7 yıl önce
Yan hakem saniyede 5 karar verdi 00:22
Yan hakem saniyede 5 karar verdi 216 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'de Peterborough ile Southend arasında oynanan maçın yan hakemi Matthew Buonassisi yaşanan pozisyonda saniyeler içinde verdiği 5 ayrı karar ile herkesi şaşkına çevirdi.
Topu bir türlü kaleye sokamadılar 00:19
Topu bir türlü kaleye sokamadılar 134 izlenme - 3 yıl önce Kidderminster Harriers ile Peterborough United arasında oynanan İngiltere FA Cup mücadelesinde, Peterboroughlu futbolcular karambol pozisyonundan gol çıkaramadılar.
Yan hakem saniyede 5 karar verdi 00:22
Yan hakem saniyede 5 karar verdi 47 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'de Peterborough ile Southend arasında oynanan maçın yan hakemi Matthew Buonassisi yaşanan pozisyonda saniyeler içinde verdiği 5 ayrı karar ile herkesi şaşkına çevirdi.
Yok Daha Neler! Bu Nasıl Bir Cesaret? 00:19
Yok Daha Neler! Bu Nasıl Bir Cesaret? 24 izlenme - 1 yıl önce Millwall-Peterborough United maçında kaleci Archer Mark'ın kafasıyla kurtardığı çılgın kurtarış taraftarları mest etti.
Peterboroughlu Bostwick, Güvenlik Görevlisini Arkadaşı Sanıp Pas Attı 01:06
Peterboroughlu Bostwick, Güvenlik Görevlisini Arkadaşı Sanıp Pas Attı 9 izlenme - 6 ay önce İngiltere'nin Peterborough takımında top koşturan Michael Bostwick, Northampton maçında güvenlik görevlisini takım arkadaşı sanarak pas attı, top taca çıktı.
Şiir Gibi Gol! 00:23
Şiir Gibi Gol! 2 izlenme - 2 ay önce Peterborough United futbolcusu Marcus Maddison muhteşem bir gole imza attı.
Genç yetenek fena döktürdü 00:15
Genç yetenek fena döktürdü 29 izlenme - 2 yıl önce Peterborough U18 takımında forma giyen 16 yaşındaki Leo Da Silva Lopes, MK Dons U18 takımı ile oynadıkları maçta attığı çalımlarla dikkatleri üzerine çekti.
Saniyeler İçinde 3 Faklı Karar Veren Hakem Şaşırttı! 00:31
Saniyeler İçinde 3 Faklı Karar Veren Hakem Şaşırttı! 7 izlenme - 1 yıl önce İngiltere 1. Ligi'nde Peterborough - Southend maçında hakemin verdiği farklı kararlar herkesi şaşkına çevirdi.
Scrap My Car Petrborough And Scrap My Car Loughborough 01:04
Scrap My Car Petrborough And Scrap My Car Loughborough 1 izlenme - 4 ay önce At cash-2-cars.com we believe in providing a fast and efficient service, we will arrive on time on the day you decide, keeping you updated of your car's movements from pick up to drop off. We also offer a full invoice for you to keep should anything occur in the future that you may need our details. We can help you fill out the relevant paperwork and even notify the DVLA of the sale on your behalf.