Hoşgeldiniz!

petrol istasyonu

En İyi  Petrol İstasyonu Tuvaleti 00:56
En İyi Petrol İstasyonu Tuvaleti 384 izlenme - 3 yıl önce Sahip olduğumuz tuvaletten daha iyisine sahip olan petrol istasyonu tuvaleti yuh amk dedirtebilir. altı üstü zıçacağız ulan. Buradaki erekekler tuvaleti, acaba kadınlar tuvaleti nasıldır insan merak ediyor.
 Diyarbakır’da kafeste kaplan besliyorlar 01:26
Diyarbakır’da kafeste kaplan besliyorlar 306 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır’da leoparın öldürülmesinin ardından, Batman-Silvan yolu üzerindeki petrol istasyonunda kafese kapatılan kaplan görenleri hayrete düşürüyor. Haberin Fotoğrafları İçin Tıklayınız! Her gün 10 kilogram et ve ciğer tüketen kaplan, vatandaşların ilgisini çekiyor. Batman-Silvan yolu üzerinde bulunan akaryakıt istasyonunda mini bir hayvanat bahçesi oluşturan iş adamı Uğur Kaçmaz, Batman’a geldiğinde zamanının büyük bölümünü hayvanat bahçesinde geçiriyor. Akaryakıt istasyonunda personelin dışında kaplanla ilgilenmek üzere 2 bakıcı görev yapıyor. Hayvanların gıda ihtiyacı Kaçmaz tarafından karşılanırken, benzin istasyonun içindeki bahçede bulunan ve "Salvador" ismi verilen kaplana Batmanlılar yoğun ilgi gösteriyor. Her gün 10 kilogram et ve ciğer tüketen kaplan için dört tarafı kapalı özel bir kafes yaptırılırken, Batman’da hayvanat bahçesi olmadığını belirten akaryakıt işletme müdürü Muhammed Çelebi, verdikleri hizmetle az da olsa bu eksikliği giderdiklerini söyledi. Okul çıkışı benzin istasyonuna gelen öğrenci ve çocuklar, Salvador isimli kaplana yoğun ilgi gösteriyor. Kaplanı canlı görerek kendilerini hayvanat bahçesinde hissettiklerini ifade eden öğrenciler, "Yakın illerde hayvanat bahçesi yok. Bu benzin istasyonu sahibi istasyonda mini bir hayvanat bahçesi yapmış. Buradaki hayvanların arasında en ilginç ve en çok görmek istediğimiz hayvan kaplandır. Buraya gelip stres atıyoruz. Çok güzel bir hizmet sunmuşlar herhangi bir ücret vermeden hayvanat bahçesine gelmiş oluyoruz" dedi. "GÜNDE 150 KİŞİ KAPLANI İZLİYOR" Birçok ailenin hafta sonları çocuklarını getirip hayvanları izleyip yem verdiğini belirten benzin istasyonu işletme müdürü Muhammed Çelebi, belediye veya ilgili kurumların yer tahsis etmesi durumunda daha zengin bir hayvanat bahçesi hizmeti sunabileceklerini söyledi. Batman ve civarında hayvanat bahçesinin bulunmadığını, öğretmenlerin öğrencileri alıp istasyona getirdiklerini ifade eden Çelebi, televizyonlarda gördükleri kaplanları burada canlı canlı görme şansının bulunduğunu söyledi. Çelebi, "Salvador ismini verdiğimiz kaplan çok küçükken aldık. 2009 yılında Batman’a getirip beslemeye başladık. Özel kafes ve yuvasını da izolasyonla yaptırdık. Hayvanat bahçesi olmadığı için günde en az 100-150 çocuk ve öğrenci buraya gelip kaplanı canlı canlı izleme şansını yakalıyor. Hiç bir ücret almıyoruz. Tamamen şahsımıza ait yer olduğu için ticaret amaçlı değildir" dedi.
Mersin'de MHP'liler AK Partili Gençleri Böyle Dövdü 04:26
Mersin'de MHP'liler AK Partili Gençleri Böyle Dövdü 85 izlenme - 2 yıl önce Mersin'de MHP'liler, AK Partili 3 gence saldırdı. Bir petrol istasyonunda yaşanan olay güvenlik kamerası tarafından kaydedilirken, görüntülerde 3 genç feci şekilde darp edildi. Mersin'de, aralarında MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Oktay Öztürk, MHP Mersin İl Başkanı Sebahattin Kılıç, milletvekilleri Baki Şimşek ile Ali Öz, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve milletvekili adaylarının da bulunduğu MHP konvoyunun jandarma tarafından durdurulmasına neden olan kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Dün yaşanan olayda, Silifke ilçesindeki seçim çalışmasından dönen ve aralarında MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, İl Başkanı Sebahattin Kılıç ile milletvekili adaylarının bulunduğu MHP konvoyu, korumaların bir kavgaya karıştığı gerekçesiyle Erdemli ilçesi girişinde jandarma ekiplerince durdurulmuş, olayda MHP'lilerle jandarma ekipleri arasında sert tartışmalar yaşanmıştı. Olayla ilgili bugün MHP konvoyunun durdurulmasına neden olan kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülere göre, içerisinde AK Parti'li oldukları ileri sürülen 3 gencin bulunduğu otomobil, Erdemli ilçesinde bir petrol istasyonuna giriyor. Hemen ardından ise MHP konvoyundaki kişilerden olduğu ileri sürülen bir grup aracın arkasından gelerek içerisindekileri tartaklamaya başlıyor. Kısa sürede saldırıya karışan kalabalık daha da çoğalırken, aracın içindekiler darp ediliyor. Bu sırada otomobilin camı da kırılıyor. Olayda darp edilen 3 kişinin Erdemli Devlet Hastanesi'nde tedavileri sürerken, yaralıların, kendilerini darp edenlerden şikayetçi oldukları öğrenildi. Bu arada seçim çalışmaları kapsamında Mersin'de bulunan eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan'ın da bugün hastanede yatan yaralıları ziyaret edeceği öğrenildi.
Petrol İstasyonunda Döner Bıçaklı Gasp Kamerada 02:05
Petrol İstasyonunda Döner Bıçaklı Gasp Kamerada 5 izlenme - 2 ay önce Petrol istasyonunda döner bıçaklı gasp kamerada Mersin'de 4 kişi, ellerinde döner bıçakları ve demir çubuklarla bir petrol istasyonunu basarak, çalışanı etkisiz hale getirip 13 bin 300 lirayı alarak kaçtı Güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenen şahıslardan 3'ü, polislerin...
Petrol İstasyonunda Patlama... Bölgeden Dumanlar Yükseliyor 03:02
Petrol İstasyonunda Patlama... Bölgeden Dumanlar Yükseliyor 2 izlenme - 4 ay önce Petrol istasyonunda patlama... Bölgeden dumanlar yükseliyorDENİZLİ (İHA)- Denizli-Antalya karayolu üzerinde bulunan bir petrol istasyonunda patlama meydana geldi.
Petrol İstasyonunda Patlama... Bölgeden Dumanlar Yükseliyor 00:30
Petrol İstasyonunda Patlama... Bölgeden Dumanlar Yükseliyor 2 izlenme - 4 ay önce Petrol istasyonunda patlama... Bölgeden dumanlar yükseliyorDENİZLİ (İHA)- Denizli-Antalya karayolu üzerinde bulunan bir petrol istasyonunda patlama meydana geldi.
Petrol İstasyonunda Patlama... Bölgeden Dumanlar Yükseliyor 00:39
Petrol İstasyonunda Patlama... Bölgeden Dumanlar Yükseliyor 2 izlenme - 4 ay önce Petrol istasyonunda patlama... Bölgeden dumanlar yükseliyorDENİZLİ (İHA)- Denizli-Antalya karayolu üzerinde bulunan bir petrol istasyonunda patlama meydana geldi.
Petrol İstasyonunda Patlama... Bölgeden Dumanlar Yükseliyor 03:02
Petrol İstasyonunda Patlama... Bölgeden Dumanlar Yükseliyor 1 izlenme - 4 ay önce Petrol istasyonunda patlama... Bölgeden dumanlar yükseliyor -Akaryakıt istasyonundan çıkan yangında dumanlar gökyüzüne yükseldiDENİZLİ - Denizli-Antalya karayolu üzerinde bulunan bir akaryakıt istasyonunda yakıtın depoya nakledildiği sırada, parlama nedeniyle yangın çıktı.