Hoşgeldiniz!

Peygamber Devesi Videoları İzle

Canlı Canlı Peygamber Devesi Yiyen Kız 00:59
Canlı Canlı Peygamber Devesi Yiyen Kız 5.954 izlenme - 12 ay önce Videonun ismi açıklamaya yer bırakmayacak kadar anlaşılır zannediyorum. Nasıl bir iddiayı kaybettiyse kız canlı canlı yiyor böceği.
Böcek Reis Evcilleşen Peygamber Devesi 07:26
Böcek Reis Evcilleşen Peygamber Devesi 7.251 izlenme - 1 yıl önce 2/3cm boyundaki bir canlıdan beklenmeyecek zeka. kendine zarar vermeyecek kişiyi tanıyor,yüzüne bakıyor ve sevmesine izin veriyor. İlk yakaladığımda atlama rekorları kırıyordu. 20 gün kadar hiç bir şey yemedi.yürüyemeyecek hale geldi saldım.51 gün dışarıda (bahçede) kaldı.Üzerine yağmurlar yağdı ve çıktı geldi. Beni tanıdı ve sevmeme izin veriyor.
Peygamber Devesi Örümceği Afiyetle Yedi 03:20
Peygamber Devesi Örümceği Afiyetle Yedi 4.416 izlenme - 10 ay önce Peygamberdevesi veya Mantid, Mantodea alttakımında yer alan ve hamam böcekleriyle birlikte Dictyoptera takımını oluşturan yaklaşık 1.800 böcek türünün ortak adıdır. Tropik ve sıcak bölgelerde yaşayan, başka böcekler üzerinden beslenen böcek türlerinden oluşan bir familyadır. Bazı uzmanlar Dictyoptera’nın bu iki alttakımını takım düzeyinde sınıflandırırlar. Bu türlerin çoğu tropikal ve subtropikal bölgelerde yaşar. Peygamberdevesi olarak bilinmesinin nedeni, öndeki iki ayağının eklemlerden kıvrıldığında dua ediyor gibi görünmesidir.
Ecnebi Böcek Reis 00:55
Ecnebi Böcek Reis 940 izlenme - 4 ay önce Videolarını severek takip ettiğimiz Alkışlarla Yaşıyorumun biricik abisi Böcek Reis'in yabancı versiyonuna denk geldim. Youtube kanalından gördüğüm kadarı ile tam bir maceraperest arkadaş gördüğümüzde kaçacak delik arayacağımız böcekleri yüzünde gezdiriyor. Kanalı için: https://www.youtube.com/channel/UCxCNSO9DtGeYKQsrjkkGajg/videos
Parmağını Peygamber Devesine Kemirten Adam 03:03
Parmağını Peygamber Devesine Kemirten Adam 4.104 izlenme - 2 yıl önce Yine çok saçma bir başlık oldu farkındayım. Elemanın dediğine göre Megan Fox ismini verdiği bu büyük çekirgenin parmağını kemirmesinde hiçbir engel koymuyor. Allahakıl fikir versin ne diyekk
Peygamber Devesinin İçinden Çıkan İlginç Canlı 01:46
Peygamber Devesinin İçinden Çıkan İlginç Canlı 3.514 izlenme - 3 yıl önce Organik tarımda büyük rol alan, haşere ve parazit yiyen peygamber devesinin içinden kendisinin 3 katı kadar parazit çıkması izleyenleri hayrete düşürüyor.
Mucizevi Hayvan: Peygamber Devesi 00:34
Mucizevi Hayvan: Peygamber Devesi 1.415 izlenme - 2 yıl önce Tropik ve sıcak bölgelerde yaşayan peygamber devesinin tıpkı bir tekvandocuyu andıran hareketleri izleyen herkesi büyüledi.
Peygamber Devesinin Gazabına Uğrayan Adam 00:19
Peygamber Devesinin Gazabına Uğrayan Adam 4 izlenme - 1 hafta önce Hayvanları dibine fazla sokulunca insanlar genellikle nasibini alırlar,görüntüde Peygamber Devesi kamera çekmek için fazla dibine girince saldırısına uğruyor
Peygamber Devesinin İçinden Çıkan İlginç Yaratık 02:34
Peygamber Devesinin İçinden Çıkan İlginç Yaratık 599 izlenme - 2 yıl önce Peygamber Devesinin İçinden Çıkan İlginç Yaratık Korku Filmi Gibi
Arıyı Canlı Canlı Yiyen Peygamber Devesi 03:26
Arıyı Canlı Canlı Yiyen Peygamber Devesi 447 izlenme - 1 yıl önce Off o ne amk, ne düşüneceğimi şaşırdım, bildiğin kafayı yavaş yavaş can çekiştire çekiştire yiyo lan.
peygamber devesi böceği 05:42
peygamber devesi böceği 1.331 izlenme - 6 yıl önce bu hayvanın ağzını nasıl temizlediğini syredintefekkürlük
vahşi yaşam -[mantis] peygamber devesi 02:17
vahşi yaşam -[mantis] peygamber devesi 1.159 izlenme - 6 yıl önce
Peygamber Devesinin Hayrete Düşüren Av Taktiği 00:40
Peygamber Devesinin Hayrete Düşüren Av Taktiği 350 izlenme - 2 yıl önce Orkide çiçeğini taklit eden peygamber devesi, göz alıcı rengiyle kendisine çektiği sinekleri bir bir aclıyor.
Peygamber Devesi Eşek Arısına Yem Oluyor 02:30
Peygamber Devesi Eşek Arısına Yem Oluyor 345 izlenme - 2 yıl önce Avları arasında ufak yılan, fare gibi canlılarında bulunduğu ve avlarını canlı canlı yiyen peygamber devesi, bu kez dev japon eşek arısına av oluyor.
Peygamber Devesinin İçinden Parazit Çıktı 01:46
Peygamber Devesinin İçinden Parazit Çıktı 248 izlenme - 3 yıl önce Kendisinin 3 katı parazit çıkaran peygamber devesinin görüntüleri kameraya an be an yansıdı. Organik tarımda büyük rol alan, haşere ve parazit yiyen peygamber devesinin içinden kendisinin 3 katı kadar parazit çıkması izleyenleri hayrete düşürüyor.
Peygamber Devesinin İçinden Çıkan Dev Solucan Dehşete Düşürdü 01:45
Peygamber Devesinin İçinden Çıkan Dev Solucan Dehşete Düşürdü 125 izlenme - 2 yıl önce Tropik ve sıcak bölgelerde yaşayan ölü peygamber devesinin içinden çıkan dev solucan görenleri dehşete düşürdü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/haberlercom kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fareyi Afiyetle Yemek Üzere Yakalayan Peygamberdevesi 00:59
Fareyi Afiyetle Yemek Üzere Yakalayan Peygamberdevesi 15 izlenme - 2 ay önce Peygamberdevesi veya Mantid, Mantodea alttakımında yer alan ve hamam böcekleriyle birlikte Dictyoptera takımını oluşturan yaklaşık 1.800 böcek türünün ortak adıdır. Tropik ve sıcak bölgelerde yaşayan, başka böcekler üzerinden beslenen böcek türlerinden oluşan bir familyadır. Bazı uzmanlar Dictyoptera’nın bu iki alttakımını takım düzeyinde sınıflandırırlar. Bu türlerin çoğu tropikal ve subtropikal bölgelerde yaşar. Peygamberdevesi olarak bilinmesinin nedeni, öndeki iki ayağının eklemlerden kıvrıldığında dua ediyor gibi görünmesidir. Peygamber develeri yavaş hareket eden ve öngöğüs bölütleri çok uzamış olan böceklerdir. Ön bacaklarının birbirini eklemlenen biri dikenli iki uzun parçası (uyluk ve kaval kemikleri) kıvrıldığında avlarını yakalayıp parçalayan bir kıskaca dönüştürür. Peygamber devesi genellikle canlı böceklerle beslenir fakat protein ihtiyaçlarını tam olarak karşılayamadıkları zamanlarda memeli sınıfından olan cüce fare ve sinek kuşu yediklerine de rastlanmıştır. Vücutları uzun ve incedir. Üçgen kafa yapıları vardır. Ergin mantid, genelde 5 ile 13 cm arasındadır. Erkekler dişilerden daha küçüktür. Erkeklerin göğüsü 8 segmente dişilerinki ise 6 segmente ayrılır. Kamufle olmak için üzerinde yaşadıkları bitkinin, yerin rengini alırlar. Yerde dolaşmaktan çok bitkiler arasında bulunmayı yeğlerler. Bir peygamber devesi yeşil ya da kurumuş bir yaprağa, ince bir dala, bir likene, parlak renkli bir çiçeğe ya da karıncaya benzer bir görünümde olabilir. Bu kamuflaj peygamber devesini düşmanlarından gizlemenin yanı sıra avına sezdirmeden yaklaşmaya ya da kurbanını hareketsiz bir biçimde bekleyerek tuzağa düşürmeye yarar. Karınca taklit eden türleri de bulunur. Peygamberdevesi kendinden küçük böceklerle (termit, karınca, hamam böceği, kakalak, sinek, kulağakaçan, kene, cırcır böceği, çekirge, tahta kurdu, tahta kurusu, vs.) beslenir. Ayrıca, yamyamlık vardır ve özellikle çiftleşme sırasında dişiler erkekleri yiyebilir (seksüel yamyamlık). Eğer protein ihtiyaçlarını tam karşılayamazlar ise büyük sürüngen veya iri haşerelerle (kertenkele, çıyan, akrep, örümcek, yılan, fare, vs.) ve bunun yanında küçük kuş türleriyle beslenmeye çalışır. Ender olarak bitki ile beslenir. Peygamber develerinin büyük bölümü tropik ve astropik bölgelerde yaşar. En iyi bilinen türlerinden olan 7–12 cm uzunluğundaki Mantis religiosa Afrika’nın kuzeyinden Avrupa’nın içlerine kadar yayılmıştır. Yenidünya’daki peygamber develerinden Hymenopus Kanada’da yaşayan tek peygamber devesi türüdür ve bilinen en güzel peygamber devesi türüdür.
Peygamber Devesi ve Örümceğin Doğada Birbirlerine Güç Gösterisi Sergilemesi 04:07
Peygamber Devesi ve Örümceğin Doğada Birbirlerine Güç Gösterisi Sergilemesi 147 izlenme - 1 yıl önce Peygamber Devesi ve Örümceğin Doğada Birbirlerine Güç Gösterisi Sergilemesi Peygamber devesi ile örümceğin karşı karşıya gelip birbirlerine güç gösterisi sergilemesini izliyoruz. 19.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim Peygamber Devesi ve Örümceğin Doğada Birbirlerine Güç Gösterisi Sergilemesi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Peygamber Devesi Örümceği Afiyetle Yedi 03:20
Peygamber Devesi Örümceği Afiyetle Yedi 36 izlenme - 10 ay önce Peygamberdevesi veya Mantid, Mantodea alttakımında yer alan ve hamam böcekleriyle birlikte Dictyoptera takımını oluşturan yaklaşık 1.800 böcek türünün ortak adıdır. Tropik ve sıcak bölgelerde yaşayan, başka böcekler üzerinden beslenen böcek türlerinden oluşan bir familyadır. Bazı uzmanlar Dictyoptera’nın bu iki alttakımını takım düzeyinde sınıflandırırlar. Bu türlerin çoğu tropikal ve subtropikal bölgelerde yaşar. Peygamberdevesi olarak bilinmesinin nedeni, öndeki iki ayağının eklemlerden kıvrıldığında dua ediyor gibi görünmesidir.
Peygamber Devesiyle Sinek Avlayan Eleman 00:54
Peygamber Devesiyle Sinek Avlayan Eleman 132 izlenme - 2 yıl önce Eleman işsizlikten midir yoksa başka şekilde zaman bolluğundan mıdır bilinmez ama ne bok yiyeceğini şaşırmış, böyle bir yöntem denemiş. Kaç deneme yaptı kimbilir.
Öfkeli Peygamber Devesi ve Meraklı Kedi Arasındaki Boks Gösterisi 01:00
Öfkeli Peygamber Devesi ve Meraklı Kedi Arasındaki Boks Gösterisi 54 izlenme - 1 yıl önce Kediler hızlı düşünüp, karar verebilen canlılardır ve böceği kolayca yenebileceğini düşünebilirsiniz. Fakat bu düşünce böceğine göre değişir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Peygamber Devesi ve Örümceğin Doğada Birbirlerine Güç Gösterisi Sergilemesi 04:07
Peygamber Devesi ve Örümceğin Doğada Birbirlerine Güç Gösterisi Sergilemesi 38 izlenme - 1 yıl önce Peygamber devesi ile örümceğin karşı karşıya gelip birbirlerine güç gösterisi sergilemesini izliyoruz. 19.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Peygamber Devesi ve Örümceğin Doğada Birbirlerine Güç Gösterisi Sergilemesi " başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Peygamber Devesinden İrkilen Adam 00:12
Peygamber Devesinden İrkilen Adam 26 izlenme - 2 yıl önce Daha fazla video için sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Komik eğlenceli videolar. www.izlesene.com/geyikvideolar
Peygamber Devesiyle Sinek Avlayan Eleman 00:54
Peygamber Devesiyle Sinek Avlayan Eleman 40 izlenme - 2 yıl önce Eleman işsizlikten midir yoksa başka şekilde zaman bolluğundan mıdır bilinmez ama ne bok yiyeceğini şaşırmış, böyle bir yöntem denemiş. Kaç deneme yaptı kimbilir.
Peygamber Devesiyle Sinek Avlayan Eleman 00:54
Peygamber Devesiyle Sinek Avlayan Eleman 29 izlenme - 2 yıl önce Eleman işsizlikten midir yoksa başka şekilde zaman bolluğundan mıdır bilinmez ama ne bok yiyeceğini şaşırmış, böyle bir yöntem denemiş. Kaç deneme yaptı kimbilir.