Hoşgeldiniz!

peygamber devesi

Canlı Canlı Peygamber Devesi Yiyen Kız 00:59
Canlı Canlı Peygamber Devesi Yiyen Kız 5.864 izlenme - 9 ay önce Videonun ismi açıklamaya yer bırakmayacak kadar anlaşılır zannediyorum. Nasıl bir iddiayı kaybettiyse kız canlı canlı yiyor böceği.
Ecnebi Böcek Reis 00:55
Ecnebi Böcek Reis 921 izlenme - 1 ay önce Videolarını severek takip ettiğimiz Alkışlarla Yaşıyorumun biricik abisi Böcek Reis'in yabancı versiyonuna denk geldim. Youtube kanalından gördüğüm kadarı ile tam bir maceraperest arkadaş gördüğümüzde kaçacak delik arayacağımız böcekleri yüzünde gezdiriyor. Kanalı için: https://www.youtube.com/channel/UCxCNSO9DtGeYKQsrjkkGajg/videos
Peygamber Devesi Örümceği Afiyetle Yedi 03:20
Peygamber Devesi Örümceği Afiyetle Yedi 4.389 izlenme - 7 ay önce Peygamberdevesi veya Mantid, Mantodea alttakımında yer alan ve hamam böcekleriyle birlikte Dictyoptera takımını oluşturan yaklaşık 1.800 böcek türünün ortak adıdır. Tropik ve sıcak bölgelerde yaşayan, başka böcekler üzerinden beslenen böcek türlerinden oluşan bir familyadır. Bazı uzmanlar Dictyoptera’nın bu iki alttakımını takım düzeyinde sınıflandırırlar. Bu türlerin çoğu tropikal ve subtropikal bölgelerde yaşar. Peygamberdevesi olarak bilinmesinin nedeni, öndeki iki ayağının eklemlerden kıvrıldığında dua ediyor gibi görünmesidir.
Böcek Reis Evcilleşen Peygamber Devesi 07:26
Böcek Reis Evcilleşen Peygamber Devesi 7.015 izlenme - 9 ay önce 2/3cm boyundaki bir canlıdan beklenmeyecek zeka. kendine zarar vermeyecek kişiyi tanıyor,yüzüne bakıyor ve sevmesine izin veriyor. İlk yakaladığımda atlama rekorları kırıyordu. 20 gün kadar hiç bir şey yemedi.yürüyemeyecek hale geldi saldım.51 gün dışarıda (bahçede) kaldı.Üzerine yağmurlar yağdı ve çıktı geldi. Beni tanıdı ve sevmeme izin veriyor.
Parmağını Peygamber Devesine Kemirten Adam 03:03
Parmağını Peygamber Devesine Kemirten Adam 4.086 izlenme - 2 yıl önce Yine çok saçma bir başlık oldu farkındayım. Elemanın dediğine göre Megan Fox ismini verdiği bu büyük çekirgenin parmağını kemirmesinde hiçbir engel koymuyor. Allahakıl fikir versin ne diyekk
Peygamber Devesinin İçinden Çıkan İlginç Canlı 01:46
Peygamber Devesinin İçinden Çıkan İlginç Canlı 3.484 izlenme - 3 yıl önce Organik tarımda büyük rol alan, haşere ve parazit yiyen peygamber devesinin içinden kendisinin 3 katı kadar parazit çıkması izleyenleri hayrete düşürüyor.
Mucizevi Hayvan: Peygamber Devesi 00:34
Mucizevi Hayvan: Peygamber Devesi 1.410 izlenme - 2 yıl önce Tropik ve sıcak bölgelerde yaşayan peygamber devesinin tıpkı bir tekvandocuyu andıran hareketleri izleyen herkesi büyüledi.
Peygamber Devesinin İçinden Çıkan İlginç Yaratık 02:34
Peygamber Devesinin İçinden Çıkan İlginç Yaratık 593 izlenme - 2 yıl önce Peygamber Devesinin İçinden Çıkan İlginç Yaratık Korku Filmi Gibi
Arıyı Canlı Canlı Yiyen Peygamber Devesi 03:26
Arıyı Canlı Canlı Yiyen Peygamber Devesi 431 izlenme - 1 yıl önce Off o ne amk, ne düşüneceğimi şaşırdım, bildiğin kafayı yavaş yavaş can çekiştire çekiştire yiyo lan.
peygamber devesi böceği 05:42
peygamber devesi böceği 1.329 izlenme - 6 yıl önce bu hayvanın ağzını nasıl temizlediğini syredintefekkürlük
vahşi yaşam -[mantis] peygamber devesi 02:17
vahşi yaşam -[mantis] peygamber devesi 1.157 izlenme - 6 yıl önce
Peygamber Devesinin Hayrete Düşüren Av Taktiği 00:40
Peygamber Devesinin Hayrete Düşüren Av Taktiği 318 izlenme - 2 yıl önce Orkide çiçeğini taklit eden peygamber devesi, göz alıcı rengiyle kendisine çektiği sinekleri bir bir aclıyor.
Peygamber Devesi Eşek Arısına Yem Oluyor 02:30
Peygamber Devesi Eşek Arısına Yem Oluyor 338 izlenme - 2 yıl önce Avları arasında ufak yılan, fare gibi canlılarında bulunduğu ve avlarını canlı canlı yiyen peygamber devesi, bu kez dev japon eşek arısına av oluyor.
Peygamber Devesinin İçinden Parazit Çıktı 01:46
Peygamber Devesinin İçinden Parazit Çıktı 237 izlenme - 3 yıl önce Kendisinin 3 katı parazit çıkaran peygamber devesinin görüntüleri kameraya an be an yansıdı. Organik tarımda büyük rol alan, haşere ve parazit yiyen peygamber devesinin içinden kendisinin 3 katı kadar parazit çıkması izleyenleri hayrete düşürüyor.
Peygamber Devesinin İçinden Çıkan Dev Solucan Dehşete Düşürdü 01:45
Peygamber Devesinin İçinden Çıkan Dev Solucan Dehşete Düşürdü 120 izlenme - 1 yıl önce Tropik ve sıcak bölgelerde yaşayan ölü peygamber devesinin içinden çıkan dev solucan görenleri dehşete düşürdü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/haberlercom kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Peygamber Devesi ve Örümceğin Doğada Birbirlerine Güç Gösterisi Sergilemesi 04:07
Peygamber Devesi ve Örümceğin Doğada Birbirlerine Güç Gösterisi Sergilemesi 145 izlenme - 1 yıl önce Peygamber Devesi ve Örümceğin Doğada Birbirlerine Güç Gösterisi Sergilemesi Peygamber devesi ile örümceğin karşı karşıya gelip birbirlerine güç gösterisi sergilemesini izliyoruz. 19.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim Peygamber Devesi ve Örümceğin Doğada Birbirlerine Güç Gösterisi Sergilemesi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Peygamber Devesi Örümceği Afiyetle Yedi 03:20
Peygamber Devesi Örümceği Afiyetle Yedi 32 izlenme - 7 ay önce Peygamberdevesi veya Mantid, Mantodea alttakımında yer alan ve hamam böcekleriyle birlikte Dictyoptera takımını oluşturan yaklaşık 1.800 böcek türünün ortak adıdır. Tropik ve sıcak bölgelerde yaşayan, başka böcekler üzerinden beslenen böcek türlerinden oluşan bir familyadır. Bazı uzmanlar Dictyoptera’nın bu iki alttakımını takım düzeyinde sınıflandırırlar. Bu türlerin çoğu tropikal ve subtropikal bölgelerde yaşar. Peygamberdevesi olarak bilinmesinin nedeni, öndeki iki ayağının eklemlerden kıvrıldığında dua ediyor gibi görünmesidir.
Öfkeli Peygamber Devesi ve Meraklı Kedi Arasındaki Boks Gösterisi 01:00
Öfkeli Peygamber Devesi ve Meraklı Kedi Arasındaki Boks Gösterisi 52 izlenme - 12 ay önce Kediler hızlı düşünüp, karar verebilen canlılardır ve böceği kolayca yenebileceğini düşünebilirsiniz. Fakat bu düşünce böceğine göre değişir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Peygamber Devesi ve Örümceğin Doğada Birbirlerine Güç Gösterisi Sergilemesi 04:07
Peygamber Devesi ve Örümceğin Doğada Birbirlerine Güç Gösterisi Sergilemesi 36 izlenme - 1 yıl önce Peygamber devesi ile örümceğin karşı karşıya gelip birbirlerine güç gösterisi sergilemesini izliyoruz. 19.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Peygamber Devesi ve Örümceğin Doğada Birbirlerine Güç Gösterisi Sergilemesi " başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Peygamber Devesiyle Sinek Avlayan Eleman 00:54
Peygamber Devesiyle Sinek Avlayan Eleman 88 izlenme - 2 yıl önce Eleman işsizlikten midir yoksa başka şekilde zaman bolluğundan mıdır bilinmez ama ne bok yiyeceğini şaşırmış, böyle bir yöntem denemiş. Kaç deneme yaptı kimbilir.
Peygamber Devesiyle Sinek Avlayan Eleman 00:54
Peygamber Devesiyle Sinek Avlayan Eleman 40 izlenme - 2 yıl önce Eleman işsizlikten midir yoksa başka şekilde zaman bolluğundan mıdır bilinmez ama ne bok yiyeceğini şaşırmış, böyle bir yöntem denemiş. Kaç deneme yaptı kimbilir.
Peygamber Devesinden İrkilen Adam 00:12
Peygamber Devesinden İrkilen Adam 21 izlenme - 2 yıl önce Daha fazla video için sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Komik eğlenceli videolar. www.izlesene.com/geyikvideolar
Peygamber Devesiyle Sinek Avlayan Eleman 00:54
Peygamber Devesiyle Sinek Avlayan Eleman 29 izlenme - 2 yıl önce Eleman işsizlikten midir yoksa başka şekilde zaman bolluğundan mıdır bilinmez ama ne bok yiyeceğini şaşırmış, böyle bir yöntem denemiş. Kaç deneme yaptı kimbilir.