Hoşgeldiniz!

photo editor

Artık Bilim Kurgu Değil - Adobe Voco 07:20
Artık Bilim Kurgu Değil - Adobe Voco 3.551 izlenme - 1 yıl önce adobe geçenlerde düzenlediği etkinlikte deneysel projelerinden biri olan "Photoshop'un ses için olan hali" Adobe VoCo'yu tanıttı. 20 dakikalık bir konuşmayı dinledikten sonra o kişiye yazdığınız şeyi söylettirebiliyor. Gerçekten müthiş.
Pizap Kullanarak Renk Değiştirme 06:04
Pizap Kullanarak Renk Değiştirme 177 izlenme - 3 yıl önce Online fotoğraf editörü Pizap'i kullanarak fotoğrafların renklerini değiştirme ve yeniden renklendirme prosedürü. Umarım işinize yaramıştır.
Pizap.com'da Fotoğraf Kesme 02:51
Pizap.com'da Fotoğraf Kesme 64 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraf editörü sitesi PiZap.com'da elinizde bulunan bir fotoğrafı kesip boyutunu düzenleme işlemi anlatılıyor.
PiZap'te Gölge Efekti 03:03
PiZap'te Gölge Efekti 56 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda, görsel efekt programı piZap yardımıyla nasıl gölge oluşturucağınız anlatılıyor. Bu gölgeyi Photoshop'ta da kullanmak mümkün.
PiZap'le Montaj Yapımı 04:13
PiZap'le Montaj Yapımı 59 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda piZap.com fotoğraf editörü kullanılarak fotoğraflarda montaj yapımı anlatılıyor. Umarız hoşunuza gider.
Pizap Kullanarak LPS İkonu Yapımı 07:08
Pizap Kullanarak LPS İkonu Yapımı 38 izlenme - 3 yıl önce Littlest Pet Shop, yani LPS ikonlarını oluşturmak artık çok kolay. Fotoğraf editörü Pizap'i kullanarak kendi zevkinize göre ikonlar yapabilirsiniz.
PiZap Kullanarak Renk Değiştirme 06:04
PiZap Kullanarak Renk Değiştirme 32 izlenme - 3 yıl önce Pizap fotoğraf editörünü kullanarak renk değiştirme ve yeniden renklendirme işlemini öğrenmek için videoyu izleyiniz.
Shopa Yeni Başlayanlar İçin Pizap KP Yapımı 06:59
Shopa Yeni Başlayanlar İçin Pizap KP Yapımı 26 izlenme - 3 yıl önce Evt ilk dersimle karşınızdayım, umarım işe yarar bir ders olmuştur... Bu derste kapak fotoğrafı yapımı anlatılıyor.
PiZap'te Fotoğraf Editleme 02:42
PiZap'te Fotoğraf Editleme 21 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraf editörü Pizap'i kullanarak bir fotoğraf üzerinde çok çeşitli değişiklikler yapmanın yolu bu videoda.
Turn any Photo into a Black White Pencil Sketch in Under a Minute 01:06
Turn any Photo into a Black White Pencil Sketch in Under a Minute 2 izlenme - 4 ay önce http://imageeditonline.com/turn-colour-photo-black-white-drawing-less-minute/ You don´t need to be a top artist any longer to create an amazing sketch. Check out how you can turn any photo into a pencil drawing in under a minute.