Hoşgeldiniz!

pideci

Pideciden Nusret Taklidi 01:30
Pideciden Nusret Taklidi 16.307 izlenme - 11 ay önce Nusret videolarının sonu gelmiyor. Ama bizi en çok eğlendiren kesinlikle bu son sanatsal çalışma oldu.Şu ana kadar yapılmış bütün Nusr'et videolarını geride bırakacak kadar kendinden söz ettiren video sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.
Malatyalı Cılgın Pideci Memoli 08:00
Malatyalı Cılgın Pideci Memoli 2.687 izlenme - 10 yıl önce malatyalı cılgın pideci memoli
Beyoğlu'nda Pidecide Yaşanan Silahlı Saldırı Kamerada 05:16
Beyoğlu'nda Pidecide Yaşanan Silahlı Saldırı Kamerada 4 izlenme - 1 gün önce Beyoğlu'nda pidecide yaşanan silahlı saldırı kameradaİSTANBUL - Beyoğlu'nda bir pidecide yaşanan ve 3 kişinin yaralandığı silahlı saldırının güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı.
26 Yıllık Pideciden 5 Roman 03:34
26 Yıllık Pideciden 5 Roman 70 izlenme - 11 ay önce Çanakkale’de ilkokul mezunu pideci 5 roman yazdı. 26 yıldır lahmacun ve pide ustalığı yapan 54 yaşındaki Özel Uğurlu’nun, 5 romanı yayımlandı. Evli ve 2 çocuk babası olan Uğurlu, 12 saat boyunca süren gündüz mesaisinde düşündüklerini gece evinde yazıya döküyor. Uğurlu, ilk kitabı 247 sayfalık ‘Kaçış’ı 2003 yılında yayımladı. Kahramanmaraş Afşin doğumlu olduğunu ve 1990 yılında Çanakkale’ye geldiğini söyleyen Özel Uğurlu, “1990 yılından bu yana işçi olarak çalışıyorum. İlkokul mezunuyum. 2003 yılında okuyamamış bir gencin evden kaçışını konu alan ‘Kaçış’ isimli ilk kitabımı yayınladım. Kitap yayınlandıktan sonra atalarımın Kafkasya’dan karayoluyla göç edişini anlattığım ‘Anzure’ isimli ikinci kitabımı yayınladım. Daha sonra Kurtuluş Savaşında Çerkezlerin, Kurtuluş Savaşında Anadolu da mücadelelerini anlattım, dedelerimizi konu aldım. Gerçek yaşanmış hikayeler olan ‘Özgürlüğün Bedeli’ isimli kitabımı yayınladım. Daha sonra Çerkezlerin dağılış sürecini anlatan, dilini unutuşunu, kültürünü unutuşunu yeni neslin Çerkezliği bilmeyişini anlattığım, eskiye özlemi anlattığım ‘Jankat’ isimli kitabımı yayınladım. Bir ay önce çıkan kitabım dünyada Çerkezlerin dışında çoğu kişinin bilmediği, Çerkezlerin Kafkasya’dan sürgün edilişini anlattığım ‘Sürgün’ isimli kitabımı yayınladım. 1 ay önce piyasaya çıktı” dedi. Sabah 10’dan akşam 10’a kadar 12 saat çalıştığını ve oradan arta kalan zamanında gece kitap yazmaya çalıştığını söyleyen Uğurlu, “Ben çocukken okumayı çok isterdim. Babamda okutacağını söylemişti ama okutamadı. Okuyamadıktan sonra kendimi kitaplara verdim. Okuldan mezun olduktan sonra kardeşlerime okuldan kitaplar getirtip onları okurdum. Hep kitapla meşgul oldum. Okuyamamışlığıma, kitaplardan teselli bulmaya çalıştım. Daha sonra kendim günlük yazmaya başladım. Günlükten sonra kitap yazmaya karar verdim. İlk yazdığım kitabı yayınlatamadım. Onu yayın evleri kabul etmedi. Ondan sonra dedim, kitap yazacağım, yazdım. İlk ‘Kaçış isimli kitabımı yazdım” şeklinde konuştu. Uğurlu, gündüz 12 saat çalıştığı iş yerinde düşündüklerini gece yazıya dökerek yayınlanmış 5 tane romanının olduğunu ifade etti.
Günün Videosu Pideci 02:39
Günün Videosu Pideci 400 izlenme - 5 yıl önce Günün Videosu Pideci
Beyoğlu'nda Pidecide Oturan Müşterilere Silahlı Saldırı: 3 Yaralı 03:37
Beyoğlu'nda Pidecide Oturan Müşterilere Silahlı Saldırı: 3 Yaralı 3 izlenme - 1 gün önce Beyoğlu'nda pidecide oturan müşterilere silahlı saldırı: 3 yaralıİSTANBUL - Beyoğlu'nda bir pidecide oturan müşterilere kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından silahla ateş açılması sonucu 3 kişi yaralandı.
Ayancık Kumluk Köprü Başı Külcünün Kahvesi Ve  Pideci Fikret 10:00
Ayancık Kumluk Köprü Başı Külcünün Kahvesi Ve Pideci Fikret 134 izlenme - 4 yıl önce Ayancık kumluk köprü başı külcünün kahvesi pideci
Bafra Pide Kızıltorpak - Kozyatağı - Esentepe 02:21
Bafra Pide Kızıltorpak - Kozyatağı - Esentepe 206 izlenme - 7 yıl önce yöresel malzemelerle hazırlanan bafra pide'sini istanbul'lulara ve tüm türkiye'ye tattıran restaurantlar zinciri.istanbul'un her bölgesine paket servis.