Hoşgeldiniz!

pierce

I.T. (2016) Fragman 02:10
I.T. (2016) Fragman 4.639 izlenme - 2 yıl önce Oyuncular: Pierce Brosnan, Anna Friel, Austin Swift 2016 yapımı I.T. filminin fragmanı. Filmi John Moore yönetiyor.
Robinson Crusoe Fragmanı 01:44
Robinson Crusoe Fragmanı 6.708 izlenme - 4 yıl önce 1997 ABD yapımı Robinson Crusoe filminin fragmanı. Aniden çıkan müthiş fırtına sonucu batan gemiden tek kurtulan robinson zorlukla çıkabildiği ıssız bir adada tekbaşına yaşam savaşı vermeye başlar. Kendine kurduğu ilkel ama son derece güzel hayat bir müddet sonra aniden değişiverir çünkü yakınlardaki başka bir yerden gelen yerliler bu adayı bir tür kutsal ayin yeri olarakk ullanmakta ve bu ayinler sırasında esiraldıkları insanları yemektedirler. Bu korkunç olayı gören Robinson hemen bir takım savunma sistemleri geliştirmeye başlar. Gene böyle bir ayin için getirilen bir yerliyi hayatı pahasına kurtarır ve onunla birlikte yaşamaya başlarlar. İki değişik kültür ve hayat tarzından gelenbu iki kişi arasında ortaya çıkanbirsürü anlaşmazlıklar yerini kendilerini öldürmek isteyenyerliler yüzünden birlikte hayatta kalma mücadelesi vermek zorunda bırakır. Bu mücadeleye adadaki inanılmaz zor şartlar da eklenince işleri gerçekten de çok zordur.
the vampire diaries - KATHERİNE PİERCE- 03:45
the vampire diaries - KATHERİNE PİERCE- 2.345 izlenme - 6 yıl önce katherine pierce---
Urge (2015) Fragman 02:08
Urge (2015) Fragman 1.045 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı Urge filminin fragmanı. Filmde Pierce Brosnan ve Danny Masterson başrolde oynuyor, yönetmen. Aaron Kaufman yönetmen.
Evelyn - Çocuklarım İçin (2002) Fragman 02:24
Evelyn - Çocuklarım İçin (2002) Fragman 1.309 izlenme - 3 yıl önce 2002 yapımı Evelyn filminin fragmanı. Filmde James Bond serisinden tanıdığımız Pierce Brosman, Sophie Vavasseur, Julianna Margulies, Stephen Rea, Aidan Quinn ve Alan Bates oynuyor.
Sadece Aşk - Love İs All You Need Altyazılı Fragman 01:49
Sadece Aşk - Love İs All You Need Altyazılı Fragman 3.180 izlenme - 5 yıl önce Kanser olduğunu öğreninceye kadar sıradan bir hayat süren İda kuafördür. Kanser tedavisi sırasında saçlarını kaybeder ve sonrasında kocasının bir başkasıyla ilişkisi olduğunu öğrenir. Tüm bunlardan uzakta farklı bir dünyada kızının düğünü için yaptığı İtalya yolculuğunda karısının ölümü yüzünden hala tüm dünyayı suçlayan dul bir adamla tanışır. Çocuklarının vesilesiyle birbiriyle tanışan ikiliyi tahmin edemeyecekleri maceralar beklemektedir.Baş rollerini Pierce Brosnan, Kim Bodnia ve Trine Dyrholm'ın paylaştığı filmin yönetmenliğini Susanne Bier yapmış.
mildred pierce 1 01:33
mildred pierce 1 783 izlenme - 7 yıl önce mildred pierce 1
The Foreigner Official Trailer #1 (2017) Jackie Chan, Pierce Brosnan Action Movie HD 02:28
The Foreigner Official Trailer #1 (2017) Jackie Chan, Pierce Brosnan Action Movie HD 225 izlenme - 10 ay önce The Foreigner Trailer 1 (2017) Jackie Chan, Pierce Brosnan Action Movie HD [Official Trailer]
Casting Couch Fragmanı 01:22
Casting Couch Fragmanı 927 izlenme - 4 yıl önce 2013 ABD yapımı komedi filmi Casting Couch 'un fragmanı.
Dante Yanardağı - Fragman 01:22
Dante Yanardağı - Fragman 609 izlenme - 3 yıl önce Ne yaparsanız yapın, arkanıza bakmayın! Önceden hiçbir uyarı gelmeden, gündüz geceye dönüşüyor. Hava yanmaya başlıyor ve katı yeryüzü sıcaktan bembeyaz, erimiş korkunun ortaya çıkmasına izin veriyor. Pierce Brosnan, devlet için çalışan bir jeoloji uzmanını; Linda Hamilton ise Dante Dağı'nın eteklerine kurulan ve örnek bir kasaba olarak çeşitli ödüller alan küçük bir kasabanın belediye başkanı rolünde. Ama bu sessiz ve şirin kasaba uzun süre böyle kalmayacak!
Vince Carter Vs Paul Pierce High School Slam Dunk 01:30
Vince Carter Vs Paul Pierce High School Slam Dunk 1.633 izlenme - 10 yıl önce 1995 mcdonald's all-american coca-cola slam jam. Şampiyonun kim olduğunu merak ediyorsanız izleyin.
Mrs. Doubtfire (Müthiş Dadı) Film Fragmanı (1993) 01:52
Mrs. Doubtfire (Müthiş Dadı) Film Fragmanı (1993) 647 izlenme - 3 yıl önce Sizce sıradan bir baba çocukları ile daha fazla zaman geçirebilmek için ne kadar ileri gider? Daniel Hillard (Robin Williams) sıradan bir baba değildir. Eski karısının (Sally Field) evde bir bakıcıya ihtiyacı olduğunu öğrenince hemen bu iş için başvurur. Mükemmel peruğu, birazcık makyaj ve bütün durumlara elverişli elbisesi ile Mrs. Doubtfire kendini işne adamış İngiliz bir bakıcı olarak hemen işe alınır. Ve tüm alesiyle yepyeni bir hayat yaratır. Şok edici, neşeli ve çoğu zaman dokunaklı olan bu filmi Robin Williams tekrar tekrar seyredilmesini sağlıyor. Bilmem Bu Filmi Bir Yerden Hatırladınız mı Hayatımın Rolu ile Haluk Bilginer Bu Film de Robin Williams'ı Canlandırmıştır...
Katherine Pierce - Girl On Fire 02:20
Katherine Pierce - Girl On Fire 537 izlenme - 4 yıl önce
Mildred Pierce Trailer #1 (HBO) 01:33
Mildred Pierce Trailer #1 (HBO) 473 izlenme - 6 yıl önce
Çılgın Marslılar - Fragman (1996) 02:29
Çılgın Marslılar - Fragman (1996) 464 izlenme - 3 yıl önce Dünya'ya saldırmanın zevkli olacağı konusunda fikir birliğine varmış görünen marslılar eğlence yaşamak için dünyadaki tüm binaları yıkmakta ve üstelik onlarla fotoğraf bile çektirmektedirler. Bu çılgın, büyük kafalı uzaylı yaratıkları biri durdurmazsa dünyayı yerle bir edeceklerdir!
Sadece Aşk - Türkçe Altyazılı Fragman 01:49
Sadece Aşk - Türkçe Altyazılı Fragman 622 izlenme - 5 yıl önce 24 Mayıs 2013'te Sinemalarda.... Yönetmen: Susanne Bier Kanser olduğunu öğreninceye kadar sıradan bir hayat süren İda kuafördür. Kanser tedavisi sırasında saçlarını kaybeder ve sonrasında kocasının bir başkasıyla ilişkisi olduğunu öğrenir. Tüm bunlardan uzakta farklı bir dünyada kızının düğünü için yaptığı İtalya yolculuğunda karısının ölümü yüzünden hala tüm dünyayı suçlayan dul bir adamla tanışır. Baş rollerini Pierce Brosnan, Kim Bodnia ve Trine Dyrholm'ın paylaştığı filmin yönetmenliğini Susanne Bier yapmış.
Pierce Brosnan'a Sette Eşek Şakası Yapmak 00:54
Pierce Brosnan'a Sette Eşek Şakası Yapmak 312 izlenme - 3 yıl önce 2004 yapımı Gün Batarken (After the Sunset) filminin çekimleri sırasında filmin yönetmeni Brett Ratner tarafından Pierce Brosnan'a yapılan şaka...
The Foreigner Trailer 1 (2017) Pierce Brosnan, Jackie Chan Action Movie HD 02:08
The Foreigner Trailer 1 (2017) Pierce Brosnan, Jackie Chan Action Movie HD 83 izlenme - 10 ay önce The Foreigner Trailer 1 (2017) Pierce Brosnan, Jackie Chan Action Movie HD [Official Trailer]
James Bond 007 - En Güzel Sahneler Top 50 27:53
James Bond 007 - En Güzel Sahneler Top 50 344 izlenme - 3 yıl önce Ailemizin ve mahallemizin ajanı James Bond un en güzel, en canlı ve en heyecanlı sahnelerinin sıralandığı fanatikleri ve beğenenleri için 28 dakikalık dev çalışma....
Pierce Fulton - Kuaga (Lost Time) 03:02
Pierce Fulton - Kuaga (Lost Time) 216 izlenme - 3 yıl önce Pierce Fulton - Kuaga (Lost Time) (Lyric Video) Şarkı Sözleri (Lyrics): [Verse 1] Eyes flicker Heart beats Quicker inside Let's start making up for lost time Backs to the wind We can do this all night Signing Hey! Let's get away We'll make it alright [Chorus] It's been a while Been a really long time I like you better now I wish you'd stay a while Before we begin to say goodbye Let's start making up for lost time For lost time For lost time For lost time Let's start making up for lost time [Verse 2] So here take my hand We can kick it up again We're never coming back Now we found our place in the skyline So let's start making up for lost time [Chorus] It's been a while Been a really long time I like you better now I wish you'd stay a while Before we begin to say goodbye Let's start making up for lost time For lost time Let's start making up for lost time For lost time For lost time For lost time Let's start making up for lost time __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Pierce Fulton - Kuaga (Lost Time) (Official Lyric Video HD) Pierce Fulton - Kuaga (Lost Time) Pierce Fulton - Kuaga (Lost Time) Pierce Fulton - Kuaga (Lost Time) Pierce Fulton - Kuaga (Lost Time) Pierce Fulton - Kuaga (Lost Time) Pierce Fulton - Kuaga (Lost Time)
Paul Pierce, Verizon Center'ı ayağa kaldırdı 00:46
Paul Pierce, Verizon Center'ı ayağa kaldırdı 184 izlenme - 3 yıl önce Paul Pierce, Verizon Center'ı ayağa kaldırdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pierce-Tren Yolu 02:51
Pierce-Tren Yolu 507 izlenme - 8 yıl önce pierce'den içinizi titreticek bir şarkı..dinliyip yorumlayın lütfen.. www.myspace.com/pierceizmir
Adrienne Pierce - It's Your Day (Fiat Linea Reklam Müziği) 03:37
Adrienne Pierce - It's Your Day (Fiat Linea Reklam Müziği) 152 izlenme - 3 yıl önce Babasının arabasına binebilmek için aldığı plastik topları sürekli patlatan veledli reklamın başarılı, akılda kalıcı müziği.
Adrienne Pierce - It's Your Day 03:17
Adrienne Pierce - It's Your Day 180 izlenme - 5 yıl önce You're far away, so far, so far My resistance, it's the distance I am far away, so far, so far Just one day, it's o-o-over One, one perfect day Let's keep, keep it that way It probably wouldn't, wouldn't have worked out Anyway One, one perfect day Let's keep, keep it that way We probably wouldn’t have got along, anyway Anyway Stand on a star, close eyes, close Turn around, turn around till you fall down Stand on a star, close your eyes Are we getting closer to the ground
Anqryfamly - War2mach1ne 03:05
Anqryfamly - War2mach1ne 333 izlenme - 10 yıl önce war2mach1ne'denn sancakke show
Joakim Noah Ve Paul Pierce Kavgası 02:16
Joakim Noah Ve Paul Pierce Kavgası 134 izlenme - 4 yıl önce Washington Wizards ve Chicago Bullsarasında oynanan maçta çıkan kavga haftanın nba de en çok konuşulan videosu oldu
Pierce, Jason Kidd'i Geride Bıraktı 00:30
Pierce, Jason Kidd'i Geride Bıraktı 120 izlenme - 3 yıl önce NBA tarihinde en fazla üçlük atan oyuncular listesinde bu sabaha kadar 5. sırada yer alan Paul Pierce, Wizards-Bulls mücadelesinde attığı iki üçlükle kariyerindeki üçlük sayısını 1989'a çıkardı ve 4. sıraya yerleşti. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
andre ıguodala dunks over paul pierce 00:24
andre ıguodala dunks over paul pierce 158 izlenme - 6 yıl önce
paul pierce'dan hakeme sağ kroşe ! 00:22
paul pierce'dan hakeme sağ kroşe ! 171 izlenme - 8 yıl önce
James Bond Visa Card Tvc 01:02
James Bond Visa Card Tvc 179 izlenme - 7 yıl önce master card 2010 - pierce brosnan and zhang ziyi