Hoşgeldiniz!

Pierce Brosnan

I.T. (2016) Fragman 02:10
I.T. (2016) Fragman 526 izlenme - 3 ay önce Oyuncular: Pierce Brosnan, Anna Friel, Austin Swift 2016 yapımı I.T. filminin fragmanı. Filmi John Moore yönetiyor.
Robinson Crusoe Fragmanı 01:44
Robinson Crusoe Fragmanı 6.678 izlenme - 3 yıl önce 1997 ABD yapımı Robinson Crusoe filminin fragmanı. Aniden çıkan müthiş fırtına sonucu batan gemiden tek kurtulan robinson zorlukla çıkabildiği ıssız bir adada tekbaşına yaşam savaşı vermeye başlar. Kendine kurduğu ilkel ama son derece güzel hayat bir müddet sonra aniden değişiverir çünkü yakınlardaki başka bir yerden gelen yerliler bu adayı bir tür kutsal ayin yeri olarakk ullanmakta ve bu ayinler sırasında esiraldıkları insanları yemektedirler. Bu korkunç olayı gören Robinson hemen bir takım savunma sistemleri geliştirmeye başlar. Gene böyle bir ayin için getirilen bir yerliyi hayatı pahasına kurtarır ve onunla birlikte yaşamaya başlarlar. İki değişik kültür ve hayat tarzından gelenbu iki kişi arasında ortaya çıkanbirsürü anlaşmazlıklar yerini kendilerini öldürmek isteyenyerliler yüzünden birlikte hayatta kalma mücadelesi vermek zorunda bırakır. Bu mücadeleye adadaki inanılmaz zor şartlar da eklenince işleri gerçekten de çok zordur.
Urge (2015) Fragman 02:08
Urge (2015) Fragman 560 izlenme - 6 ay önce 2015 yapımı Urge filminin fragmanı. Filmde Pierce Brosnan ve Danny Masterson başrolde oynuyor, yönetmen. Aaron Kaufman yönetmen.
Evelyn - Çocuklarım İçin (2002) Fragman 02:24
Evelyn - Çocuklarım İçin (2002) Fragman 843 izlenme - 1 yıl önce 2002 yapımı Evelyn filminin fragmanı. Filmde James Bond serisinden tanıdığımız Pierce Brosman, Sophie Vavasseur, Julianna Margulies, Stephen Rea, Aidan Quinn ve Alan Bates oynuyor.
Sadece Aşk - Love İs All You Need Altyazılı Fragman 01:49
Sadece Aşk - Love İs All You Need Altyazılı Fragman 3.093 izlenme - 3 yıl önce Kanser olduğunu öğreninceye kadar sıradan bir hayat süren İda kuafördür. Kanser tedavisi sırasında saçlarını kaybeder ve sonrasında kocasının bir başkasıyla ilişkisi olduğunu öğrenir. Tüm bunlardan uzakta farklı bir dünyada kızının düğünü için yaptığı İtalya yolculuğunda karısının ölümü yüzünden hala tüm dünyayı suçlayan dul bir adamla tanışır. Çocuklarının vesilesiyle birbiriyle tanışan ikiliyi tahmin edemeyecekleri maceralar beklemektedir.Baş rollerini Pierce Brosnan, Kim Bodnia ve Trine Dyrholm'ın paylaştığı filmin yönetmenliğini Susanne Bier yapmış.
Pierce Brosnan'a Sette Eşek Şakası Yapmak 00:54
Pierce Brosnan'a Sette Eşek Şakası Yapmak 197 izlenme - 1 yıl önce 2004 yapımı Gün Batarken (After the Sunset) filminin çekimleri sırasında filmin yönetmeni Brett Ratner tarafından Pierce Brosnan'a yapılan şaka...
Sadece Aşk - Türkçe Altyazılı Fragman 01:49
Sadece Aşk - Türkçe Altyazılı Fragman 601 izlenme - 4 yıl önce 24 Mayıs 2013'te Sinemalarda.... Yönetmen: Susanne Bier Kanser olduğunu öğreninceye kadar sıradan bir hayat süren İda kuafördür. Kanser tedavisi sırasında saçlarını kaybeder ve sonrasında kocasının bir başkasıyla ilişkisi olduğunu öğrenir. Tüm bunlardan uzakta farklı bir dünyada kızının düğünü için yaptığı İtalya yolculuğunda karısının ölümü yüzünden hala tüm dünyayı suçlayan dul bir adamla tanışır. Baş rollerini Pierce Brosnan, Kim Bodnia ve Trine Dyrholm'ın paylaştığı filmin yönetmenliğini Susanne Bier yapmış.
James Bond 007 - En Güzel Sahneler Top 50 27:53
James Bond 007 - En Güzel Sahneler Top 50 174 izlenme - 1 yıl önce Ailemizin ve mahallemizin ajanı James Bond un en güzel, en canlı ve en heyecanlı sahnelerinin sıralandığı fanatikleri ve beğenenleri için 28 dakikalık dev çalışma....
Dante Yanardağı - Fragman 01:22
Dante Yanardağı - Fragman 160 izlenme - 1 yıl önce Ne yaparsanız yapın, arkanıza bakmayın! Önceden hiçbir uyarı gelmeden, gündüz geceye dönüşüyor. Hava yanmaya başlıyor ve katı yeryüzü sıcaktan bembeyaz, erimiş korkunun ortaya çıkmasına izin veriyor. Pierce Brosnan, devlet için çalışan bir jeoloji uzmanını; Linda Hamilton ise Dante Dağı'nın eteklerine kurulan ve örnek bir kasaba olarak çeşitli ödüller alan küçük bir kasabanın belediye başkanı rolünde. Ama bu sessiz ve şirin kasaba uzun süre böyle kalmayacak!
Çılgın Marslılar - Fragman (1996) 02:29
Çılgın Marslılar - Fragman (1996) 180 izlenme - 1 yıl önce Dünya'ya saldırmanın zevkli olacağı konusunda fikir birliğine varmış görünen marslılar eğlence yaşamak için dünyadaki tüm binaları yıkmakta ve üstelik onlarla fotoğraf bile çektirmektedirler. Bu çılgın, büyük kafalı uzaylı yaratıkları biri durdurmazsa dünyayı yerle bir edeceklerdir!
Mrs. Doubtfire (Müthiş Dadı) Film Fragmanı (1993) 01:52
Mrs. Doubtfire (Müthiş Dadı) Film Fragmanı (1993) 146 izlenme - 1 yıl önce Sizce sıradan bir baba çocukları ile daha fazla zaman geçirebilmek için ne kadar ileri gider? Daniel Hillard (Robin Williams) sıradan bir baba değildir. Eski karısının (Sally Field) evde bir bakıcıya ihtiyacı olduğunu öğrenince hemen bu iş için başvurur. Mükemmel peruğu, birazcık makyaj ve bütün durumlara elverişli elbisesi ile Mrs. Doubtfire kendini işne adamış İngiliz bir bakıcı olarak hemen işe alınır. Ve tüm alesiyle yepyeni bir hayat yaratır. Şok edici, neşeli ve çoğu zaman dokunaklı olan bu filmi Robin Williams tekrar tekrar seyredilmesini sağlıyor. Bilmem Bu Filmi Bir Yerden Hatırladınız mı Hayatımın Rolu ile Haluk Bilginer Bu Film de Robin Williams'ı Canlandırmıştır...
James Bond Visa Card Tvc 01:02
James Bond Visa Card Tvc 173 izlenme - 6 yıl önce master card 2010 - pierce brosnan and zhang ziyi
Kaçış Yok - No Escape - Türkçe Altyazılı Fragman 1 02:17
Kaçış Yok - No Escape - Türkçe Altyazılı Fragman 1 18 izlenme - 1 yıl önce Amerikalı bir iş adamı ve su mühendisi olan Jack Dwyer’ın ailesiyle birlikte Güneydoğu Asya’ya yerleşmesinin ardından siyasi çatışmalar ve halk ayaklanması gelir. Ayaklanmanın sebebi ülkedeki su dağıtımını Amerikalı şirketin almasıdır. Jack Dwyer, eşi ve çocuklarıyla birlikte uçakta gelirken yeni tanıştıkları, gizemli bir adamın da yardımıyla önce şehirden, sonra ülkeden kaçmanın yollarını ararlar. http://www.filmbankasi.com
The Love Punch Fragman 02:14
The Love Punch Fragman 45 izlenme - 3 yıl önce The Love Punch’ filminin fragmanı yayınlandı! “Love Punch” boşanmış bir çift olan Kate ve Richard’ın başlarına gelen trajikomik bir olayı odağına alıyor. Kate ve Richard emeklilik ikramiyelerinin çalınması sonrasında bir araya gelip, eğlenceli bir maceraya atılıyor. Başrolleri Pierce Brosnan ve Emma Thompson paylaşırken, yönetmenk koltuğunda Joel Hopkins bulunuyor.
Kaçış Yok - No Escape - Türkçe Altyazılı Fragman 2 01:09
Kaçış Yok - No Escape - Türkçe Altyazılı Fragman 2 10 izlenme - 1 yıl önce Amerikalı bir iş adamı ve su mühendisi olan Jack Dwyer’ın ailesiyle birlikte Güneydoğu Asya’ya yerleşmesinin ardından siyasi çatışmalar ve halk ayaklanması gelir. Ayaklanmanın sebebi ülkedeki su dağıtımını Amerikalı şirketin almasıdır. Jack Dwyer, eşi ve çocuklarıyla birlikte uçakta gelirken yeni tanıştıkları, gizemli bir adamın da yardımıyla önce şehirden, sonra ülkeden kaçmanın yollarını ararlar. http://www.filmbankasi.com