Hoşgeldiniz!

piercing

Piercing'ini Göster - Scorp Kızları 03:06
Piercing'ini Göster - Scorp Kızları 5.088 izlenme - 6 yıl önce Scorp'ta piercing'lerini gösteren yüzlerce kadın postları arasından derlenen video ...
LYS'de Can Yakan Çığlıklar 01:22
LYS'de Can Yakan Çığlıklar 6.618 izlenme - 5 yıl önce LYS sınavı girişinde piercingli öğrenciler sınava alınmadı. Yankeski ile piercing'i kesilen öğrencinin çığlıkları can yaktı.
80 Yaşında Piercing Taktıran Çılgın Teyze 00:32
80 Yaşında Piercing Taktıran Çılgın Teyze 1.697 izlenme - 2 yıl önce 80 yaşındaki teyze, torununun gazına gelip burnuna piercing taktırmış. Teyzenin torunu bu tarihe geçen anları kamera ile kayda almış.
Göbek Piercingi Nasıl Yapılır? 01:09
Göbek Piercingi Nasıl Yapılır? 3.827 izlenme - 5 yıl önce Ankara'daki stüdyosunda piercing yapan arkadaşın, göbek piercingi yaptığı seantan kısa bir kesit.
Burnuna Piercing Taktıran Hatun (Yürek Kaldırmaz) 00:32
Burnuna Piercing Taktıran Hatun (Yürek Kaldırmaz) 4.666 izlenme - 4 yıl önce Esmer hatun kulak deldirmek dövme yaptırmak derken farklılığının derecesini yükseltmek için burnuna piercing taktırmaya karar vermiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
14 yaşındaki kizın cesareti ; 06:20
14 yaşındaki kizın cesareti ; 7.643 izlenme - 12 yıl önce maksat çılgınlık
Yanak Piercingi Varken Gargara Yapılırsa Ne Olur? 00:36
Yanak Piercingi Varken Gargara Yapılırsa Ne Olur? 670 izlenme - 12 ay önce Yanak piercingi yaptıran kadın bu işin kötü yanlarından birini göstermek istemiş. Kadın suyu ağzında gargara yapmak istemiş ancak sızıntı olmuş.
Göbek Piercingi Taktıran Asyalı Kızın Zor Anları 02:06
Göbek Piercingi Taktıran Asyalı Kızın Zor Anları 1.652 izlenme - 2 yıl önce Göbeğine piercing taktırmak için bir dövmeciye giden genç kız ve arkadaşı hiç bu kadar zorlanacaklarını düşünmediler. Piercing taktıracak kız korku içinde kıvranmış.
Dil Piercingi Nasıl Yapılır? 01:34
Dil Piercingi Nasıl Yapılır? 3.428 izlenme - 5 yıl önce Göbek piercingi videosundan sonra, dil piercingi yapımı videosu sizlerle
Piercing'in Bokunu Çıkartmak / Joel Miggler 02:34
Piercing'in Bokunu Çıkartmak / Joel Miggler 3.261 izlenme - 7 yıl önce Almanya'da yaşayan Joel Miggler piercing olayının bokunu çıkartmış. Piercinglerle yetinmemiş ağzının içine tünneller açtırmış, tünelleri de abartmış olacak ki guiness rekorlar kitabına girmiş... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/203108/yanagini-peynir-ekmekle-yiyen-eleman
Piercing Modasının 100 Yıllık Değişimi 02:16
Piercing Modasının 100 Yıllık Değişimi 814 izlenme - 5 yıl önce Kadınlar için yüzyıllardır değişmeyen şeylerin başında küpe, kolye, piercing gibi aksesuarlara verdikleri önem gelir. Yıllar içinde değişiklik gösteren bu modanın içinde piercing modası da var.
Esra Ceyda Kardeşler - Doğal Yöntemle 01:08
Esra Ceyda Kardeşler - Doğal Yöntemle 1.781 izlenme - 7 yıl önce Ekranda canlı yayında olduklarını umursamadan her akıllarına geleni düşünmeden söyleyen ikili Esra Ceyda kardeşler yine iş başında. Funda'nın dilindeki piercing'i gören kardeşler sanki hayatlarıda ilk defa piercing görüyorlarmış gibi önce çok şaşırıyorlar sonra sorguluyorlar. Hep orda mı o? Sonrası ise klasik aptallıklar, danışıklı şeyler.
D & S Tattoo - Piercing (2015) 00:14
D & S Tattoo - Piercing (2015) 894 izlenme - 7 yıl önce D & S Tattoo Kalıcı dövme & tattoo, piercing, kalıcı makyaj ve işlemleriniz. Steril ortamda profesyonel bir işçilik ile kişiye özel tek kullanımlık malzemeler ile yapılmaktadır. D & S Tattoo iletişim; Konur sokak 12/25 Kızılay / ANKARA Gsm: 0553 290 56 36
Tabu - Kimliğin İşaretleri (National Geographic Belgesel) 47:07
Tabu - Kimliğin İşaretleri (National Geographic Belgesel) 1.649 izlenme - 7 yıl önce National Geographic'in sevilen belgesellerinden Tabu'da konumuz kimliğin işaretleri. İlginç ve keyifli.
Sakın Denemeyin !!! 04:23
Sakın Denemeyin !!! 467 izlenme - 7 yıl önce Kendi kendine piercing takıyor dudağına profesyonellere bırakmak Mı ? Yoksa kendin yapmak Mı?
Yanağını Peynir Ekmekle Yiyen Eleman 01:20
Yanağını Peynir Ekmekle Yiyen Eleman 526 izlenme - 8 yıl önce İleride büyük ihtimalle çok pişman olacak bunu yaptığına ama neyse. Bu işi reklam ticaret için yapıyosa bi şekilde eyvallah çekerim aaamaaa yok eğer sadece dikkat çekmek için felansa beynine ötüreyim.
Afrikalı'ların Piercing Anlayışı 00:43
Afrikalı'ların Piercing Anlayışı 420 izlenme - 7 yıl önce Her ne kadar piercingdir, dövmedir vs. gibi şeylere karşı olsamda. Afrikalıların piercing olayını paylaşmak istedim. Adamlar bokunu çıkarmış resmen. Suratları resmen delik teşik olmuş.
Piercing Yapılırken Fake Atan Arkadaş 00:34
Piercing Yapılırken Fake Atan Arkadaş 443 izlenme - 7 yıl önce Piercing Yapılırken Fake Atan Arkadaş "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kayıp Kolyenin Esrarı 01:56
Kayıp Kolyenin Esrarı 667 izlenme - 7 yıl önce Bizim aile ortamımız ne yazık ki bu kadar rahat değildir. Mesela aile büyükleri masada otururken, ben 2-3 metre ileride bir hatunu yemeye kalksam, muhtemelen lokmalar boğazıma takılır nefes alamam. Kolyeyi donuna asan ablaya ise söylecek söz bulamıyoruz, herhalde kendisi piercing öncesi dönemi sembolize etmektedir.
Üst Dudak Delimi Nasıl Yapılır? 02:55
Üst Dudak Delimi Nasıl Yapılır? 257 izlenme - 5 yıl önce Videoda, piercing için üst dudağını deldiren sempatik Türk kızını izliyoruz.
Kötü Çocuk - Piercing Açılımı 00:52
Kötü Çocuk - Piercing Açılımı 470 izlenme - 8 yıl önce Ask fm ergeni kardeşimizin , Karadeniz kadınının yaşadığı zorluklara değinerek marjinallere yaptığı göndermeye kulak veriyoruz.
Başörtüsü Hakkında Yorum Yapan Kız (Acizlik İçerir) 01:26
Başörtüsü Hakkında Yorum Yapan Kız (Acizlik İçerir) 526 izlenme - 7 yıl önce Başörtüsü hakkında yorum yapan bir kızı izliyoruz. Kendisine göre başı açık gezmek, örtünmemek acizlikmiş ve örtünemediği için kendini aciz görüyormuş.
Piercing Taktıran Arkadaşına Destek Olmak İsterken Bayılan Kız 00:34
Piercing Taktıran Arkadaşına Destek Olmak İsterken Bayılan Kız 136 izlenme - 5 yıl önce Piercing taktıracak kız acı içinde kıvranırken ona destek olmak için gelen arkadaşı bayıldı ve çok feci bir şekilde yere düştü.
SOAP - Not Like Other Girls 03:52
SOAP - Not Like Other Girls 112 izlenme - 7 yıl önce Bir yerden alıp başka bir yere götüren parçaları dinlemeye devam... Sırada This is How We Party ile dünya genelinde milyonlara ulaşan bu taş hatunlar var. Grup olabilmenin gereklerini yerine getiren ve şarkıların her türlü hakkını veren kızlar 90larda oldukça popüler olmuştu. Bu parça 90s pop hits list'imde her zaman yer alıyor beyler... Parçanın teması şu aslında: "Şimdi sen gidiyorsun ya, kalanlar bir skime benzemeyecek..."
lord of the piercing fragmanı 6 02:19
lord of the piercing fragmanı 6 48 izlenme - 11 yıl önce