Hoşgeldiniz!

piercing

Piercing'ini Göster - Scorp Kızları 03:06
Piercing'ini Göster - Scorp Kızları 5.186 izlenme - 7 yıl önce Scorp'ta piercing'lerini gösteren yüzlerce kadın postları arasından derlenen video ...
LYS'de Can Yakan Çığlıklar 01:22
LYS'de Can Yakan Çığlıklar 6.625 izlenme - 6 yıl önce LYS sınavı girişinde piercingli öğrenciler sınava alınmadı. Yankeski ile piercing'i kesilen öğrencinin çığlıkları can yaktı.
Göbek Piercingi Nasıl Yapılır? 01:09
Göbek Piercingi Nasıl Yapılır? 4.009 izlenme - 6 yıl önce Ankara'daki stüdyosunda piercing yapan arkadaşın, göbek piercingi yaptığı seantan kısa bir kesit.
Burnuna Piercing Taktıran Hatun (Yürek Kaldırmaz) 00:32
Burnuna Piercing Taktıran Hatun (Yürek Kaldırmaz) 4.678 izlenme - 5 yıl önce Esmer hatun kulak deldirmek dövme yaptırmak derken farklılığının derecesini yükseltmek için burnuna piercing taktırmaya karar vermiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler.
80 Yaşında Piercing Taktıran Çılgın Teyze 00:32
80 Yaşında Piercing Taktıran Çılgın Teyze 1.761 izlenme - 2 yıl önce 80 yaşındaki teyze, torununun gazına gelip burnuna piercing taktırmış. Teyzenin torunu bu tarihe geçen anları kamera ile kayda almış.
14 yaşındaki kizın cesareti ; 06:20
14 yaşındaki kizın cesareti ; 7.681 izlenme - 13 yıl önce maksat çılgınlık
Dil Piercingi Nasıl Yapılır? 01:34
Dil Piercingi Nasıl Yapılır? 3.459 izlenme - 6 yıl önce Göbek piercingi videosundan sonra, dil piercingi yapımı videosu sizlerle
Göbek Piercingi Taktıran Asyalı Kızın Zor Anları 02:06
Göbek Piercingi Taktıran Asyalı Kızın Zor Anları 1.716 izlenme - 3 yıl önce Göbeğine piercing taktırmak için bir dövmeciye giden genç kız ve arkadaşı hiç bu kadar zorlanacaklarını düşünmediler. Piercing taktıracak kız korku içinde kıvranmış.
Yanak Piercingi Varken Gargara Yapılırsa Ne Olur? 00:36
Yanak Piercingi Varken Gargara Yapılırsa Ne Olur? 746 izlenme - 2 yıl önce Yanak piercingi yaptıran kadın bu işin kötü yanlarından birini göstermek istemiş. Kadın suyu ağzında gargara yapmak istemiş ancak sızıntı olmuş.
Göz Kapağına Piercing Yaptıran Kadın 01:09
Göz Kapağına Piercing Yaptıran Kadın 293 izlenme - 9 ay önce TikTok’ta Meredith ismiyle paylaşım yapan bir kadın göz kapağını deldirerek piercing modasına yeni bir boyut kazandırmış.
Piercing'in Bokunu Çıkartmak / Joel Miggler 02:34
Piercing'in Bokunu Çıkartmak / Joel Miggler 3.266 izlenme - 7 yıl önce Almanya'da yaşayan Joel Miggler piercing olayının bokunu çıkartmış. Piercinglerle yetinmemiş ağzının içine tünneller açtırmış, tünelleri de abartmış olacak ki guiness rekorlar kitabına girmiş... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/203108/yanagini-peynir-ekmekle-yiyen-eleman
Piercing Modasının 100 Yıllık Değişimi 02:16
Piercing Modasının 100 Yıllık Değişimi 829 izlenme - 6 yıl önce Kadınlar için yüzyıllardır değişmeyen şeylerin başında küpe, kolye, piercing gibi aksesuarlara verdikleri önem gelir. Yıllar içinde değişiklik gösteren bu modanın içinde piercing modası da var.
D & S Tattoo - Piercing (2015) 00:14
D & S Tattoo - Piercing (2015) 912 izlenme - 8 yıl önce D & S Tattoo Kalıcı dövme & tattoo, piercing, kalıcı makyaj ve işlemleriniz. Steril ortamda profesyonel bir işçilik ile kişiye özel tek kullanımlık malzemeler ile yapılmaktadır. D & S Tattoo iletişim; Konur sokak 12/25 Kızılay / ANKARA Gsm: 0553 290 56 36
Esra Ceyda Kardeşler - Doğal Yöntemle 01:08
Esra Ceyda Kardeşler - Doğal Yöntemle 1.784 izlenme - 8 yıl önce Ekranda canlı yayında olduklarını umursamadan her akıllarına geleni düşünmeden söyleyen ikili Esra Ceyda kardeşler yine iş başında. Funda'nın dilindeki piercing'i gören kardeşler sanki hayatlarıda ilk defa piercing görüyorlarmış gibi önce çok şaşırıyorlar sonra sorguluyorlar. Hep orda mı o? Sonrası ise klasik aptallıklar, danışıklı şeyler.
Tabu - Kimliğin İşaretleri (National Geographic Belgesel) 47:07
Tabu - Kimliğin İşaretleri (National Geographic Belgesel) 1.672 izlenme - 8 yıl önce National Geographic'in sevilen belgesellerinden Tabu'da konumuz kimliğin işaretleri. İlginç ve keyifli.
Sakın Denemeyin !!! 04:23
Sakın Denemeyin !!! 537 izlenme - 7 yıl önce Kendi kendine piercing takıyor dudağına profesyonellere bırakmak Mı ? Yoksa kendin yapmak Mı?
Yanağını Peynir Ekmekle Yiyen Eleman 01:20
Yanağını Peynir Ekmekle Yiyen Eleman 528 izlenme - 8 yıl önce İleride büyük ihtimalle çok pişman olacak bunu yaptığına ama neyse. Bu işi reklam ticaret için yapıyosa bi şekilde eyvallah çekerim aaamaaa yok eğer sadece dikkat çekmek için felansa beynine ötüreyim.
Afrikalı'ların Piercing Anlayışı 00:43
Afrikalı'ların Piercing Anlayışı 427 izlenme - 8 yıl önce Her ne kadar piercingdir, dövmedir vs. gibi şeylere karşı olsamda. Afrikalıların piercing olayını paylaşmak istedim. Adamlar bokunu çıkarmış resmen. Suratları resmen delik teşik olmuş.
Üst Dudak Delimi Nasıl Yapılır? 02:55
Üst Dudak Delimi Nasıl Yapılır? 299 izlenme - 6 yıl önce Videoda, piercing için üst dudağını deldiren sempatik Türk kızını izliyoruz.
Piercing Yapılırken Fake Atan Arkadaş 00:34
Piercing Yapılırken Fake Atan Arkadaş 454 izlenme - 8 yıl önce Piercing Yapılırken Fake Atan Arkadaş "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kayıp Kolyenin Esrarı 01:56
Kayıp Kolyenin Esrarı 670 izlenme - 8 yıl önce Bizim aile ortamımız ne yazık ki bu kadar rahat değildir. Mesela aile büyükleri masada otururken, ben 2-3 metre ileride bir hatunu yemeye kalksam, muhtemelen lokmalar boğazıma takılır nefes alamam. Kolyeyi donuna asan ablaya ise söylecek söz bulamıyoruz, herhalde kendisi piercing öncesi dönemi sembolize etmektedir.
Kötü Çocuk - Piercing Açılımı 00:52
Kötü Çocuk - Piercing Açılımı 473 izlenme - 9 yıl önce Ask fm ergeni kardeşimizin , Karadeniz kadınının yaşadığı zorluklara değinerek marjinallere yaptığı göndermeye kulak veriyoruz.
Başörtüsü Hakkında Yorum Yapan Kız (Acizlik İçerir) 01:26
Başörtüsü Hakkında Yorum Yapan Kız (Acizlik İçerir) 529 izlenme - 8 yıl önce Başörtüsü hakkında yorum yapan bir kızı izliyoruz. Kendisine göre başı açık gezmek, örtünmemek acizlikmiş ve örtünemediği için kendini aciz görüyormuş.
Piercing Taktıran Arkadaşına Destek Olmak İsterken Bayılan Kız 00:34
Piercing Taktıran Arkadaşına Destek Olmak İsterken Bayılan Kız 155 izlenme - 6 yıl önce Piercing taktıracak kız acı içinde kıvranırken ona destek olmak için gelen arkadaşı bayıldı ve çok feci bir şekilde yere düştü.
lord of the piercing fragmanı 6 02:19
lord of the piercing fragmanı 6 83 izlenme - 12 yıl önce