Hoşgeldiniz!

pierre van hooijdonk

Pierre Van Hooijdonk 00:14
Pierre Van Hooijdonk 24.695 izlenme - 10 yıl önce Süper bir frikik golü
Pierre Van Hooijdonk 01:18
Pierre Van Hooijdonk 21.129 izlenme - 10 yıl önce O nasıl kafa öyle be...
Pierre Van Hooijdonk'un Gs'ya Attığı Gol 00:33
Pierre Van Hooijdonk'un Gs'ya Attığı Gol 19.628 izlenme - 11 yıl önce
Pierre Van Hooijdonk (2) 00:15
Pierre Van Hooijdonk (2) 11.754 izlenme - 9 yıl önce
Pierre van Hooijdonk'un Fenerbahçe'deki Tüm Lig Golleri 12:36
Pierre van Hooijdonk'un Fenerbahçe'deki Tüm Lig Golleri 1.440 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de sadece iki sezon geçirmesine rağmen taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmıştı. İki sezonda attığı 32 golün haricinde çizgiden çıkardığı toplar, bıyık takıp Cola Turka reklamında oynaması ve sempatik tavırlarıyla kısa sürede bizden biri oldu.
Pierre Van Hooijdonk İçin Çıldıran Buffon 00:48
Pierre Van Hooijdonk İçin Çıldıran Buffon 897 izlenme - 2 yıl önce Feyenoord - Juventus maçı. Hakem faul çizgisini gösterir. Topun başına geçecek isim bellidir: Pierre Van Hooijdonk. Buffon faul verildiği andan itibaren ergenvari şekilde çıldırır fakat asıl olay Hooijdonk golü attıktan sonra olacaktır. Buffon Ken Wakashimazu gibi direği tekmeler.
Hoijdonk, Mondragon'u 45 metreden  avladı 00:47
Hoijdonk, Mondragon'u 45 metreden avladı 918 izlenme - 2 yıl önce Attığı frikik golleriyle hatırlanan Hollandalı yıldız Pierre van Hooijdonk, Mondragon'u 45 metreden böyle avlamıştı.
11-Sosyete-A Beşir Yk-Halit Productıons 00:49
11-Sosyete-A Beşir Yk-Halit Productıons 2.378 izlenme - 10 yıl önce videonun tüm hakları bana aittir ona göre
Tuncay Şanlı - Van Hooijdonk Röportajı 00:21
Tuncay Şanlı - Van Hooijdonk Röportajı 851 izlenme - 2 yıl önce Tuncay Şanlı şahane İngilizce'siyle van Hooijdonk'la röportaja kalkışıyor. Van Hooijdonk da lafı yapıştırıyor. Yabancılarla kaynaşma amaçlı kültür alışverişinin gözünü seveyim.
Alex paylaştı: 'Tamamen genetik'' 00:21
Alex paylaştı: 'Tamamen genetik'' 553 izlenme - 1 yıl önce Alex, Fenerbahçe'nin eski yıldızı Pierre Van Hooijdonk'un oğlu Sidney'in attığı müthiş gole 'Tamamen genetik' yorumu yapınca özellikle Fenerbahçe taraftarlarının büyük beğenisini topladı.
Hooijdonk eski günlerdeki gibi! 00:12
Hooijdonk eski günlerdeki gibi! 470 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin eski oyuncularından Pierre van Hooijdonk'un frikikten harika golü.
Frank De Boer ve Pierre Van Hooijdonk'lu Finansbank OH Reklamı - 2003 01:37
Frank De Boer ve Pierre Van Hooijdonk'lu Finansbank OH Reklamı - 2003 595 izlenme - 2 yıl önce Efendim internet ortamında yıllardır deli gibi aranan ama bulunamamış bir reklam ile daha karşınızdayız... 2003 yılının sonbahar aylarında Ali Taran tarafından çekilen ve Finansbank'ın OH (Otomatik Hesap) hizmetinin tanıtıldığı bu reklam filminde, o dönem Galatasaray'a yeni transfer olan Frank De Boer ve Fenerbahçe'ye yeni transfer olan Pierre van Hooijdonk, iki takımın kaptanları Bülent Korkmaz ve Ümit Özat ile birlikte rol almışlardı. Reklam filminde iki Hollandalı oyuncunun yer almasının en büyük sebebi ise, Finansbank'ın o zamanlar Türkiye haricinde Hollanda'da da aktif bir şekilde hizmet veriyor olmasıydı. ''Yeah, I know this bank from Holland.''
Pierre'in Türkiye Hasreti - Gazanfer Özcan 00:54
Pierre'in Türkiye Hasreti - Gazanfer Özcan 487 izlenme - 3 yıl önce Efendim türk kolasının patladığı zamanlar, o zaman cem yılmaz batıda kola satmıyor , yine bizim takım kupada yok filan pierre türkiyeyi özlüyor , babası ise Gazanfer ÖZCAN.. Usta oyuncuyu saygıyla anıyoruz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/45167/cola-turka---gazanfer-ozcan---hooijdonk
Hooijdonk'tan Çok Konuşulacak Açıklamalar 03:57
Hooijdonk'tan Çok Konuşulacak Açıklamalar 166 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol, Fenerbahçe'nin eski Hollandalı futbolcusu Pierre van Hooijdonk'un Hollanda televizyonunda söylediği sözleri ekranlara getirdi. Hooijdonk, ülkesinde yorumculuk yaptığı programda Türkiye'de takımların birbirlerine teşvik primi vermesinin normal olduğunu söyledi.
Pierre Van Hooijdonk'tan Muhteşem Frikik Golü 00:36
Pierre Van Hooijdonk'tan Muhteşem Frikik Golü 217 izlenme - 5 yıl önce Fenerbahçe'nin eski yıldızı Pierre van Hooijdonk, Hollanda'da geleneksel olarak yapılan yeni yıl maçında muhteşem bir frikik golü kaydetti. 43 yaşında olan Hooijdonk eski yıldızlar ile amatör futbolcular arasında oynanan maçta yeteneğinden hiç birşey kaybetmediğini gösterdi.
Hoijdonk, Mondragon'u 45 metreden avladı 00:47
Hoijdonk, Mondragon'u 45 metreden avladı 33 izlenme - 2 yıl önce Attığı frikik golleriyle hatırlanan Hollandalı yıldız Pierre van Hooijdonk, Mondragon'u 45 metreden böyle avlamıştı.
Hoijdonk eski günderki gibi 00:12
Hoijdonk eski günderki gibi 12 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin eski oyuncularından Pierre van Hooijdonk'un frikikten harika golü.
Pierre Van Hooijdonk: İyi Takım Yerine Pahalı Oyuncularla Oynarsanız Sonuç Bu Olur 01:11
Pierre Van Hooijdonk: İyi Takım Yerine Pahalı Oyuncularla Oynarsanız Sonuç Bu Olur 3 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Pierre van Hooijdonk, twitter'dan "En iyi takım yerine pahalı oyuncularla oynarsanız sonuç bu olur. Güle güle şampiyonluk." yazdı.