Hoşgeldiniz!

piglet

Winnie the Pooh - Korkulu Bir Gece 21:03
Winnie the Pooh - Korkulu Bir Gece 43.476 izlenme - 3 yıl önce Atv'de 2000-2003 tarihleri arasında yayınlanan, ayı Winnie ve arkadaşlarının sevgi yumağı halinde ormanda yaşadıkları olayları anlatır, her bölüm sonunda da arkadaşlığın önemine değinilirdi. Bu çizgifilm sayesinde bal yemeyen çocukların canı bal çekmeye başlamıştı, çizgi filminin ektsta bir hal almasının asıl nedeni ise seslendirmesini yapan sanatçılardır, iyi seyirler dilerim efendim... Winnie the Pooh Seslendirme Kadrosu John Cleese ... Anlatıcı (Mazlum Kiper) Jim Cummings ... Winnie the Pooh / Tigger (Bülent Kayabaş) Bud Luckey ... Eeyore (Ayhan Kahya) Craig Ferguson ... Owl (Zafer Önen) - (Nüvit Candaner) Jack Boulter ... Christopher Robin (Bulut Buldu - Anıl Kırkyıldız) Travis Oates ... Piglet (Arda Aydın) Kristen Anderson-Lopez ... Kanga (Gülen Karaman) Tom Kenny ... Tavşan (Mehmet Keskinoğlu - Naşit Özcan)
Gosu Ve Piglet Duo Oynarken 02:22
Gosu Ve Piglet Duo Oynarken 16.344 izlenme - 3 yıl önce Gosu ve Piglet'in duo girdiği oyundan seçmece anlar :) Keşke bu adamlar gibi oynayabilsek diyorum bazen. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com
Piglet Zed Outplayed 00:24
Piglet Zed Outplayed 10.341 izlenme - 3 yıl önce Zed Beynimizi Yaktı. Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: kodmarketi.com Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu : sihirdarvadisi.com
Disney bebek - Matrioska - Winnie the Pooh 01:18
Disney bebek - Matrioska - Winnie the Pooh 11.400 izlenme - 2 yıl önce Winnie The Pooh, Walt Disney'in en başarılı TV serilerinden birisidir. Çizgi filmin konusu; 100 Hektar Ormanında yaşayan ayı Winny, küçük korkak Piglet, zıp zıp kaplan Tigger, bahçıvan ve titiz Tavşan ve uyuşuk Eeyore'un birbirinden sevimli ve masum hikâyeleri üzerine kuruludur. Bu videomuzda mevcut kahramanlarımızı matruşka yapıp iç içe koyduk. Matruşka bebeklerin 1890 yılında Moskova yakınlarında bulunan Abrentsevo Malikanesi'ne ait Çocuk Eğitim Atelyesinde doğduğu iddia edilmektedir. Birçok meşhur ve yetenekli Rus sanatçı, yerel oymacılar ile birlikte Abrentsevo Malikanesi'nin sahibi Mamontov'un atölyesinde çalışmaya başlarlar. İsmini çok beğenilen bir bayan olan Matrioska'dan aldığı söylenir. Matruşka hem oymacılık hem de resim açısından Rusya'nın imajı ve ruhudur. Matruşkalar genelde geleneksel Rus kıyafeti olan sarafan giymiş bebekler şeklinde boyanır. Hadi şimdide bizim matruşkaları izleyelim.
Tavuk ve yumurtalar 05:16
Tavuk ve yumurtalar 8.366 izlenme - 2 yıl önce Komik tavuk.Çocukların kahkaha tufanı... İnternet tv de çocukların fenomeni si olan süpriz yumurta kırma gösterisi Süpriz oyucaklar merak uyandırıyor.
Piglet - Lucian Pentakill 00:33
Piglet - Lucian Pentakill 5.109 izlenme - 3 yıl önce Bizde Piglet varda biz mi oynatmıyoruz? Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: kodmarketi.com Türkiye'nin En Büyük League Of Legends Platformu : sihirdarvadisi.com
Maşa ve Ayı Süpriz Yumurtalarda 06:21
Maşa ve Ayı Süpriz Yumurtalarda 6.552 izlenme - 2 yıl önce İnternet tv de çocukların fenomeni si olan süpriz yumurta kırma gösterisi. Süpriz oyucaklar merak uyandırıyor. Çocuklar maşa ve Ayı ile de tanışmış ise bu bölümeden ayrılmak istemiyorlar.
Devlerin Kapışması! 02:26
Devlerin Kapışması! 2.547 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en iyi oyuncularından Impact ve Piglet, Lee Sin'le kozlarını paylaşırsa kazanan kim olurdu? İyi seyirler.
Gail Sophicha) Piglet Sugar Eyes [official Music 03:53
Gail Sophicha) Piglet Sugar Eyes [official Music 1.706 izlenme - 3 yıl önce iTunes : http://itun.es/i6xX58g 02 686 8000 " " *927712 ( 5 ) *927 ( 9 AIS DTAC) 7 Thailand's Got Talent ­ 2 BEC-Tero Music "" (Gail) " " (I love U) "Piglet - Sugar Eyes" ( -- ) Featuring ...­ "... " " " (I love U) , Producer Concept by Facebook https://www.facebook.com/becteromusic https://www.facebook.com/GailSophicha Instagram gailsophicha .
Winnie the Pooh (Jenerik) 00:57
Winnie the Pooh (Jenerik) 794 izlenme - 3 yıl önce Çizgi filmin konusu; 100 Hektar Ormanında yaşayan ayı Winny, küçük korkak Piglet, zıp zıp kaplan Tigger, bahçıvan ve titiz Tavşan ve uyuşuk Eeyore'un birbirinden sevimli ve masum hikâyeleri üzerine kuruludur. Kahramanlarımız Christopher Robin adlı çocuğun kendi kafasında yaratmış olduğu oyun dünyasına aittirler. Kimi maceralarında onlara Christopher Robin, Baykuş ya da küçük kangru Roo da eşlik eder. Winny The Pooh'u diğer çizgi filmlerden ayıran en belirgin özelliği tamamen pozitif ve öğretici temalar içermesidir. Günümüz çizgi filmlerinde sıklıkla görülen olumsuz temaların Winny The Pooh'ta görülmesi neredeyse imkânsızdır. Winnie The Pooh çizgi filminin yaratıcısı, çocuklara hitap eden, aynı zamanda da ders veren bir çizgi film yaratmak istediğini belirtmiştir Unutulmaz ve En sevilen çizgi film winnie the pooh'un giriş müziği.
Pooh ve Zalım Hayat 02:21
Pooh ve Zalım Hayat 127 izlenme - 3 yıl önce Winnie the Pooh'un başrol oyuncusu Poh, köyden çok sıkılır ve şehre taşınmaya karar verir. Şehirde işsiz kalır ve parası yoktur. Yoldangeçen asker arkadaşı Piglet'i görür ve onda iş olup olmadığını sorar. Piglet askerdeki gibi bir insan değildir artık, pis işlere bulaşmıştır. Ve bu batağın içine Poh'u da sürükleyerek nelere yol açmıştır nelere...