Hoşgeldiniz!

pilot kalem

Pilot Kalem İle Ateizmi Çökertmek 02:28
Pilot Kalem İle Ateizmi Çökertmek 5.142 izlenme - 4 yıl önce Dost Tv ekranlarında bu genç arkadaş bir pilot kalem ile bize çok ilginç bilgiler veriyor. İzleyen herkesi hayretler içerisinde bırakıp ibret aldıran bir konuşma olmuş. Herhalde zerre kadar beyni olan adam bir şeyler der değil mi?
Efe Aydal vs Pilot Kalemciler 01:05:13
Efe Aydal vs Pilot Kalemciler 1.392 izlenme - 3 yıl önce Efe Aydal ve Pilot Kalemci tayfanın inanç tartışmasını izliyoruz.
Pilot Kalem İle Ateizmi Çökertmek 2 04:37
Pilot Kalem İle Ateizmi Çökertmek 2 1.362 izlenme - 5 yıl önce Pilot Kalem ile Ateizmi Çökertmek 2
Nedir'in Sunucusu Kız ile Makyaj Keyfi 00:40
Nedir'in Sunucusu Kız ile Makyaj Keyfi 462 izlenme - 3 yıl önce Son zamanlarda zorla meşhur edilmek istenen heryerde karşımıza çıkan bu hatun çok samimiyim sıfır kompleksliyim çok geyiğim tripleri sadece bana mı itici geliyor ey arkadaşlar.izliyoruz
Pilot Kalem İle Ateizmi Çökertmek 02:28
Pilot Kalem İle Ateizmi Çökertmek 565 izlenme - 5 yıl önce Dost Tv Ekranlarında Bu Genç Arkadaş Bir Pilot Kalem İle Bize Çok İlginç Bilgiler Veriyor. İzleyen Herkesi Hayretler İçerisinde Bırakıp İbret Aldıran Bir Konuşma Olmuş. Herhalde Zerre Kadar Beyni Olan Adam Bir Şeyler Der Değil Mi?
Sana Kimi Sevdiğini Söyleyeyim mi? - Sözler Köşkü 01:58
Sana Kimi Sevdiğini Söyleyeyim mi? - Sözler Köşkü 421 izlenme - 3 yıl önce Fatih Yağcı bu sefer ateistlere değil müslümanlara giydiriyor. Müslüman arkadaşlar izlesin. Pilot kalemle ateizmi çökertirken gülüyordun hadi bakalım.
Allah'ın Varlığını İspatlayabilir misin? - Sözler Köşkü 05:04
Allah'ın Varlığını İspatlayabilir misin? - Sözler Köşkü 326 izlenme - 3 yıl önce Gördüğünüz gibi daha rahim ve rahman olan yüce yaradanımız hakkında bile yeterli bilgiye sahip değiliz. Röportajla sizleri başbaşa bırakıyorum. Önceki içerikler için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/145248/ateist-bir-gencle-sokak-sohbeti-sozler-kosku http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/145249/ateist-bir-gencle-sokak-sohbeti-2-sozler-kosku
Pilot Kalem İle Ateizmi Çökerten Şakirt 2 04:37
Pilot Kalem İle Ateizmi Çökerten Şakirt 2 456 izlenme - 5 yıl önce Pilot Kalem İle Ateizmi Çökerten Şakirt 2
Bir Sinekle Ahireti İspat Etmek 02:23
Bir Sinekle Ahireti İspat Etmek 211 izlenme - 3 yıl önce Pilot kalemden sonra şimdi de Sinek! Sineğin bile ihtiyaçlarını karşılayan Allah elbette İnsanın içindeki bu sonsuzluk Arzusunuda karşılayacak, Ona sonsuz bir yaşam verecektir. O en büyük derken ekranın bi an üzerinize gelmesi dışında rahatsız edici bir öge yok .
Pilot Kalem İle Ateizmi Çökerten Çakma Filozof 02:27
Pilot Kalem İle Ateizmi Çökerten Çakma Filozof 214 izlenme - 5 yıl önce televizyonun dandik bir kanalında kendini filozof ve felsefeci zanneden bir kaç genç akıllarınca bir pilot kalem ile ateizmi çökertiyor
Bir Sinekle Ahireti İspat Etmek 02:23
Bir Sinekle Ahireti İspat Etmek 148 izlenme - 4 yıl önce Pilot kalemden sonra şimdi de Sinek! Sineğin bile ihtiyaçlarını karşılayan Allah elbette İnsanın içindeki bu sonsuzluk Arzusunuda karşılayacak, Ona sonsuz bir yaşam verecektir. O en büyük derken ekranın bi an üzerinize gelmesi dışında rahatsız edici bir öge yok .
10 Saniyede Bu Kadar Hızlı Resim Çizebilir Misiniz ? 21:13
10 Saniyede Bu Kadar Hızlı Resim Çizebilir Misiniz ? 114 izlenme - 4 yıl önce Daha Fazlası İçin: Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku