Hoşgeldiniz!

Pınar Dilek

Her Şeyden Önce Seks Gelir 00:28
Her Şeyden Önce Seks Gelir 51.721 izlenme - 8 yıl önce her şeyden önce seks gelir
Dilek Pınar - Kitap 04:42
Dilek Pınar - Kitap 15.196 izlenme - 8 yıl önce
Tarkan'ın Sevgilisi Pınar Dilek Kimdir? 00:20
Tarkan'ın Sevgilisi Pınar Dilek Kimdir? 1.119 izlenme - 2 yıl önce Megastar Tarkan'ın sevgilisi ve 2016 yılında evlilik kararı aldığı Pınar Dilek kimdir? İşte Pınar Dilek'in hayat hikayesi... Megastar Tarkan'ın sevgilisi Pınar Dilek kimdir? İşte Pınar Dilek'in hayat hikayesi... PINAR DİLEK KİMDİR? Megastar Tarkan'ın evlilik kararı aldığı sevgilisi Pınar Dilek Almanya Duisburg'da dünyaya geldi. 30 yaşında olan Pınar Dilek, Elazığ'lı anne ve Şanlıurfa'lı babanın kızıdır. Küçüklüğünden beri büyük bir Tarkan hayranı olduğu ortaya çıkan Pınar Dilek, beş yıl önce Tarkan’ın Almanya konseri sonrasında ünlü sanatçı ile tanışmış ve arkadaşlık ile başlayan ilişkisi kısa sürede aşka dönüşmüş. Şimdilerde ise 2016 yılı için Tarkan ile evlilik planları yaptığı gündemde.
Dilek Pınar - İyi Bilirsin 04:52
Dilek Pınar - İyi Bilirsin 2.764 izlenme - 8 yıl önce
Tarkan ve Pınar Dilek Çifti İstanbul'a Döndü! Ünlü Çift El Ele Görüntülendi 01:03
Tarkan ve Pınar Dilek Çifti İstanbul'a Döndü! Ünlü Çift El Ele Görüntülendi 202 izlenme - 1 yıl önce Tarkan ve Pınar Dilek Almanya’daki düğünün ardından dün gece İstanbul’a döndü! Ünlü çift havalimanında el ele görüntülendi. 29 Nisan’da Tarabya’daki villasında sevgilisi Pınar Dilek’le sessiz sedasız nikah masasına oturan Tarkan, nikahın hemen ardından Almanya’da muhteşem bir düğüne imza atmıştı. Tarkan ve Pınar Dilek düğün merasiminin ardından İstanbul’a döndü.
Dilek Pınar - Hayra Alamet 03:45
Dilek Pınar - Hayra Alamet 1.717 izlenme - 8 yıl önce
Tarkan Ve Pınar Düğün Dönüşü Yakalandı 01:03
Tarkan Ve Pınar Düğün Dönüşü Yakalandı 120 izlenme - 1 yıl önce Geride bıraktığımız nisan ayının son günlerinde sürpriz bir nikahla dünya evine giren ve bir hafta sonra Almanya’da bir düğün gerçekleştiren Megastar Tarkan, eşi Pınar Dilek’le birlikte Türkiye’ye döndü. Havalimanının kapısından el ele çıkan çiçeği burnunda çift kameralara mutluluk pozları vermeyi de ihmal etmedi. Düğün sonrası balayına çıkmadıklarını söyleyen Tarkan, çıkarmaya hazırlandığı pop albümüne yoğunlaştğını ancak araya bir balayı sıkıştıracağını söyledi. Magazin muhabirlerinin sürpriz evlilik hakkındaki sorularına ise ‘evleneceğim haberi zaten duyulmuştu’ şeklinde cevap verdi. ‘Geç oldu’ diyerek muhabirlerden izin isteyen Tarkan kendisini bekleyen VIP minibüsü ile oradan ayrıldı.
Tarkan Eşiyle Kameralar Önünde Neden Kavga Etti? 01:00
Tarkan Eşiyle Kameralar Önünde Neden Kavga Etti? 60 izlenme - 10 ay önce 'Renkli Sayfalar'da yer alan habere göre; Tarkan ile Pınar Dilek, Ortaköy'deki bir restoranda herkesin gözü önünde kavga ettiler. Ortaköy'deki bir mekana yemek yemeye gelen çiftin, masaya ilk geldiklerinde gergin olduğu söylendi. Tarkan'ın verdiği yüzüğü kabul etmeyen Pınar, omzunu sirkeledi. Tarkan ise 'Yeri değil' dedi. Pınar Dilek, "Ne zaman yeri ki" yanıtını verdi. Megastar'ın, uzun bir konuşmayla eşini ikna ettiği ve sorunlarını halleden ikilinin, restoran çıkışında oldukça mutlu bir şekilde kameralara poz verdiği belirtildi.
Tarkan eşi Pınar Dilek ile Birlikte ilk Kez Röportaj Verdi MAGAZİN D - 2016 05:14
Tarkan eşi Pınar Dilek ile Birlikte ilk Kez Röportaj Verdi MAGAZİN D - 2016 11 izlenme - 10 ay önce Tarkan eşi Pınar Dilek ile Birlikte ilk Kez Röportaj Verdi MAGAZİN D - 2016