Hoşgeldiniz!

ping

Maymun Ping Pong Oynarsa 00:24
Maymun Ping Pong Oynarsa 7.616 izlenme - 2 yıl önce Yetenekleriyle şaşırtan maymunların becerilerine bir yenisi daha eklendi. Sahibiyle ping pong oynayan maymunun görüntüleri sosyal medyada kısa zamanda büyük ilgi gördü.
Kimsenin Umrunda Olmayan Pembe Totemler.... 01:17
Kimsenin Umrunda Olmayan Pembe Totemler.... 9.605 izlenme - 4 yıl önce Kimsenin Umrunda Olmayan Pembe Totemler.... Kanal: Sihirdar Vadisi - Türkiye'nin En Büyüğü!Hızlı ve güvenilir RP Satın almak için: http://kodmarketi.com
Eune Sunucusu Patates Olurken 00:45
Eune Sunucusu Patates Olurken 5.952 izlenme - 4 yıl önce Sadece EUNE değil, Türkiye sunucusunda da çok yaşadığımız bir olay. Rito pılis fiks it. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com
'Büyük Efsane' İzle  2015 01:09
'Büyük Efsane' İzle 2015 4.102 izlenme - 3 yıl önce Büyük Efsane Orijinal Adı: True Legend Türü: Aksiyon - Dram Süresi: 115 dk. imdb notu: 6.4 Hanedanlığının en zengin adamlarından biri olan Su Qi-Er (Wenzhuo Zhao), büyük bir yalan sonrasında bütün servetini kaybetmiştir ve hayatını sokaklarda geçirerek dilencilik yapmaktadır. Geçmişin verdiği zengin yaşamı bir türlü üzerinden atamayan Su, yeni hayatına ayak uydurabilmek için büyük çaba harcar. Kendisini dövüş sanatlarına adayan Su Qi-Er, King of Beggars (Dilencilerin Kralı) olarak bilinen vatansever bir kahraman haline gelecektir… Yönetmen koltuğunda aksiyon filmlerinden ustalarından Woo-Ping Yuen’in oturduğu 2015 tarihli filmde başroldeki Wenzhuo Zhao’ya yan rollerde Xun Zhou, Andy On, Xiaodong Guo, Jay Chou ve Michelle Yeoh eşlik ediyor.
Vücuduna 460 Bin Arı Kondu 01:24
Vücuduna 460 Bin Arı Kondu 2.416 izlenme - 4 yıl önce Çin'de arıcılık yapan She Ping 45 kilo olan yaklaşık 460 bin arıyı yarı çıplak vücuduna sardırıp poz verdi. Çin'in güneybatısındaki Chongqing bölgesinde arıcılık yaparak geçinen She Ping adlı 34 yaşındaki arıcı daha fazla bal satmak için Guinness rekorlar Kitabı yetkilileri ve bir grup fotoğrafçı eşliğinde toplam ağırlığı 45 kilo olan yaklaşık 460 bin arıyı yarı çıplak vücuduna sardırdı. 460 BİN ARIYI NASIL BİR ARAYA GETİRDİLER? Bu işlem için ilk önce bir 'kraliçe (ana) arı' She Ping'in vücuduna konuldu. Ardından peteklerle getirilen arılar kraliçe arının olduğu vücudu sarmaya başladılar. She gösteriden sonra "Dürüst olmak gerekirse çok endişelendim ama bunu ballarımı tanıtmak için yapmam lazım" de
Matrix Stilinde Ping Pong Muhtesem:):) 01:43
Matrix Stilinde Ping Pong Muhtesem:):) 5.706 izlenme - 12 yıl önce böyle ping pong görmediniz harika zaten yarismada birinci oldular bu arkadaslar izlemeyen yansin haline:):)
Ping Pong Topu ile Bowling Oynamak 03:13
Ping Pong Topu ile Bowling Oynamak 670 izlenme - 2 yıl önce Gündelik hayatında Ping pong toplarını kullanarak müthiş gösteri yapan gözleri çekik elemanın heyecan verici o anlarına şahit oluyoruz efendim.
Bruce Lee Pin Pon 01:15
Bruce Lee Pin Pon 4.786 izlenme - 10 yıl önce bruce lee nunçaku ile pin pon oynuyor
Bruce Lee Ping Pong 02:38
Bruce Lee Ping Pong 1.311 izlenme - 4 yıl önce Bruce Lee Ping Pong
En İyi Masa Tenisi Sayısı 00:38
En İyi Masa Tenisi Sayısı 1.380 izlenme - 3 yıl önce İzlemesi oynamak kadar keyifli vermeyen masa tenisinde bu sayı, yüzyılın en iyi hareketlerinden birisi olarak kabul edilmekte. ''Oha, çüş, yavaşşş'' nidaları eşliğinde takip edeceğinizi düşünüyorum...
Ping Pong Üstatları 03:09
Ping Pong Üstatları 56 izlenme - 2 ay önce Finli ping pong oyuncularının yapılması zor hareketleri.
Kendini 460 Bin Arıya Boğdurdu 00:50
Kendini 460 Bin Arıya Boğdurdu 1.012 izlenme - 4 yıl önce Çinli bir arıcı daha fazla bal satmak için farklı bir yol izledi ve 460 bin arıyla yarı çıplak vücudunu sardırdı. Çin'in güneybatısındaki Chongqing bölgesinde arıcılık yaparak geçinen She Ping adlı 34 yaşındaki arıcı daha fazla bal satmak için Guinness Rekorlar Kitabı yetkilileri ve bir grup fotoğrafçı eşliğinde toplam ağırlığı 45 kilo olan yaklaşık 460 bin arıyı yarı çıplak vücuduna sardırdı. Bu işlem için ilk önce bir kraliçe (ana) arı She Ping'in vücuduna konuldu. Ardından peteklerle getirilen arılar kraliçe arının olduğu vücudu sarmaya başladılar. She gösteriden sonra "Dürüst olmak gerekirse çok endişelendim ama bunu ballarımı tanıtmak için yapmam lazım" dedi. Çin'in Chongqing bölgesi özellikle arıcılıkla bilinen ve en çok bal üreten yerel bölgelerden birisi. 2009 yılında Çin'in kuzeybatısında arıcılık yapan bir çift düğünlerinde arılardan oluşan kıyafetleriyle evlenmişlerdi. Çin arıcılık konusunda farklı fikirlerle sürekli adından bahsettiriyor. Uzun süre banyo yapmadım She Ping 40 dakikalık show boyunca 20?den fazla kez arılar tarafından sokulduğunu ancak acıdan bile olsa kımıldamaya cesaret edemediğini söyledi. Gösteri öncesi hazırlıkların en önemlilerinden birisinin de banyo yapmamak olduğunu söyleyen She, Ana hazırlık kurallarından birisi banyo yapmaktan kaçınmaktır. Özellikle sabun vücuda hiç sürülmemeli çünkü sabun arıları heyecanlandırabiliyor dedi. Çin dünyanın en büyük bal üreticilerinden birisi. Ancak bir çok ülkede sahte bal ihracatı sebebiyle Çin'den bal alımı yasaklandı.
Pembe Panter Çizgi Film Türkçe The Pink HD 1080p 06:13
Pembe Panter Çizgi Film Türkçe The Pink HD 1080p 548 izlenme - 2 yıl önce Pembe Panter Çizgi Film Türkçe The Pink HD 1080p Pembe Panter Çizgi Film Türkçe The Pink HD 1080p Pembe Panter Çizgi Film Türkçe The Pink HD 1080p Pembe Panter Çizgi Film Türkçe The Pink HD 1080p Pembe Panter Çizgi Film Türkçe The Pink HD 1080p
Habbo- Ping Pong 01:35
Habbo- Ping Pong 878 izlenme - 4 yıl önce Habbo Ping Pong yönetmen Hannah321123
Habbo'da Ping Pong Nasıl Yapılır? (Habbotr Düzenekli) 10:26
Habbo'da Ping Pong Nasıl Yapılır? (Habbotr Düzenekli) 705 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan: Emre. Daha fazlası için kanalıma abone olmayı unutmayın!
 Ling Ping Style - Gangnam Style 03:49
Ling Ping Style - Gangnam Style 1.064 izlenme - 5 yıl önce Ling Ping Style - Gangnam Style
Bir Siteyi Ping Atarak Çökertme 03:51
Bir Siteyi Ping Atarak Çökertme 700 izlenme - 6 yıl önce Site Çökertme
Dj Kantik - Ping Pong Tornado (Original) 04:22
Dj Kantik - Ping Pong Tornado (Original) 627 izlenme - 4 yıl önce Dj Kantik - Ping Pong Tornado (original) Şarkı sözü bulunmamaktadır.
Bruce Lee ile Pinpon Öğreniyorum 02:10
Bruce Lee ile Pinpon Öğreniyorum 449 izlenme - 4 yıl önce İsminde yanılmıyorsam "Bruce Lee Lost Interview" adlı belgeselden Bruce Lee abimizin mançika ile pinpon oynadığı bölüm. 2 profesyonel pinpon oyuncusu karşısında Bruce Lee abimiz nunçaklarını konuşturuyor. Bir kedinin reflekslerine sahip Buruş Lee, rahmetli Ahmet Abi'nin de dediği gibi, iyi adammış, iyi de pinpon oynarmış.
Ping Pong Summer Fragman 02:10
Ping Pong Summer Fragman 440 izlenme - 4 yıl önce
Sezai Karakoç - Ping Pong Masası Seslendiren: Ahme 01:54
Sezai Karakoç - Ping Pong Masası Seslendiren: Ahme 973 izlenme - 8 yıl önce
Ping Pong Turnuvası - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 44:01
Ping Pong Turnuvası - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 38 izlenme - 3 ay önce ? SEZON 1 - Fırtına Drenajı? Kırmızı ve Sarı, bir fırtına drenajının altında yaşayan iki tuhaf Larva, dış dünyadan yeraltı evrenine düşen birçok sürprizle karşılaşır. Bu iki arkadaş için, her şey eğlenmek için iyi bir bahane. Dünyayı Kırmızı ve Sarı'nın bakış açısından görün ve dünyanın bu kadar küçük dostlar için ne kadar tehlikeli ve heyecan verici bir yer olduğunu görün. ? SEZON 2 - EVİ? Yukarıdaki dünyayı keşfetmek için istekli, eski ve büyük şehirdeki yüksek binalar arasında sıkışmış eski bir evde kırmızı ve sarı çömelme. Yeni evlerini keşfetmek ve yeni yaratıklarla tanışmak, komik ikili için daha çok gülmek anlamına geliyor. Bazen dövüşürler. Bazen kendilerini sıkıntı içinde bulurlar. İki sevimli ve komik larva bir hikaye. ? SEZON 3 - NEW YORK? Şimdi New York şehri. Kenti keşfederken Kırmızı ve Sarı'nın inanılmaz yeteneklerini izleyin. Daha büyük ölçekte yepyeni bir macera! New York'taki iki küçük Larva'nın heyecan verici hayatta kalma hikayesi. ? KARAKTERLER ? ? Sarı ? Sarı bir anten ile kısık ve mutlu-şanslı sarı renkli bir larvadır. Sarı her zaman Kırmızı tarafından kötüye kullanılır, ama bu onların arkadaşlığını asla tehlikeye atmaz. Genellikle Red'e itaat etse de, aklını yiyecek önünde kaybeder. ? Kırmızı mı? Kırmızı çoğunlukla sıcak huylu ve açgözlü kırmızı renkli larvadır. Uzmanlığı, Bruce Lee gibi bağırıyor ve tekmeliyor. O her zaman Sarı göstererek ve suistimal ediyor, ama çoğu zaman kendini acıtıyor. ? Menekşe mi? Menekşe büyük boyutlu bir hayalet sümüklüdür. Bazen yerde gömülü alt yarısı ile gösterilir. O tehdit edildiğinde, tüm vücudu ve kükrüyor. ? Kahverengi mi? Kahverengi kaka toplayan bir cloying gübre böceği. Ona göre kaka ya onun yemeği ya da onun hazinesidir. Diğer böcekler onun değerli kakalarına dokunduğunda nefret eder. Sağ yanağında uzun bir saç teli var. ? Siyah ? Siyah, büyük bir güce sahip olan ve genellikle bir koza (delme torbası olarak kullandığı) delen bir boynuzlu atlastır. O agresif ve onunla uğraştığını düşündüğü her şeyi yenecek. "Merhaba, Siyah" da, böceğin zırhı olan bir sülük olduğu ortaya çıkıyor. ? Gökkuşağı? Gökkuşağı kırmızı ve yeşil kabuklu bir salyangoz. Kabuğundayken, eyleminde yavaştır, ancak altında kaslı insan benzeri bir vücuda sahiptir ve insanlar gibi işlev görebilir. ? Pembe mi? Pembe, iki anteni olan pembe bir larvadır. Tek tekrarlayan kadın karakteridir. Sarı seviyor ama Red onu seviyor. Sevimli, güzel yüzünün arkasında büyük bir güç saklar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
League of Legends  Azerbaycan pvp.net hatasi cozumu dusuk ping oynama vpn programi ucretsiz 16:14
League of Legends Azerbaycan pvp.net hatasi cozumu dusuk ping oynama vpn programi ucretsiz 426 izlenme - 3 yıl önce PROGRAMIN LiNKi: http://kep.md/tmKW PROGRAMIN LiNKi: http://kep.md/tmKW BURDAN girip kayit ola bilirsiniz izleyip ve bana katkida bulundugunuz icin tesekkurler ayrica sizede bonus 15 gun gelecek kolay gelsin herkese
Ping Pong 04:32
Ping Pong 810 izlenme - 6 yıl önce
Ping Pong Oynayan Köpek :)) 00:31
Ping Pong Oynayan Köpek :)) 928 izlenme - 9 yıl önce bu köpek çok yetenekli
Habbo - Hannah321123 Ping Pong 01:35
Habbo - Hannah321123 Ping Pong 337 izlenme - 4 yıl önce Yönetmen: Hannah321123 elcin
2538 Tane Pinpon Topunu Yakmak 02:09
2538 Tane Pinpon Topunu Yakmak 399 izlenme - 4 yıl önce az da değil lan 2538 adet pinpon topu, o kadar pinpon topu ile bir ay geçinen aile var hayvan herifler. ne diye yaktınız ne yapmaya çalıştınız. geriye kalan da bir avuç kül... hayır da neden 2538?
Transformice Ping Yükseltme 05:02
Transformice Ping Yükseltme 278 izlenme - 4 yıl önce Transformice Ping Yükseltme http://www.dosya.tc/server35/lQmSfN/power2.rar.html üsteki indirme linki :)
Ping Pong Süper 01:05
Ping Pong Süper 537 izlenme - 10 yıl önce
Masa Tenisi 02:27
Masa Tenisi 1.080 izlenme - 9 yıl önce masa tenisinin kralları gürhan-şakir 1.set