Hoşgeldiniz!

Pinin Yaşamı Videoları İzle

4 Oscarlı Pi'nin Yaşamı Filminin Perde Arkası 02:52
4 Oscarlı Pi'nin Yaşamı Filminin Perde Arkası 8.606 izlenme - 4 yıl önce 4 Oscarlı Pi'nin Yaşamı Filminin Perde Arkası
Pi'nin Yaşamı - Life of Pi Türkçe Altyazılı Fragman 02:32
Pi'nin Yaşamı - Life of Pi Türkçe Altyazılı Fragman 4.598 izlenme - 5 yıl önce 28 Aralık 2012'de Sinemalarda... Bir yük gemisinin trajik şekilde batmasının ardından bir filika, uçsuz bucaksız vahşi Pasifik Okyanusu'nun ortasında yapayalnız kalır. Sandalın hayatta kalmayı başarabilen mürettebatı ise bir sırtlan, kırık bacaklı bir zebra, bir orangutan, Richard Parker adında üç yüz kiloluk bir Bengal kaplanı ve Pi adlı 16 yaşında Hintli bir çocuktan oluşmaktadır... Yazar Yann Martel'in bol ödüllü kitabından Jean-Pierre Jeunet ve Guillaume Laurant tarafından uyarlanan "Life of Pi"nin kadrosu ise oldukça renkli. Milyoner'den tanıdığımız Suraj Sharma'nın Pi'yi canlandırdığı filmde ayrıca Tobey Maguire, Irrfan Khan, Adil Hussain rol alıyor.
Pi'nin Yaşamı Su Sineması 03:24
Pi'nin Yaşamı Su Sineması 1.674 izlenme - 5 yıl önce Pi'nin Yaşamı Su Sineması Fransa’daki prömiyeri İzleyiciye çok farklı bir deneyim yaratacak olan LIFE OF PI, bizleri genç bir çocuğun inanılmaz macerasına sürüklüyor – heyecan verici, spiritüel, keyifli, tüyler ürpertici, espirili ve aynı zamanda trajik bir hikaye. Pi Patel’in Hindistan’daki egzotik bir hayvanat bahçesinden Pasifik’e uzanan yolculuğunda yaşadığı gemi kazası sonucu bir sandalda bir sırtlan, kırık bacaklı bir zebra, bir orangutan ve üç yüz kiloluk bir Bengal kaplanı ile hayatta kalan tek insan olarak yaşadığı akıl almaz hikayesini sunuyor. Pi, uçsuz bucaksız okyanusta bir sandalda başbaşa kalan bu enteresan dörtlünün arasında hayatta kalma savaşı verirken, zekası sonucu besin zincirine kurban gitmemeyi başarır ve sonunda Kaplan Richar Parker ile başbaşa kalır. Pi hayatta kalmak için bu devasa kaplana büyük bir anlayışla yanaşmak zorundadır ve inanılmaz masalları böylece devam eder. Vizyon Tarihi:21 Aralık 2012
Vizyondakiler - 27 Aralık 2012 02:36
Vizyondakiler - 27 Aralık 2012 505 izlenme - 5 yıl önce stanbul (aa) - bu hafta beyazperdeye yabancı filmler hakim. vizyona girecek filmlerden 5 tanesi yabancı filmken sadece bir tane türk filmi olacak. vizyona giren yerli film bir korku filmi. korku ve gerilim filmlerinde pek başarılı olduğumuz söylenemez ancak htr2b : dönüşüm adlı filmi izleyip tekrar bir değerlendirme yapılabilir. 28 aralık cuma günü vizyona girecek filmler şöyle: anna karenina, aşk, htr2b : dönüşüm, kıyamet günü, medyum, pi'nin yaşamı.