Hoşgeldiniz!

Piper Videoları

Pixar'dan Muhteşem Animasyon: Piper 06:05
Pixar'dan Muhteşem Animasyon: Piper 15.529 izlenme - 6 ay önce Pixar daha önce tanıtım videosu yayınladığı Piper'ın kısa animasyon filmini yayınladı. Animasyonda yavru bir çulluğun hayatı öğrenme çabaları ele alınıyor.
Piper - Animasyon 06:05
Piper - Animasyon 3.946 izlenme - 6 ay önce Pixar’dan Alan Barillaro‘nun yazıp yönettiği Piper adlı kısa film internette yayında. Piper çok tatlı bir yavru kuşun annesi tarafından hayatta kalmak için nasıl beslenmesi gerektiğini ve kuşun da gösterdiği çabayı renkli ve harika bir dille anlatıyor.
Piper Perabo 04:20
Piper Perabo 37.569 izlenme - 10 yıl önce Arkadaşlar AŞIK oldum bu bayana bende canım sıkıldı vallahi 10 dakikada bu gösteriyi yaptım..
Başka Tanrının Çocukları Fragmanı 01:30
Başka Tanrının Çocukları Fragmanı 3.812 izlenme - 3 yıl önce 1986 ABD yapımı dram türündeki Children of a Lesser God (Başka Tanrının Çocukları) filminin fragmanı. Konuşma öğretmeni James Leeds (William Hurt) duyma sorunu olan öğrencilerine yardımcı olmak amacıyla yeni teknikler uygular ancak okulun sağır müdürüyle (en iyi kadın ödülünü alan Marlee Martlin) hiçbir ilerleme kaydedemez.Sarah, zeki ama ironik bir şekilde, dünyanın kimseyi umursamayan çekişmesine adım atmak yerine, güvenli bir şekilde kendi sessiz çevresinde kalmanın daha iyi olacağını düşünür. James Sarah'ı ikna edip onu sessiz kozasından çıkarabilecek mi?
Possessing Piper Rose Trailer 01:17
Possessing Piper Rose Trailer 845 izlenme - 5 yıl önce Possessing Piper Rose Trailer
SmackDown/ Bryan ile AJ Piper's Pit'te TÜRKÇE ALTYAZi 13:17
SmackDown/ Bryan ile AJ Piper's Pit'te TÜRKÇE ALTYAZi 367 izlenme - 5 yıl önce Piper's Pit geri döndü! Bu seferki konuklar D.Bryan ile AJ oldu. İşte türkçe altyazı olarak bu segment sizlerle.Çeviren WWE WrestlingMania 365 Kurucusu Emir Hanhttps//www.facebook.com/WWE.WM.365
Pink Floyd - The Piper at the Gates of Dawn (42 dk) 42:00
Pink Floyd - The Piper at the Gates of Dawn (42 dk) 217 izlenme - 2 yıl önce The Piper at the Gates of Dawn Pink Floyd'un ilk albümüdür. Bu albümün özelliği bu albümden sonra gruptan ayrılacak olan grubun kurucusu Syd Barrett'in yer aldığı tek albümdür. Albümdeki tüm şarkılar neredeyse tamamen Syd Barrett'a aittir. Albümün türü psychedelic rock'tur. Keyifli dinlemeler.
Yoriyos - The Pied Piper 03:18
Yoriyos - The Pied Piper 354 izlenme - 6 yıl önce yoriyos - the pied piper
Doctor Who 50.Yıl Özel - The Day Of The Doctor Bölümü Görsel Efektleri 05:34
Doctor Who 50.Yıl Özel - The Day Of The Doctor Bölümü Görsel Efektleri 282 izlenme - 2 yıl önce Doktor'un Zaman Lordlarını ve Dalekler'i tamamıyla yok ettiği bilinen Son Büyük Zaman Savaşı'na dönüşü. Daha önce Onuncu Doktor ve Rose Tyler'ı oynayan David Tennant ve Billie Piper bu bölümde oynamıştır.John Hurt Doktor'un önceki bilinmeyen rejerasyonunu canlandırmıştır.Ayrıca bu bölümde klasik serinin Terror of the Zygons (1975) adlı bölümünde olan uzaylı Zygonlar ile Dalekler geri dönmüştür.Şimdi de 50.Yıl Özel Bölümün Görsel Efektlerine bakalım iyi seyirler.
They Live - Fragman (1988) 01:48
They Live - Fragman (1988) 94 izlenme - 1 yıl önce 1988 yapımı bir john carpenter filmidir. başrollerinde aslında güreşçi olan 'rowdy roddy' piper, süper tok sesli karizmatik zenci keith david ve görüp görebileceğiniz en açık mavi gözlere sahip olan kör kadın rollerinin değişmez yıldızı, herkül ve xena dizilerinin hera'sı meg foster vardır.
The Day Of The Doctor Fragmanı (Doctor Who 50.Yıl Özel Bölümü ) 00:40
The Day Of The Doctor Fragmanı (Doctor Who 50.Yıl Özel Bölümü ) 211 izlenme - 2 yıl önce BBC Latinin yanlışlıkla yayınladığı ve sonra sildiği The Day of The Doctor tanıtımı Özet şöyle; "2013'te Londra'nın Ulusal Galeri'sinde korkunç bazı şeyler uykudan uyanır.1562'de İngiltereli Elizabeth'e ölümcül bir komplo hazırlanmakta ve uzayın herhangi bir yerinde eski savaş yıkıcı sonuna ulaşır.Doktor'un sık sık gittiği kendi tehlikeli geçmişi, bütün gerçekliği tehlikeye atıyor."
Charmed Au Couple Contest 01:49
Charmed Au Couple Contest 302 izlenme - 6 yıl önce this is a charmed couple contest the only trick is that it has to be an alternate universe charmed couple like piper and cole cole and paige prue and cole leo and paige phoebe and leo chris and phoebe piper and chris chris and paige billie and leo think you can handle it. the contest ends on the 29th of april so you have time to make a video. other rules are in the video. there will be prizes for 1st 2nd and 3rd. ı would love it if you took part. have fun.
Woolfe The Red Hood Diaries #3 Pied Piper 14:23
Woolfe The Red Hood Diaries #3 Pied Piper 242 izlenme - 2 yıl önce Woolfe: The Red Hood Diaries Oynanış. Bu bölümde Pied Piper'ı bulup hakladık fakat çok uğraştırdı arkadaş... Abone olmayı unutmayın. Bizi sitemizden de takip edin... Site Üzerinden Okuyunuz : http://turkishplayer.com/oyun/oyun-haberleri/woolfe-the-red-hood-diaries-oynanis-3-pied-piper/ http://turkishplayer.com/ Facebook :https://www.facebook.com/TurkishPlayerTP Twitter : https://twitter.com/TurkishPlayerTP Google+ : https://plus.google.com/+TurkishPlayer
Prof.dr. Onur Erol Deniz Akkaya'nın Programında  Katie Piper Ve Kök Hücre 06:11
Prof.dr. Onur Erol Deniz Akkaya'nın Programında Katie Piper Ve Kök Hücre 220 izlenme - 5 yıl önce Prof. Dr. Onur Erol Deniz Akkaya'nın Beyaz Tv'deki Deniz'in Sesi programında Katie Piper ve Kök Hücre hakkında bilgiler verdi.
Doctor Who Sezon Jenerikleri (9. 10.  & 11. Doctor İçerir) 07:26
Doctor Who Sezon Jenerikleri (9. 10. & 11. Doctor İçerir) 231 izlenme - 2 yıl önce 90'lardan itibarenki 10 senelik bir aradan sonra, 2005'te daha modern ve yeni bir seriyle karşımıza yeniden çıktı ve 9. Doktor (Christopher Eccleston), yeni bir TARDIS ve yeni bölümlerle ekranlara dönerek günümüzde hala devam eden yolculuğuna yeniden başlamış oldu. 1. sezonun sonunda (2006) Doktor, yol arkadaşı Rose'u kurtarmak için Tardis'in Kalbi'nin enerjisini absorbe ederek 9. hayatına son verdi ve yenilenme geçirerek 10. Doktor'u (David Tennant) ekranlara getirmiş oldu.David Tennant, 3 sezon boyunca dizide rol aldı. 4. sezonun sonunda (2010) o dönemki yol arkadaşı Donna Noble'ın büyükbabasını kurtarmak için kendini feda ederek, David Tennant'ın ayrılışı adına büyük bir finalle birlikte, 10. Doktor ekranlara veda etti ve böylece 11. ve şu anki Doktor (Matt Smith), Amy Pond (Karen Gillan) eşliğinde 5. sezon serüvenine başlamış oldu. Amy'nin nişanlısı olan Rory Williams (Arthur Darvill) ile evlenmesiyle birlikte, uzun süre boyunca tek bir yol arkadaşıyla yolculuk eden Doktor, günümüzde devam eden 6. sezonda serüvenlerine Amy ve Rory ile birlikte bir takım olarak atılmaya başlamıştır. 7. sezon 5. bölüm' de Ağlayan Melek adı verilen tür tarafından Rory zamanda kaybedilmiştir. Amy de Rory' nin gidişine dayanamamış ve o da aynı şekilde onun yanına gideceğine inanıp kendini feda etmiştir (alıntıdır)
Crispian St Peters - The Pied Piper 02:33
Crispian St Peters - The Pied Piper 31 izlenme - 7 ay önce Şarkı Sözleri: You With your masquerading And you Always contemplating What to do In case heaven has found you Can't you see That it's all around you So follow me [1, 2: Hey] come on, babe Follow me I'm the Pied Piper Follow me I'm the Pied Piper And I'll show you where it's at Come on, babe Can't you see I'm the Pied Piper Trust in me I'm the Pied Piper And I'll show you where it's at Girl Don't be scared to move Hey, babe What are you tryin' to prove It ain't true That your life has kicked you It's your mind And that's all that's trickin' you So step in line Come on, babe Follow me Come on, babe Trust in me Come on, babe Can't you see Come on, babe Follow me I'm the Pied Piper
charmed piper worlds best mom 03:34
charmed piper worlds best mom 195 izlenme - 6 yıl önce piper has two beautiful boys that she loves more than anything she is alwasy there for them. this vid is about pipers love to her children wyatt and chris but its most about wyatt and piper.
They Live - Bilinçaltı Reklamlar ve Uzaylılar 09:33
They Live - Bilinçaltı Reklamlar ve Uzaylılar 98 izlenme - 2 yıl önce 1988 yapımı They live - Onlar Yaşıyor filminde tüketim çılgınlığını dünyamıza dayatmış olan uzaylılara karşı geliştirilen gözlüklerle Nada(Roddy Piper) nın insanlara dayatılan bilinç altı reklamları ve aramızda dolalaşan uazylıları görmeye başlayıp buna karşı mücadelesinin nasıl başladığını göreceğiz. Ayrıca bilinç altı reklamlara da bir gönderme yapılmış.
Doctor Who: 50. Yıl Özel Bölümü (Hayran Yapımı) 01:03
Doctor Who: 50. Yıl Özel Bölümü (Hayran Yapımı) 134 izlenme - 2 yıl önce 23 Kasım'da 50. yıl dönümünü kutlayacak olan Doctor Who'dan hayranlarına güzel bir sürpriz var. Dizi sadece İngiltere'deki hayranlarını değil, uluslararası platformadaki hayranlarını da göz önünde bulundurarak 50. yıl özel bölümünü diğer ülkelerle eş zamanlı olarak yayınlayacak.
Piper Cub Sakarya Sportif Modelcilik Kulübü 00:12
Piper Cub Sakarya Sportif Modelcilik Kulübü 163 izlenme - 7 yıl önce pamukova da ilk uçuş erhan gün ve cevat balaban
Kaydıraktan Düşse Bile Başarmanın Mutluluğunu Yaşayan Ufaklık 00:10
Kaydıraktan Düşse Bile Başarmanın Mutluluğunu Yaşayan Ufaklık 69 izlenme - 2 yıl önce Piper kayma becerilerini göstermek için çok heyecanlıydı ve aşağıya kayma zamanı geldiğinde bir anda kendini yerde buldu. Herkes ağlamasını beklerken Piper "Evet, başardım" diye bağırdı.
Billie Piper - Something Deep Inside 03:27
Billie Piper - Something Deep Inside 55 izlenme - 1 yıl önce Billie Piper - Something Deep Inside (Video Klip 2005) Şarkı Sözleri (Lyrics) : The first time that it crossed my mind I kept on pushing it aside It's such a strong emotion Second time, it's plain to see This feeling rushing over me Oh yeah, and unknown to me This chemistry is something deep inside I can feel but I can't touch Can never get too much I hear you loud and clear I've got nothing to fear Your love will be my guide I've never been this satisfied It's something deep inside The third time was just as sweet Boy, you make my life complete Every thought and motion It's hard just telling you But everything I feel is true Oh yeah, and unknown to me This chemistry is You do the thing that make me feel this way It's so hard to find the right thing to say But follow emotion, the love and devotion You'll find You do the thing that make me feel this way It's so hard to find the right thing to say But follow emotion, the love and devotion You'll find You do the thing that make me feel this way It's so hard to find the right thing to say But follow emotion, the love and devotion
charmed-piper halliwell and leo wyatt 03:19
charmed-piper halliwell and leo wyatt 131 izlenme - 6 yıl önce piper and leo have been fighting for there love ever seens thay met this is for them to say well done !! charmed is the best ever ı love charmed more then ı can ever say and i love pıper and leo
Kız kardeşi olacağını öğrenenen minik kızın feryadı 01:12
Kız kardeşi olacağını öğrenenen minik kızın feryadı 40 izlenme - 2 yıl önce Daha 2 yaşında olan Piper, kız kardeşinin olacağını öğreniyor ve olanlar oluyor. Sevimli küçüğün acılı feryadına tanıklık ediyoruz.
Yoriyos - The Pied Piper 03:18
Yoriyos - The Pied Piper 98 izlenme - 6 yıl önce yoriyos - the pied piper
 Mr. Piper And The Story Of Tin Soldier (Çizgi Film) 07:13
Mr. Piper And The Story Of Tin Soldier (Çizgi Film) 40 izlenme - 1 yıl önce Mr. Piper And The Story Of Tin Soldier (Çizgi Film) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Onslaught - Saldırı 01:19
Onslaught - Saldırı 118 izlenme - 6 yıl önce müşteri dove / ajans ogilvy toronto / yaratıcı yönetmen janet kestin nancy vonk tim piper mike kirkland / sanat yönetmeni stuart campbell mike kirkland sharon lee pan tim piper / prodüksyon worldwide productions miami; steam toronto / yönetmen tim piper / tarih ekim 2007
W.A.S.P. - Wild Child 04:00
W.A.S.P. - Wild Child 55 izlenme - 2 yıl önce I am a wild child come and love me ! çok sevdiğim parçadır araştırdığıma göre sayfada da yok sonuçta nostalji sayfası böyle paylaşımlarda gerek.
Billie Piper - Because We Want To 04:05
Billie Piper - Because We Want To 37 izlenme - 2 yıl önce Billie Piper, kariyerine 1990'ların sonlarında pop müzik şarkıcısı olarak başladı ve ilerleyen dönemlerde oyuncu olarak devam etti. En önemli rolü, bir televizyon dizisi olan Doctor Who'da Doctor'un arkadaşı Rose Tyler olmuştur.Britney Spears'ın İngiliz Versiyonu... Doctor Who da Rose Olarak Tanıdığımız Billie Piper Aslında İngiltere de de Şarkıcılık Yapıyor Because We Want To Müziğinde Doctor Who'ya da Göndermeler Var :)
Doctor Who The Day of the Doctor Uzun Fragmanı  2- Türkçe Alt Yazılı 00:30
Doctor Who The Day of the Doctor Uzun Fragmanı 2- Türkçe Alt Yazılı 51 izlenme - 2 yıl önce 23 Kasım'da yayınlanacak olan 50. Yıl Özel Bölümü'nün resmi tanıtım metni: "2013te Londra'nın Ulusal Galeri'sinde korkunç bazı şeyler uykudan uyanır.1562de İngiltereli Elizabeth'e ölümcül bir komplo hazırlanıyor ve uzayın herhangi bir yerinde eski bir savaş yıkıcı sonuna ulaşıyor. Doktor'un sık sık ziyaret ettiği kendi tehlikeli geçmişi, bütün gerçekliği tehlikeye atıyor."