Hoşgeldiniz!

pipet

Bitti oğlum bitti 00:12
Bitti oğlum bitti 58.806 izlenme - 3 yıl önce Bitti oğlum bitti
Pipet ile Robot El Yapımı 02:40
Pipet ile Robot El Yapımı 2.266 izlenme - 8 ay önce Böyle şeyler kimin aklına geliyor bi türlü anlamıyorum. Millette zeka fışkırıyor lan. Bigün benimde aklıma gelse şöyle şeyler tutsam videoya çeksem millete izletsem bakın ne buldum diye lan
İnsanın Doğaya Katliamı: Burnuna Pipet Giren Kaplumbağanın İçinizi Acıtacak Durumu 08:06
İnsanın Doğaya Katliamı: Burnuna Pipet Giren Kaplumbağanın İçinizi Acıtacak Durumu 3.457 izlenme - 1 yıl önce 10-12 santim uzunluğunda plastik bir pipet kaplumbağanın burnundan çıkarılmaya çalışılıyor. Denize atılan çöpler nedeniyle kaplumbağanın bu duruma düştüğünü bilmek gerçekten içler acısı. Birazdan izleyeceğiniz görüntülerde hayvan acılar ve kanlar içerisinde kurtarılmayı bekliyor. Not: Görüntüler rahatsız edici olabilir!
evde nargile nasıl yapılır?? 01:43
evde nargile nasıl yapılır?? 29.282 izlenme - 8 yıl önce pet şişe-pipet-sigara ve çakmakla evde yapabileceğiniz normal sigara aromasında çakma nargile yapımı
Kutuyu Açıp Bakmadan Pipetle Ayran İçmeyiniz 01:34
Kutuyu Açıp Bakmadan Pipetle Ayran İçmeyiniz 2.709 izlenme - 1 yıl önce Pipetle ayran içmenin bir çok sakıncası var, ayran bozuk olabilir yabancı madde olabilir, içmeden önce mutlaka tarihini kontrol ediniz
Pipetle Müzik Aleti Nasıl Yapılır? - Deli Mucit Ayhan 02:50
Pipetle Müzik Aleti Nasıl Yapılır? - Deli Mucit Ayhan 2.075 izlenme - 2 yıl önce Pipetle müzik aleti nasıl yapılır veya pipet ile nasıl ses efektleri çıkarılır diye sizlere ilginç ve öğretici videolar sunan Deli Mucit Ayhan.
Pipet Beatbox 00:05
Pipet Beatbox 1.207 izlenme - 3 yıl önce Pipet Beatbox
Beyin Yakan İngilizce Öğretme Tekniği 06:05
Beyin Yakan İngilizce Öğretme Tekniği 559 izlenme - 2 yıl önce Yabancı dil eğitiminde yepyeni bir çağı başlatan iki arkadaşın youtube üzerindeki reklamlarını hiç editlemeden ekliyorum. Bir kelimeyi öğretmek için, bir çok saçma şeyden yola çıkan bu tekniği bulan geliştiren arkadaşları tebrik ederken kafa açmak için kullandıkları madde ne ise ona da talip olduğumu huzurlarınızda bildiriyorum.
Boş Zamanda Sinek Emmek 00:17
Boş Zamanda Sinek Emmek 501 izlenme - 2 yıl önce Salakça bir video yapmak için gerekenler: - Bir veya daha fazla salak. - Pipet - Büyükçene kara sinek
Telekinezi 00:44
Telekinezi 1.601 izlenme - 8 yıl önce ... haveha (m.fatih karatas)
Kıvırcık Saç Yapmayı Bir De Pipetle Deneyin 08:42
Kıvırcık Saç Yapmayı Bir De Pipetle Deneyin 386 izlenme - 2 yıl önce Kıvırcık Saç Yapmayı Bir De Pipetle Deneyin Pipet ile kıvırcık saç yapmak bu kadar keyifli olabilir mi.
Ketçaplı Kahve - Eğlenceli Eşek Şakası 01:53
Ketçaplı Kahve - Eğlenceli Eşek Şakası 424 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşınıza eğlenceli bir eşek şakası yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan plastik kutuda bir kahve ve bir de poşette ketçap.
Pipetten Sepet 00:16
Pipetten Sepet 1.092 izlenme - 8 yıl önce pipetten sepet
Pipet Labirenti 01:13
Pipet Labirenti 759 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/pipet-labirenti/ Bu labirente çocuğunuz bayılacak. Renkli pipetler ya da düz renk pipetlerle hazırlayabileceğiniz bu sevimli oyunu hazırlamak çok kolay! İşte pipet labirenti ve yapımı… Malzemeler: Pipet Karton kutu kapağı Yapıştırıcı Küçük top Yapılışı: karton bir kutu kapağını alarak pipetleri kesip yapıştırarak bir labirent oluşturun; topu içine koyun. İşte bu kadar kolay!
Dünyanın En İşe Yaramaz Tavsiyesi - Çilek Soyma 01:21
Dünyanın En İşe Yaramaz Tavsiyesi - Çilek Soyma 146 izlenme - 2 yıl önce Merhaba arkadaşlar ben Cem diyen arkadaş çileğin tepesinindeki yaprağı koparmaya üşenip ne yapmış. Tipini sevdiğimi izleyelim de görelim.
Arkadaşlarınızla Girebileceginiz 4 İddia 04:16
Arkadaşlarınızla Girebileceginiz 4 İddia 143 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda arkadaşlarınızla girebileceğiniz ve onları alt veya sinir edebileceğiniz 4 iddia gösteriyorum. İki tane bardakla, bir tane pipetle ve bir tane de şapka+demir parayla yapabileceğiniz iddialarla arkadaşlarınızla çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Videoda link verdiğim karabiber videosu: http://youtu.be/QWxbzW7EpNY Diğer kanalımızdaki ilginç deneyleri izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
uğur özcan telekinezi pipet çevirme 05:15
uğur özcan telekinezi pipet çevirme 352 izlenme - 6 yıl önce yeni başlamanın verdiği acemilikle pipetle cebelleşiyorum sanki ;
Pipet Döndürme 02:26
Pipet Döndürme 355 izlenme - 7 yıl önce pipet döndürme
Sürtünme Gücü ile Eşyalar Nasıl Hareket Ettirilir? - Deli Mucit Ayhan 02:12
Sürtünme Gücü ile Eşyalar Nasıl Hareket Ettirilir? - Deli Mucit Ayhan 132 izlenme - 2 yıl önce Sürtünme gücü ile eşyalar nasıl hareket ettirilir, Sürtünme Gücü Nedir ve sürtünme kuvvetinin gücü nasıl olur diye sizlere ilginç ve öğretici videolar sunan Deli Mucit Ayhan. Credits / Music: http://www.freesfx.co.uk/
Modern Küfür Alışkanlıklarımıza Post - Modern Bir Yaklaşım 04:44
Modern Küfür Alışkanlıklarımıza Post - Modern Bir Yaklaşım 97 izlenme - 2 yıl önce Bu dizide ilk olarak sigara yerine sakız, içki yerine üzüm ve erik, meyhane yerine manav gösterildiğini gördüğümde çok garipsedim. Ama sonra diğer dizilerle kıyas ettiğimde seviyenin gerçekten de çok yukarılarda olduğunu gördüm (en azından bana göre öyle). Bu videoda da dizinin küfür yerine kullandığı sıfatlara yer veriliyor. Bence bu dizi, Türkiye'deki dizi piyasasına birçok konuda örnek teşkil edebilecek seviyededir kanaatindeyim.
Buğra Sanağ - Psi Pipet 01:02
Buğra Sanağ - Psi Pipet 151 izlenme - 5 yıl önce beyin gücü ile hareket eden pipet kısacası psi-pipet
Deldiği Pipet ile Adeta Mercan Dede'ye Diss Atan Adam 01:38
Deldiği Pipet ile Adeta Mercan Dede'ye Diss Atan Adam 38 izlenme - 1 yıl önce Deldiği Pipet ile Adeta Mercan Dede'ye Diss Atan Adam
Ben Bilmem Eşim Bilir - Pipet'den Çiçek Oyunu 17:07
Ben Bilmem Eşim Bilir - Pipet'den Çiçek Oyunu 66 izlenme - 3 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir - Pipet'den Çiçek Oyunu - 08.12.2012 - Part 3
McDonalds Kolası ve Pipetiyle Dubstep Yapan Adam 00:26
McDonalds Kolası ve Pipetiyle Dubstep Yapan Adam 9 izlenme - 1 yıl önce McDonalds Kolası ve Pipetiyle Dubstep Yapan Adam Kola ve pipetle dubstep müzik yapan Parker Kane'i dinliyoruz.
McDonalds Kolası ve Pipetiyle Dubstep Yapan Adam 00:26
McDonalds Kolası ve Pipetiyle Dubstep Yapan Adam 8 izlenme - 1 yıl önce McDonalds Kolası ve Pipetiyle Dubstep Yapan Adam Kola ve pipetle dubstep müzik yapan Parker Kane'i dinliyoruz.
Modern Küfür Alışkanlıklarımız - Leyla ile Mecnun 04:44
Modern Küfür Alışkanlıklarımız - Leyla ile Mecnun 12 izlenme - 2 yıl önce Absürd komedi dizisi olan Leyla ile Mecnun'da geçen değişik küfürler, gerçekten ilginç zamanımızda küfür alışkanlıklarımız bile değişti.