Hoşgeldiniz!

Pişik Videoları İzle

Pişik Kremi Kadınları Güzelleştiriyor (Fox Ana Haber) 02:14
Pişik Kremi Kadınları Güzelleştiriyor (Fox Ana Haber) 6.130 izlenme - 5 yıl önce Pişik Kremi Kadınları Güzelleştiriyor (Fox Ana Haber)
Ceylan Potpori ( Pişik ) 2012 02:37
Ceylan Potpori ( Pişik ) 2012 6.015 izlenme - 5 yıl önce Ceylan Potpori ( Pişik ) 2012 ceylan 2012 yeni albüm dinle ceylan dinle
Yetişkinlerde Pişik Nasıl Tedavi Edilir? 00:43
Yetişkinlerde Pişik Nasıl Tedavi Edilir? 1.713 izlenme - 2 yıl önce Yetişkinlerde pişik nasıl bir hastalıktır? Yetişkinlerde pişik tedavisi nasıl olur? Yetişkinlerde pişik tedavisi nedir? Yetişkinlerde pişiğe ne iyi gelir ? Yetişkinlerde pişik nasıl geçer ? http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Ceylan Potpori ( Pişik ) (Kendisi Lazım Değil 2012 Full Albüm) 02:37
Ceylan Potpori ( Pişik ) (Kendisi Lazım Değil 2012 Full Albüm) 2.159 izlenme - 5 yıl önce
Mantar ve Pişik Nasıl Ayırt Edilir? 01:04
Mantar ve Pişik Nasıl Ayırt Edilir? 1.569 izlenme - 2 yıl önce Bebeklerde mantarı önlemek için doktor tavsiyesi olan ilaçları kullanmanın yanı sıra bebeğin altının sıklıkla değiştirilmesi ve kuru tutulması faydalı olacaktır. Peki, mantar ve pişik nasıl ayırt edilir? Sizin için Prof. Dr. Ümit Uksal‘a sorduk. http://www.migrostv.com/mantar-ve-pisik-nasil-ayirt-edilir-tedavisi-nasil-yapilir/ Sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri MigrosTV'de; http://migrostv.migros.com.tr/
Murtakeli_zirzoplar (Roman Çocukları) 02:06
Murtakeli_zirzoplar (Roman Çocukları) 1.552 izlenme - 9 yıl önce soytarıler
Bebeklerde Pişik Nasıl Engellenir? 02:05
Bebeklerde Pişik Nasıl Engellenir? 423 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bebeklerde-pisik-nasil-engellenir/ Bebeklerde en sık rastlanan sorunlardan biri de pişik problemidir. Pişiğin sebepleri ve pişiğin tedavisi bebek bakımı için oldukça önemlidir. Mantar enfeksiyonu ve pişik tedavisinde bebeğin altının sık değiştirilmesi gerektiğini biliyoruz. Peki, bebeklerde pişik nasıl engellenir? Cevabı videomuzda! Minik bebeğinizi rahatlatacak birkaç masaj önerimiz var; seni seviyorum masajı, bebek masajı ve ayak masajı. Buraya buyurun!
Pişik Kremi Kadınları Güzelleştiriyor ! 17:11
Pişik Kremi Kadınları Güzelleştiriyor ! 332 izlenme - 2 yıl önce Uzman Estetisten Pervin Dinçer, Fox TV Gece haberlerinde Pişik kremi ile yapılabilecek mucizeleri açıklıyor. Pişik kremi kadınları güzelleştiriyor. (23-06-2012 / Fox TV) Detaylı Bilgi: http://www.pervindincer.com
Bebekler Neden Pişik Olur? 00:58
Bebekler Neden Pişik Olur? 217 izlenme - 2 yıl önce Bebeklerde pişik olmasının en önemli nedenlerinden biri, kullanılan bebek bezinin seçimidir. Eğer bebek beziniz ısıyı sıvıyı içine hapseden bebeğin kuru kalmasını sağlamayan bir bezse bebek nemli ortamda kaldığı için daha hızlı pişik olur. O yüzden bebeğin seçtiğiniz bezine bu anlamda dikkat etmekte fayda vardır. İkinci dikkat edilmesi gereken şey, anne yoğun bir şekilde emziriyorsa ve emzirme dönemlerinde annenin yediği içtiği her şeyde bebeğin pişik olmasını etkileyecektir. Bol asitli ve kafeinli şeyler yediğimizde biraz daha pişik olma ihtimali artacaktır. O yüzden o anlamda biraz daha dikkat etmekte fayda vardır. Bebek ek gıda dönemine geçtiği zaman sindirim sistemi değişeceği için yaptığı kakası ve çişinin içeriği de değişecektir. Doğal olarak pişik olma ihtimali biraz daha artacaktır. Bu dönemlerde biraz daha sık bez değiştirmek, daha uygun pişik kremleri kullanmakta fayda vardır.
Darlanan Asker - Eeeh Eytere Bea 00:33
Darlanan Asker - Eeeh Eytere Bea 484 izlenme - 2 yıl önce Hammer usta'yla battal gazi saatler, günler, aylar, asırlar, süren, artık yumurtalık muhabbetine dönen bir kavgaya tutuşmuşlardır. Lakin bir türlü yenişememektedirler. O esnada güneş alnında, at üstünde bekleye bekleye pişik olan askerlerden biri darlanır ve tepkisini ortaya koyar...
Yenidoğan Bebeklerde Pişik Tedavisi 00:46
Yenidoğan Bebeklerde Pişik Tedavisi 98 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Mehmet Demirdöven, yenidoğan bebeklerde pişik tedavisi hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Yenidoğan Bebeklerde Pişik Tedavisi Yeni doğan bebeklerde bazı rahatsızlıklar çok sık karşımıza çıkar. Bunlardan birisi de pişiktir. Pişik bilhassa daha çok yaz aylarında ortaya çıkmaktadır. Bunun önlenmesi için bebeğin çok sık altının değiştirilmesi önemlidir. Pişik önleyici bazı kremler kullanılması faydalıdır ve her kakasını yaptıktan sonra ya da sadece çişini yaptıktan sonra bezinin değiştirilip krem sürülmesini öneririz.
Pişik nasıl tedavi edilir? 00:15
Pişik nasıl tedavi edilir? 102 izlenme - 2 yıl önce İyileşmeyen pişik mantara ya da egzamaya bağlı olabilir, doktor duruma göre ilaç tedavisi önerebilir.
Bebek Nasıl Tutulur? Bebek Bezi Nasıl Değiştirilir? Pişik Nasıl Önlenir? 03:14
Bebek Nasıl Tutulur? Bebek Bezi Nasıl Değiştirilir? Pişik Nasıl Önlenir? 130 izlenme - 3 yıl önce Bebek nasıl tutulur? Bebek bezi nasıl değiştirilir? Pişik nasıl önlenir? Esra Ertuğrul hepsini ailemizletv için anlatıyor.
Bizim Çocuklar - Kobra 02:48
Bizim Çocuklar - Kobra 79 izlenme - 2 yıl önce "Serin Sulardan kızgın kumlara, Kobraaa kobraaaa yolarımm" sözleri ile bir döneme damgasını vurmuş meşhur şarkı, serin sulardan sıcak kumlara yada sulara olarak... adı kobra sokarsa iç bi sigara, zehiri yoktur yan etkisi çoktur, geliyor kobra gözünü kolla, kobra kobraa...
Yetişkinlerde Pişik Nasıl Tedavi Edilir? 00:43
Yetişkinlerde Pişik Nasıl Tedavi Edilir? 29 izlenme - 1 yıl önce Yetişkinlerde pişik nasıl bir hastalıktır? Yetişkinlerde pişik tedavisi nasıl olur? Yetişkinlerde pişik tedavisi nedir? Yetişkinlerde pişiğe ne iyi gelir ? Yetişkinlerde pişik nasıl geçer ?
Canlı Yayında Pişik Kremini Merak Eden Adam 01:00
Canlı Yayında Pişik Kremini Merak Eden Adam 57 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler Trabzonsporun 2014-2015 sezonu açılışından. Mustafa denen şahıs konuşan kardeşimizin pişik kremini almış sanırım arkadaşda meraklanıyor fakat konuştuğu mekan biraz yanlış seçilmiş galiba özellikle 00:41 de "mikrofon var diye konuşamıyorsunuz dimi" demesi beni benden aldı şahıs muhtemelen işinden kovulmuştur.
Pişik kremi nasıl sürülmeli? 00:32
Pişik kremi nasıl sürülmeli? 29 izlenme - 2 yıl önce Bebekte pişik varsa pişik kremini sürdükten sonra cildin hava alması beklenmeli.
Pişik 00:28
Pişik 58 izlenme - 7 yıl önce eğlenceli
Bebeklerde pişik nasıl anlaşılır? 00:14
Bebeklerde pişik nasıl anlaşılır? 19 izlenme - 2 yıl önce Pişik bebeklerin bez bölgesinde kızarıklık ve hassasiyete neden olur.
Bez pişikleri neden olur? 01:01
Bez pişikleri neden olur? 13 izlenme - 2 yıl önce Kalitesiz bebek bezleri, bebeklerde pişiğe neden olabilir.
Pişik için hangi aşamada doktora gitmek gerekir? 00:25
Pişik için hangi aşamada doktora gitmek gerekir? 13 izlenme - 2 yıl önce Pişik alanı büyürse ve pişik sulanmaya başlarsa doktora gitmek gerekir.
Pişik tedavi edilmezse ne gibi sorunlara yol açabilir? 00:15
Pişik tedavi edilmezse ne gibi sorunlara yol açabilir? 8 izlenme - 2 yıl önce Pişik iyi tedavi edilmezse bebeğe huzursuzluğa ve cilt enfeksiyonlarına neden olur.
Pişiği önlemek için neler yapılmalı? 00:39
Pişiği önlemek için neler yapılmalı? 5 izlenme - 2 yıl önce Pişiği önlemek için bebeğe uygun bir bez kullanılması gerekir.
Bebek bezinin pişik yapmasını önlemek için ne gibi önlemler alınabilir? 00:30
Bebek bezinin pişik yapmasını önlemek için ne gibi önlemler alınabilir? 5 izlenme - 2 yıl önce Bebek bezinin pişik yapmasını önlemek için bezi sık sık değiştirmek gerekiyor.
Bebeklerde pişiğin nedenleri nelerdir? 00:37
Bebeklerde pişiğin nedenleri nelerdir? 4 izlenme - 2 yıl önce Pişik bebeklerde en sık görülen rahatsızlıklardan biridir.
Bebek bezleri pişiğe neden olur mu? 00:39
Bebek bezleri pişiğe neden olur mu? 3 izlenme - 2 yıl önce Kalitesiz, emme gücü iyi olmayan bezler pişiğe neden olabilir.
Hangi durumda pişik için doktora başvurulmalı? 00:17
Hangi durumda pişik için doktora başvurulmalı? 2 izlenme - 2 yıl önce Pişik için gerekli önlemlerin alınmasına rağmen pişik devam ediyorsa doktora başvurulmalı.