Hoşgeldiniz!

Pişirmek Videoları İzle

Timsah ve Yılanı Pişirip Satmak 00:30
Timsah ve Yılanı Pişirip Satmak 9.708 izlenme - 7 ay önce Her türlü hayvanın yendiğini gördükde,yılanıda anlarız timsah yemek insana göremi arkadaş bunu yapan Tayland ülkesi hayretie izliyoruz
Ankaralı Coşkun - Tavukları Pişirmişem ( Akşama Geleceğim) 03:30
Ankaralı Coşkun - Tavukları Pişirmişem ( Akşama Geleceğim) 69.971 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri akşama geleceğim, akşama geleceğim hacı baba evde mi? tavukları pişirmişem hacıyı da çarşıya göndermişem akşama geleceğim, akşama geleceğim zalim anan evde mi? tavukları pişirmişem anamı da komşuya göndermişem akşama geleceğim, akşama geleceğim evinizde köpek var köpeği bağlamışam önüne de ekmek doğramışam akşama geleceğim, akşama geleceğim anahtarlar nerede anahtarla pencerede tavuk da pişer tencerede
Bulaşık Makinesinde Tavuk Pişirilmesi 08:42
Bulaşık Makinesinde Tavuk Pişirilmesi 3.588 izlenme - 8 ay önce Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel konuk. Bulaşık makinesinde sebzeli tavuk yemeği yapmanın yöntemini açıklayan Meltem Açıkel, herkesi şaşkına çevirdi. Meltem Açıkel’in verdiği tarifte; havuç, maydanoz, tavuk, kırmızı biber, yeşil biber, soğan, sarımsak ve elma yer alıyor. Kavanoz içerisine konan sebzeli tavuk, ağzı kapatılarak bulaşık makinesine atılıyor ve uzun programda makine çalıştırılıyor. Tavuk yemeğinin bulaşık makinesinin içerisinde kendi buharıyla ağır ağır pişeceğini belirten Meltem Açıkel, istenirse yemeğin bulaşıklar yıkanırken de pişebileceğini söyledi.
Patatesin İçinde Nasıl Yumurta Pişirilir? - Hayatta Kalma İpuçları 08:42
Patatesin İçinde Nasıl Yumurta Pişirilir? - Hayatta Kalma İpuçları 1.198 izlenme - 2 ay önce Bu videoda doğada mecbur kaldığınızda veya tabii isterseniz keyif için yapabileceğiniz bir yumurta pişirme yöntemi gösteriyoruz. Bir gün işinize yarayabilir! Bunu da izleyin: Bir Yumurtadan Çift Sarılı Yumurta Nasıl Yapılır? - https://www.youtube.com/watch?v=1MBIQotSy78 YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Yolda Giderken Araba Motorunda Sosis Pişer Mi? - Test Ettik 05:56
Yolda Giderken Araba Motorunda Sosis Pişer Mi? - Test Ettik 1.858 izlenme - 4 ay önce Bu videoda çok ilginç bir deneme yapıyoruz. Araba motorunda sosisli sandöviç, yani hotdog pişireceğiz. Bakalım sonuç ne kadar başarılı olacak? Bir şeyleri denediğimiz tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/t4A2pD Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Köpek Eti Festivali - Çin 02:52
Köpek Eti Festivali - Çin 11.875 izlenme - 3 yıl önce Çin'de Guanşi eyaletinin Yulin kentinde her yıl geleneksel olarak yaz gün dönümlerinde düzenlenen köpek eti festivalinde, 10binlerce köpek katledilmekte ve de tropik meyve ve içkilerle tüketilmekte. Köpekler önce dövülüyor sonra da ya yakılarak ya da elektrikle öldürülüyor. Bu caniliğin adı da festival ve bu bir gelenek.
Canlı Yılan ve Balık Pişirme Yarışması 01:58
Canlı Yılan ve Balık Pişirme Yarışması 3.182 izlenme - 3 yıl önce Bu çinliler çok hızlı adamlar vesselam. Aslına bu kadar uğraşmadan direk yeseler ona da sesimizi çıkarmayız ama madem bu uğurda yarışma bile düzenlemişler; ne diyelim Bon Appetit... Kurbağa versiyonu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/96809/ozel-japon-diyet-salatasi
Mantı Nasıl Pişirilmeli? 04:13
Mantı Nasıl Pişirilmeli? 2.414 izlenme - 3 yıl önce Mantıyı güzel bir şekilde pişirmenin püf noktalarını öğrenmek için bu videoyu izleyin.
Nusret'e Özenip Makarna Pişirmek 01:00
Nusret'e Özenip Makarna Pişirmek 299 izlenme - 5 ay önce ABD bile artık Nusr-et'i konuşuyor. Hatta konuşmakla kalmıyor artık taklidini bile yapıyorlar. Bakalım bu zalım genç bizim Nusret'e nasıl özenmiş.
Kenan Uçkan - Tavukları Pişirmişem 03:57
Kenan Uçkan - Tavukları Pişirmişem 915 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Akşama Geleceğim Akşama Geleceğim Hacı Baban Evde Mi? Tavukları Göndermişem Hacıyı Da Çarşıya Göndermişem Akşama Geleceğim Akşama Geleceğim Anahtarlar Nerede? Anahtarlar Pencerede Tavuk Da Pişer Tencerede Akşama Geleceğim Akşama Geleceğim Hacı Baban Evde Mi? Tavukları Göndermişem Hacıyı Da Çarşıya Göndermişem Akşama Geleceğim Akşama Geleceğim Anahtarlar Nerede? Anahtarlar Pencerede Tavuk Da Pişer Tencerede
Taşta Kebap 01:25
Taşta Kebap 671 izlenme - 2 yıl önce Derneğimiz AÇED üyeleri..Amanos dağlarına yaptığı geziler sırasında verilen yemek molasında taşta kebap yaptı. Yassı bir taşı ateş üzerinde sac ve tava gibi kullanarak üzerinde pişirilen etin tadına doyum olmuyor. Tavsiye ederim.
Varilde Kuzu 3 02:07
Varilde Kuzu 3 489 izlenme - 3 yıl önce Sakarya'nın herhangi bir köyünde varilde kuzu pişirmek isteyen dostlarımız pişirme saatini ayarlayamayınca kuzuyu kömüre çevirmişler. ulan bu video komik değilmi amk. ben gülüyorum. evet son zamanlarda bu videolara sardım varilde kuzu yapacağım ön hazırlık yapıyorum.
Oyuncaktan Sushi Yapmak 04:51
Oyuncaktan Sushi Yapmak 469 izlenme - 3 yıl önce Evet, her zamanki gibi japon abilerimiz çocuklar için geliştirdikleri bizimde hayretlerle izlediğimiz bir oyuncağa imza atmışlar.
Patatesin İçinde Yumurta Yapmak 07:19
Patatesin İçinde Yumurta Yapmak 443 izlenme - 3 yıl önce Doğaya çıktınız ve yanınızda tava vs yok bir şeyler yemek istiyorsunuz. Buyurun sizlere patatesin içinde yumurta aynı zamanda kumpir keyfi de veriyor. Serdar Kılıç bunun soğan versiyonunu yapıyordu.
Kızının Plasentasını Pişirmek 02:44
Kızının Plasentasını Pişirmek 231 izlenme - 3 yıl önce "Our daughter was born last week, 18th October 2007. Whilst they're still in hospital I thought it was a good time to go Placentophagy. Mmmm, yummy. Cutting it up looked like a massacre." açıklamasıyla paylaşılan bu videoda, bunun bir insanın aklına nerden geleceği ve neden geldiği sorularına yanıt arayabiliriz.
aşure günü ve gecesi 01:59
aşure günü ve gecesi 645 izlenme - 6 yıl önce aşure günü ve gecesi
Kurban Eti İçin Hangi Pişirme Yöntemleri Uygundur? 02:17
Kurban Eti İçin Hangi Pişirme Yöntemleri Uygundur? 149 izlenme - 2 yıl önce Kurban etini ızgara veya haşlama yöntemleriyle pişirmek sağlıklı olur. Fırında pişirmek de tercih edilebilir. Bu yöntemlerle pişirilen etlerde vitamin kaybı en aza indirgenir. Etlerin çok yüksek ısıda pişirilmemesi önem taşır.
Kerim Tekin - Kara Gözlüm Kaseti (1995 - 43 Dk) 43:29
Kerim Tekin - Kara Gözlüm Kaseti (1995 - 43 Dk) 230 izlenme - 2 yıl önce 90'larda Cici Baba,Kara Gözlüm,Yine Beni Sev,Kar Beyazdır Ölüm,Haykırsam Dünyaya,Dön Gel ve Akşamlar gibi bir çok efsane şarkılara imza atmış fakat 27 Haziran 1998 tarihinde geçirdiği bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetmiş sevgili Kerim Tekin'in müzik dünyasında çıkış yaptığı ilk albümüdür. Bu albümü, hem 90'ların o güzel,duygu dolu ve samimi zamanlarına yolculuk yapmak için hem de aramızdan erken ayrılmış sevgili Kerim Tekin'i bir kez daha hatırlatmak için paylaşmak istedim. Kerim Tekin,kalbimizde hep yaşayacak. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : 1-Cici Baba 2-Kara Gözlüm 3-Çapkın Yaz 4-Yine Beni Sev 5-Bir Ölüm Var 6-Bana Bir Zevce Lazım 7-Senelerce 8-Sensiz Olmaz 9-Unutamadın 10-Sözüm Yemindir Bol sobada kestane pişirmeli,atari oynamalı ve sulu göz çiğneyip ekşimeli dinlemeler. İyi nostaljiler.
Kolayla iPhone 6 Pişirmek 05:17
Kolayla iPhone 6 Pişirmek 160 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki youtube a ilginç vidyolar düşmesin. Arkadaş acımadan gereksizce nedensiz pişiriyor iphone 6'yı. Gerçi telefonun parasını youtube dan çıkarmıştır o ayrı. Ama gerek yok yani israf.
aşure günü ve gecesinin fazileti 11:15
aşure günü ve gecesinin fazileti 413 izlenme - 6 yıl önce www.huzuradogru.tv
Nasıl yumurta pişirilir? 00:43
Nasıl yumurta pişirilir? 213 izlenme - 5 yıl önce Yumurta pişirmeye farklı bir yöntem geliştirmek isteyen deneysel arkadaşlar amaçlarına ulaşamayınca
aşure günü 11:42
aşure günü 372 izlenme - 7 yıl önce bu bölümde aşure gününün kıymetimuharrem ayında tutulan oruç ve dinimizde aşure pişirmenin hükmü anlatılmaktadır.
Tüfekle ve lav silahıyla yemek pişirmek! 02:17
Tüfekle ve lav silahıyla yemek pişirmek! 83 izlenme - 2 yıl önce Bazı arkadaşlarımızın canları fena sıkılmışa benziyor. Videodaki adam, tüfeğinin ucuna çiğ domuz pastırmasını sarıyor ve üzerini alüminyum folyoyla kapatıyor. Ardından da bir süre ateş ediyor. Sonrası mı? Silahın üzerinde oluşan ısı sebebiyle et pişiyor ve adam da yiyor.
Köyde Et Pişirmek 00:20
Köyde Et Pişirmek 331 izlenme - 9 yıl önce gerçekten sizde orda olmak istersiniz...cozur cozur et koyun eti....
Afrika'da Sıradan Bir Hamburger Partisi 01:14
Afrika'da Sıradan Bir Hamburger Partisi 87 izlenme - 2 yıl önce 1787 tarihli "Chateau Sauternes" şampanya... Şişesi 46 bin 228 Euro. İran Beluga havyarı. Kilosu, 7 bin 71 Euro. Dünyada sadece İtalya'da çıkarılan Alba beyaz trüf mantarı. Kilosu, 4 bin 500 Euro. ve liste uzayıp gidiyor. Kıyamet şu gün bu gün diye düşüneceğimize kıyamet zaten kopalı çok olmuş ona bakalım. Videoyu ekleme sebebim sadece yediklerinize ve yiyebildiklerinize hep şükredin diye. Çorbandan çıkan ve çorbayı yememene sebep olan sineği yiyen adam var unutma!!
Lamborghini Egzozunda Hindi Pişirmek 02:15
Lamborghini Egzozunda Hindi Pişirmek 89 izlenme - 3 yıl önce Eleman yılbaşı için Lamborghini Aventador LP760 egzozunda hindi pişiriyor, bi de sonra yalandan kızarmış hindi koymuşlar, biz de yedik.
Güneş Işığıyla 1000 Derece Üretmek 01:56
Güneş Işığıyla 1000 Derece Üretmek 124 izlenme - 4 yıl önce Güneş paneli kullanarak yansıyan ışınlarla elma suyu kaynatıp sosis bile pişirilebildiler.
Ben Otobüs Çalıştırmasını Sevmem! 01:16
Ben Otobüs Çalıştırmasını Sevmem! 46 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar,Aytaç Arman'ın çılgın gençlik dönemlerinden bir kesit izleyeceğiz.İnanılmaz cool tavırlarıyla endam eden Aytaç abi iş tutan çifte takılır,gerçekten ayağı takılır yani,sonra inceden inceden ayarı verir.Bu absürdizmin doruklarına çıkan komik sahneyi hep beraber izleyelim.
Hamsi Mermerde 05:29
Hamsi Mermerde 4 izlenme - 7 ay önce Hamsiler mermere yapışmaması için Hamsiler üzerine biraz sıvı yağ dökülüp yoğrulduktan sonra mermere dizilebilir Veya mermer üzerine yanmaz fırın kağıdı Konulup hamsiler üzerine dizilebilir Yada mermer üzerine kuyruk yağı gezdirildikten sonra hamsiler dizilebilir
Mangal bizim için bitti mi? 07:35
Mangal bizim için bitti mi? 34 izlenme - 2 yıl önce Ofiste asosyal olan editörler, çareyi mangalda bulabilecek mi? http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ