Hoşgeldiniz!

Pişirmek Videoları İzle

Timsah ve Yılanı Pişirip Satmak 00:30
Timsah ve Yılanı Pişirip Satmak 8.406 izlenme - 5 ay önce Her türlü hayvanın yendiğini gördükde,yılanıda anlarız timsah yemek insana göremi arkadaş bunu yapan Tayland ülkesi hayretie izliyoruz
Patatesin İçinde Nasıl Yumurta Pişirilir? - Hayatta Kalma İpuçları 08:42
Patatesin İçinde Nasıl Yumurta Pişirilir? - Hayatta Kalma İpuçları 700 izlenme - 3 gün önce Bu videoda doğada mecbur kaldığınızda veya tabii isterseniz keyif için yapabileceğiniz bir yumurta pişirme yöntemi gösteriyoruz. Bir gün işinize yarayabilir! Bunu da izleyin: Bir Yumurtadan Çift Sarılı Yumurta Nasıl Yapılır? - https://www.youtube.com/watch?v=1MBIQotSy78 YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Ankaralı Coşkun - Tavukları Pişirmişem ( Akşama Geleceğim) 03:30
Ankaralı Coşkun - Tavukları Pişirmişem ( Akşama Geleceğim) 69.554 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri akşama geleceğim, akşama geleceğim hacı baba evde mi? tavukları pişirmişem hacıyı da çarşıya göndermişem akşama geleceğim, akşama geleceğim zalim anan evde mi? tavukları pişirmişem anamı da komşuya göndermişem akşama geleceğim, akşama geleceğim evinizde köpek var köpeği bağlamışam önüne de ekmek doğramışam akşama geleceğim, akşama geleceğim anahtarlar nerede anahtarla pencerede tavuk da pişer tencerede
Yolda Giderken Araba Motorunda Sosis Pişer Mi? - Test Ettik 05:56
Yolda Giderken Araba Motorunda Sosis Pişer Mi? - Test Ettik 1.818 izlenme - 2 ay önce Bu videoda çok ilginç bir deneme yapıyoruz. Araba motorunda sosisli sandöviç, yani hotdog pişireceğiz. Bakalım sonuç ne kadar başarılı olacak? Bir şeyleri denediğimiz tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/t4A2pD Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Bulaşık Makinesinde Tavuk Pişirilmesi 08:42
Bulaşık Makinesinde Tavuk Pişirilmesi 3.542 izlenme - 6 ay önce Show TV ekranlarında her sabah canlı olarak yayınlanan “Zahide Yetiş’le”’de bugün Pratik Bilgiler Uzmanı Meltem Açıkel konuk. Bulaşık makinesinde sebzeli tavuk yemeği yapmanın yöntemini açıklayan Meltem Açıkel, herkesi şaşkına çevirdi. Meltem Açıkel’in verdiği tarifte; havuç, maydanoz, tavuk, kırmızı biber, yeşil biber, soğan, sarımsak ve elma yer alıyor. Kavanoz içerisine konan sebzeli tavuk, ağzı kapatılarak bulaşık makinesine atılıyor ve uzun programda makine çalıştırılıyor. Tavuk yemeğinin bulaşık makinesinin içerisinde kendi buharıyla ağır ağır pişeceğini belirten Meltem Açıkel, istenirse yemeğin bulaşıklar yıkanırken de pişebileceğini söyledi.
Köpek Eti Festivali - Çin 02:52
Köpek Eti Festivali - Çin 11.606 izlenme - 2 yıl önce Çin'de Guanşi eyaletinin Yulin kentinde her yıl geleneksel olarak yaz gün dönümlerinde düzenlenen köpek eti festivalinde, 10binlerce köpek katledilmekte ve de tropik meyve ve içkilerle tüketilmekte. Köpekler önce dövülüyor sonra da ya yakılarak ya da elektrikle öldürülüyor. Bu caniliğin adı da festival ve bu bir gelenek.
Canlı Yılan ve Balık Pişirme Yarışması 01:58
Canlı Yılan ve Balık Pişirme Yarışması 3.049 izlenme - 2 yıl önce Bu çinliler çok hızlı adamlar vesselam. Aslına bu kadar uğraşmadan direk yeseler ona da sesimizi çıkarmayız ama madem bu uğurda yarışma bile düzenlemişler; ne diyelim Bon Appetit... Kurbağa versiyonu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/96809/ozel-japon-diyet-salatasi
Mantı Nasıl Pişirilmeli? 04:13
Mantı Nasıl Pişirilmeli? 2.316 izlenme - 3 yıl önce Mantıyı güzel bir şekilde pişirmenin püf noktalarını öğrenmek için bu videoyu izleyin.
Kenan Uçkan - Tavukları Pişirmişem 03:57
Kenan Uçkan - Tavukları Pişirmişem 914 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Akşama Geleceğim Akşama Geleceğim Hacı Baban Evde Mi? Tavukları Göndermişem Hacıyı Da Çarşıya Göndermişem Akşama Geleceğim Akşama Geleceğim Anahtarlar Nerede? Anahtarlar Pencerede Tavuk Da Pişer Tencerede Akşama Geleceğim Akşama Geleceğim Hacı Baban Evde Mi? Tavukları Göndermişem Hacıyı Da Çarşıya Göndermişem Akşama Geleceğim Akşama Geleceğim Anahtarlar Nerede? Anahtarlar Pencerede Tavuk Da Pişer Tencerede
Nusret'e Özenip Makarna Pişirmek 01:00
Nusret'e Özenip Makarna Pişirmek 150 izlenme - 3 ay önce ABD bile artık Nusr-et'i konuşuyor. Hatta konuşmakla kalmıyor artık taklidini bile yapıyorlar. Bakalım bu zalım genç bizim Nusret'e nasıl özenmiş.
Taşta Kebap 01:25
Taşta Kebap 614 izlenme - 2 yıl önce Derneğimiz AÇED üyeleri..Amanos dağlarına yaptığı geziler sırasında verilen yemek molasında taşta kebap yaptı. Yassı bir taşı ateş üzerinde sac ve tava gibi kullanarak üzerinde pişirilen etin tadına doyum olmuyor. Tavsiye ederim.
Varilde Kuzu 3 02:07
Varilde Kuzu 3 451 izlenme - 2 yıl önce Sakarya'nın herhangi bir köyünde varilde kuzu pişirmek isteyen dostlarımız pişirme saatini ayarlayamayınca kuzuyu kömüre çevirmişler. ulan bu video komik değilmi amk. ben gülüyorum. evet son zamanlarda bu videolara sardım varilde kuzu yapacağım ön hazırlık yapıyorum.
Oyuncaktan Sushi Yapmak 04:51
Oyuncaktan Sushi Yapmak 465 izlenme - 2 yıl önce Evet, her zamanki gibi japon abilerimiz çocuklar için geliştirdikleri bizimde hayretlerle izlediğimiz bir oyuncağa imza atmışlar.
Patatesin İçinde Yumurta Yapmak 07:19
Patatesin İçinde Yumurta Yapmak 442 izlenme - 3 yıl önce Doğaya çıktınız ve yanınızda tava vs yok bir şeyler yemek istiyorsunuz. Buyurun sizlere patatesin içinde yumurta aynı zamanda kumpir keyfi de veriyor. Serdar Kılıç bunun soğan versiyonunu yapıyordu.
aşure günü ve gecesi 01:59
aşure günü ve gecesi 645 izlenme - 5 yıl önce aşure günü ve gecesi
Kızının Plasentasını Pişirmek 02:44
Kızının Plasentasını Pişirmek 207 izlenme - 2 yıl önce "Our daughter was born last week, 18th October 2007. Whilst they're still in hospital I thought it was a good time to go Placentophagy. Mmmm, yummy. Cutting it up looked like a massacre." açıklamasıyla paylaşılan bu videoda, bunun bir insanın aklına nerden geleceği ve neden geldiği sorularına yanıt arayabiliriz.
Kurban Eti İçin Hangi Pişirme Yöntemleri Uygundur? 02:17
Kurban Eti İçin Hangi Pişirme Yöntemleri Uygundur? 149 izlenme - 2 yıl önce Kurban etini ızgara veya haşlama yöntemleriyle pişirmek sağlıklı olur. Fırında pişirmek de tercih edilebilir. Bu yöntemlerle pişirilen etlerde vitamin kaybı en aza indirgenir. Etlerin çok yüksek ısıda pişirilmemesi önem taşır.
Kerim Tekin - Kara Gözlüm Kaseti (1995 - 43 Dk) 43:29
Kerim Tekin - Kara Gözlüm Kaseti (1995 - 43 Dk) 216 izlenme - 2 yıl önce 90'larda Cici Baba,Kara Gözlüm,Yine Beni Sev,Kar Beyazdır Ölüm,Haykırsam Dünyaya,Dön Gel ve Akşamlar gibi bir çok efsane şarkılara imza atmış fakat 27 Haziran 1998 tarihinde geçirdiği bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetmiş sevgili Kerim Tekin'in müzik dünyasında çıkış yaptığı ilk albümüdür. Bu albümü, hem 90'ların o güzel,duygu dolu ve samimi zamanlarına yolculuk yapmak için hem de aramızdan erken ayrılmış sevgili Kerim Tekin'i bir kez daha hatırlatmak için paylaşmak istedim. Kerim Tekin,kalbimizde hep yaşayacak. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : 1-Cici Baba 2-Kara Gözlüm 3-Çapkın Yaz 4-Yine Beni Sev 5-Bir Ölüm Var 6-Bana Bir Zevce Lazım 7-Senelerce 8-Sensiz Olmaz 9-Unutamadın 10-Sözüm Yemindir Bol sobada kestane pişirmeli,atari oynamalı ve sulu göz çiğneyip ekşimeli dinlemeler. İyi nostaljiler.
Kolayla iPhone 6 Pişirmek 05:17
Kolayla iPhone 6 Pişirmek 159 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki youtube a ilginç vidyolar düşmesin. Arkadaş acımadan gereksizce nedensiz pişiriyor iphone 6'yı. Gerçi telefonun parasını youtube dan çıkarmıştır o ayrı. Ama gerek yok yani israf.
aşure günü ve gecesinin fazileti 11:15
aşure günü ve gecesinin fazileti 412 izlenme - 5 yıl önce www.huzuradogru.tv
Nasıl yumurta pişirilir? 00:43
Nasıl yumurta pişirilir? 213 izlenme - 4 yıl önce Yumurta pişirmeye farklı bir yöntem geliştirmek isteyen deneysel arkadaşlar amaçlarına ulaşamayınca
Tüfekle ve lav silahıyla yemek pişirmek! 02:17
Tüfekle ve lav silahıyla yemek pişirmek! 81 izlenme - 2 yıl önce Bazı arkadaşlarımızın canları fena sıkılmışa benziyor. Videodaki adam, tüfeğinin ucuna çiğ domuz pastırmasını sarıyor ve üzerini alüminyum folyoyla kapatıyor. Ardından da bir süre ateş ediyor. Sonrası mı? Silahın üzerinde oluşan ısı sebebiyle et pişiyor ve adam da yiyor.
aşure günü 11:42
aşure günü 372 izlenme - 7 yıl önce bu bölümde aşure gününün kıymetimuharrem ayında tutulan oruç ve dinimizde aşure pişirmenin hükmü anlatılmaktadır.
Köyde Et Pişirmek 00:20
Köyde Et Pişirmek 330 izlenme - 9 yıl önce gerçekten sizde orda olmak istersiniz...cozur cozur et koyun eti....
Afrika'da Sıradan Bir Hamburger Partisi 01:14
Afrika'da Sıradan Bir Hamburger Partisi 82 izlenme - 2 yıl önce 1787 tarihli "Chateau Sauternes" şampanya... Şişesi 46 bin 228 Euro. İran Beluga havyarı. Kilosu, 7 bin 71 Euro. Dünyada sadece İtalya'da çıkarılan Alba beyaz trüf mantarı. Kilosu, 4 bin 500 Euro. ve liste uzayıp gidiyor. Kıyamet şu gün bu gün diye düşüneceğimize kıyamet zaten kopalı çok olmuş ona bakalım. Videoyu ekleme sebebim sadece yediklerinize ve yiyebildiklerinize hep şükredin diye. Çorbandan çıkan ve çorbayı yememene sebep olan sineği yiyen adam var unutma!!
Lamborghini Egzozunda Hindi Pişirmek 02:15
Lamborghini Egzozunda Hindi Pişirmek 89 izlenme - 2 yıl önce Eleman yılbaşı için Lamborghini Aventador LP760 egzozunda hindi pişiriyor, bi de sonra yalandan kızarmış hindi koymuşlar, biz de yedik.
5 YEMEK 1 TAVA'DA        www.coklutava.com 00:14
5 YEMEK 1 TAVA'DA www.coklutava.com 41 izlenme - 11 ay önce Özel tasarımı ve mükemmel uyumuyla yemek pişirmek artık daha keyifli. Bilindiği gibi ev hanımları ve çalışan hanımlarının genel mutfakta yaşadığı sıkıntılar malum. Birçok yemeği hem pişirmede hem ısıtmada zaman ve enerji kaybı olmadan daha keyifli hale getirmek için tasarlandı. İşten eve yorgun geldiniz.Yada acil bir misafir baskını yaşadınız. Hiç panik yapmayın, artık mutfakta bir yardımcınız var ÇOKLU TAVA!! Lüks restauranların kalite ve lezzeti artık kendi mutfağınızda. Ailenizle geçireceğiniz en keyifli sabah kahvaltılarını daha pratik hale getiren bu ürünle, bir tarafta yumurtanızı pişirken, diğer tarafta biber ve domatesinizi közleyin. Aynı anda krep yaparak aynı tavada tatları karıştırmadan sabah kahvaltılarınızı rengarenk bir sunumla şenlendirin. TÜRKİYEDE İLK VE TEK YEMEK PİŞİRMEK ARTIK DAHA KOLAY 5 YEMEK 1 TAVA ISIYA DAYANIKLI ÖZEL TASARIM ENERJİDEN TASARRUF AYNI GÜN KARGO KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI HAVALE VE EFT KOLAYLIĞI www.coklutava.com
Güneş Işığıyla 1000 Derece Üretmek 01:56
Güneş Işığıyla 1000 Derece Üretmek 116 izlenme - 4 yıl önce Güneş paneli kullanarak yansıyan ışınlarla elma suyu kaynatıp sosis bile pişirilebildiler.
Ben Otobüs Çalıştırmasını Sevmem! 01:16
Ben Otobüs Çalıştırmasını Sevmem! 43 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar,Aytaç Arman'ın çılgın gençlik dönemlerinden bir kesit izleyeceğiz.İnanılmaz cool tavırlarıyla endam eden Aytaç abi iş tutan çifte takılır,gerçekten ayağı takılır yani,sonra inceden inceden ayarı verir.Bu absürdizmin doruklarına çıkan komik sahneyi hep beraber izleyelim.
Öğrenci İşi Yemekteyiz 00:25
Öğrenci İşi Yemekteyiz 20 izlenme - 3 yıl önce