Hoşgeldiniz!

pislik

Florya Sahilde Sıradan Bir Gün! 03:48
Florya Sahilde Sıradan Bir Gün! 28.949 izlenme - 4 hafta önce Zamanında Atatürk'ün yüzerken resimlerini, görüntülerinin gördüğümüz Florya şimdi gittiğinizde tam olarak bu halde arkadaşlar. Dumandan, kokudan, pislikten geçilmiyor. Başımıza, başımızdaki tarafından bela edildiler. Bizi bu hallere düşürenlere yazıklar olsun!!!
Airbus A330'un Suudi Arabistan'daki İlk Uçuşu Ve Düştüğü Durum 00:52
Airbus A330'un Suudi Arabistan'daki İlk Uçuşu Ve Düştüğü Durum 30.154 izlenme - 11 ay önce Ne açıklama gireyim bilemedim. Ne desek gg. Bombayı bırakıp kaçayım ben en iyisi.
Öğretmen Kemal - Okumayacaksınız! ( Restorasyonlu ) 00:28
Öğretmen Kemal - Okumayacaksınız! ( Restorasyonlu ) 1.488 izlenme - 2 hafta önce Okumayacaksınız, öğrenmeyeceksiniz, pislik içinde sefil kalacaksınız, çeşmenizde suyunuz akmayacak, elektrikten,radyodan, uygarlıktan uzak bir hayvan gibi yaşayacaksınız, cezalısınız, çekeceksiniz, sömürüleceksiniz, ezileceksiniz, ezilin, sömürülün yada gelin okullara.....
Dünyanın En İğrenç Hayvanı 3 (+18 Kusturucu) 00:59
Dünyanın En İğrenç Hayvanı 3 (+18 Kusturucu) 19.585 izlenme - 2 yıl önce Midesi kazınan filimiz komşudan bir onluk alırcasına kendine atıştırmalık birşeyler hazırlıyor. Not: Arkadaşlar bu bende bi tutku olmaya başladı, biri beni durdursun...
Ayaküstü Mankene Hallenen Arap (Combo İçerir) 00:09
Ayaküstü Mankene Hallenen Arap (Combo İçerir) 16.074 izlenme - 2 yıl önce Sapık eleman yolda yürürken dükkanın önünde duran mankene ayaküstü bütün comboları yapıp hiçbirşey olmamış gibi yoluna devam ediyor. Ortadoğuda kadının yerini gözler önüne seriyor.
Kulağından Sondajla Yarım Kilo Kir Çıkarılan Kadın 03:17
Kulağından Sondajla Yarım Kilo Kir Çıkarılan Kadın 335 izlenme - 2 hafta önce kulağına sondaj yapılan hanım kızımız yandan bakınca genç bir kıza benziyor , kiÅŸisel fikrim güzeldir, en azından yandan bakınca güzel bir kız izlenimi veriyor.Göz çevresinde ki yaÄŸlara da bakılırsa çekik gözlü asyalı olması muhtemel.
Filth (Pislik) Türkçe Altyazılı Fragman 02:18
Filth (Pislik) Türkçe Altyazılı Fragman 14.168 izlenme - 3 yıl önce 19 Mart 2014'te Ön Gösterim Gecesi'nde, 18 Nisan 2014'te vizyonda.
Joachim Löw'ün Tüm Pislikleri 01:37
Joachim Löw'ün Tüm Pislikleri 4.602 izlenme - 1 yıl önce Almanya teknik direktörü Joachim Löw'ün maç esnasında yaptığı iğrenç hareketlerden derlenmiş top 7'mizi seyredelim efenim. O değil, adamda hastalık ya da tik gibi bir şey heralde yapmadan duramıyor gavurun oğlu.
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 00:55
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 4.623 izlenme - 11 ay önce Hayvanat bahçesinde maymunların kafesine yaklaşan bu ailenin çocukları birazdan ne ile karşılaşacaklarını nereden bilebilirdi ki? Maymunu tiye alan veletler maymuna el kol hareketi yapıp maymunu iyice kızdırmış olacak ki maymundan karşılık hiç gecikmedi.
At Pisliği Yiyen İnsan Dışı Varlık 00:28
At Pisliği Yiyen İnsan Dışı Varlık 3.643 izlenme - 1 yıl önce Bir gösteri sonrası kalabalığın içinden geçen atlı polislerin geride bıraktığı at pisliğini avuçlayarak yiyen bu sarhoş adam görenleri şaşkına çevirdi.
Afyon Kaymağı (Hindistan Usulü) 04:10
Afyon Kaymağı (Hindistan Usulü) 1.993 izlenme - 7 ay önce Olsa yenir gibi duruyor aslında. Acaba içine neler kattılar?
Dünyanın En İğrenç Hayvanı (+18 Kusturucu) 02:41
Dünyanın En İğrenç Hayvanı (+18 Kusturucu) 6.552 izlenme - 2 yıl önce Evet bu bir maymun ama sizi temin ederim hayatınızda bundan daha iğrenç bir hayvan görmüş olamazsınız. Zehirlendiğinizde bu vidyoyu izleyin bişeyciğiniz kalmaz.
Marketin Her Köşesinde İz Bırakmak 01:31
Marketin Her Köşesinde İz Bırakmak 3.715 izlenme - 11 ay önce Buna benzer bir çok video izlemişsinizdir. Ama bu sefer izleyeceğiniz video diğer videolardan çok farklı. E tabi birazda mide bulandırıcı.
Kulak Temizleme Sanatçısı - Hindistan 02:55
Kulak Temizleme Sanatçısı - Hindistan 4.708 izlenme - 1 yıl önce Sokak ortasında insanların kulaklarını elindeki envai çeşit aletle temizleyen sanatçının, titiz işçiliğini ibretle seyredelim
Osman Öztunç - Foseptik Çukuru 01:51
Osman Öztunç - Foseptik Çukuru 4.150 izlenme - 2 yıl önce Osman Öztunç-Foseptik Çukuru adli Kissa'sinda gunumuz Turk siyasetinin geldigi hali yillar once anlatmis.Burdan da anliyoruz ki ulkemizin siyaseti yillardir degismemis ve degismeyecek gibi gorunuyor.cemaat iktidar derken,ordu polis derken,sagci solcu derken, her kesimin ortak kaygisinin millet olmadiginin farkinda olmamiz gerekiyor.Iyi dinlemeler efendim.
Çek Elini Ayağını - Banu Alkan 01:42
Çek Elini Ayağını - Banu Alkan 4.589 izlenme - 2 yıl önce Banu ablamız anlamsız bir şekilde gider yapıp karşısındaki genç yağız delikanlıyı dumur ediyor. Çek elini ayağını,topla kuyruğunu,pislik,böcek gibi sözleriyle adeta itin g.tüne sokuyor...
Herkesin İçinde Sıçma Şakası 05:15
Herkesin İçinde Sıçma Şakası 4.262 izlenme - 2 yıl önce kadın bildiğin herkesin içinde donu sıyırıp ıkınarak sıçıyormuş gibi yapıyor.kendimi gta vicecity deki kızın eteğin altına bakmaya çalışıyomuş gibi hissettim izlerken.belki siz iyi bir çocuk olursanız şirinleri görebilirsiz ister istemez bu aklıma geldi:https://www.youtube.com/watch?v=CeXh5Kz_Zu0 kaynak:https://www.youtube.com/user/TrollStationYT
Carmen Electra'nın Tuvaletine Sıçmak 03:59
Carmen Electra'nın Tuvaletine Sıçmak 2.858 izlenme - 2 yıl önce Bir gençlik komedi filminden alıntı bu sahne hem komik ve bir o kadar iğrenç. Carmen Electra'nın otel odasına çok sıkıştığı için giren genç adam, yakalanmamak için komik bir mücadele veriyor.
Kulak Kiri Temizliği 02:37
Kulak Kiri Temizliği 3.217 izlenme - 2 yıl önce Buşon halk arasında kulak kiri olarak bilinmektedir. Fransızca bir kelimedir. Kulak kiri ıslak ve kuru olmak üzere iki çeşide sahiptir. Asya kıtasında yaşayanlarda genellikle kuru tipi görülürken, Batı Avrupa da yaşayanlarda ıslak tipi yani yağ oranı fazla olan tipi görülmektedir. Kulak kirinin az üretilmesi enfeksiyon( iltihap ) riskini artırırken, çok üretilmesi tıkaç oluşumu ve buna bağlı kısmi işitme kaybına ve tıkaç arasına biriken materyallerin enfekte olması risklerine neden olmaktadır.
Göte Pandik Sokağı 01:44
Göte Pandik Sokağı 4.553 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler Amerika'dan zencilerin yaşadığı bir yerden. Yoldan geçen hanımefendileri hiç çekinmeden elleyen bu azman zenci ordusu bunu her gün yapıyor sanki. korkan kadınlar tepki bile veremiyor ama suç biraz da onlarda.
Diş Kayalarını Temizlettiren Adam 01:23
Diş Kayalarını Temizlettiren Adam 3.052 izlenme - 2 yıl önce İnsanı izlerken hem rahatsız ama bir yandan hoşuna giden şeyler olur ya. Hah işte bu videoda öyle bir şey. Adam diş kayalarını temizlettirek rahat ediyor.
Kulağına Böcek Kaçan Adam 05:58
Kulağına Böcek Kaçan Adam 1.756 izlenme - 2 yıl önce Adam artık nasıl bir pislikse kulağına bok böcek filan girmiş ve adam bu zamana kadar duymamış beyler oha oha oha oha
Hylt Klanını Adam Bilirdik 03:15
Hylt Klanını Adam Bilirdik 5.017 izlenme - 7 yıl önce hylt klanı adam degilmiş megersemm hileci lerrrrr
karışık resımler peri resımlerı 04:26
karışık resımler peri resımlerı 7.563 izlenme - 7 yıl önce karışık resımler gulun aglayın bayılın şaşırın
Pislik Erkek Arkadaş Olmak 00:06
Pislik Erkek Arkadaş Olmak 3.867 izlenme - 4 yıl önce Pislik bir erkek arkadaş nasıl mı olur izleyin...
Burnundan  Beyaz Nokta Çıkartan  Dayı 04:05
Burnundan Beyaz Nokta Çıkartan Dayı 2.462 izlenme - 3 yıl önce Bu hepimizin yaptığı olayı abartmış, dikkat edin burun üzerinde neler besliyormuşuz neler, mideniz kaldırmıyorsa izlemeyin.
Berlusconi Ve Burnu 00:32
Berlusconi Ve Burnu 8.895 izlenme - 11 yıl önce İtalya`nin eski başkani Silvio Berlusconi`nin burnu ile yaşadığı mahren an :)
pislik fil 00:44
pislik fil 7.431 izlenme - 8 yıl önce pislik fil )))
Pislik Yapan Ablamız 00:38
Pislik Yapan Ablamız 2.350 izlenme - 4 yıl önce Pislik Yapan Ablamız
cigara nasıl sarılır reis 02:32
cigara nasıl sarılır reis 2.862 izlenme - 6 yıl önce cigara nasıl sarılır reis