Hoşgeldiniz!

pislik

Florya Sahilde Sıradan Bir Gün! 03:48
Florya Sahilde Sıradan Bir Gün! 33.952 izlenme - 11 ay önce Zamanında Atatürk'ün yüzerken resimlerini, görüntülerinin gördüğümüz Florya şimdi gittiğinizde tam olarak bu halde arkadaşlar. Dumandan, kokudan, pislikten geçilmiyor. Başımıza, başımızdaki tarafından bela edildiler. Bizi bu hallere düşürenlere yazıklar olsun!!!
Airbus A330'un Suudi Arabistan'daki İlk Uçuşu Ve Düştüğü Durum 00:52
Airbus A330'un Suudi Arabistan'daki İlk Uçuşu Ve Düştüğü Durum 30.819 izlenme - 2 yıl önce Ne açıklama gireyim bilemedim. Ne desek gg. Bombayı bırakıp kaçayım ben en iyisi.
Bangladeş Ekmek Fırını 01:08
Bangladeş Ekmek Fırını 7.140 izlenme - 5 ay önce Bu videomuzda pislik ve hijyen konusunda hindistan ile yarışacak ülkelerden biri olan bangladeş de ekmeğin nasıl yapıldığını öğreniyoruz. Afiyet olsun
Dünyanın En İğrenç Hayvanı 3 (+18 Kusturucu) 00:59
Dünyanın En İğrenç Hayvanı 3 (+18 Kusturucu) 27.249 izlenme - 3 yıl önce Midesi kazınan filimiz komşudan bir onluk alırcasına kendine atıştırmalık birşeyler hazırlıyor. Not: Arkadaşlar bu bende bi tutku olmaya başladı, biri beni durdursun...
Ayaküstü Mankene Hallenen Arap (Combo İçerir) 00:09
Ayaküstü Mankene Hallenen Arap (Combo İçerir) 16.385 izlenme - 3 yıl önce Sapık eleman yolda yürürken dükkanın önünde duran mankene ayaküstü bütün comboları yapıp hiçbirşey olmamış gibi yoluna devam ediyor. Ortadoğuda kadının yerini gözler önüne seriyor.
Filth (Pislik) Türkçe Altyazılı Fragman 02:18
Filth (Pislik) Türkçe Altyazılı Fragman 17.575 izlenme - 4 yıl önce 19 Mart 2014'te Ön Gösterim Gecesi'nde, 18 Nisan 2014'te vizyonda.
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 00:55
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 7.110 izlenme - 2 yıl önce Hayvanat bahçesinde maymunların kafesine yaklaşan bu ailenin çocukları birazdan ne ile karşılaşacaklarını nereden bilebilirdi ki? Maymunu tiye alan veletler maymuna el kol hareketi yapıp maymunu iyice kızdırmış olacak ki maymundan karşılık hiç gecikmedi.
Dünyanın En İğrenç Hayvanı (+18 Kusturucu) 02:41
Dünyanın En İğrenç Hayvanı (+18 Kusturucu) 8.241 izlenme - 3 yıl önce Evet bu bir maymun ama sizi temin ederim hayatınızda bundan daha iğrenç bir hayvan görmüş olamazsınız. Zehirlendiğinizde bu vidyoyu izleyin bişeyciğiniz kalmaz.
Joachim Löw'ün Tüm Pislikleri 01:37
Joachim Löw'ün Tüm Pislikleri 4.879 izlenme - 2 yıl önce Almanya teknik direktörü Joachim Löw'ün maç esnasında yaptığı iğrenç hareketlerden derlenmiş top 7'mizi seyredelim efenim. O değil, adamda hastalık ya da tik gibi bir şey heralde yapmadan duramıyor gavurun oğlu.
Carmen Electra'nın Tuvaletine Sıçmak 03:59
Carmen Electra'nın Tuvaletine Sıçmak 6.483 izlenme - 3 yıl önce Bir gençlik komedi filminden alıntı bu sahne hem komik ve bir o kadar iğrenç. Carmen Electra'nın otel odasına çok sıkıştığı için giren genç adam, yakalanmamak için komik bir mücadele veriyor.
Çek Elini Ayağını - Banu Alkan 01:42
Çek Elini Ayağını - Banu Alkan 7.216 izlenme - 3 yıl önce Banu ablamız anlamsız bir şekilde gider yapıp karşısındaki genç yağız delikanlıyı dumur ediyor. Çek elini ayağını,topla kuyruğunu,pislik,böcek gibi sözleriyle adeta itin g.tüne sokuyor...
At Pisliği Yiyen İnsan Dışı Varlık 00:28
At Pisliği Yiyen İnsan Dışı Varlık 3.754 izlenme - 2 yıl önce Bir gösteri sonrası kalabalığın içinden geçen atlı polislerin geride bıraktığı at pisliğini avuçlayarak yiyen bu sarhoş adam görenleri şaşkına çevirdi.
Kulak Temizleme Sanatçısı - Hindistan 02:55
Kulak Temizleme Sanatçısı - Hindistan 4.983 izlenme - 2 yıl önce Sokak ortasında insanların kulaklarını elindeki envai çeşit aletle temizleyen sanatçının, titiz işçiliğini ibretle seyredelim
Öğretmen Kemal - Okumayacaksınız! ( Restorasyonlu ) 00:28
Öğretmen Kemal - Okumayacaksınız! ( Restorasyonlu ) 1.645 izlenme - 10 ay önce Okumayacaksınız, öğrenmeyeceksiniz, pislik içinde sefil kalacaksınız, çeşmenizde suyunuz akmayacak, elektrikten,radyodan, uygarlıktan uzak bir hayvan gibi yaşayacaksınız, cezalısınız, çekeceksiniz, sömürüleceksiniz, ezileceksiniz, ezilin, sömürülün yada gelin okullara.....
Caretta Carettanın Yaşam Mücadelesi 00:55
Caretta Carettanın Yaşam Mücadelesi 1.113 izlenme - 7 ay önce İzmir Alsancak sahilinde kıyıya vuran caretta caretta pisliğin içinde ölüm mücadelesi verdi. Dalgıç ekiplerine haber verilmesiyle olay yerine gelen ekipler pis suda caretta caretta'yı kurtarmaya çalıştı. Bir yandan sudaki pislikler temizlenirken kaplumbağa da kurtarılıp, veteriner teslim edildi.
Marketin Her Köşesinde İz Bırakmak 01:31
Marketin Her Köşesinde İz Bırakmak 3.741 izlenme - 2 yıl önce Buna benzer bir çok video izlemişsinizdir. Ama bu sefer izleyeceğiniz video diğer videolardan çok farklı. E tabi birazda mide bulandırıcı.
Göte Pandik Sokağı 01:44
Göte Pandik Sokağı 5.489 izlenme - 4 yıl önce Görüntüler Amerika'dan zencilerin yaşadığı bir yerden. Yoldan geçen hanımefendileri hiç çekinmeden elleyen bu azman zenci ordusu bunu her gün yapıyor sanki. korkan kadınlar tepki bile veremiyor ama suç biraz da onlarda.
Osman Öztunç - Foseptik Çukuru 01:51
Osman Öztunç - Foseptik Çukuru 4.173 izlenme - 3 yıl önce Osman Öztunç-Foseptik Çukuru adli Kissa'sinda gunumuz Turk siyasetinin geldigi hali yillar once anlatmis.Burdan da anliyoruz ki ulkemizin siyaseti yillardir degismemis ve degismeyecek gibi gorunuyor.cemaat iktidar derken,ordu polis derken,sagci solcu derken, her kesimin ortak kaygisinin millet olmadiginin farkinda olmamiz gerekiyor.Iyi dinlemeler efendim.
Afyon Kaymağı (Hindistan Usulü) 04:10
Afyon Kaymağı (Hindistan Usulü) 2.066 izlenme - 1 yıl önce Olsa yenir gibi duruyor aslında. Acaba içine neler kattılar?
Kulak Kiri Temizliği 02:37
Kulak Kiri Temizliği 3.818 izlenme - 3 yıl önce Buşon halk arasında kulak kiri olarak bilinmektedir. Fransızca bir kelimedir. Kulak kiri ıslak ve kuru olmak üzere iki çeşide sahiptir. Asya kıtasında yaşayanlarda genellikle kuru tipi görülürken, Batı Avrupa da yaşayanlarda ıslak tipi yani yağ oranı fazla olan tipi görülmektedir. Kulak kirinin az üretilmesi enfeksiyon( iltihap ) riskini artırırken, çok üretilmesi tıkaç oluşumu ve buna bağlı kısmi işitme kaybına ve tıkaç arasına biriken materyallerin enfekte olması risklerine neden olmaktadır.
Herkesin İçinde Sıçma Şakası 05:15
Herkesin İçinde Sıçma Şakası 4.390 izlenme - 3 yıl önce kadın bildiğin herkesin içinde donu sıyırıp ıkınarak sıçıyormuş gibi yapıyor.kendimi gta vicecity deki kızın eteğin altına bakmaya çalışıyomuş gibi hissettim izlerken.belki siz iyi bir çocuk olursanız şirinleri görebilirsiz ister istemez bu aklıma geldi:https://www.youtube.com/watch?v=CeXh5Kz_Zu0 kaynak:https://www.youtube.com/user/TrollStationYT
Survivor Kum Oyununda Büyük Kavga - Survivor All Star 2018 01:39
Survivor Kum Oyununda Büyük Kavga - Survivor All Star 2018 542 izlenme - 2 ay önce SURVİVOR KUM OYUNUNDA BÜYÜK KAVGA - SURVİVOR ALL STAR 2018
Diş Kayalarını Temizlettiren Adam 01:23
Diş Kayalarını Temizlettiren Adam 3.518 izlenme - 3 yıl önce İnsanı izlerken hem rahatsız ama bir yandan hoşuna giden şeyler olur ya. Hah işte bu videoda öyle bir şey. Adam diş kayalarını temizlettirek rahat ediyor.
Hylt Klanını Adam Bilirdik 03:15
Hylt Klanını Adam Bilirdik 5.026 izlenme - 8 yıl önce hylt klanı adam degilmiş megersemm hileci lerrrrr
Kulağına Böcek Kaçan Adam 05:58
Kulağına Böcek Kaçan Adam 2.031 izlenme - 3 yıl önce Adam artık nasıl bir pislikse kulağına bok böcek filan girmiş ve adam bu zamana kadar duymamış beyler oha oha oha oha
karışık resımler peri resımlerı 04:26
karışık resımler peri resımlerı 7.592 izlenme - 8 yıl önce karışık resımler gulun aglayın bayılın şaşırın
Pislik Erkek Arkadaş Olmak 00:06
Pislik Erkek Arkadaş Olmak 3.961 izlenme - 4 yıl önce Pislik bir erkek arkadaş nasıl mı olur izleyin...
Burnundan  Beyaz Nokta Çıkartan  Dayı 04:05
Burnundan Beyaz Nokta Çıkartan Dayı 2.676 izlenme - 4 yıl önce Bu hepimizin yaptığı olayı abartmış, dikkat edin burun üzerinde neler besliyormuşuz neler, mideniz kaldırmıyorsa izlemeyin.
Berlusconi Ve Burnu 00:32
Berlusconi Ve Burnu 8.898 izlenme - 12 yıl önce İtalya`nin eski başkani Silvio Berlusconi`nin burnu ile yaşadığı mahren an :)
Kulağından Sondajla Yarım Kilo Kir Çıkarılan Kadın 03:17
Kulağından Sondajla Yarım Kilo Kir Çıkarılan Kadın 747 izlenme - 10 ay önce kulağına sondaj yapılan hanım kızımız yandan bakınca genç bir kıza benziyor , kiÅŸisel fikrim güzeldir, en azından yandan bakınca güzel bir kız izlenimi veriyor.Göz çevresinde ki yaÄŸlara da bakılırsa çekik gözlü asyalı olması muhtemel.