Hoşgeldiniz!

pislik

Florya Sahilde Sıradan Bir Gün! 03:48
Florya Sahilde Sıradan Bir Gün! 35.059 izlenme - 5 yıl önce Zamanında Atatürk'ün yüzerken resimlerini, görüntülerinin gördüğümüz Florya şimdi gittiğinizde tam olarak bu halde arkadaşlar. Dumandan, kokudan, pislikten geçilmiyor. Başımıza, başımızdaki tarafından bela edildiler. Bizi bu hallere düşürenlere yazıklar olsun!!!
Airbus A330'un Suudi Arabistan'daki İlk Uçuşu Ve Düştüğü Durum 00:52
Airbus A330'un Suudi Arabistan'daki İlk Uçuşu Ve Düştüğü Durum 35.417 izlenme - 6 yıl önce Ne açıklama gireyim bilemedim. Ne desek gg. Bombayı bırakıp kaçayım ben en iyisi.
Filth (Pislik) Türkçe Altyazılı Fragman 02:18
Filth (Pislik) Türkçe Altyazılı Fragman 27.776 izlenme - 8 yıl önce 19 Mart 2014'te Ön Gösterim Gecesi'nde, 18 Nisan 2014'te vizyonda.
Suriyeli Tavuk Dönercinin Hijyeni 08:28
Suriyeli Tavuk Dönercinin Hijyeni 5.327 izlenme - 3 yıl önce Kahramanmaraş'ta belediye yemek satan işyerlerine denetim yapmış.
Romantik Anı İğrençleştiren Çift 00:34
Romantik Anı İğrençleştiren Çift 7.379 izlenme - 4 yıl önce Olay sudan'da yaşanıyor. Yeni evlenen çift düğün törenlerinde kendilerine ikram edilen içeceği birbirlerine içirirken kadın birden içindeki pisliği ortaya çıkarıp adamın suratına içtiği içeceği püskürtür. Adamda bundan geri kalmaz ve ortalığı bok götürür.
Kendi Pisliğini Kendin Temizleyeceksin 01:56
Kendi Pisliğini Kendin Temizleyeceksin 5.794 izlenme - 4 yıl önce UYARI...Mideniz sağlamsa videoyu izleyin. Trenden inen vatandaş erkek yada bayan her kimse epey bir sıkışmış olacak'ki mabadının ucuna kadar gelmiş olacak'ki trenden indikten iki adım sonra yere koyu verir. Bu olayı gören metro görevlisi'de yerdeki pisliği eliyle şahsa temizletir.
Penis Boyu Yarışması - Filth (Pislik) 02:06
Penis Boyu Yarışması - Filth (Pislik) 5.574 izlenme - 3 yıl önce Uyuşturucu bağımlısı ve bir o kadar aşağılık bir polisin başından geçenleri anlatan 2013 yapımı ''Filth' filminden absürt ve müstehcen bir sahne.
Dünyanın En İğrenç Hayvanı (+18 Kusturucu) 02:41
Dünyanın En İğrenç Hayvanı (+18 Kusturucu) 12.126 izlenme - 7 yıl önce Evet bu bir maymun ama sizi temin ederim hayatınızda bundan daha iğrenç bir hayvan görmüş olamazsınız. Zehirlendiğinizde bu vidyoyu izleyin bişeyciğiniz kalmaz.
Bangladeş Ekmek Fırını 01:08
Bangladeş Ekmek Fırını 7.495 izlenme - 5 yıl önce Bu videomuzda pislik ve hijyen konusunda hindistan ile yarışacak ülkelerden biri olan bangladeş de ekmeğin nasıl yapıldığını öğreniyoruz. Afiyet olsun
Çek Elini Ayağını - Banu Alkan 01:42
Çek Elini Ayağını - Banu Alkan 10.835 izlenme - 7 yıl önce Banu ablamız anlamsız bir şekilde gider yapıp karşısındaki genç yağız delikanlıyı dumur ediyor. Çek elini ayağını,topla kuyruğunu,pislik,böcek gibi sözleriyle adeta itin g.tüne sokuyor...
Kendi Boyundan Büyük Tuvaletini Yapan Kurbağa 01:16
Kendi Boyundan Büyük Tuvaletini Yapan Kurbağa 4.057 izlenme - 4 yıl önce Bu kurbağa her ne yemişse yediğini hazmettikten sonra çıkarması epey bir eziyete dönüşmüş olmalı.
Köpeğinki Sanılan Bokun Elemanın Çıkması 00:39
Köpeğinki Sanılan Bokun Elemanın Çıkması 2.522 izlenme - 3 yıl önce Adamlar boku görünce 'madem köpeğinizi dolaştırıyorsunuz, boklayınca poşetle temizleyiniz'' diye kızarak kamera geçmişine bakınca görüyorlar ki aslında insan boku. elemanın teki bırakıp gitmiş.
Çin'de Kantinde Ayağıyla Sebze Yıkayan Adam 00:53
Çin'de Kantinde Ayağıyla Sebze Yıkayan Adam 1.523 izlenme - 2 yıl önce Salgının başladığı Çin’in Vuhan kentinde bir üniversiteye ait kantinde personelin tencereye ayağını sokarak içindeki sebzeleri yıkarken görüntülendi. Sosyal medyadan tepki yağan olayda kantin çalışanın işine son verildi.
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 00:55
Çocukları Boka Bulayan Psikopat Maymun 9.828 izlenme - 6 yıl önce Hayvanat bahçesinde maymunların kafesine yaklaşan bu ailenin çocukları birazdan ne ile karşılaşacaklarını nereden bilebilirdi ki? Maymunu tiye alan veletler maymuna el kol hareketi yapıp maymunu iyice kızdırmış olacak ki maymundan karşılık hiç gecikmedi.
Kadın Pedini Rafın Arasına Sallamak 00:27
Kadın Pedini Rafın Arasına Sallamak 3.019 izlenme - 3 yıl önce Süpermarkete alışveriş yapmaya gelen bu pislik kadın eve kadar dayanamamış pedi iyice sıyırıp rafın arasına sallamış.
Etli, Pislikli Pirinç Pilavı - Pakistan Sokak Lezzetleri 04:59
Etli, Pislikli Pirinç Pilavı - Pakistan Sokak Lezzetleri 2.626 izlenme - 3 yıl önce Efendim ekrandan tifo kapmanız olasıdır, bol korna sesi, bol pislik, bol çıplak ayak, bol pis bezler filan, yarrak kürek hareketler, efendim yemekleri poşete koymalar filan ne diyelim afiyet olsun,
Nezih Hindistan Sokak Turu 15:52
Nezih Hindistan Sokak Turu 3.757 izlenme - 4 yıl önce Bu eleman ne bok yemeye hindistana, delhiye gitmis ve geziyor. ilginc. izliyoruz.
Joachim Löw'ün Tüm Pislikleri 01:37
Joachim Löw'ün Tüm Pislikleri 5.211 izlenme - 6 yıl önce Almanya teknik direktörü Joachim Löw'ün maç esnasında yaptığı iğrenç hareketlerden derlenmiş top 7'mizi seyredelim efenim. O değil, adamda hastalık ya da tik gibi bir şey heralde yapmadan duramıyor gavurun oğlu.
Kulak Temizleme Sanatçısı - Hindistan 02:55
Kulak Temizleme Sanatçısı - Hindistan 6.153 izlenme - 7 yıl önce Sokak ortasında insanların kulaklarını elindeki envai çeşit aletle temizleyen sanatçının, titiz işçiliğini ibretle seyredelim
Corona Savar Hindistan Balık Pazarı 04:03
Corona Savar Hindistan Balık Pazarı 1.563 izlenme - 2 yıl önce Evet efendim yine Hindistan yine pislik yine korna sesi, Bu videomuzda genelde Hintli bayanların nasıl pislik içinde balık temizlediklerini göreceğiz, Umarım izlerken tifo olmazsınız iyi seyirler,
Hint Sokak Lezzetleri (Ramazan Özel) 22:52
Hint Sokak Lezzetleri (Ramazan Özel) 2.423 izlenme - 3 yıl önce Merhaba Alkışlarlayaşıyorum üyeleri, Uzun bir zamandır hint sokak lezzetleri paylaşılmıyor. Ah nerde o bol yumurtalı, 6 parmaklı ellerle yapılan yemekler. Umarım bu video o eski alkışlarlayaşıyorum ruhunu bir daha hissetmenizi sağlayacak gerekli korna seslerini ve pisliği içeriyordur. İyi seyirler. Ne mutlu türküm diyene!
At Pisliği Yiyen İnsan Dışı Varlık 00:28
At Pisliği Yiyen İnsan Dışı Varlık 3.986 izlenme - 6 yıl önce Bir gösteri sonrası kalabalığın içinden geçen atlı polislerin geride bıraktığı at pisliğini avuçlayarak yiyen bu sarhoş adam görenleri şaşkına çevirdi.
Kulağına Böcek Kaçan Adam 05:58
Kulağına Böcek Kaçan Adam 3.035 izlenme - 7 yıl önce Adam artık nasıl bir pislikse kulağına bok böcek filan girmiş ve adam bu zamana kadar duymamış beyler oha oha oha oha
Osman Öztunç - Foseptik Çukuru 01:51
Osman Öztunç - Foseptik Çukuru 4.467 izlenme - 7 yıl önce Osman Öztunç-Foseptik Çukuru adli Kissa'sinda gunumuz Turk siyasetinin geldigi hali yillar once anlatmis.Burdan da anliyoruz ki ulkemizin siyaseti yillardir degismemis ve degismeyecek gibi gorunuyor.cemaat iktidar derken,ordu polis derken,sagci solcu derken, her kesimin ortak kaygisinin millet olmadiginin farkinda olmamiz gerekiyor.Iyi dinlemeler efendim.
Marketin Her Köşesinde İz Bırakmak 01:31
Marketin Her Köşesinde İz Bırakmak 3.776 izlenme - 6 yıl önce Buna benzer bir çok video izlemişsinizdir. Ama bu sefer izleyeceğiniz video diğer videolardan çok farklı. E tabi birazda mide bulandırıcı.
Kovanın Altındaki Parayı Kapmaca Oyunu 01:02
Kovanın Altındaki Parayı Kapmaca Oyunu 2.073 izlenme - 4 yıl önce Bu adi adam çocuklara para dağıtacağım vadinde bulunup mahallenin çocuklarını etrafına toplamış ve kovanın altına üçer beşer kağıt para koymuş. Sonrası mı?
Hindistan'da Kanalizasyon Temizlemek 01:03
Hindistan'da Kanalizasyon Temizlemek 3.140 izlenme - 8 yıl önce Şimdi izliyceğiniz video Hindistan'da yaşanan dramlardan bir tanesi aslında Hindistan'da çoğu insan günlüğü 10 liraya bu işi yapmaktadır ve bu işi yapan kişilerin işe başladıklarından sonraki yaşam süreleri ortalama 10 ila 15 yıldır. Bu insanlar bu işi yapmak zorundadılar, görünürde Hindistan'da kast sistemi yoktur ama kast sistemine tabi tutulan insanlardır. Sadece kendi gibilerle evlenebilirler, ev sahibi olamazlar ve sadece pis işleri yaparlar, neyse içim kan ağlayarak sizlerle paylaşmak istiyorum.
Afyon Kaymağı (Hindistan Usulü) 04:10
Afyon Kaymağı (Hindistan Usulü) 2.161 izlenme - 6 yıl önce Olsa yenir gibi duruyor aslında. Acaba içine neler kattılar?
Öğretmen Kemal - Okumayacaksınız! ( Restorasyonlu ) 00:28
Öğretmen Kemal - Okumayacaksınız! ( Restorasyonlu ) 1.928 izlenme - 5 yıl önce Okumayacaksınız, öğrenmeyeceksiniz, pislik içinde sefil kalacaksınız, çeşmenizde suyunuz akmayacak, elektrikten,radyodan, uygarlıktan uzak bir hayvan gibi yaşayacaksınız, cezalısınız, çekeceksiniz, sömürüleceksiniz, ezileceksiniz, ezilin, sömürülün yada gelin okullara.....
Kulağından Sondajla Yarım Kilo Kir Çıkarılan Kadın 03:17
Kulağından Sondajla Yarım Kilo Kir Çıkarılan Kadın 1.291 izlenme - 5 yıl önce kulağına sondaj yapılan hanım kızımız yandan bakınca genç bir kıza benziyor , kiÅŸisel fikrim güzeldir, en azından yandan bakınca güzel bir kız izlenimi veriyor.Göz çevresinde ki yaÄŸlara da bakılırsa çekik gözlü asyalı olması muhtemel.