Hoşgeldiniz!

pisuvar

Tuvalette Adamı Arkadan Koklarken Yakalanan Adam 00:34
Tuvalette Adamı Arkadan Koklarken Yakalanan Adam 4.444 izlenme - 1 yıl önce Böyle fetiş adı altında sapkınca şeylerden zevk alan bir kitle var bunlar ruh hastasından hallice tipler. Sitede bu adamın kafa yapısında üyeler var isim vermiyorum herkes kendini biliyor. Neyse tuvalette adam işini görürken gizlice sinsice arkadan koklayan bu adam resmen dayaklık yani aynısı bende olsa birader sen Ne yapıyorsun ? dedikten sonra paf küf dalardım. Ama elin yabancı adamı bir başka medeni oluyor gerçi batsın böyle medeniyet demek lazım.
Pisuvara İşerken LCD Ekrana Hallenmek 02:15
Pisuvara İşerken LCD Ekrana Hallenmek 1.051 izlenme - 3 yıl önce Amerika yapıyor abii..Adamlarda dert yok insanları nasıl zor duruma düşürelim, nasıl çelişki içinde bırakalım diye uğraşıp duruyorlar...Şimdide Pisuvarların karşısına koydukları LCD (Led de olabilir) ekranlarda hoşmu hoş kızların görüntülerini koyup insanların akıllarını alıyorlar... Not:Sitedeki arkadaşlarım bilir ben pisuvara işeyemeyen bi insanım olurda bu şakayı türkiyede yaparlarsa (umut dünyası) Ben kendimi kurtarırım olan size olur...
Pisuvara İşeyenlerin Fotoğrafını Çekmek 06:01
Pisuvara İşeyenlerin Fotoğrafını Çekmek 1.223 izlenme - 3 yıl önce Erkekler tuvaletine giren bir adam, elinde fotoğraf makinesi ile pisuvara işeyen diğer adamların fotoğrafını çekerse ne olur?
Çüküyle Konuşan Adam 00:33
Çüküyle Konuşan Adam 451 izlenme - 3 yıl önce Kedisiyle köpeğiyle konuşan insanlar vardır. "-Biliyor musun cesi, o bana bugün her zamankinden farklı dokundu, sanki nazik bir sevgili değil de topkapı-bağcılar minübüs hattındaki bir fordcu gibiydi, çok üzüldüm." diye anlatır, köpek te -Ne diyor lan bu kayısı hoşafı? diye içinden geçirerek mal mal bakar. Hatta derler ki çiçeklerinizi sularken onlarla konuşun, sizi duyar ve anlarlar.
Erkekleri Utandıran Pisuvar Şakası 01:16
Erkekleri Utandıran Pisuvar Şakası 589 izlenme - 5 yıl önce Bu Şaka Erkeklerin Psikolojisini Bozar
Pisuvar Nedir ? - Sokak Röportajı 02:34
Pisuvar Nedir ? - Sokak Röportajı 262 izlenme - 3 yıl önce Pisuvar nedir sorusu vatandaşlara sorulmuş. Birbirinden ilginç ve komik cevaplar verilmiş. Pisuvar, temel özelliği ayakta kullanılmak olan erkekler için özel tasarlanmış bir tuvalettir. Antik Roma Dönemi'nde de rastlanan pisuvarın değişik kullanımları vardır. Modern pisuvarın ilk patentinin ABD'li Andrew Rankin tarafından 27 Mart 1866'da alındığı bilinmektedir. Değişen yaşam tarzı ile oluşan ihtiyaçlara paralel olarak bayanlar için de geliştirilmiş pisuvarlar ortaya çıkmıştır.Ancak erkekler için daha yararlıdır.
Pisuvara İşerken Lcd Ekrana Hallenmek 01:09
Pisuvara İşerken Lcd Ekrana Hallenmek 511 izlenme - 5 yıl önce Pisuvara Gelenlere Karşılarındaki Reklam Ekranlarında Öyle Bir Oyun Oynanıyor Ki
Marcel Duchamp - Urinal (Pisuvar) 00:39
Marcel Duchamp - Urinal (Pisuvar) 295 izlenme - 2 yıl önce Marcel abimizin yüzyılın en önemli modern sanat yapıtlarından birisi olarak gösterilen ters çevrilmiş pisuvarı. şu an değer olarak 3 milyon dolar biçiliyor. fransız bir arkadaşımız bir kere içine işemiş bir kere de kırmaya çalışırken yakalanmış. o da ''benim yaptığım gösteri sanatı, dadalar beni anlar demiş.'' doğru da demiş.
Küf Project - Pisuvar (Büyükşehir Küçük 1TL) 01:28
Küf Project - Pisuvar (Büyükşehir Küçük 1TL) 86 izlenme - 2 yıl önce "Bi’ pisuarı eksik Kuğulu alt geçidi. İşe bak! Kalitesiz, çirkin, 3. Dünya fıskiyeleri. İşe bak! Zincirlerle çevrilmiş, yaya trafiğine kapatılmış meydanlar. İşe bak! Açık hava otoparkına çevrilen Tunalı Hilmi Caddesi, yoktan var edilen sektörler, rantlar. İşe bak! En yakını şehir merkezine 20km uzaklıkta bulunan parklar, bahçeler. İşe bak! Büyüdüğümüz kaldırımların yerini alan, sıradan, zevksiz alışveriş merkezleri. İşe bak! Her seçim öncesi telaşla kurulmuş hayallerin urunu projeler, asla gerçekleşmeyeceği bilinen fantastik vaatler. İşe bak! Fahiş karlarla satılan belediye hizmetleri, işlevsiz demir yığınları. İşe bak! Hafızasını kaybetmiş, ruhunu yitirmiş bir kent. Ve karşınızda Avrupa Konseyi ödüllü şehir (!), Ankara. İşe bak! İşe! BÜYÜKŞEHİR KÜÇÜK 1 TL" Not: İçerik açıklaması alıntıdır. Olayın özünü algılamak için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2063/boyuk-mu-guccuk-mu-iste-butun-mesele-bu
Falcon Waterfree Urinal Installation 09:03
Falcon Waterfree Urinal Installation 56 izlenme - 4 yıl önce Falcon pisuvarları çeşitli tarzlarda ve renklerde, vitreous china ve paslanmaz çelik olarak mevcuttur. Bütün Falcon ürünleri sıkı kalite kontrol standartlarından geçmektedir. Bütün parçalar işlevi ve performansına göre, endüstriyel standartlara uygun olup olmadığını belirlemek için teste tabi tutulur. Sonuç? Uzun ömür, kolay bakım ve bütün ekonomik ve hijyenik faydaları, neden daha iyi olduğunu açıklıyor. Pisuvarlar coğrafi bölgeye göre değişkenlik göstermektedir.