Hoşgeldiniz!

Piyango Bileti Videoları İzle

Evsiz Adama Piyango Bileti Vermek (Türkçe Altyazılı) 02:56
Evsiz Adama Piyango Bileti Vermek (Türkçe Altyazılı) 867 izlenme - 2 yıl önce Efenim videodaki kahramanımızın evinin oralarda evsiz birini görüyormuş. Zannedersem evsiz adam herkesten direkt olarak parayı kabul etmeyen biri. Elemanda bi piyango biletini adama veriyor. Aslında piyango biletine vuran bi ikramiye yok. Gerisini izliyoruz. Belirtmek istediğim: O adamın duygusunu kullanarak YouTube'da belki de o paradan daha çok para kazandı. Gösteriş gibi gözüküyor bu şu an. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/178105/evsiz-adama-kazanan-piyango-bileti-vermenin-sonuclari
Piyango Biletinden Zengin Olmanın En Garanti Yolları 02:32
Piyango Biletinden Zengin Olmanın En Garanti Yolları 297 izlenme - 2 yıl önce Youtube Kanalımıza Abone Olmak ve Sürekli Güncel İçerikleri Takip Etmek İçin https://goo.gl/GiskBM Mail: halicmehmet@gmail.com Facebook Şahsi Hesabım https://goo.gl/6unjFJ Facebook Sayfamız https://goo.gl/CJBX1d İnstagram Hesabım https://goo.gl/lT51of Google Play Store (App) http://izl.sn/n7c5w7
Piyango Bileti Alanlar 01:00
Piyango Bileti Alanlar 593 izlenme - 4 yıl önce Piyango Bileti Alanlar
Eski Evsiz Adamın Başka Bir Evsiz Adama Yardım Etmesi 03:15
Eski Evsiz Adamın Başka Bir Evsiz Adama Yardım Etmesi 401 izlenme - 2 yıl önce "MagicofRahat" isimli Youtube kullanıcısının yardım ettiği eski evsiz Eric abimiz, kendi kazandığı 1000 $ ile başka bir evsize yardım ediyor.
Milli Piyango Bileti İle Hayır Yapılabilir Mi 00:48
Milli Piyango Bileti İle Hayır Yapılabilir Mi 203 izlenme - 3 yıl önce Milli Piyango Bileti İle Hayır Yapılabilir Mi
Milli Piyango Yılbaşı Büyük İkramiyesi 60 Milyon Lira 01:17
Milli Piyango Yılbaşı Büyük İkramiyesi 60 Milyon Lira 53 izlenme - 8 ay önce Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesi 60 milyon lira olarak belirlendi. Biletler, 29 Kasım Pazar gününden itibaren piyasaya sürülecek.
Piyango Bileti Şakası - Çetin Çiftçioğlu 05:45
Piyango Bileti Şakası - Çetin Çiftçioğlu 33 izlenme - 8 ay önce Efsane şakacı Çetin Çiftçioğlu'dan efsane bi şaka daha...Yaşlı amcanın büyük ikramiye çıkan biletini cebe atan Çetin Çiftçioğlu'na hanım ablalar başta olmak üzere vatandaşın tepkisi görülmeye değer.
Evsiz Adama Piyango Bileti Verdi! 02:47
Evsiz Adama Piyango Bileti Verdi! 124 izlenme - 3 yıl önce Evinin oralarda evsiz birini gören adam onun herkesten direkt olarak parayı kabul etmeyen biri olduğunu duyuyor ve ona bir piyango bileti veriyor. Aslında piyango biletine vuran bi ikramiye yok ama...
Leyla ile Mecnun - Kadın Programlarına Gönderme 01:37
Leyla ile Mecnun - Kadın Programlarına Gönderme 100 izlenme - 2 yıl önce Hangi birimizin başına gelmedi ki? Ah o anneler yok mu anneler!!! Ama bu kadarı da fazla hani :) Leyla ile Mecnun'dan süper bir gönderme daha izliyoruz. Seyredelim Efeeeem :)
Milli Piyango Bileti İle Hayır Yapılabilir Mi? 00:48
Milli Piyango Bileti İle Hayır Yapılabilir Mi? 148 izlenme - 4 yıl önce Milli Piyango Bileti İle Hayır Yapılabilir Mi?
Türkiye'nin Enflasyon Serüveni Piyango Biletlerinde 03:16
Türkiye'nin Enflasyon Serüveni Piyango Biletlerinde 6 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Koleksiyondaki Milli Piyango biletleri ve pullar -Kitapçı Ali Sönmez'in röportajı HADİ ŞENGÜL - Erzurum'da kitapçı Ali Sönmez'in oluşturduğu milli piyango biletleri koleksiyonu, Türkiye'nin 60 yıllık enflasyon serüvenini gözler önüne seriyor.