Hoşgeldiniz!

piyes

Vali Kemal Nehrozooğlu Reklam Midyat Mardin Erkan 00:18
Vali Kemal Nehrozooğlu Reklam Midyat Mardin Erkan 36.827 izlenme - 9 yıl önce vali kemal nehrozooğlu reklam midyat mardin erkan erkan 4-f sınıfı drama oyun piyes öğrenci okul ilköğretim komik komedi şaban a.vahap bilal
Radyo Tiyatrosu - Bütün Oğullarım (Dram) 55:14
Radyo Tiyatrosu - Bütün Oğullarım (Dram) 373 izlenme - 5 ay önce Tam bir yıldızlar geçidi. Oyunun Çevirmeninden oyuncularına kadar tümü Tiyatronun duayenleri. Oyun zaten tam bir baÅŸyapıt. Kitabını okuyanlar veya sahnede izleyenler eminim çok keyifle dinleyeceklerdir. Oyun, Joe Keller'in maddi menfaatleri uÄŸruna çevresindeki tüm insanları göz ardı ederek hayatına devam ediÅŸi ve bu yaÅŸantının sonucunda büyük bir trajedi ile karşılaÅŸması üzerine kuruludur. Oyunda sadece Joe Keller'in deÄŸil çevresindeki tüm insanların yaÅŸadığı acılara da ÅŸahit oluyoruz. Arthur Miller, Bütün OÄŸullarım oyununda seyirciye maddi çıkarların manevi deÄŸerlerden üstün görüldüğü ve böyle yaÅŸanıldığı zaman sonuçlarının ne kadar acı olduÄŸunu gösteriyor. Ä°SÄ°M : Bütün OÄŸullarım TÃœR : Radyo Tiyatrosu YAPIMCI : TRT BÖLGE : Ä°stanbul Radyosu YAZAN : Arthur Miller ÇEVÄ°REN : Ãœlkü Tamer YAPIMCI : Zihni Küçümen OYUNCU 1 Frank : ErdoÄŸan Kökçam OYUNCU 2 Joe Keller : Toron KaracaoÄŸlu OYUNCU 3 Lidya : Ani Ä°pekkaya OYUNCU 4 Chris : Metin Serezli OYUNCU 5 Kate : Yıldız Kenter OYUNCU 6 Annie : Gülriz Sururi OYUNCU 7 George : Mazlum Kiper
Orhan Gencebay - Kaderimin Oyunu (Firuze Dizisi) 04:13
Orhan Gencebay - Kaderimin Oyunu (Firuze Dizisi) 4.531 izlenme - 4 yıl önce Orhan Gencebay - Kaderimin Oyunu (Firuze Dizisi) Tanıtım Oyuncular: Ceren Hindistan, Ceyda Ateş, Fırat Çelik, Haluk Piyes Yonetmen: Cemal Şan Yapımcı: Murat Tokat (Boyut Film)
Reis Bey - Artık Bütün Mantık Hesaplarımı Kaybettim 02:39
Reis Bey - Artık Bütün Mantık Hesaplarımı Kaybettim 1.702 izlenme - 2 yıl önce Artık bütün mantık hesaplarımı kaybettim.Hem de öylesine kaybettim ki Amerika da bir cinayet işlense dünya çapında bir ses sorsa katil kim benim diye haykırabilirim.Soğuk kış geceleri köprü altında yatan çıplakların vebali benim boynum da gömleğimin yakasında isterlerse çağreme adli tıp baksın fakat bir hastaneye girsem de kankanseri çeken hastalar görsem acaba onları bu hale ben mi getirdim diye düşünüyorum.Acaba ben ne yaptım.Uykuda, baygınlıkta, annemin karnında, babamın kanında hangi cinayeti işledim, hangi mukaddesi kirlettim ki kendimi gelmiş gelecek tüm fenalıkların sorumlusu biliyorum.Dışımdan arıyorlar içeme doğru suçluyum ben.Bir de kalkmış kendimden birine ondan öbürüne geçen bir merhamet yangını çıkar bütün ülkeyi sarar diye tımarhanelik bir hayalin peşine düşmüş gidiyorum.
O Da Beni Seviyor Fragmanı 01:54
O Da Beni Seviyor Fragmanı 2.791 izlenme - 4 yıl önce 1970'lerin Malatya'sında 13 yaşındaki ortaokul öğrencisi Esma,kırıklarla dolu karnesi yüzünden babasının askerlik arkadaşı Kemal\'in Arguvan yakınlarındaki evine sürgün edilir.Aynı gün,yıllar önce sözlüsünü terkedip sevdiği adamla kaçmış olan , Kemal'in kız kardeşi Saliha da eve dönmüştür.Çocukluğundan beri çok sevdiği Saliha , ergenlik çağındaki Esma'ya iyi bir arkadaş olacaktır.Kemal'lerin yakın dostu olan bir Alevi ailenin oğlu Hüseyin ise, hayatında ilk kez aşk duygusunu tattıracktır Esma'ya.Fakat bu aşk tek taraflı mıdır acaba?
Sütaş Labne Yeni Reklam Filmi (Piyes) 00:34
Sütaş Labne Yeni Reklam Filmi (Piyes) 2.140 izlenme - 3 yıl önce Sütaş Labne Lezzetiyle Efsane Hafifliği ile şahane
Bostancık İöo Öğrencileri Anasınıfı Ront 02:27
Bostancık İöo Öğrencileri Anasınıfı Ront 4.382 izlenme - 8 yıl önce malatya ili arapgir ilçesi bostancık iöo öğrencileri sınar.
Kim Korkar Kadınlardan (Piyes) 05:39
Kim Korkar Kadınlardan (Piyes) 2.628 izlenme - 7 yıl önce 23 Nisan Etkinliğim.
Piyes 02:28
Piyes 1.850 izlenme - 7 yıl önce ww w.ufukata.com
Firuze Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 00:50
Firuze Yeni Dizi Tanıtım Fragmanı 1.848 izlenme - 4 yıl önce Ceyda Ateş, Haluk Piyes, Ceren Hindistan ve Fırat Çelik'in başrollerini paylaştığı yeni dizi Firuze yakında Show TV'de başlıyor
Firuze Yeni Dizi 2. Tanıtım Fragmanı  01:19
Firuze Yeni Dizi 2. Tanıtım Fragmanı 1.134 izlenme - 4 yıl önce Firuze (Ceren Hindistan) yoksul bir ailenin güzeller güzeli kızı. Suzan (Ceyda Ateş) onunla aşk için kıyasıya mücadele eden varlıklı bir ailenin çok ihtiraslı bir kızı olarak karşısında. Oğuz karakterini canlandıran (Fırat Çelik), ülkenin önde gelen zengin ailelerinden birinin yakışıklı oğlu ve tek varisidir. Köşkün kalfasının oğlu Demir (Haluk Piyes), de oldukça yakışıklıdır. Firuze, bu iki erkek arasında paylaşılamaz. Konu böyle heyecanla devam edip gider. ‘Firuze’ 28 Kasım’da Show TV’de başlıyor!
umut yolculari 00:43
umut yolculari 1.245 izlenme - 7 yıl önce gerçeğin aslında ne kadar gerçek olduğunu anlatan soğuk sokakların sıcak yüzüne dokunan bir hikaye umut yolcuları.erler film / türker inanoğlu yapımcılığında yönetmenliğini ümmü burhan'ın üstlendiği senaryosunu ahmet yurdakul'un kaleme aldığı başrollerinde zuhal olcay yetkin dikinciler ali ipin haluk piyes sedef avcı cem kurtoğlu ve bülent alkış'ın paylaştığı umut yolcuları ağustos ayında star tv ekranlarında
umut yolcuları çok yakında star tv'de! 01:01
umut yolcuları çok yakında star tv'de! 1.195 izlenme - 7 yıl önce umut yolcuları çok yakında star tv'de!yeni tanıtım filmi!!
Çanakkale Anlatılmaz Yaşanır Hadi Yaşayalım 18:11
Çanakkale Anlatılmaz Yaşanır Hadi Yaşayalım 1.013 izlenme - 10 yıl önce mehmet hanifi kaya iyi seyirler
Kazımkara Bekir İlk Ögretim Okulu 02:57
Kazımkara Bekir İlk Ögretim Okulu 380 izlenme - 7 yıl önce kazımkara bekir ilk ögretim okulu piyes
Memory Müziği Cats Müzikal Oyunu Ünlü Jenerik Şarkı Piyano Solo Dinleti Kediler Tiyatro Oyun Piyes 04:43
Memory Müziği Cats Müzikal Oyunu Ünlü Jenerik Şarkı Piyano Solo Dinleti Kediler Tiyatro Oyun Piyes 716 izlenme - 2 yıl önce MEMORY CATS Sinema Film Müziği Theme Soundtrack Sinema Ana Tema Müziği - JENERİK FİLM MÜZİKLERİ Yabancı Sinema Ünlü Muhteşem Melodik Ezgisi MEMORY CATS Sinema Filmi Film Müziklerini Piyano ve Kemençe ile Nasıl Bulacaksınız? Genç Piyanist Güneş Yakartepe " MEMORY CATS " Sinema Filmi şarkısı Tema Müziğini Piyano ile Solo Çaldı. Piyaniste Yaylı Enstrüman ve Arka Fonda Sinevizyon ile Filmden Görüntüler Eşlik etti. En Güzel ve beğenilen Filmlerin Ünlü ve Sevilen Ana Müziğini Barkavizyonu ile Çok Seveceksiniz. Genç Piyanist Destek ve Güzel Yorumlar Bekler. MEMORY CATS Müzikal Oyun - Titatro -Yabancı Sineması Konu ve Fon Müzikleri Bilgi Cats, Andrew Lloyd Webber’in, T.S Eliot’un 'Old Possum’s Book Of Practical Cats' adlı kitabından uyarlayarak bestelediği bir müzikaldir. Müzikal, çok bilinen Memory şarkısını da bütün dünyaya tanıtmıştır. Müzikal ilk kez 1981’de West End’de, ardından 1982’de Broadway’de oynanmı
Radyo Tiyatrosu - Mahmut Efendi Kuyusu ( Komedi ) 58:31
Radyo Tiyatrosu - Mahmut Efendi Kuyusu ( Komedi ) 98 izlenme - 8 ay önce "Alıp başımı gideceÄŸim buralardan." deriz ya ara sıra. Ağır gelir hayatın yükü. Belimiz aÄŸrır. Başımız aÄŸrır. YüreÄŸimiz sıkışır hani. Mahmut efendiye de öyle olur iÅŸte. Taşıyamaz artık hayatın yükünü. Altı çocuk. Dokuzuncu dereceden memur maaşı. Bakkala,kasaba borç. Bırak ay sonunu getirmeyi. MaaÅŸ elde bir hafta durmaz. Ä°ÅŸte bu haller içinde iken Mahmut efendi. Gider bahçedeki kuyuya girer. Girer, ama düşmez. Bilerek isteyerek girer. Ondan sonra da iÅŸler deÄŸiÅŸir. Veresiyeyi kesen bakkalı, yıllardır gelmeyen kıdemi, zammı. Ä°zin vermeyen, hor gören müdürü.Siz bir de ondan sonra görün. Kuyu başı panayır yeri sanki. Gelen,giden,dileyen yalvaran. Hepsi Sn. Muzaffer Ä°zgü tarafından yazılmış bu güzel keyifli oyunda . RADYO TÄ°YATROSU YAPIMCI TRT BÖLGE ANKARA RADYOSU Ä°SÄ°M Mahmut Efendi Kuyusu YAZAN Muzaffer Ä°zgü DRAMATURK Yalın Tolga EFEKTÖR Mehmet Turgut TEKNÄ°K YAPIM OYUNCU 1 Mahmut : Rüştü Asyalı OYUNCU 2 Hayriye : Macide Tanır OYUNCU 3 Fatma : Müdrike CoÅŸansu OYUNCU 4 Haydar : Sungun Babacan OYUNCU 5 Bahri : Ertan Savaşçı OYUNCU 6 Nimet : NurÅŸen Girginkoç OYUNCU 7 Bakkal : Münir Canar OYUNCU 8 Kasap : Kaya Akarsu OYUNCU 9 Halil : Orhan Aral OYUNCU 10 Müdür : Ecder Akışık OYUNCU 11 Doktor : Tolga AÅŸkıner OYUNCU 12 Gazeteci Çocuk : Bahri Aydın / 2.Ses : Haydar Gültepe OYUNCU 13 1.Kadın : Meral Gözendor / 1.Ses : Gülseren Morgan OYUNCU 13 2.Kadın : Ãœmit Sergen / 3.Kadın: Birol Uzunyayla
Gece Nöbetçisi 57:35
Gece Nöbetçisi 200 izlenme - 1 yıl önce TRT yapımı Radyo Tiyatrosu
Firuze 1. Bölüm Fragmanı (5 Aralık 2013) 01:28
Firuze 1. Bölüm Fragmanı (5 Aralık 2013) 457 izlenme - 4 yıl önce Firuze (Ceren Hindistan) yoksul bir ailenin güzeller güzeli kızı. Suzan (Ceyda Ateş) onunla aşk için kıyasıya mücadele eden varlıklı bir ailenin çok ihtiraslı bir kızı olarak karşısında. Oğuz karakterini canlandıran (Fırat Çelik), ülkenin önde gelen zengin ailelerinden birinin yakışıklı oğlu ve tek varisidir. Köşkün kalfasının oğlu Demir (Haluk Piyes), de oldukça yakışıklıdır. Firuze, bu iki erkek arasında paylaşılamaz. Konu böyle heyecanla devam edip gider. ‘Firuze’ 5 Aralık’da Show TV’de başlıyor!
sivaslı lisesi okul gecesi 2009 3.bölüm 04:56
sivaslı lisesi okul gecesi 2009 3.bölüm 791 izlenme - 8 yıl önce volkan aktaŞ ve cefer yalçin'ın rol aldığı tabutçu piyesi.(22 mayıs 2009)
umut yolcuları 20 ağustos cuma star'da! 01:01
umut yolcuları 20 ağustos cuma star'da! 622 izlenme - 7 yıl önce umut yolcuları 20 ağustos cuma star'da!
Firuze 1. Bölüm Fragmanı (5 Aralık 2013) 01:28
Firuze 1. Bölüm Fragmanı (5 Aralık 2013) 377 izlenme - 4 yıl önce Firuze (Ceren Hindistan) yoksul bir ailenin güzeller güzeli kızı. Suzan (Ceyda Ateş) onunla aşk için kıyasıya mücadele eden varlıklı bir ailenin çok ihtiraslı bir kızı olarak karşısında. Oğuz karakterini canlandıran (Fırat Çelik), ülkenin önde gelen zengin ailelerinden birinin yakışıklı oğlu ve tek varisidir. Köşkün kalfasının oğlu Demir (Haluk Piyes), de oldukça yakışıklıdır. Firuze, bu iki erkek arasında paylaşılamaz. Konu böyle heyecanla devam edip gider.Firuze’ 5 Aralık’ta başlıyor..
Piyes Eskici 05:54
Piyes Eskici 518 izlenme - 9 yıl önce piyes 2 (eskici gelir)
Kamil Ağa'nın Kızı (Piyes) 05:13
Kamil Ağa'nın Kızı (Piyes) 172 izlenme - 3 yıl önce İslami Düğün Organizasyonu Tarih: 26 Ocak 2014 Piyes: Kâmil Ağa'nın Kızı
Deli Ali 04:26
Deli Ali 123 izlenme - 3 yıl önce İzelyin
Buket Çocuk Evi Ve Etüd Merkezi Tık Dedi Kapı 04:07
Buket Çocuk Evi Ve Etüd Merkezi Tık Dedi Kapı 241 izlenme - 3 yıl önce 23 Nisan 2013 Kutlaması
Çukurbağ Köyü 2002 Piyes Fatih Özdemir (Cukurbagim 08:33
Çukurbağ Köyü 2002 Piyes Fatih Özdemir (Cukurbagim 459 izlenme - 8 yıl önce çukurbağ köyü 2002 piyes Fatih Özdemir (cukurbagim.com)
Yağmur Kevser ve Aybars'tan HACİVAT ile KARAGÖZ 00:47
Yağmur Kevser ve Aybars'tan HACİVAT ile KARAGÖZ 21 izlenme - 7 ay önce Öğrencilere okuma sevgisini ve alışkanlığını kazandırabilmek, topluluk karşısında konuşma, kendini ifade edebilme becerisini geliştirebilmek amacıyla küçük piyeslerle topluluk önünde konuşma fobilerini yeniyorlar, cümlenin duygusal özelliğine göre ses tonu ve yüz, mimik hareketleriyle renklendiriyorlar.
Düğün Programı Piyes - Türbeci 08:03
Düğün Programı Piyes - Türbeci 87 izlenme - 3 yıl önce İslami Düğün Organizasyonu Tarih: 26 Ocak 2014 Piyes: Türbeci
Semih ve Aysima'dan Hacivat ile Karagöz 00:42
Semih ve Aysima'dan Hacivat ile Karagöz 18 izlenme - 7 ay önce Öğrencilere okuma sevgisini ve alışkanlığını kazandırabilmek, topluluk karşısında konuşma, kendini ifade edebilme becerisini geliştirebilmek amacıyla küçük piyeslerle topluluk önünde konuşma fobilerini yeniyorlar, cümlenin duygusal özelliğine göre ses tonu ve yüz, mimik hareketleriyle renklendiriyorlar.