Hoşgeldiniz!

Plaj

Şoför Gökhan Güney - Sosyete Gösterişli Sıçar 03:05
Şoför Gökhan Güney - Sosyete Gösterişli Sıçar 5.688 izlenme - 7 yıl önce Yönetmenliğini Kartal Tibet, senaryosunda Remzi jöntürk başrollerinde Gökhan Güney ve Oya Aydoğan olan 1980 çıkışlı Sevgi Dünyası filminden kesitler. Müthiş ağız yapan muavin ile Gökhan Güney'in zengin kızına verdiği ayarı izleyelim.
Ne Kadar Modern Olsa da Aileyle Plaja Gitmenin Dayanılmaz Zorluğu 01:41
Ne Kadar Modern Olsa da Aileyle Plaja Gitmenin Dayanılmaz Zorluğu 6.209 izlenme - 7 yıl önce Aileyle plaja gitmek kimi zaman eğlenceli olsa da kimi zaman da işkenceye dönüşebilir. Plaja giden ailenin başından geçen zorlukları izliyoruz.
Alanya - 1974 02:23
Alanya - 1974 1.684 izlenme - 4 yıl önce Benim doğduğum yıl, tahminen bir turistin el kamerasından çekilmiş, eskilikten bozulmuş, her durumda da nostaljik değeri olan görüntüler. Sitedeki Alanyalılara hediyem olsun
Plaj Kazaları 01:40
Plaj Kazaları 6.165 izlenme - 13 yıl önce çook güzel
Genç Kızın Uykusunu Bozan Plaj Şakası 04:07
Genç Kızın Uykusunu Bozan Plaj Şakası 4.742 izlenme - 9 yıl önce Genç kıza yapılan plaj şakası görenleri gülmekten öldürdü. Kızın yattığı havlunun altına yerleştirdikleri balonu yavaş yavaş şişiren şakacılar, kızın bu kadar uzun süre uyanmayacağını tahmin edemediler...
Burak Yılmaz Ve Arda Turan'dan Voleybol Şov 00:23
Burak Yılmaz Ve Arda Turan'dan Voleybol Şov 5.226 izlenme - 8 yıl önce Milli futbolcularımız Burak Yılmaz ve Arda Turan, tatilde plaj voleybolu oynayarak stres attı
Plajda Tekerlek Hareketi Yapan İkili 00:44
Plajda Tekerlek Hareketi Yapan İkili 2.016 izlenme - 4 yıl önce Antalya'da gerçekleştiği söylenen görüntülerde, iki kişi insanların bakışları arasında tekerlek hareketi yaparken görülüyor. Dişisini etkilemeye çalışan Arizona Kertenkelesi görüntüsü veren ikilinin o anlarını izliyoruz efendim.
Plajdan Çıkarmak İstediği At Tarafından Tepilen Adam 00:16
Plajdan Çıkarmak İstediği At Tarafından Tepilen Adam 1.249 izlenme - 3 yıl önce Plaja giren atı kendilerine rahatsızlık verdiği düşüncesiyle uzaklaştırmak isteyen adam atın kendisini tepmesiyle kuma yapışmış.
90'lı Yılların Kötü Komedileri Serisi - En Kahraman Osman 08:09
90'lı Yılların Kötü Komedileri Serisi - En Kahraman Osman 4.219 izlenme - 6 yıl önce Muhsin Bey gibi bir filmde yeralmış Osman Cavcı'nın komedi oynamaması gerektiğini gösteren,Öztürk Serengil abimiz neden ve nasıl dahil olduğu anlaşılmaz bir film.maddi sıkıntıları vardı sanırım.Ayşecikteki Madonna da Öztürk abimizin sevgilisi rolünde.Sinan Bengierin Kemal Sunal'ın filmlerinin taklitlerini çektiği dönemlerdi bu dönemler.çok zor günlerdi çokkk
Plajda İnsanların İçinde Avlanan Fok 00:24
Plajda İnsanların İçinde Avlanan Fok 2.605 izlenme - 4 yıl önce Avustralya'da sığ plajda insanların için balık kovalamacasına başlayan fok sonunda avını yakalıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güneşlenen Hatunlara Şemsiye Tutmak 03:29
Güneşlenen Hatunlara Şemsiye Tutmak 4.396 izlenme - 7 yıl önce Youtube'da bir şaka kanalı bu sefer de çayır da çimende kumsalda güneşlenen hatunlara şemsiye tutmaya karar vermişler. Videonun içeriğinden çok beni mutlu olmaları etkiledi. Ne güzel amına koyayım medeniyet diyarlarında millet mutlu mesut çayırlarda güneşlensin biz burada hala başbakanı resuallah gönderdi diyenlerle uğraşalım.
Rusya'da Sıradan Bir Plaj Günü 2 00:31
Rusya'da Sıradan Bir Plaj Günü 2 4.547 izlenme - 8 yıl önce rusyanın sıradan plaj günlerinin ilkinde tankları görmüştük. bu defa ki sıradan plaj gününde bambaşka ve daha büyük bir konuk var., İlgili içerik: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/83275/rusya-da-siradan-bir-plaj-gunu
Serenay Sarıkaya Çıplak Güneşlenirken Görüntülendi 01:01
Serenay Sarıkaya Çıplak Güneşlenirken Görüntülendi 2.338 izlenme - 6 yıl önce Sevgilisi Kerem Bürsin'le ABD'de üç ay kalıp Türkiye'ye dönen güzel oyuncu, tatil için soluğu Cunda'da aldı. Yeni sezon için enerji depolayan Sarıkaya, önceki gün tek başına güneşlenirken görüntülendi. TEK BAŞINA CUNDA TATİLİ Sevgilisi Kerem Bursin'le bir kot markasının reklam yüzü olan Serenay Sarıkaya, markanın lansmanı için geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye gelmişti. Birbirinden ayrılmayan sevgililer Amerika'da da uzun süre birlikte tatil yaptılar. Türkiye'ye dönen ve Cunda'da tatil yapan Sarıkaya'nın yanında sevgilisi olmaması kafaları karıştırdı.
Corona Virüse Rağmen Plajları Dolduran İngilizler 00:56
Corona Virüse Rağmen Plajları Dolduran İngilizler 637 izlenme - 2 yıl önce Corona virüs dünyanın dört bir yanını sarmışken, salgını hiçe sayan binlerce İngiliz plajlara akın etmiş. Sıcak bir güne uyanan İngilizler soluğu plajlarda alırken o görüntüler de tepki çekmiş.
Plajda Masaj İsteyen Bikinili Saplı Sultan Şakası 03:33
Plajda Masaj İsteyen Bikinili Saplı Sultan Şakası 3.582 izlenme - 7 yıl önce Gün geçmiyor ki prank davarı erkekleri yine en zayıf noktasından vurmasın. Bu kez filinta gibi hatun masaj yapın bahanesiyle önlerine yatmakta, sonra sapını göstermektedir. Erkeklerin tepkilerini hep birlikte izleyeceğiz.
Marmaris'te Nasıl Rus Kaldırılır? 01:12
Marmaris'te Nasıl Rus Kaldırılır? 2.558 izlenme - 7 yıl önce Konu kız kaldırmak olunca bizim milletten daha hızlısı, daha üstünü, daha mükemmeli bulunamaz. Söz konusu kızların milleti Rusya olunca durum garip bir hal almaya başlıyor. Türk gençleri için yazların gerçek başkenti sayılan Marmaris'te kardeşlerimiz olayı mizahı yönden ele alıyor.
Kaputaş Plajı Ve Kanyonu Kaş Antalya 05:37
Kaputaş Plajı Ve Kanyonu Kaş Antalya 5.197 izlenme - 13 yıl önce kaputaş plajı ve kanyonu kaş antalya tanıtım vıdeo klıp
Boyundan Büyük Danslar Yapan Çocuk 00:48
Boyundan Büyük Danslar Yapan Çocuk 3.264 izlenme - 7 yıl önce Biz lise yıllarımızda bir kızın elini tuttuğumuzda bi halt yaptık sanardık. Takdir ediyoruz, büyüksün abi.
animasyon 03:03
animasyon 3.789 izlenme - 14 yıl önce güzel bir animasyon daha bunun gibi animasyon izlemek istiyenler profillimden bulabilir.....
Plaj Horozu Filmi 1975 Yeşilçam Filmi /hd/ Kalitesi 00:48
Plaj Horozu Filmi 1975 Yeşilçam Filmi /hd/ Kalitesi 2.098 izlenme - 6 yıl önce Açıklama: evet arkadaşlar size azmış adamların bulunduğu bir video ile daha karşınızdayım umarım beğenirsiniz cansınız can ve son iki (2) sözüm var www.likeatanadamdır.com www.aboneolanadamdır.com
Hata Kimde - Gürdal Abi Plajda Kızları Kesiyor 03:47
Hata Kimde - Gürdal Abi Plajda Kızları Kesiyor 2.549 izlenme - 7 yıl önce Plajda kadın kesmek ve kremlemek caiz midir? Caiz ise ölçüsü nedir? Kremi kaç derecelik açı ile ve ne kadar yakınlıkta sürmek gerekir? Kadın kesmek göz zinası sayılır mı? Flash Tv’nin akıllara kar sürekli filmi “Hata Kimde” ile bu sorulara yanıt arıyoruz.
Plajda Komik Şaka 00:26
Plajda Komik Şaka 2.256 izlenme - 10 yıl önce Plajda Komik Şaka
İnsanların Yaz Tatillerinden Beklentileri ve Gerçekte Olanlar 02:25
İnsanların Yaz Tatillerinden Beklentileri ve Gerçekte Olanlar 2.679 izlenme - 7 yıl önce Yaz tatiline büyük bir hayal ile çıkılır ancak genelde beklendiği gibi olmasa da hüsranla da sonuçlanmaz. Genel olarak iş, güç ve tüm sorumluluklardan uzak olunduğu için sakin geçen günler dahi yeterlidir insanlar için.
Dev Topla Plaj Voleybolu Oynamak 01:18
Dev Topla Plaj Voleybolu Oynamak 469 izlenme - 2 yıl önce Noel tatili için bir otelde kalan ofis çalışanları dev bir top ile plaj voleybolu oynamış. Çalışanlar dev topla oynamakta zorlansa da oldukça eğlenmişler.
Plajda Güneşlenen Kızın Üstüne Düşen Adam 00:06
Plajda Güneşlenen Kızın Üstüne Düşen Adam 2.223 izlenme - 7 yıl önce Plajda manken edasıyla yürüyen abimiz gözleri uzaklara dalıyor. Ve olanlar oluyor.
Plajda Bikini İle Kamera Şakası 03:24
Plajda Bikini İle Kamera Şakası 2.725 izlenme - 8 yıl önce 3 dakikada olanlar oluor herkes merak içinde
1961 İstanbul Heybeliada Görüntüleri (1961) 11:01
1961 İstanbul Heybeliada Görüntüleri (1961) 1.270 izlenme - 6 yıl önce Heybeli ada, İIstanbul'un bakir piknik yerleri ve doğal güzelliği sizlerle...
Sudan Karaya Çıkıp Yoluna Devam Eden Tekne 00:39
Sudan Karaya Çıkıp Yoluna Devam Eden Tekne 207 izlenme - 11 ay önce Amerika'da sahilde oturanların bakışları arasında bir tekne sudan çıkmış ve plajda ilerlemeye devam etmiş.
 Plajda nefes kesen erotik yarışma 05:24
Plajda nefes kesen erotik yarışma 1.498 izlenme - 9 yıl önce Antalya’nın Alanya İlçesi’nde düzenlenen plaj partisi erotik görüntülere sahne oldu.
Antalya'nın Kaş İlçesine Bağlı Kalkan Beldesi 01:05
Antalya'nın Kaş İlçesine Bağlı Kalkan Beldesi 2.697 izlenme - 13 yıl önce antalya'nın kaş ilçesine bağlı kalkan beldesinin sahilinin resmi. gerçekten ailecek gidilecek bir yer kalkan.