Hoşgeldiniz!

plan 9 from outer space

plan 9 from outer space 01:38
plan 9 from outer space 318 izlenme - 7 yıl önce dünyayı ele geçirmek için tertipledikleri daha önceki sekiz planları da suya düşen uzaylılar bu kez ölüleri diriltmeyi akıl ederler ancak nedense sadece üç tanesinin buna yeteceğini sanmaktadırlar vampir kostümlü bir adam onun genç ve güzel karısı ile şişman bir polis memuru.
Plan 9 From Outer Space - Fragman (1959) 01:34
Plan 9 From Outer Space - Fragman (1959) 49 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın gelmiş geçmiş en kötü yönetmeni varsayılan Edward D. Wood Jr.'a ait kült film. Konu şöyledir; dünyalılar geliştirmek üzere oldukları bir bomba bütün evreni tehlikeye sokmaktadır. Bunu fark eden uzaylılar bombayı ele geçirip bütün evrene rahat bir nefes aldırmak isterler. İlk 8 denemede başarısız olun uzaylılar 9. denemelerinde -ki filmimizin adına ilham kaynağıdır plan 9- dünyadaki ölüleri canlandırıp(çok ağır hareket eden üç ölü) insanlara saldırmalarını sağlamaktır. Film çekim hatalarıyla ünlüdür. Olta ile sallandırılan tencere kapaklarıyla ufo yaratmaya çalışma ve aynı sahnenin gece devamının gündüz çekilmesi gibi.
plan 9 from outer space fragmanı 1 01:38
plan 9 from outer space fragmanı 1 60 izlenme - 6 yıl önce dünyayı ele geçirmek için tertipledikleri daha önceki sekiz planları da suya düşen uzaylılar bu kez ölüleri diriltmeyi akıl ederler ancak nedense sadece üç tanesinin buna yeteceğini sanmaktadırlar vampir kostümlü bir adam onun genç ve güzel karısı ile şişman bir polis memuru.