Hoşgeldiniz!

planı

arka planı dikkatlice izleyin ! bune lan? 00:48
arka planı dikkatlice izleyin ! bune lan? 411.643 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Vodafone FreeZone İzlesene Vizyon (9 Ocak 2014) 04:30
Vodafone FreeZone İzlesene Vizyon (9 Ocak 2014) 426.901 izlenme - 4 yıl önce Vodafone FreeZone’dan Türkiye’nin en büyük sinema kampanyası! 1 Bilet Alana 1 Bilet Hediye!
Keçinin Eşekli Kaçış Planı 00:29
Keçinin Eşekli Kaçış Planı 26.343 izlenme - 4 yıl önce Keçinin Eşekli Kaçış Planı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sylvester & Tweety - Tweety'nin Planı 02:14
Sylvester & Tweety - Tweety'nin Planı 1.742 izlenme - 3 ay önce Açlığını Tweety ile yatıştırmaya niyetli olan Sylvester'ı durdurmak için Tweety ve Hector'un bir planı var. Tom ve Jerry, Pembe Panter, Garfield, Müfettiş Gadget, Scooby Doo, Looney Tunes ve Mr. Bean’in eğlenceli videoları ve klipleri bu kanalda sizi bekliyor.
Köksal Baba Rıçıtı Gebertme Planı Yapıyor 10:04
Köksal Baba Rıçıtı Gebertme Planı Yapıyor 2.768 izlenme - 8 ay önce Köksal Baba Rıçıt ile Kapıştı (Rıçıt'ı Tokatladı) 2016 Köksal Baba Kimdir? Köksal Bektaşoğlu namı değer ( Köksal Baba ) 10.02.1975 Trabzon Arsin Doğumlu.1990 yılında boks sporuna başlamış.1995-1996-1997-1998 yıllarında Gençler'de Türkiye şampiyonu olmuş. 2010 da boksu bırakıp yeraltı dünyasına katılarak kendinden söz ettirmiş bir kabadayı olup Köksal Baba lakabını almıştır. Köksal Baba Trabzon'un gözde semtlerinden Çömlekçi'de bulunan "Bi Dene Çay Evi" nde misafirlerini kabul etmektedir. Yine aynı mekanda haftalık olarak mahallenin gençlerinden gerekli raporları almaktadır. :) Baba, aynı zamanda Süleyman KÖSE'nin başkanlığını yürüttüğü 1461 Meydan taraftar derneğinin onursal başkanıdır. Sert, haşin ve yerinde adamına göre gaddar olan Baba çapkınlığıyla adından söz ettirmektedir.
Kabir Azabını Gidip Gören ve Birebir Yaşan Arkadaş 07:56
Kabir Azabını Gidip Gören ve Birebir Yaşan Arkadaş 5.231 izlenme - 1 yıl önce "Namaz kılmakta, tesettüre girmekte, hayatınızı değiştirmekte zorlanıyor musunuz? Canınız yanabilir, izlemeden önce bir daha düşünün." diye bu videoyu yazan arkadaş, öbür dünyayı gidip geldiği için hararetli bir şekilde kabir azabını ve sonrasını anlatıyor. bir tesettür çok mu geldi? boğazına dikenler mi takıldı? susadın mı? alsana su!
Cille Bölüm 47 Kayranın Planı 18:51
Cille Bölüm 47 Kayranın Planı 5.096 izlenme - 3 yıl önce İzlediğiniz için Teşekkür Ederiz! Beğenmeyi, paylaşmayı ve Abone olmayı Unutmayın. Bu Videolar TRT'nin İzni Doğrultusunda Yüklenen Videolardır. Bu videolar. Cille Bölüm 47 Kayra'nın Planı. Cille İzle Kayranın Planı-Çizgi Dünyası.mp4 TRT TV de yayınlanan TRT Çocuk Programı içeriğinden olan cille çizgi filmini izleyebilirsiniz diğer bölümleri içi. no description available. çizgifilm izleme ve eğlence kanalı,watch cartoon channel,Cizgi Film İzleme ve Eğlence Kanalınız,watch cartoon channelPepee Pepe Beb.
Sinema 101: MacGuffin 04:27
Sinema 101: MacGuffin 1.322 izlenme - 4 ay önce Oldukça sık kullanılan bir senaryo tekniği olan MacGuffin'i ve bunun Hitchcock ile ilgisini öğreniyoruz. kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC6z_6PYThGU02RSUDOuSdcQ
genel muhasebe hesaplar video 21:20
genel muhasebe hesaplar video 17.598 izlenme - 8 yıl önce genel muhasebe hesaplar video
Kaçış Planı 01:55:35
Kaçış Planı 1.043 izlenme - 1 yıl önce rambonun muhteşem son filmi (sylvester stallone)rambonun muhteşem son filmi (sylvester stallone)rambonun muhteşem son filmi (sylvester stallone)rambonun muhteşem son filmi (sylvester stallone)rambonun muhteşem son filmi (sylvester stallone)rambonun muhteşem son filmi (sylvester stallone)rambonun muhteşem son filmi (sylvester stallone)rambonun muhteşem son filmi (sylvester stallone)rambonun muhteşem son filmi (sylvester stallone)rambonun muhteşem son filmi (sylvester stallone)rambonun muhteşem son filmi (sylvester stallone)rambonun muhteşem son filmi (sylvester stallone)rambonun muhteşem son filmi (sylvester stallone)rambonun muhteşem son filmi (sylvester stallone)
No.1 - B Planı (Düet Radikal) 02:50
No.1 - B Planı (Düet Radikal) 3.899 izlenme - 3 yıl önce No.1 - B planı (Düet Radikal)
Gece Planı Türkçe Altyazılı Fragman 02:20
Gece Planı Türkçe Altyazılı Fragman 2.182 izlenme - 3 yıl önce Gece Planı Türkçe Altyazılı Fragman
Amway İş Planı 26:57
Amway İş Planı 2.381 izlenme - 3 yıl önce Sizce Artık Her Gün Yaşadığınız Sıkıcı Hayattan Sıyrılıp Hayallerinize Kavuşma Zamanı Gelmedi Mi? Bu Video Hayatınızı Değiştirecek
Furkanın İntikam Planı - Pis Yedili 57. Bölüm 02:06
Furkanın İntikam Planı - Pis Yedili 57. Bölüm 2.367 izlenme - 4 yıl önce furkan, kavga ettiği ceyhun'dan intikamını almaya karar verir.
Escape Plan / Kaçış Planı / Altyazılı Fragman 02:31
Escape Plan / Kaçış Planı / Altyazılı Fragman 2.938 izlenme - 4 yıl önce Kaçış Planı 11 Ekim'de Sinemalarda! Arnold ve Stallone bir arada! Dünyanın en önemli güvenlik uzmanlarından biri olan Ray Breslin, işinde son derece tanınan bir güvenlik tasarımcısıdır. Kendi tasarlayıp inşa ettiği üst düzey korumalı hapishanenin konuklarından biri ise kendisi olur. Kendi tasarladığı hapishanede şimdilerde mahkum olarak yer alan Ray, yüksek güvenlik engellerini bir bir aşarak firar etmeyi planlamaktadır. Bu yolda hapishanenin en saygı duyulan mahkumlarından olan gizemli Emil ile anlaşır. Emil'in tek derdi arkadaşlarına zarar gelmemesi, hapishane şartlarının mümkün mertebe insancıl olmasıdır. Ancak Ray'in planları bambaşkadır... 1408 ve Evil filmlerinin yönetmeni Mikael Håfström'ün yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini usta oyuncular Arnold Schwarzenegger ve Sylvester Stallone paylaşıyor. İkiliye The Passion of the Christ ve The Thin Red Line filmlerinin başrollerinden tanıdığımız Jim Caviezel eşlik ediyor.
Survivor Taner'in Survivor All Star Yarışmasını Basma Planı 04:05
Survivor Taner'in Survivor All Star Yarışmasını Basma Planı 1.486 izlenme - 2 yıl önce Acunla tehdit yüzünden araları bozulan ve mahkeme kararı sonucu 5 ay hapis cezası alıp cezası ertelenen Taner Tolga Tarlacı yeni başlayacak olan(kadrosuna alınmadığı) Survivor All Stars yarışmasını basmaya gidiyor. Bunun için akıl almayacak bir plan yapmış. Sanmıyorum destek bulacağını ama bitikleri oynadığı kesin bu adamın.
russell crowe'dan ''kaçış planı'' tüm sinemlarda 02:30
russell crowe'dan ''kaçış planı'' tüm sinemlarda 1.830 izlenme - 6 yıl önce mutlu bir evlilik sürdüren john ve laura çiftinin hayatı genç kadının bir cinayet soruşturmasında tutuklanması ile alt üst olur. laura her ne kadar masum olduğunu söylese de hapis cezasına çarptırılır. laura'nın masumiyetinden şüphe etmeyen john ailesini bir arada tutmaya çabaladığı kadar karısının olayla ilgisi olmadığını kanıtlamak için tüm ipuçlarının peşinden gider.
22 Ocak Yayın ve etkinlikleri 01:59
22 Ocak Yayın ve etkinlikleri 723 izlenme - 3 yıl önce www.oyunlariseviyoruz.net 22 Ocak Yayın ve etkinlik planımız... https://www.facebook.com/groups/0yunlariseviy0ruz/ www.izlesene.com/oyunlariseviyoruz
ps ile arka planı öldürmek 03:41
ps ile arka planı öldürmek 1.993 izlenme - 8 yıl önce
Genç Emeklilik Planı - Geleceğini Düşünen Genç – Erkek - Anadolu Hayat Emeklilik #gelecekplanim 00:46
Genç Emeklilik Planı - Geleceğini Düşünen Genç – Erkek - Anadolu Hayat Emeklilik #gelecekplanim 615 izlenme - 2 yıl önce Yarınını çok düşünen gençlerin yarınları için Genç Emeklilik Planı! 18-25 yaş arasındaki gençlere özel hazırladığımız Genç Emeklilik Planı ile aylık 70* TL’den başlayan ödemelerle güvenli bir geleceğe ilk adımı atabilirsin. Üstelik yatırdığın her katkı payı tutarının %'i kadar devlet katkısından** faydalanırsın. Örneğin, ayda 100 TL yatırdığında devlet de senin adına 25 TL katkıda bulunur, böylece 125 TL birikime yönlenir. Detaylı bilgi için tıklayın: www.anadoluhayat.com.tr/bireysel-emeklilik/urunlerimiz/genc-emeklilik-plani İyi bir geleceğe ilk adımı şimdi atın geleceğinizi güvenceye alın. Hemen başvur: www.anadoluhayat.com.tr/?gclid=CJKrg6vpwckCFUnlwgodZYQK9A#AnadoluHayatEmeklilik/8 *Asgari ödeme tutarı 1.1.2016 itibariyle 79 TL olacaktır. ** Mevzuatta belirtilen koşullar dahilinde. Anadolu Hayat Emeklilik Herkese İyi Gelecek.
Sinema 101: Kuleşov Etkisi 04:26
Sinema 101: Kuleşov Etkisi 133 izlenme - 4 ay önce 1918 yılında lev kuleshov isimli film teorisyeninin bir deneyine dayanan çok ilginç bir plan tekniğini öğreniyoruz. kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC6z_6PYThGU02RSUDOuSdcQ
No.1 Ft. Radikal - B Planı 02:49
No.1 Ft. Radikal - B Planı 724 izlenme - 3 yıl önce No.1 ft. Radikal - B Planı (Sözler): No.1 Verse: Selam Kaldırım üstünde punch shit Ov shit başımı döndürüyor shit Bizde herşey aynı yani değişken Durun göstereyim kimse rap dememişken Gir defterim biraz kirli kulaklıkta bass İhtiyacınmı var you dont fuck and ass Ghettoda klip çekmek için giyer cici Git ve uyar onu **** **** on the seri Paranoyak saplantılar varla yok arası var Bana diss atsan tutar Neşeli müzikler çalar ölüme giderken Söyle sence kaç canım var İşin gücün mikrofonda artislik Şakadan öldürülüp geri gelen zombiyim ağğ! Ben kendimden korkuyorum sense bir korkaktan Şimdi iş zamanı zenci kolumu bırak lan!! x2: Neobir madafaka! Lalalalalalala! Radikal Hayvan gibi rap madafaka! Lalalalalalala! Radikal Verse: Eskileri kapat çünkü dönüşün yok yarına Sokaklar damar hiphop nabız biziz kadavra Bırak kirli sayfaları kapat şimdi gel yanıma Çünkü okunacak temiz sayfalarda bak ara Saldırgan rap benzer hayvana Komik tipler der hiphop ormanda Çoğu bilmez bunu değil farkında İki sene sonra yoklar giren çıkan sana Mumlarının kokusundan arında gel Ruhlarını satıyorlar kdv'siz belgeylen Yüzsüzler yüzüstü gömüldü Savaş bitti artık kaçırdığınız gemilerde ölündü Arkamda kalır gözün üstümde kanın Sofrasında kurt olsa yer bazıları Kuş bakışı değil hedef bel altı Kompleks yok kulağında yer altının hayvanı.. x2: Neobir madafaka! Lalalalalalala! Radikal Hayvan gibi rap madafaka! Lalalalalalala!
Cille - 47. Bölüm - Kayra'nın Planı 22:06
Cille - 47. Bölüm - Kayra'nın Planı 122 izlenme - 8 ay önce 47. Bölüm – Kayra’nın Planı Talu, Gabi karşısında, Kayra ise Cahan karşısında kazanır. Özellikle Cahan’ın mağlubiyeti Kral’ı çok sinirlendirmiştir. Apar topar Karzar’ı çağırır ve dev cillelerin tekrar arenaya çıkmasını ister. Kayra, Cahan karşısında önemli bir galibiyet almasına rağmen zaferini çabucak unutmuştur. Müdrik’le yaptığı konuşmadan, ikiliden başka kimsenin bilmediği bir planı olduğunu anlarız.
sx130 arka planı flulaştırma 02:21
sx130 arka planı flulaştırma 700 izlenme - 6 yıl önce
Darbe veya İşgal Tehdidine Karşı Halk ve Askerlerle Birlikte Tatbikat Yapılmalı. 00:46
Darbe veya İşgal Tehdidine Karşı Halk ve Askerlerle Birlikte Tatbikat Yapılmalı. 6 izlenme - 2 gün önce Adnan Oktar’ın 15 Temmuz 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/253578/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Darbe-veya-isgal-tehdidine-karsi-halk-ve-askerlerle-birlikte-tatbikat-yapilmali- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
İphone İle Daire Planı Çıkarmak 07:49
İphone İle Daire Planı Çıkarmak 273 izlenme - 2 yıl önce Roomscan isimli program sayesinde telefonumuzu dairenin duvarına, kapılarına, camlarına dokundurarak daire planı çıkarabiliyoruz.
Çok Çılgın Proje 11:21
Çok Çılgın Proje 466 izlenme - 3 yıl önce insanların hem şehri hem köyü bir arada yaşayabilmelerine olanak verebilecek devasa bir projenin sıradan bir vatandaşın hayalinde yer alması
flightplan fragmanı 12 00:39
flightplan fragmanı 12 754 izlenme - 6 yıl önce yakınlarını yeni kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan bir anne yanında küçük kızıyla beraber berlin'den amerika'ya uçmaktadır. yolculuğun bir noktasında küçük kız ortadan kaybolur. anne telaşa düşerek çevresindekiler ve mürettebattan yardım ister. ancak uçaktaki hiç kimse böyle bir kızın varlığını hatırlamaz gibi görünmektedir.
Melih Gökçek'ten Canlı Yayında Anıtkabir Açıklaması 07:07
Melih Gökçek'ten Canlı Yayında Anıtkabir Açıklaması 6 izlenme - 7 gün önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Ahu Özyurt'un sunduğu Türkiye'nin Gündemi programında Anıtkabir'in imara açılması konusu konuşuldu. Programa telefonla bağlanan Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Sabri Sarıoğlu'nun 2 Numaralı Atışı 00:44
Sabri Sarıoğlu'nun 2 Numaralı Atışı 296 izlenme - 2 yıl önce Sabri Sarıoğlu tüm savunmayı yanıltmak için alışılmış hareketlerinin ötesinde 2. planını uyguladı. Bu atışa futbol topu bile inanamadı.