Hoşgeldiniz!

Plank Videoları İzle

Plank Nasıl Yapılır?  04:24
Plank Nasıl Yapılır? 312 izlenme - 2 ay önce Spor egzersizleri yaparken gözden kaçırdığımız küçücük nöanslar hareketin etkilerini minimuma indirmeye yeter. Bundan kaynaklı önemli olan hareketin devam sayısı değil, niteliğidir. Videomuzda Plank hareketinin nasıl doğru biçimde icra edildiğini size göstermekteyiz. Umarız faydalı olur!
Göbek Yağlarına Savaş Açan Plank Varyasyonu 00:49
Göbek Yağlarına Savaş Açan Plank Varyasyonu 262 izlenme - 2 ay önce Eğer plank hareketini muntazam bir şekilde gerçekleştirmeyi biliyorsanız, hali hazırda karın kaslarını şekillendirmek için en iyi hareketlerden birine hakimsiniz demektir. Fakat eğer daha yoğun çalışmayı göze alıyorsanız, karın kaslarınızın daha da derinlerine inebilecek düzinelerce plank varyasyonu bulunmakta. Videoda Men’s Health Fitness Direktörü BJ Gaddour'u plank trench crawl hareketini gerçekleştirirken izleyebilirsiniz. Bu hareket siperde hareket eden bir asker gibi gövdenizi hızlı ve tekrarlayan bir şekilde ileri geri hareket ettirmenizi gerektirmekte. Bu şekilde vücut ağırlığını stabilize etmeniz için daha sıkı çalışacak bir merkez bölge lazım. Doğru formla yapmaya başladığınızda plank trench crawl'u istasyon antrenmanlarınıza merkez bölge hareketi olarak ekleyin. Ya da antrenmanların başında ve sonunda 2 dakikada yapabileceğiniz tekrarları gerçekleştirin.
Yoga Nasıl Yapılır? 02:20
Yoga Nasıl Yapılır? 1.655 izlenme - 2 yıl önce Eyehandy'nin nasıl yapılır serileri ile bugüne dek bir çok faydalı bilgi öğrendik. Bu videoda da yine çok faydalı ve olmazsa olmazlardan olan yogayı öğrenecek ve 6 yoga pozisyonunu sevgili stephanie sayesinde irdeleyebileceğiz.
Plank Nasıl Yapılır?  02:32
Plank Nasıl Yapılır? 86 izlenme - 2 ay önce Bu videoda etkili bir tum vucut egzersizi olan "plank" yaparken dikkat edilmesi gereken puf noktalarini gosteriyorum. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Minecraft Oynuyoruz; Ep.10 - Odun Plank 19:29
Minecraft Oynuyoruz; Ep.10 - Odun Plank 953 izlenme - 3 yıl önce Yarın Sabaha Fanlarla Minecraft Geliyor :d -alperen
1 Dakikada Düz Bir Karın | Evde Göbek Eritme Hareketi Plank 01:39
1 Dakikada Düz Bir Karın | Evde Göbek Eritme Hareketi Plank 116 izlenme - 4 ay önce Sizlere, karın kaslarınızı çalıştırmak için en etkili egzersizlerden biri olan "Plank" ile ilgili kısacık bir video hazırladık. Karın bölgesini çalıştırmak için uygulamanız gereken diğer egzersizleri de yakında paylaşacağız.
Plank Hareketi Nasıl Yapılır 00:29
Plank Hareketi Nasıl Yapılır 790 izlenme - 3 yıl önce Nasıl Yapılır? åzınav Çeker Gibi Yüz Üstü Yere Doğru Uzanın. Dirseklerinizi Kollarınız 90 Derecelik Bir Açıda Duracak Şekilde Kırarak Yere Koyun. Bu Pozisyondayken Yere Yalnızca Dirsekleriniz, Kolunuzun Ön Kısmı Ve Ayak Parmaklarınızın Uçları Değmeli. Vücudunuz Düz Bir Çizgi Halinde Ve Gergin Bir Şekilde Durmalı. Åzimdi Karın Kaslarınızı Sıkarak Bu Pozisyonda Durabildiğiniz Kadar Durun. Kulağa Çok Mu Kolay Geliyor? 30 Saniye Sonra Tekrar Düşünün. bu Egzersizi Yaparken Hareket Etmiyor Ve Apırlık Kladırmıyorsunuz, Ancak Çoğu İnsan İlk Denemesinden 30 Saniyeden Fazla Devam Edemiyor. Bu Konuda Ciddiyseniz Ve Hedeflerinizi Yüksekse, 1:30 İle 2 Dakika Arasında Bir Süre Yapmanız Gerekiyor bu Basit Egzersiz Yalnızca Core Kaslarınızı Geliştirmekle Kalmıyor. Aynı Zamanda Kol, Omuz, Bacak Ve Sırt Bölgesindeki Yan Kas Gruplarıda Çalışıyor Ve Çalışan Kas Gruplarınız Direnç Kazanıyor. peki, Plank Egzersizini Yalnızca Baklava Göbek İçin Mi Yapıyoruz? Amacınız Buysa Yanlış Yolda Değilsiniz. Ancak Sporla Ve Vücut Geliştirmeyle Uğrasan Herkesin Core Bölgesindeki Kaslara Fazladan Önem Vermesi Gerekiyor. bazılarınızın €œben Ağırlık Kaldırıyorum, Karın Kaslarıyla İşim Olmaz? Dediğini Duyar Gibiyiz. Plan Egzersizine Hakim Olduğunuz Zaman Daha Fazla Apırlık Kaldıracağınızı Biliyor Musunuz? karın Bölgesindeki Kaslar, Yani Core Kaslar, Vücudunuzu Zorlayan Tüm Aktivitelerde Sizi Destekleyen Ve Son Sözü Söyleyen Kaslardır. Hangi Sporla Uğrasıyorsanız Uğraşın, Farkında Olmasanız Bile Vücudunuzu Zorlayan Her Haraketinizde Karın Kaslarınızdan Destek Alırsınız. Karın Kaslarınız Yeteri Kadan Güçlüyse, Hareketlerinizi Daha Kontrollü Ve Güçlü Bir Şekilde Gerçekleştirebilirsiniz.
Abdominal Egzersizi: Plank 01:33
Abdominal Egzersizi: Plank 248 izlenme - 2 yıl önce "Plank" ve tüm varyasyonları, klasik Sit Up egzersizlerinde (özellikle egzersizin yanlış şekilde uygulanması durumunda) sık sık başa geldiği gibi omurgalara aşırı yüklenme yapmadan, gövdenin orta kısmını, bilhassa karın bölgesini etkili bir biçimde çalıştırması açısından en iyi 5 egzersiz arasında yer alır. Bu egzersizin zorluğu aslında hareketin kendisinde değil ama pozisyonu belirli bir süre içinde "düz bir hizada" tutmakta ve aynı anda gövde kaslarını (karın bölgesi, oblik kaslarını ve bel bölgesini) bilinçli bir şekilde kontrol etmekte yatıyor. Bu egzersiz sırt üzerindeki yükü en aza indirerek kendi karın bölgesini geliştirmek isteyen herkes için bir "ZORUNLULUK" tur.
Karın Kası 7 00:39
Karın Kası 7 345 izlenme - 3 yıl önce Karın Kaslarını Şekillendirip, Harika Görünmelerini Sağlayacak Egzersiz Programımızın Son Hareketi Olan “dumbell Overhead Off-loaded Farmer’s Walk” İle Seriyi Bitiriyoruz.
Doğru Plank Hareketi Nasıl Yapılmalı? 00:37
Doğru Plank Hareketi Nasıl Yapılmalı? 11 izlenme - 2 ay önce Doğru Plank Hareketi Nasıl Yapılmalı? Cevabı ANKAmall MacFit’ten! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Plank Nasıl Yapılır | 7 Dakika Aralıklı Egzersiz Antremanı  01:22
Plank Nasıl Yapılır | 7 Dakika Aralıklı Egzersiz Antremanı 17 izlenme - 2 ay önce "Plank" ve tüm varyasyonları, klasik Sit Up egzersizlerinde (özellikle egzersizin yanlış şekilde uygulanması durumunda) sık sık başa geldiği gibi omurgalara aşırı yüklenme yapmadan, gövdenin orta kısmını, bilhassa karın bölgesini etkili bir biçimde çalıştırması açısından en iyi 5 egzersiz arasında yer alır. Bu egzersizin zorluğu aslında hareketin kendisinde değil ama pozisyonu belirli bir süre içinde "düz bir hizada" tutmakta ve aynı anda gövde kaslarını (karın bölgesi, oblik kaslarını ve bel bölgesini) bilinçli bir şekilde kontrol etmekte yatıyor. Bu egzersiz sırt üzerindeki yükü en aza indirerek kendi karın bölgesini geliştirmek isteyen herkes için bir "ZORUNLULUK" tur. P4P 7 MINUTE WORKOUT: http://goo.gl/zreq51 P4P 7 MINUTE PRO: http://goo.gl/EIvxAI
Karın Kaslarını Ortaya Çıkar I 00:53
Karın Kaslarını Ortaya Çıkar I 191 izlenme - 3 yıl önce Çömelme Hareketlerine Gerek Kalmadan Karın Kaslarını Şekillendirip, Harika Görünmelerini Sağlayacak Bu Hareketlere Bayılacaksın.
Abdominal Oblik Side Plank 01:20
Abdominal Oblik Side Plank 98 izlenme - 2 yıl önce "Plank" ("Boeckh-Behrens & Buskies", 2000 yılı çalışmasına göre) tüm karın kas sistemini ve yana plank konumunda eğik durumdaki karın kaslarını çalıştırmak için en iyi 5 egzersizin arasındadır. (Journal of Strenght & Conditioning 2002 Mayıs çalışmasına göre) bel omurları ve halkaları üzerinde baskıya sebep olmadan, farklı kas gruplarını harekete geçirdiği için klasik "Sit-Up" egzersizlerinden de ayrıca daha etkilidir. Bu egzersiz gövdenin sabitleyici kaslarını güçlendirdiği için çok yararlıdır ve doğru bir uygulama ile tüm kas grupları üzerinde sinerjik bir biçimde çalışır. Eylemin yüksek yoğunluğu sebebiyle, Yana "Plank"lar, kişisel antrenmanlarınızın çalışma yoğunluğunu arttırmak isteyenlere tavsiye edilir. Zorluk, belirli bir zaman süreci içinde doğru pozisyonu ve dengeyi korumakta yatıyor: bu nedenle zaten iyice güçlü kasları olanlara tavsiye ediyoruz. Bu egzersizi, omuzun rotator manşon kaslarında incinme olan ve boyunla ilgili problemleri olan kişilere önermiyoruz.
Omar Varela - Walk The Plank 04:37
Omar Varela - Walk The Plank 88 izlenme - 2 yıl önce Omar Varela - Walk The Plank (Video Klip 2015) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Omar Varela - Walk The Plank
Dirsek Üzerinde Yana Dayanma Plank 01:08
Dirsek Üzerinde Yana Dayanma Plank 111 izlenme - 4 yıl önce "Plank" ("Boeckh-Behrens & Buskies", 2000 yılı çalışmasına göre) tüm karın kas sistemini ve yana plank konumunda eğik durumdaki karın kaslarını çalıştırmak i...
Gigi Hadid - Plank Egzersizi 01:43
Gigi Hadid - Plank Egzersizi 4 izlenme - 2 ay önce Gigi Hadid Doğru Plank Egzersizi Nasıl Olur Gösteriyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Karın Kaslarını Ortaya Çıkar 2 00:38
Karın Kaslarını Ortaya Çıkar 2 74 izlenme - 3 yıl önce Çömelme Hareketlerine Gerek Kalmadan Karın Kaslarını Şekillendirip, Harika Görünmelerini Sağlayacak Egzersiz Programına Devam Ediyoruz.
Lineage 2 Point Plank 02:15
Lineage 2 Point Plank 70 izlenme - 6 yıl önce
Aerofoil Vs Eg - Plank Effect Original Mix 08:11
Aerofoil Vs Eg - Plank Effect Original Mix 81 izlenme - 6 yıl önce
Aerofoil - Plank Effect Original Mix 08:11
Aerofoil - Plank Effect Original Mix 12 izlenme - 6 yıl önce