Hoşgeldiniz!

Plank Videoları İzle

Yoga Nasıl Yapılır? 02:20
Yoga Nasıl Yapılır? 1.464 izlenme - 2 yıl önce Eyehandy'nin nasıl yapılır serileri ile bugüne dek bir çok faydalı bilgi öğrendik. Bu videoda da yine çok faydalı ve olmazsa olmazlardan olan yogayı öğrenecek ve 6 yoga pozisyonunu sevgili stephanie sayesinde irdeleyebileceğiz.
Minecraft Oynuyoruz; Ep.10 - Odun Plank 19:29
Minecraft Oynuyoruz; Ep.10 - Odun Plank 950 izlenme - 3 yıl önce Yarın Sabaha Fanlarla Minecraft Geliyor :d -alperen
Plank Hareketi Nasıl Yapılır 00:29
Plank Hareketi Nasıl Yapılır 563 izlenme - 3 yıl önce Nasıl Yapılır? åzınav Çeker Gibi Yüz Üstü Yere Doğru Uzanın. Dirseklerinizi Kollarınız 90 Derecelik Bir Açıda Duracak Şekilde Kırarak Yere Koyun. Bu Pozisyondayken Yere Yalnızca Dirsekleriniz, Kolunuzun Ön Kısmı Ve Ayak Parmaklarınızın Uçları Değmeli. Vücudunuz Düz Bir Çizgi Halinde Ve Gergin Bir Şekilde Durmalı. Åzimdi Karın Kaslarınızı Sıkarak Bu Pozisyonda Durabildiğiniz Kadar Durun. Kulağa Çok Mu Kolay Geliyor? 30 Saniye Sonra Tekrar Düşünün. bu Egzersizi Yaparken Hareket Etmiyor Ve Apırlık Kladırmıyorsunuz, Ancak Çoğu İnsan İlk Denemesinden 30 Saniyeden Fazla Devam Edemiyor. Bu Konuda Ciddiyseniz Ve Hedeflerinizi Yüksekse, 1:30 İle 2 Dakika Arasında Bir Süre Yapmanız Gerekiyor bu Basit Egzersiz Yalnızca Core Kaslarınızı Geliştirmekle Kalmıyor. Aynı Zamanda Kol, Omuz, Bacak Ve Sırt Bölgesindeki Yan Kas Gruplarıda Çalışıyor Ve Çalışan Kas Gruplarınız Direnç Kazanıyor. peki, Plank Egzersizini Yalnızca Baklava Göbek İçin Mi Yapıyoruz? Amacınız Buysa Yanlış Yolda Değilsiniz. Ancak Sporla Ve Vücut Geliştirmeyle Uğrasan Herkesin Core Bölgesindeki Kaslara Fazladan Önem Vermesi Gerekiyor. bazılarınızın €œben Ağırlık Kaldırıyorum, Karın Kaslarıyla İşim Olmaz? Dediğini Duyar Gibiyiz. Plan Egzersizine Hakim Olduğunuz Zaman Daha Fazla Apırlık Kaldıracağınızı Biliyor Musunuz? karın Bölgesindeki Kaslar, Yani Core Kaslar, Vücudunuzu Zorlayan Tüm Aktivitelerde Sizi Destekleyen Ve Son Sözü Söyleyen Kaslardır. Hangi Sporla Uğrasıyorsanız Uğraşın, Farkında Olmasanız Bile Vücudunuzu Zorlayan Her Haraketinizde Karın Kaslarınızdan Destek Alırsınız. Karın Kaslarınız Yeteri Kadan Güçlüyse, Hareketlerinizi Daha Kontrollü Ve Güçlü Bir Şekilde Gerçekleştirebilirsiniz.
Abdominal Egzersizi: Plank 01:33
Abdominal Egzersizi: Plank 191 izlenme - 1 yıl önce "Plank" ve tüm varyasyonları, klasik Sit Up egzersizlerinde (özellikle egzersizin yanlış şekilde uygulanması durumunda) sık sık başa geldiği gibi omurgalara aşırı yüklenme yapmadan, gövdenin orta kısmını, bilhassa karın bölgesini etkili bir biçimde çalıştırması açısından en iyi 5 egzersiz arasında yer alır. Bu egzersizin zorluğu aslında hareketin kendisinde değil ama pozisyonu belirli bir süre içinde "düz bir hizada" tutmakta ve aynı anda gövde kaslarını (karın bölgesi, oblik kaslarını ve bel bölgesini) bilinçli bir şekilde kontrol etmekte yatıyor. Bu egzersiz sırt üzerindeki yükü en aza indirerek kendi karın bölgesini geliştirmek isteyen herkes için bir "ZORUNLULUK" tur.
Karın Kası 7 00:39
Karın Kası 7 344 izlenme - 3 yıl önce Karın Kaslarını Şekillendirip, Harika Görünmelerini Sağlayacak Egzersiz Programımızın Son Hareketi Olan “dumbell Overhead Off-loaded Farmer’s Walk” İle Seriyi Bitiriyoruz.
Karın Kaslarını Ortaya Çıkar I 00:53
Karın Kaslarını Ortaya Çıkar I 190 izlenme - 3 yıl önce Çömelme Hareketlerine Gerek Kalmadan Karın Kaslarını Şekillendirip, Harika Görünmelerini Sağlayacak Bu Hareketlere Bayılacaksın.
Abdominal Oblik Side Plank 01:20
Abdominal Oblik Side Plank 85 izlenme - 1 yıl önce "Plank" ("Boeckh-Behrens & Buskies", 2000 yılı çalışmasına göre) tüm karın kas sistemini ve yana plank konumunda eğik durumdaki karın kaslarını çalıştırmak için en iyi 5 egzersizin arasındadır. (Journal of Strenght & Conditioning 2002 Mayıs çalışmasına göre) bel omurları ve halkaları üzerinde baskıya sebep olmadan, farklı kas gruplarını harekete geçirdiği için klasik "Sit-Up" egzersizlerinden de ayrıca daha etkilidir. Bu egzersiz gövdenin sabitleyici kaslarını güçlendirdiği için çok yararlıdır ve doğru bir uygulama ile tüm kas grupları üzerinde sinerjik bir biçimde çalışır. Eylemin yüksek yoğunluğu sebebiyle, Yana "Plank"lar, kişisel antrenmanlarınızın çalışma yoğunluğunu arttırmak isteyenlere tavsiye edilir. Zorluk, belirli bir zaman süreci içinde doğru pozisyonu ve dengeyi korumakta yatıyor: bu nedenle zaten iyice güçlü kasları olanlara tavsiye ediyoruz. Bu egzersizi, omuzun rotator manşon kaslarında incinme olan ve boyunla ilgili problemleri olan kişilere önermiyoruz.
Omar Varela - Walk The Plank 04:37
Omar Varela - Walk The Plank 88 izlenme - 2 yıl önce Omar Varela - Walk The Plank (Video Klip 2015) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Omar Varela - Walk The Plank
Dirsek Üzerinde Yana Dayanma Plank 01:08
Dirsek Üzerinde Yana Dayanma Plank 111 izlenme - 3 yıl önce "Plank" ("Boeckh-Behrens & Buskies", 2000 yılı çalışmasına göre) tüm karın kas sistemini ve yana plank konumunda eğik durumdaki karın kaslarını çalıştırmak i...
5 Saatten Fazla Plank Pozisyonunda Durarak Rekor Kıran Azimli Amca 02:37
5 Saatten Fazla Plank Pozisyonunda Durarak Rekor Kıran Azimli Amca 39 izlenme - 2 yıl önce 57 yaşındaki Kaliforniyalı George Hood, 5 saat 15 dakikalık ızdıraplı bir süreci atlatarak plankte yeni bir dünya rekoru elde etti. 30 saniye izlemek bile karnımızın yanmasına yetiyor gerçekten.
Karın Kaslarını Ortaya Çıkar 2 00:38
Karın Kaslarını Ortaya Çıkar 2 73 izlenme - 3 yıl önce Çömelme Hareketlerine Gerek Kalmadan Karın Kaslarını Şekillendirip, Harika Görünmelerini Sağlayacak Egzersiz Programına Devam Ediyoruz.
Lineage 2 Point Plank 02:15
Lineage 2 Point Plank 70 izlenme - 5 yıl önce
Aerofoil Vs Eg - Plank Effect Original Mix 08:11
Aerofoil Vs Eg - Plank Effect Original Mix 81 izlenme - 5 yıl önce
Oblik Karın Egzersizleri: Çapraz Bacaklar ile Yan Plank 01:25
Oblik Karın Egzersizleri: Çapraz Bacaklar ile Yan Plank 30 izlenme - 1 yıl önce Bu egzersiz, klasik yan plank’ın gelişmiş bir çeşididir. Yan plank egzersizleri, yan karın bölgesine odaklanarak karın kaslarını yoğun bir şekilde çalıştırmak isteyenler için harika egzersizlerdir. Kollarınızı tamamen gergin bir pozisyonda tutarak ve bir bacağınızı diğerinin üzerinde çapraz hale getirerek bu egzersizin zorluk düzeyini arttırmış oluyorsunuz: bu nedenle bu egzersizi orta/ileri düzeyde beceri kazanmış ve yeterli kas esnekliği olan kişilere öneriyoruz.
BEST PLANKING VARIATIONS - EN İYİ PLANK ÇEŞİTLERİ 01:53
BEST PLANKING VARIATIONS - EN İYİ PLANK ÇEŞİTLERİ 8 izlenme - 1 yıl önce Plank sabit pozisyonda belirli sürelerde kalarak kas gruplarının statik olarak çalıştırılması mantığında uygulanan bir egzersizdir. En çok bilinen versiyonu şınav pozisyonunda yapılan uygulamasıdır. - Bu videoda kolay ve zor olan farklı versiyonlardan bazı örnekler verdim. Uygularken farklı çeşitlerdeki plank pozisyonlarını süre bazlı uygulayıp çalışabilirsiniz. - Kasın dayanıklılığını ve kuvvette devamlılığını etkileyen bir uygulamadır. 30-45-60 saniyeler ile başlayıp 3 dakikalara gelmeye çalışın. - 3 dakika gerçekten iyi bir zamandır. Yalnız uygulama anında fotoğraflarda gördüğünüz vücudun duruş şekillerine uyun bunun dışındakiler eklemlerinize yada kas gruplarınıza ek yük bindirip sakatlık riski oluşturabilir. - İyi çalışmalar.
Dirsek Üzerinde Yana Dayanma Plank 01:08
Dirsek Üzerinde Yana Dayanma Plank 4 izlenme - 1 yıl önce "Plank" ("Boeckh-Behrens & Buskies", 2000 yılı çalışmasına göre) tüm karın kas sistemini ve yana plank konumunda eğik durumdaki karın kaslarını çalıştırmak için en iyi 5 egzersizin arasındadır. (Journal of Strenght & Conditioning 2002 Mayıs çalışmasına göre) bel omurları ve halkaları üzerinde baskıya sebep olmadan, farklı kas gruplarını harekete geçirdiği için klasik "Sit-Up" egzersizlerinden de ayrıca daha etkilidir. Bu egzersiz gövdenin sabitleyici kaslarını güçlendirdiği için çok yararlıdır ve doğru bir uygulama ile tüm kas grupları üzerinde sinerjik bir biçimde çalışır. Eylemin yüksek yoğunluğu sebebiyle, Yana "Plank"lar, kişisel antrenmanlarınızın çalışma yoğunluğunu arttırmak isteyenlere tavsiye edilir. Zorluk, belirli bir zaman süreci içinde doğru pozisyonu ve dengeyi korumakta yatıyor: bu nedenle zaten iyice güçlü kasları olanlara tavsiye ediyoruz. Bu egzersizi, omuzun rotator manşon kaslarında incinme olan ve boyunla ilgili problemleri olan kişilere önermiyoruz.
Aerofoil - Plank Effect Original Mix 08:11
Aerofoil - Plank Effect Original Mix 12 izlenme - 5 yıl önce