Hoşgeldiniz!

Plastik Makyaj Videoları İzle

Plastik Maskeyle Emma Watson Olmak 00:22
Plastik Maskeyle Emma Watson Olmak 12.326 izlenme - 3 yıl önce Plastik makyajın geldiği son nokta! Kesinlikle izleyin.
Sahte Yara Efektlerini Plastik Makyaj Sanatçıları Nasıl Yapıyor? 05:40
Sahte Yara Efektlerini Plastik Makyaj Sanatçıları Nasıl Yapıyor? 190 izlenme - 1 yıl önce Genellikle aktörlerin filmlerde sıkça başvurduğu ele, kola, yüze yapılan gerçekçi yara efektlerini yapan o muhteşem yetenekli insanlar. Freakmo and Powdah ekibi paylaştığı bu video da dizde oluşan ve iltihaplanan bir yara efektini nasıl yaptıklarını gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aşırı İnandırıcı Şok Reklamı - Yaşlanmış Gülben Ergen İçerir 00:31
Aşırı İnandırıcı Şok Reklamı - Yaşlanmış Gülben Ergen İçerir 314 izlenme - 2 yıl önce Gülben Ergen'i plastik makyajla yaşlandırıp vatandaşın nabzını ölçmek için şok mağazasının içine salıverirler. Bir ürün için yardım isteyen Gülben vatandaşın şok tepkisiyle karşılaşır. Oyunculuklar ise takdiri şayan.
Şiddetin Görüntüsü Bile Yetti 01:23
Şiddetin Görüntüsü Bile Yetti 398 izlenme - 3 yıl önce İzmirli makyaj sanatçısı Pınar Yılmaz, kadına yönelik şiddete karşı farkındalık oluşturmak amacıyla yaptığı makyaj çalışmalarıyla kadının maruz kaldığı şiddetin korkunç yüzünü ortaya koydu.
2 Broke Girl Oyuncularının Muhteşem Plastik Makyajı 00:07
2 Broke Girl Oyuncularının Muhteşem Plastik Makyajı 50 izlenme - 5 ay önce şuan 6. sezonda ola 2 broke girl dizisi izleyenlerine muhteşem bir sürpriz hazırlıyor. Yeni bölümü bende merakla bekliyorum.
Plastik Makyaj Mucizesi 01:50
Plastik Makyaj Mucizesi 129 izlenme - 2 yıl önce 20 yaşında biri 85 yaşında görünür mü?
SİNEMADA PLASTİK MAKYAJ_SİNEMASKOP_KANAL35 11:48
SİNEMADA PLASTİK MAKYAJ_SİNEMASKOP_KANAL35 224 izlenme - 3 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 17:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 14:30 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz. https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Amerikan Korku Filmlerindeki Olağanüstü Makyaj Mucizelerinin 35 Harika Örneği 02:55
Amerikan Korku Filmlerindeki Olağanüstü Makyaj Mucizelerinin 35 Harika Örneği 70 izlenme - 3 yıl önce Amerikan Korku Filmlerindeki Olağanüstü Makyaj Mucizelerinin 35 Harika Örneği , Amerikan Horor Photo Slayt Show , Show, Slayt Show, En Harikalar, En Enler, E...