Hoşgeldiniz!

plastik mermi

Bir Dakika Diyen Vatandaşa Plastik Mermi Sıkmak 00:17
Bir Dakika Diyen Vatandaşa Plastik Mermi Sıkmak 1.040 izlenme - 3 yıl önce Bir metre mesafeden kendi halindeki bir vatandaşın bacağına plastik mermi sıkan polis. Kırmızı pantalonlu vatandaşa ve ona mermi sıkan polise dikkat. Bizim görebildiğimiz kadarıyla vatandaşın tek suçu "Bir dakika ya." demiş olması.
Taksim Gezi Parkı Direnişçisinin Vurulma Anı 00:43
Taksim Gezi Parkı Direnişçisinin Vurulma Anı 1.311 izlenme - 2 yıl önce Saniye saniye Taksim Gezi Parkı direnişçisinin vurulma anını, yani polisin halk üzerinde uyguladığı şiddeti izleyeceksiniz.
Kendini Counter Strike'da Sanan Polis 00:55
Kendini Counter Strike'da Sanan Polis 703 izlenme - 2 yıl önce 27 Aralık eylemindeki polis müdahalesinden bir kare.Üniformanın verdiği yetkiye dayanarak bıraksalar viyanaya kadar herkes tarıyabilcek polisi izliyoruz
Plastik Mermileri İplemeyen Adam - Thug Life 00:23
Plastik Mermileri İplemeyen Adam - Thug Life 459 izlenme - 3 yıl önce meşhur direnişçimiz üzerinden gerçekleştirilen bir Thug Life denemesi. Diğer videolarımız için kanalımıza bekleriz efendim. http://www.izlesene.com/thuglife
Plastik Mermi Kullanan Polis 00:46
Plastik Mermi Kullanan Polis 479 izlenme - 3 yıl önce Gezi Parkı Direnişi için yapılan eylemlerde Ankara'daki polisin müdahale görüntülerini izliyorsunuz. Hedef alarak gaz bombası atılmasının yanında bir de plastik mermi kullanılıyor. Bu plastik mermiler ciddi yaralanmalara ve ölümlere sebep olabiliyor. Daha önce de çeşitli eylemlerde çok kullanılmıştır. Kişisel Not: Gezi Parkı Direnişi 11.gününe girdi. TV'ler değil, sosyal medya bize gerçekleri gösterdi. Herkes gönüllü muhabir oldu. Bu günler içerisinde kendim hep dışarıda olduğum için video yükleyemedim. Sırf bu bile beni rahatsız ediyorken hiç sokağa çıkmayanları ve bunu anlamayanları vicdanları ile baş başa bırakıyorum. Sevgiler, saygılar.
Akrepten Rastgele Plastik Mermi Atan Polis 01:51
Akrepten Rastgele Plastik Mermi Atan Polis 515 izlenme - 5 yıl önce İstiklal caddesi üzerinde, çoluk çocuk dinlemeden rastgele şekilde sağa sola plastik mermi yağdıran polis!
Mermiyle İndiremeyince 10 Kişiyle Göstericiye Dalan Polis 00:24
Mermiyle İndiremeyince 10 Kişiyle Göstericiye Dalan Polis 258 izlenme - 3 yıl önce Maç çıkışı kavga çıkmış aslanım yiğidim de göğsünü göbeğini her bir yerini siper etmiş, Gezi Parkı dönemindeki panzere karşı duran kız aklıma geldi.
Öldürmeyen Silahlar ( Modern Mucizeler) 43:48
Öldürmeyen Silahlar ( Modern Mucizeler) 137 izlenme - 2 yıl önce Bu belgeselde biber gazlarını tomaları vb gibi şeyleri görebilirsiniz. ülkemizde ki son duruma bakarsak bu belgeselin izlenmesi kanaatindeyim. üretim ve kullanışları bu belgeselde mevcut. ve belgeselden aklımda kalan bi cümle. ordu buna ölümcül olmayan silahlar der ama polis güçleri daha az öldürücü silahlar der..
Plastik Mermi Ayağınıza Geldi 00:37
Plastik Mermi Ayağınıza Geldi 61 izlenme - 4 yıl önce Plastik Mermi Ayağınıza Geldi
Müjde! Plastik Mermi Ayağınıza Geldi! 00:37
Müjde! Plastik Mermi Ayağınıza Geldi! 117 izlenme - 4 yıl önce Direnişçilerin dikkatine! Plastik mermi ayağınıza geldi! Genç, yaşlı, çocuk, recep tayyip adına, demokrasi inadına, karakola çekilir. Beş metreden vurulur,
Plastik mermi kullanımı kamerada! 01:52
Plastik mermi kullanımı kamerada! 72 izlenme - 5 yıl önce Polis İstiklal Caddesi'nde toplanan gruba plasitk mermi sıkarken görüntülendi