Hoşgeldiniz!

plato film

ay lav yu filmi fragmanı İzle 02:30
ay lav yu filmi fragmanı İzle 37.582 izlenme - 8 yıl önce ay lav yu filmi fragmanı İzle
Gamze Özçelik'li Dalin Kolonya Reklam Filmi 00:36
Gamze Özçelik'li Dalin Kolonya Reklam Filmi 3.293 izlenme - 2 yıl önce Plato Film'in Dalin Kolonya için çektiği, içinde bir adet Gamze Özçelik barındıran ve buram buram ferahlık kokan reklam filmi.
Okyanuslar Kadar Derin - Gizem Güneş & Grup Tual 04:34
Okyanuslar Kadar Derin - Gizem Güneş & Grup Tual 8.377 izlenme - 9 yıl önce engel yaz 3595’e yolla, engelliler için dumlupinar’da bakımevi yapılması için sen de bir tuğla koy!!! bu video plato film / sinan çetİn sponsorluğu ile koza bakımevleri projesi için çekilmiştir. okyanuslar kadar derin gizem güneŞ-grup tual www.kozabakimevleri.com www.gizemgunes.com www.platofilmokulu.com yönetmen: mehmet selçuk bilge görüntü yönetimi: caner küçük oyuncular: banu Şenel, İlkan sücüllü, melis babadağ, mehmet berberoğlu, uğur İzgi, ha
Romantik - Kısa Bir Sahne 00:48
Romantik - Kısa Bir Sahne 1.244 izlenme - 2 yıl önce Romantik, 2007 Türkiye yapımı dramatik, romantik türdeki sinema filmidir. Filmin yönetmenliğini Sinan Çetin yapmıştır. 2 Mart 2007 yılında Türkiye'de gösterime girmiştir.
ay lav yu 01:10
ay lav yu 1.123 izlenme - 8 yıl önce Sezonun iddialı yapımları arasında yer alan AY LAV YU şu aralar türkiyenin gündemini sıkça meşgul eden kürt açılımının tam kalbine oturacağa benziyor. film aralık ayı içinde beyazperdedeki yerini alacak.
Komser Şekspir - Çok Yalnızım Be Atam ! 00:42
Komser Şekspir - Çok Yalnızım Be Atam ! 48 izlenme - 5 ay önce Bu hayat beni çok yordu Atam. Kızım çok hasta Atam. Doktor, onu hayata bağlayacak bir şey bulamazsam fazla ömrü kalmadığını söyledi. Kızım tiyatro seviyor Atam. Dayanacak gücüm kalmadı, kızım çok hasta. Kimse beni anlamıyor; babam bile. Bana bir şey söyle Atam. Çok yalnızım be Atam, çok yalnızım be Atam! Çok yalnız..
kağıt - bırakın devirsin 00:11
kağıt - bırakın devirsin 300 izlenme - 7 yıl önce bir sinan çetin filmi 14 ocak’ta sinemalarda...saçma bir kanunu kör bir inatla uygulayan bir küçük memur. bu saçma kanun karşısında ilk defa tevekkülle boyun eğmeyen bir genç adam. kanun zedelerin yanlış kanunlar karşısında hakkını kim koruyacak?
Sinan Çetin 17:58
Sinan Çetin 264 izlenme - 5 yıl önce Sinan Çetin