Hoşgeldiniz!

playbook

Silver Linings Playbook Fragman 02:37
Silver Linings Playbook Fragman 5.235 izlenme - 6 yıl önce Açlık Oyunları filmi ile tanıdığımız Jennifer Lawrence'ın yeni filmi Silver Linings Playbook...
Jennifer Lawrence Törende Düştü 00:25
Jennifer Lawrence Törende Düştü 6.103 izlenme - 5 yıl önce Jennifer Lawrence, ödülünü almak için sahneye çıkarken takılarak yüz üstü düştü. Heyecanı, teşekkür konuşması esnasında da her halinden belli olan Lawrence, herkese teşekkür etti.
The Matchmaker's Playbook (2018) Fragman 01:00
The Matchmaker's Playbook (2018) Fragman 114 izlenme - 1 ay önce After a career-ending accident, former NFL recruit Ian Hunter is back on campus—and he’s ready to get his new game on. As one of the masterminds behind Wingmen, Inc., a successful and secretive word-of-mouth dating service, he’s putting his extensive skills with women to work for the lovelorn. But when Blake Olson requests the services of Wingmen, Inc., Ian may have landed his most hopeless client yet. From her frumpy athletic gear to her unfortunate choice of footwear, Blake is going to need a miracle if she wants to land her crush. As Blake begins the transformation from hot mess to smokin’ hot, Ian realizes he’s in danger of breaking his cardinal rule.
PS4'ü dizüstü bilgisayara çevirdiler 04:36
PS4'ü dizüstü bilgisayara çevirdiler 1.849 izlenme - 4 yıl önce Son zamanların en popüler oyun konsolu olan Sony Playstation 4, bir dizüstü bilgisayar olsaydı nasıl olurdu hiç düşündünüz mü? Bunu düşünen Eddie Zarick isimli bir adam uzun uğraşlar sonucunda bu hayalini gerçeğe çevirmeyi başarmış. PlayBook 4 ismini verdiği cihazı satın almak da mümkün. Zarick bunun için 1.395 dolar gibi bir ücret talep ediyor.
Silver Linings Playbook Fragmanı 2 02:31
Silver Linings Playbook Fragmanı 2 1.719 izlenme - 6 yıl önce Silver Linings Playbook: Pat Peoples (Bradley Cooper) her zaman bardağın dolu tarafına bakan, “Her şeyde bir hayır vardır,” sözüne inanan bir adamdır. Karısı kendisini başka bir adam için terk ettikten sonra akıl hastanesinde kalan Pat, karısını geri kazanmaya ve hayatını yeniden düzene sokmaya kararlıdır. Moralinin bozulmasına asla izin vermemeye çalışan Pat anne babasının yanına taşınır ve kendisini karısının istediği türden bir adam olmaya çalışmaya adar. Ancak bu zor bir mücadeledir. Taa ki hayatı istediği gibi gitmeyen güzel bir genç kadın olan Tiffany (Jennifer Lawrence) ile tanışana kadar. Çift birlikte hayatlarını yönlendirmeye ve kendi kişiliklerine sadık kalmaya çalışacak, bu sure içerisinde benzersiz bir dostluğa, hatta aşka bir adım uzaklıkta olacaklardır. 4 Ocak 2013'te vizyonda
Silver Linings Playbook (2012) Türkçe altyazılı fragman 02:18
Silver Linings Playbook (2012) Türkçe altyazılı fragman 794 izlenme - 6 yıl önce 4 Ocak 2013'de sinemalarda.. Eski bir öğretmen olan Pat Salitano (Bradley Cooper), girdiği ruh sağlığı hastanesinden çıkmasının ardından ailesinin yanına döner ve eski karısı ile tekrar biraraya gelmeye çalışır. Fakat durum Pat için hayli zor gibi gözükse de, bu sırada tanıştığı Tiffany isimli gizemli komşu kadın Pat'in hayatını bambaşka bir yöne çevirecektir. Yönetmenliğini David O. Russell'ın sütlendiği ve senaryosunu da yönetmenin Matthew Quick'in romanından uyarladığı film dram ve komedinin iç içe geçtiği bir yapım. Toronto Film Festivali'nde seyirci ve eleştirmenlerle buluşan filmin notu ise her iki kanattan da oldukça yüksek.
Blackberry Playbook 02:27
Blackberry Playbook 244 izlenme - 8 yıl önce ipad in rakibi geldi blackberry playbook