Hoşgeldiniz!

played

the greatest game ever played fragmanı 1 02:32
the greatest game ever played fragmanı 1 2.492 izlenme - 7 yıl önce 20. yy ın başında genç bir golfçü olan harry vardon şampiyon bir golfçüye dönüşür ama o olağanüstü yeteneklerine rağmen ingiliz centilmenliğine aykırı izler taşımaktadır. 12 yıl sonra genç bir amerikalı francis coumet aynı önyargıya karşı savaşmak zorunda bırakılmıştır ve bu şans kendine amerikan açıkta en büyük idolüne karşı yarışma şansı yaratmıştır.
Safri Duo - Played A Live 03:17
Safri Duo - Played A Live 1.356 izlenme - 9 yıl önce safri duo - played a live
Getting Played   Trailer 00:57
Getting Played Trailer 371 izlenme - 5 yıl önce
Matt Monro - The Music Played - Tek Başına Edebiyat 03:21
Matt Monro - The Music Played - Tek Başına Edebiyat 226 izlenme - 3 yıl önce Boş Sokak Hiç niyetim yoktu ben maziye Dönüp seni anıp düşünmeye Eski bir şarkının o an birden Geldiğini duydum penceremden Koştum birden koştum baktım hemen Seni aradım hep penceremden Gözlerimde yaşlar birden coştu Fakat ne yazık ki sokak boştu Gözlerim dolaştı Aradım seni her köşe başında Kalbim ağlarken ah ne yazık ki Belkide sen.. sen başka kollarda Kapandı pencerem şarkım sustu Artık o kalbimde çalıyordu O eski hislerim birden coştu Fakat ne yazık ki sokak boştu...
the girl who played with fire fragmanı 1 01:10
the girl who played with fire fragmanı 1 616 izlenme - 7 yıl önce mikael isveçteki fuhuş çeteleri üzerinde çalışmalara başlamıştır. dosya görevlisi ve kız arkadaşı ölü bulunur. polis silhta parmak izi olan lizbethin peşine düşer. mikael lisbethin masum olduğunu kanıtlayabilmek için cinayetleri araştırmaya başlar. bu araştırmalar sırasında peşindeki adamların lisbethin geçmişiyle bağlantılı olduğunu fark edecektir.
Safri Duo - Played A Live 03:07
Safri Duo - Played A Live 124 izlenme - 3 yıl önce 2000 yılının en popüler şarkılarından olan ve euro 2000 futbol turnuvasının da bolca kullanmış olduğu şarkılardan biri hepinizin hatırlayacağı efsane bir şarkı played a live huzurlarınız da...
Ömür Göksel - The Music Played 03:27
Ömür Göksel - The Music Played 211 izlenme - 6 yıl önce
Harry Potter Theme Played On Glass Harp..flv 01:23
Harry Potter Theme Played On Glass Harp..flv 144 izlenme - 6 yıl önce
the girl who played with fire fragmanı 2 02:20
the girl who played with fire fragmanı 2 260 izlenme - 7 yıl önce mikael isveçteki fuhuş çeteleri üzerinde çalışmalara başlamıştır. dosya görevlisi ve kız arkadaşı ölü bulunur. polis silhta parmak izi olan lizbethin peşine düşer. mikael lisbethin masum olduğunu kanıtlayabilmek için cinayetleri araştırmaya başlar. bu araştırmalar sırasında peşindeki adamların lisbethin geçmişiyle bağlantılı olduğunu fark edecektir.
Asot 520 Shogun - Skyfire Alex Morph Remix 03:11
Asot 520 Shogun - Skyfire Alex Morph Remix 121 izlenme - 7 yıl önce
matt monro's the music played 03:16
matt monro's the music played 130 izlenme - 6 yıl önce
the greatest game ever played fragmanı 2 01:22
the greatest game ever played fragmanı 2 209 izlenme - 7 yıl önce 20. yy ın başında genç bir golfçü olan harry vardon şampiyon bir golfçüye dönüşür ama o olağanüstü yeteneklerine rağmen ingiliz centilmenliğine aykırı izler taşımaktadır. 12 yıl sonra genç bir amerikalı francis coumet aynı önyargıya karşı savaşmak zorunda bırakılmıştır ve bu şans kendine amerikan açıkta en büyük idolüne karşı yarışma şansı yaratmıştır.
The Pogues - And the Band Played Waltzing Matilda 08:10
The Pogues - And the Band Played Waltzing Matilda 45 izlenme - 1 yıl önce The Pogues - And the Band Played Waltzing Matilda Şarkı Sözleri: When I was a young man I carried my pack And I lived the free life of a rover From the Murrays green basin to the dusty outback I waltzed my Matilda all over Then in nineteen fifteen my country said Son It's time to stop rambling 'cause there's work to be done So they gave me a tin hat and they gave me a gun And they sent me away to the war And the band played Waltzing Matilda As we sailed away from the quay And amidst all the tears and the shouts and the cheers We sailed off to Gallipoli How well I remember that terrible day How the blood stained the sand and the water And how in that hell that they called Suvla Bay We were butchered like lambs at the slaughter Johnny Turk he was ready, he primed himself well He chased us with bullets, he rained us with shells And in five minutes flat he'd blown us all to hell Nearly blew us right back to Australia But the band played Waltzing Matilda As we stopped to bury our slain We buried ours and the Turks buried theirs Then we started all over again Now those that were left, well we tried to survive In a mad world of blood, death and fire And for ten weary weeks I kept myself alive But around me the corpses piled higher Then a big Turkish shell knocked me arse over tit And when I woke up in my hospital bed And saw what it had done, I wished I was dead Never knew there were worse things than dying For no more I'll go waltzing Matilda All around the green bush far and near For to hump tent and pegs, a man needs two legs No more waltzing Matilda for me So they collected the cripples, the wounded, the maimed And they shipped us back home to Australia The armless, the legless, the blind, the insane Those proud wounded heroes of Suvla And as our ship pulled into Circular Quay I looked at the place where my legs used to be And thank Christ there was nobody waiting for me To grieve and to mourn and to pity And the band played Waltzing Matilda As they carried us down the gangway But nobody cheered, they just stood and stared Then turned all their faces away And now every April I sit on my porch And I watch the parade pass before me And I watch my old comrades, how proudly they march Reliving old dreams of past glory And the old men march slowly, all bent, stiff and sore The forgotten heroes from a forgotten war And the young people ask, "What are they marching for?" And I ask myself the same question And the band plays Waltzing Matilda And the old men answer to the call But year after year their numbers get fewer Some day no one will march there at all Waltzing Matilda, Waltzing Matilda Who'll come a waltzing Matilda with me And their ghosts may be heard as you pass the Billabong Who'll come-a-waltzing Matilda with me?
Asot 520 Ww - Beta Alpha Mix 03:11
Asot 520 Ww - Beta Alpha Mix 95 izlenme - 7 yıl önce
the girl who played with fire fragmanı 10 01:28
the girl who played with fire fragmanı 10 180 izlenme - 7 yıl önce mikael isveçteki fuhuş çeteleri üzerinde çalışmalara başlamıştır. dosya görevlisi ve kız arkadaşı ölü bulunur. polis silhta parmak izi olan lizbethin peşine düşer. mikael lisbethin masum olduğunu kanıtlayabilmek için cinayetleri araştırmaya başlar. bu araştırmalar sırasında peşindeki adamların lisbethin geçmişiyle bağlantılı olduğunu fark edecektir.
Chris Brown ft. Lil Wayne - Played Yourself (Official Music Video 2017) 03:25
Chris Brown ft. Lil Wayne - Played Yourself (Official Music Video 2017) 21 izlenme - 9 ay önce Chris Brown ft. Lil Wayne - Played Yourself (Official Music Video 2017)
The Music Played Matt Monro Nilüfer - Boş Sokak 07:03
The Music Played Matt Monro Nilüfer - Boş Sokak 42 izlenme - 2 yıl önce 'Nowey
the greatest game ever played fragmanı 7 01:12
the greatest game ever played fragmanı 7 167 izlenme - 7 yıl önce 20. yy ın başında genç bir golfçü olan harry vardon şampiyon bir golfçüye dönüşür ama o olağanüstü yeteneklerine rağmen ingiliz centilmenliğine aykırı izler taşımaktadır. 12 yıl sonra genç bir amerikalı francis coumet aynı önyargıya karşı savaşmak zorunda bırakılmıştır ve bu şans kendine amerikan açıkta en büyük idolüne karşı yarışma şansı yaratmıştır.
Asot 520 Lemon  Einar K Feat Paul Johannessen - Everlasting Original Mix 03:11
Asot 520 Lemon Einar K Feat Paul Johannessen - Everlasting Original Mix 74 izlenme - 7 yıl önce
the girl who played with fire fragmanı 3 01:15
the girl who played with fire fragmanı 3 130 izlenme - 7 yıl önce mikael isveçteki fuhuş çeteleri üzerinde çalışmalara başlamıştır. dosya görevlisi ve kız arkadaşı ölü bulunur. polis silhta parmak izi olan lizbethin peşine düşer. mikael lisbethin masum olduğunu kanıtlayabilmek için cinayetleri araştırmaya başlar. bu araştırmalar sırasında peşindeki adamların lisbethin geçmişiyle bağlantılı olduğunu fark edecektir.
Speed M Played Dmlabivila - Feat - Hermes Railway Hood 02:27
Speed M Played Dmlabivila - Feat - Hermes Railway Hood 113 izlenme - 6 yıl önce Speedm Played Dmlabivila - Feat - Hermes Railway Hood
the girl who played with fire fragmanı 4 01:02
the girl who played with fire fragmanı 4 127 izlenme - 7 yıl önce mikael isveçteki fuhuş çeteleri üzerinde çalışmalara başlamıştır. dosya görevlisi ve kız arkadaşı ölü bulunur. polis silhta parmak izi olan lizbethin peşine düşer. mikael lisbethin masum olduğunu kanıtlayabilmek için cinayetleri araştırmaya başlar. bu araştırmalar sırasında peşindeki adamların lisbethin geçmişiyle bağlantılı olduğunu fark edecektir.
the greatest game ever played fragmanı 5 00:57
the greatest game ever played fragmanı 5 126 izlenme - 7 yıl önce 20. yy ın başında genç bir golfçü olan harry vardon şampiyon bir golfçüye dönüşür ama o olağanüstü yeteneklerine rağmen ingiliz centilmenliğine aykırı izler taşımaktadır. 12 yıl sonra genç bir amerikalı francis coumet aynı önyargıya karşı savaşmak zorunda bırakılmıştır ve bu şans kendine amerikan açıkta en büyük idolüne karşı yarışma şansı yaratmıştır.
the girl who played with fire fragmanı 11 01:12
the girl who played with fire fragmanı 11 119 izlenme - 7 yıl önce mikael isveçteki fuhuş çeteleri üzerinde çalışmalara başlamıştır. dosya görevlisi ve kız arkadaşı ölü bulunur. polis silhta parmak izi olan lizbethin peşine düşer. mikael lisbethin masum olduğunu kanıtlayabilmek için cinayetleri araştırmaya başlar. bu araştırmalar sırasında peşindeki adamların lisbethin geçmişiyle bağlantılı olduğunu fark edecektir.
Cengiz Coşkuner - Music Played 04:26
Cengiz Coşkuner - Music Played 57 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Anılarımız Dansa Davet Çıkış Tarihi: 09.01.1987 Diğer
asot 520 andy moor feat sue mclaren - fight the fire original mix 03:11
asot 520 andy moor feat sue mclaren - fight the fire original mix 49 izlenme - 7 yıl önce
the girl who played with fire fragmanı 13 01:13
the girl who played with fire fragmanı 13 78 izlenme - 7 yıl önce mikael isveçteki fuhuş çeteleri üzerinde çalışmalara başlamıştır. dosya görevlisi ve kız arkadaşı ölü bulunur. polis silhta parmak izi olan lizbethin peşine düşer. mikael lisbethin masum olduğunu kanıtlayabilmek için cinayetleri araştırmaya başlar. bu araştırmalar sırasında peşindeki adamların lisbethin geçmişiyle bağlantılı olduğunu fark edecektir.
the greatest game ever played fragmanı 4 00:57
the greatest game ever played fragmanı 4 78 izlenme - 7 yıl önce 20. yy ın başında genç bir golfçü olan harry vardon şampiyon bir golfçüye dönüşür ama o olağanüstü yeteneklerine rağmen ingiliz centilmenliğine aykırı izler taşımaktadır. 12 yıl sonra genç bir amerikalı francis coumet aynı önyargıya karşı savaşmak zorunda bırakılmıştır ve bu şans kendine amerikan açıkta en büyük idolüne karşı yarışma şansı yaratmıştır.
Ömür Göksel - The Music Played 02:41
Ömür Göksel - The Music Played 38 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Dance With Me Çıkış Tarihi: 09.02.2007 Pop
the girl who played with fire fragmanı 14 01:24
the girl who played with fire fragmanı 14 71 izlenme - 7 yıl önce mikael isveçteki fuhuş çeteleri üzerinde çalışmalara başlamıştır. dosya görevlisi ve kız arkadaşı ölü bulunur. polis silhta parmak izi olan lizbethin peşine düşer. mikael lisbethin masum olduğunu kanıtlayabilmek için cinayetleri araştırmaya başlar. bu araştırmalar sırasında peşindeki adamların lisbethin geçmişiyle bağlantılı olduğunu fark edecektir.