Hoşgeldiniz!

Pnömatik Videoları İzle

Mf 265 S & Güngör Pnömatik Mibzer İle Mısır Ekimi 02:12
Mf 265 S & Güngör Pnömatik Mibzer İle Mısır Ekimi 2.820 izlenme - 6 yıl önce mahmudiye köyü mısır ekimi.
gimatic pnömatik montaj otomasyonu 05:01
gimatic pnömatik montaj otomasyonu 626 izlenme - 7 yıl önce gimatic pnömatik montaj otomasyonu
Clamp Hızlı Bağlama Elemanları 04:21
Clamp Hızlı Bağlama Elemanları 654 izlenme - 7 yıl önce Clamp hızlı bağlama elemanları mekanik ve pnömatik sistemleriyle size pratik çözümler sunar
Tunamakina-Md Etiket Markalama 00:51
Tunamakina-Md Etiket Markalama 328 izlenme - 8 yıl önce md modelimiz dusuk hacimli islerde, metal markalamada mukemmel bir cozumdur. pc den kontrol edilir.
Küçük Pnömatik Aktüatör Yumuşak Robotların Önünü Açıyor 00:47
Küçük Pnömatik Aktüatör Yumuşak Robotların Önünü Açıyor 34 izlenme - 2 yıl önce Eğilip bükülebilen yumuşak robot fikri güzel bir konsept, ancak bunları çalıştırmak için epey kullanışsız teçhizat gerektiriyor. Bu yüzden pek de pratik değiller. Bu durum Okayama Üniversitesi araştırmacılarını yeni bir pnömatik aktüatör geliştirmeye yöneltti. Sistem saniyeler içerisinde suyu hidrojen ve oksijene çevirerek basıncı değiştiriyor. Çalışması için gereken tek şey elektrik. Araştırmacıların bu konuda ne kadar ilerleme kaydettikleri kesin olarak bilinmiyor. Fikir ilk olarak iki yl önce ortaya atıldı. Bu konsept ilerletilebilirse, ileride yumuşak robotlar olmaları gerektiği boyutlara indirgenebilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."