Hoşgeldiniz!

pod

Gençleri Ölüme Götüren Yeni Akım - Tide Pod Challenge 00:59
Gençleri Ölüme Götüren Yeni Akım - Tide Pod Challenge 6.980 izlenme - 2 ay önce Gençler arasında yaygınlaşan tuhaf ve ölümcül trend olan "kapsül deterjan yemek" giderek dünyada yayılıyor. Gençler sosyal medyada yayınladıkları meydan okuma videosu ile kapsül deterjanları çiğniyor. Doktorlar gençleri "Tide Pod Challenge" adı verilen bu yeni moda çılgınlığa kapılmamaları konusunda uyarıyor. Bu yeni akım yüzünden 10 kişinin hayatını kaybettiği söyleniyor.
Rey Mysterio'nun Müziği 03:12
Rey Mysterio'nun Müziği 15.291 izlenme - 8 yıl önce
Yeni Dünya Ticaret Merkezi'nin Asansörü (Özcan Deniz) 01:00
Yeni Dünya Ticaret Merkezi'nin Asansörü (Özcan Deniz) 3.939 izlenme - 1 yıl önce 11 Eylül 2001'deki terör saldırısı ile yıkılan 'İkiz Kuleler'i içine alan Dünya Ticaret Merkezi'nin yerine, New York'ta inşa edilen yeni Dünya Ticaret Merkezi kompleksinin ana binası (Özgürlük Kulesi) Batı Yarıküre'nin en yüksek binası olma özelliğini taşıyor. Bina, Amerika Birleşik Devletleri’nin bağımsızlığını ilan ettiği yıla atfen 1776 adım yani 541 metre yükseklikte inşa edildi. Özcan Deniz'in paylaştığı bu videoda dikkatleri çeken de asansörü. Sky pod asansör olarak geçen bu makinaların esprisi, New York'un 500 yıllık geçmişini 60 saniyede sanal bi timelapse olarak led ekranlarla (floor-to-ceiling LED technology) sunup, ziyaretçilere nefes kesen bi deneyim sunmak.
Moka Pod ile Espresso Nasıl Yapılır? 00:24
Moka Pod ile Espresso Nasıl Yapılır? 1.416 izlenme - 10 ay önce Tchibo’dan Espresso sevenlere güzel haber! 1 adet Tchibo Espresso Sicilia 250g kahve alana, ikincisi P indirimli. Moka Pod ile evde kolayca kahvenizi hazırlayabilir üzerine süt ekleyerek latte, cappuccino, mocha gibi bazı Espresso olan sütlü kahve çeşitlerinin de tadını çıkartabilirsiniz. Latte, Mocha, cappuccino gibi kahvelerin bazı olan Espresso’nuzun üzerine köpürtülmüş süt ekleyerek siz de dilediğiniz kahveyi hazırlayabilirsiniz.
Elena-Pod Prikritie(Koruma Altında)(Tr Alt.) 03:25
Elena-Pod Prikritie(Koruma Altında)(Tr Alt.) 6.555 izlenme - 9 yıl önce elena-pod prikritie(koruma altında) (türkçe altyazılı)
Komşu Çiftlik Pod Bot 04:43
Komşu Çiftlik Pod Bot 1.476 izlenme - 7 yıl önce komşu çiftlik pod- botu istıyorsanız yapmanız gereken tek sey komşu çiftlik hileleri güncel olanlar sayfamızı 900 kısılık yapmaktır!!!!
Moka Pod ile Espresso Nasıl Yapılır? 00:24
Moka Pod ile Espresso Nasıl Yapılır? 93 izlenme - 8 ay önce Tchibo’dan Espresso sevenlere güzel haber! 1 adet Tchibo Espresso Sicilia 250g kahve alana, ikincisi P indirimli. Moka Pod ile evde kolayca kahvenizi hazırlayabilir üzerine süt ekleyerek latte, cappuccino, mocha gibi bazı Espresso olan sütlü kahve çeşitlerinin de tadını çıkartabilirsiniz. Latte, Mocha, cappuccino gibi kahvelerin bazı olan Espresso’nuzun üzerine köpürtülmüş süt ekleyerek siz de dilediğiniz kahveyi hazırlayabilirsiniz.
Line 6 Pod Studio Gx Pod Farm Clean Ses Örneği 02:51
Line 6 Pod Studio Gx Pod Farm Clean Ses Örneği 519 izlenme - 8 yıl önce line 6 pod studio gx pod farm clean ses örneği
Kuratas - Bir Japon İcadı 03:04
Kuratas - Bir Japon İcadı 259 izlenme - 3 yıl önce Yaa sanmayın ki Japonlar sabah akşam bir tek cinsellik üzerine çalışmıyor, işte bir Japon harikası. Japon sanatçı Kogoro Kurata tasarımını yaptığı dört metrelik 'Kuratas' isimli robotunu dünyaya tanıtmış efenim. Kokpiti bulunan robot canlı bir pilot ya da akıllı telefon aracılığıyla kontrol edilebiliyormuş. Bu devasa robot 1 milyon dolara satışa çıkarılmış. Sipariş üzerine ve sınırlı sayıda üretimi yapılabilen Kuratas için 16 farklı renk seçeneği mevcut imiş. 4 ton ağırlığındaki Kuratas sıkıştırılmış su içeren plastik roketler fırlatma özelliğine sahip.
Tenacious D - POD 02:43
Tenacious D - POD 278 izlenme - 6 yıl önce
Star Wars Bölüm 1 Yarış Sahnesi (Phantom Menace) 11:38
Star Wars Bölüm 1 Yarış Sahnesi (Phantom Menace) 245 izlenme - 3 yıl önce Star wars bölüm 1'den en sevdiğim sahne! Pod race... Anakin sebulba'ya karşı! Müthiş ses ve görsel efektler! Oyunu da vardı bunun, "Star Wars Episode 1 Racer" sene '99! Aldığım ilk orijinal bilgisayar oyunuydu, hey gidi günler! Tam 15 yıl öncesi!
P.o.d. - Going In Blind 03:46
P.o.d. - Going In Blind 102 izlenme - 7 yıl önce
Drexciya Species Of The Pod 03:56
Drexciya Species Of The Pod 20 izlenme - 6 yıl önce drexciya species of the pod