Hoşgeldiniz!

podyum

Mankenin yercekimi savası 00:25
Mankenin yercekimi savası 192.887 izlenme - 5 yıl önce Mankenin yercekimi savası
Çağla Şıkel Podyumda Yere Kapaklandı 02:00
Çağla Şıkel Podyumda Yere Kapaklandı 3.816 izlenme - 2 ay önce Kariyer Fashion Show 2018'de baş manken olarak podyuma çıkan Çağla Şıkel, ayağı takılıp düştü. Çağla Şıkel sosyal medyada düştüğü anı "iyi patinaj çekiyorum" notuyla paylaştı.
Ezgi Baylar Kızıyla Birlikte Podyuma Çıktı (Bu Tarz Benim) 05:28
Ezgi Baylar Kızıyla Birlikte Podyuma Çıktı (Bu Tarz Benim) 108.255 izlenme - 3 yıl önce Bu Tarz Benim Yarışmacılarından Ezgi Baylar, jürinin karşısına kızı Alya ile birlikte çıktı. İşte o anlar
Barbie - Podyum Sinsiliği 03:35
Barbie - Podyum Sinsiliği 105.451 izlenme - 4 yıl önce Barbie'nin Rüya Evi serisinin 25. bölümü, Catty on the Catwalk(Podyum Sinsiliği). Barbie'nin en güzel bölümlerini Türkçe olarak kanalımızda izleyin.
Dekolte 00:35
Dekolte 157.601 izlenme - 12 yıl önce Podyumdaki bu dekolte çok fazla dikkat çekiyor.
Mankenlerin Kavgası 01:05
Mankenlerin Kavgası 107.663 izlenme - 10 yıl önce neyi paylaşamıyorlar bunlar
Podyumda Yürürken Nazara Gelen Manken 00:42
Podyumda Yürürken Nazara Gelen Manken 5.657 izlenme - 7 ay önce İspanya'daki mankenlik yarışmasında podyumda boy gösteren güzel dikkatsizliğinin kurbanı oldu.Manken tam düzgün yürüyüp zarifçe bir döneyip derken havuzu boyluyor
Modelleri Çıplak Olarak Podyuma Çıkartan Tasarımcı 00:44
Modelleri Çıplak Olarak Podyuma Çıkartan Tasarımcı 11.778 izlenme - 1 yıl önce Charlie Le Mindu, mankenlerin giydikleri kıyafetlerin, taşıdıkları aksesuar ve ayakkabılarının görünmesine engel olacağını düşünerek mankenleri çıplak olarak sahnede yürüttü. Pembe peruk, geniş siyah şapka ve saçaklı çantada dikkatlerin toplamasını isteyen yapımcı tuhaf çıplak defilesini gerçekleştirdi.
Meşhur Kolombiya Dansı ve Kızları 04:09
Meşhur Kolombiya Dansı ve Kızları 38.731 izlenme - 6 yıl önce Kolombiya kızları danslarıyla nefes kesti!
Tesettüre Giren Travesti Kraliçe Deniz  Yeni İşini Tanıtıyor 00:53
Tesettüre Giren Travesti Kraliçe Deniz Yeni İşini Tanıtıyor 18.900 izlenme - 1 yıl önce Annesinin vefatından sonra fuhuş sektörünü terk eden kraliçe deniz ablamız "Deniz podyum" adı altında kıyafet tasarım işine girişmiş.
Ünlü Sanatçıların Talihsiz Anları 10:22
Ünlü Sanatçıların Talihsiz Anları 97.038 izlenme - 5 yıl önce ünlü sanatçıların talihsiz anları. Kimisi stüdyoda, kimisi yolda, kimisi caddede. Ünlü isimlerin keşke olmasa dediği anlar.
Irina Shayk Güzelliği 00:27
Irina Shayk Güzelliği 29.746 izlenme - 3 yıl önce Irina ablamız güzelliğini böyle önümüze serivermiş, izliyoruz efendim, gurbanların olurum abla diyesi geliyor insanın.
Mankenlerin Podyum Kazaları 06:38
Mankenlerin Podyum Kazaları 30.330 izlenme - 4 yıl önce Mankenler ünlü modacıların tasarımlarını en güzel şekilde podyumda sunmaya çalışırken zaman zaman beklenmedik kazalar da geliyor başlarına. İşte podyumda düşme talihsizliğine uğrayan mankenler.
Mankenin Podyumda Bikinisi Düşerse 01:26
Mankenin Podyumda Bikinisi Düşerse 24.034 izlenme - 4 yıl önce Mankenin Podyumda Bikinisi Düşerse
Manken Odasına Dalan Aşırı Özgüvenli Genç 05:57
Manken Odasına Dalan Aşırı Özgüvenli Genç 13.455 izlenme - 2 yıl önce Erkek ve Kadın mankenlerin podyuma çıkmadan önce hazırlandıkları odaya bilir kişi olarak giren yüksek özgüvenli bir Türk arkadaşımızın muzipliklerini izleyeceğiz
Survivor Begüm Yücetan Meme Frikik 00:14
Survivor Begüm Yücetan Meme Frikik 42.393 izlenme - 3 yıl önce Muhtemelen dünyanın en tatlı kızı olan Survivor All-Star yarışmacısı manken Ece Begüm Yücetan 2010 Istanbul Fashion Week Özlem Kaya defilesinde iş kazasına uğramış. Prenses memesi görmedim diyen kalmasın. (: Extremely lovely Turkish Survivor contestant & model Ece Begüm Yücetan experiences a boob-slip during catwalk.
Carmen Electra  Nın Podyumda Dususu 00:31
Carmen Electra Nın Podyumda Dususu 33.326 izlenme - 10 yıl önce carmen electra karizmayı çizdiriyor
Kolombiyalı Salsa Dansçıları 04:09
Kolombiyalı Salsa Dansçıları 20.257 izlenme - 6 yıl önce kolombiyalı seksi dansçılar podyumda nefes kestiler.
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 03:50
Rüzgar Erkoçlar - 30 Yıldır Kadınlarla Beraberim 6.723 izlenme - 1 yıl önce Rüzgar Erkoçlar podyuma çıktı. Cinsiyet ayrımcılığına dikkat çeken defilenin ardından Erkoçlar, kameralar karşısında özel açıklamalarda bulundu. Rüzgar Erkoçlar, kız arkadaşlarıyla fotoğraflarının basına yansımasından rahatsız olduğunu söyledi ve ekledi: "Benim hayatımda kız arkadaşlarım olacak, evleneceğim de. Bu normal değilmiş gibi gösterildiği zaman ben de rahatsız oluyorum. Yanımda kimi görseler sevgilim diye yazıyorlar ama ben zaten 30 yıldır kadınlarla beraberim" dedi.
Güzele Bakmak Sevaptir 03:03
Güzele Bakmak Sevaptir 29.279 izlenme - 9 yıl önce Adriana Francesca Lima (d. 12 Haziran 1981, Bahia) Brezilyalı manken. Victoria's Secret için çalışmalarıyla tanınır. Adriana Francesca Lima, 12 Haziran 1981’de Brezilya’da Salvador, Bahia’da düşük gelirli ve dindar bir ailede dünyaya geldi. 13 yaşında, yerel bir mağazada alışveriş yaparken keşfedilen Amerikan yerlisi, Afrika, Brezilya kökenli Lima, 15 yaşındayken Ford Supermodel of Brazil Model Search yarışmasında 1. seçildi. 1996’da yapılan Ford Supermodel of the World Contest’de ise 2. oldu.
Podyumda Kadının Müthiş Düşüşü 00:20
Podyumda Kadının Müthiş Düşüşü 23.417 izlenme - 10 yıl önce vay yazık oldu
Barbie - Podyum Şenliği 03:35
Barbie - Podyum Şenliği 9.883 izlenme - 4 yıl önce Barbie bebek aslında, yaratıcısı, ABD'li işkadını Ruth Handler'ın kızı Barbara Handler'dan esinlenilmiştir. Ve aslında Barbie'nin tam adı da Barbara Millicent Roberts'tır 1950'lerin başında Barbara'nın annesi Ruth, kızının ve arkadaşlarının yetişkin kadın bebekleriyle oynamayı normal bebeklerden daha fazla sevdiklerini farketti. O zamana kadar yetişkin bebekler sadece kartondan yapılıyordu. Ruth Handler, gerçeğe çok yakın üç boyutlu bir bebek yapmaya karar verdi.
Bu Pozlar Nefes Kesti! 02:00
Bu Pozlar Nefes Kesti! 7.770 izlenme - 4 yıl önce Pakistan asıllı ABD'li model Tehmeena Afzal atletizm pistine çıktı. Voleybol ve atletizm temalı çekimler nefes kesti.
Mankenlerin Topuklu Ayakkabı Kazaları 03:18
Mankenlerin Topuklu Ayakkabı Kazaları 4.248 izlenme - 2 yıl önce Podyumda boy gösteren mankenlerin kazaları onları rezil etse de izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor.İşte sakar mankenlerin topuk ayakkabıyla imtihanı. Kadınların güzelliğine güzellik katan topuklu ayakkabılar bazen de kadınları rezil ediyor. İşte o anlar.
Esra Ceyda Ersoy Defile 00:30
Esra Ceyda Ersoy Defile 7.431 izlenme - 2 yıl önce Esra Ceyda Ersoy Defile görüntüleri
Defilede Gerçek Mankenlerden Mannequin Challenge Çılgınlığı 01:19
Defilede Gerçek Mankenlerden Mannequin Challenge Çılgınlığı 2.602 izlenme - 1 yıl önce Antalya'da yeni modellerini tanıtan bir gelinlik firmasının defilesinde ünlü manken Şebnem Schaefer ve arkadaşları, dünyada bir akım yaratan Mannequin Challenge (donup kalma) yaptı.
Paris Moda Haftasında Tepetaklak Defile 01:13
Paris Moda Haftasında Tepetaklak Defile 4.644 izlenme - 3 yıl önce "Podyumda daha fazla ne görebiliriz ki" diye düşündüğümüz anlardan birinde ABD'li tasarımcı Rick Owens "Daha bir şey görmediniz" dedi. Paris Moda Haftası'nın en çok ilgi gören ve konuşulan defilelerinden birine Owens imzasını attı. Owens yeni koleksiyonunu, daha önce örneğine pek fazla rastlanmayan ilginç bir şovla tanıttı. Defilede podyuma çıkan mankenler birbirlerini tıpkı sırt çantası ya da anne kucağı gibi aparatlarla taşıdı. Rick Owens bazı kişiler tarafından "Üzgünüm, ama saddece "insan sırt çantaları gördüm" diye eleştirilen şovu hakkında "Yükselen kadın kuşağını anlatmaya çalıştım.Kadın olan kadınlar, birbirlerini destekleyen kadınlar" dedi.
Dondurma Gibisin - Kerimcan feat. Bahar Candan feat. Kemal Doğulu - İşte Benim Stilim 10:22
Dondurma Gibisin - Kerimcan feat. Bahar Candan feat. Kemal Doğulu - İşte Benim Stilim 2.713 izlenme - 1 yıl önce İşte Benim Stilim yarışmacısı Bahar Candan haftaya yayınlanacak olan gala için kendi sesiyle daha önce hiç bir yerde duyulmamış bir şarkıyı seslendirdi. Bahar'ın sesi ve performansı o kadar çok beğenildi ki jüri şarkıyı tekrar istedi. Kemal Doğulu ve Kerimcan Durmaz ise Bahar ile sahneye çıktı ve şarkıya adeta klip çektiler. Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Ivana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor. 7. Sezon Yarışmacıları; Bahar Candan, Duygu Çevik, Duygu Nazlı Karataş Ersoy, Dilara Taşkın, Niran Yalaz, Dilara Kayalı, Çağla Şen, Melek Özçağan, Yağmur Melek Gürgen, Aleyna Eroğlu, Aylin - Selin Ençok, Simay Tokatlı,Tuğba Çiğdem, Esin Çelik, Ezgi & Elçin Akar, Deniz Saral, Çağla Sarıoğlu, Nazlıcan Arkan "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tuğçe Ergişi podyuma annesiyle çıktı 03:59
Tuğçe Ergişi podyuma annesiyle çıktı 7.303 izlenme - 4 yıl önce Dün Annesi ile olan hikeyesiyle tüm Türkiye'yi ağlatan yarışmacı Tuğçe Ergişi, bugün podyuma annesi ile birlikte çıktı.
Latin Kızlardan Yeni Oyun Havaları Görüntülü 22:49
Latin Kızlardan Yeni Oyun Havaları Görüntülü 2.728 izlenme - 2 yıl önce Latin Kızlar Podyumda Döktürüyor. Süper Güzel Ateşli Latin Kızları Dans Ediyor. 19.09.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim En İyi Dansözler Bir Arada Seçme Oryantaller başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler