Hoşgeldiniz!

Pogo Videoları İzle

Freestyle Pogo Hareketleri İle İzleyenleri Çocukluğuna Götürecek Muhteşem Ekip 03:24
Freestyle Pogo Hareketleri İle İzleyenleri Çocukluğuna Götürecek Muhteşem Ekip 1.709 izlenme - 11 ay önce Ne hoverboard nede başka bir aletin yerini asla dolduramayacak pogolar ile freestyle harekeler yapan Devin Super Tramp ekibi her zamanki muhteşemliğini koruyor.
Pogo ve Amca İlişkisi :D - Happy Wheels 16:48
Pogo ve Amca İlişkisi :D - Happy Wheels 963 izlenme - 2 yıl önce 08.09.2015 günü LeafGaming35 kanalına yüklediğim 'Pogo ve Amca İlişkisi :D - Happy Wheels' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leafgaming35 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gerdek Öncesi Damada Pogo 00:26
Gerdek Öncesi Damada Pogo 1.912 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de, özellikle köy bölgelerimizdeki düğünlerin sonunda damada yatak odasına kadar eşlik edilir, içeri gireceği esnada sırta doğru yumruklar, tekmeler savrulur. Burada ise; önce damat dövülür ve sonra tüm ahali kemerle, süpürgeyle birbirine girer. Aynı üniversite yıllarımızda toplaşıp yaptığımız POGO misali. Ama burda asıl sorulması gereken soru; adam az sonra sevişecek, en yakın arkadaşları neredeyse yatırıp s.kecekler adamı hınçlarından!.. Maazallah yıllarca bu anı bekleyen bir damat adayı, gerdek öncesi sırtına aldığı darbelerden ölse kim verecek hesabını? Ayrıca gelini de düşünün. Damat sırtına aldığı darbelerden hırslanıp, o hırsla... mazallah gelinin ki de can. Son olarak; n'oluyo la orda?
Pogo Yaparken Nakavt Olan Genç 00:21
Pogo Yaparken Nakavt Olan Genç 608 izlenme - 2 yıl önce Amerikada bir festivalde dub step müzik eşliğinde pogo yapmak isteyen gençlerden birinin hazin sonu...
Barışarock Festival 03:13
Barışarock Festival 413 izlenme - 10 yıl önce
Pogo (Gitar Cafe ) )))))))))))))))) 00:50
Pogo (Gitar Cafe ) )))))))))))))))) 511 izlenme - 9 yıl önce
Ac/dc Eşliğinde Pogo Yapmaya Çalışmak - İstanbul Calling 00:56
Ac/dc Eşliğinde Pogo Yapmaya Çalışmak - İstanbul Calling 256 izlenme - 2 yıl önce Efendim 26 temmuz 2013 günü inönü stadı'nda yapılan son etkinlik olan iron maiden konseri saha içinden biletimizi alıp gittik. ön gruplardan biri de big 4'un sonuncusu anthrax idi. Babalar çok hızlı giriş yaptılar, ortalığı hareketlendirdiler. Ortalarda pogo falan da yapıldı. Bu sırada bi kaç genco sıradaki şarkıyı bilmeden pogo hazırlığına girişti. Tam atraksiyonu bol bi anthrax şarkısı beklerken ac/dc-tnt cover'ıyla karşılaştılar. Ortaya bu saçma sapan durum çıktı. not: Iron Maiden mükemmeldi. Dünya gözüyle gördük babaları.
iskoçyalılar 01:48
iskoçyalılar 755 izlenme - 9 yıl önce mutlaka izleyin pişman olmayacaksınız
300 spartians :d 01:00
300 spartians :d 167 izlenme - 7 yıl önce pogo dediğin ßöle olr xd
Pogo ile Eğlenip Finalinde 18 Kere Ters Takla Atmak 05:46
Pogo ile Eğlenip Finalinde 18 Kere Ters Takla Atmak 74 izlenme - 2 yıl önce Dude Perfect bu defa elini Pogo'ya atmış. Efsane eğlenceli anlar yaşayan ekip videonun finalinde ise gerçekten final niteliğinde bir performans sergileyerek 18 kere ters takla atıyor.
turkish pogo :ppp 00:08
turkish pogo :ppp 146 izlenme - 9 yıl önce
Freestyle Pogo Hareketleri ile Muhteşem Ekip 03:24
Freestyle Pogo Hareketleri ile Muhteşem Ekip 18 izlenme - 11 ay önce Ne hoverboard nede başka bir aletin yerini asla dolduramayacak pogolar ile freestyle harekeler yapan Devin Super Tramp ekibi her zamanki muhteşemliğini koruyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İnsane Pogo Sticks... 02:20
İnsane Pogo Sticks... 110 izlenme - 8 yıl önce denemek isteyen varmı
avea =) 00:35
avea =) 216 izlenme - 8 yıl önce kurumsal müşteri yöneticisi faruk bey in müşteriye giderken motivasyonu =)
Pogo Çubuğuyla 18 Geri Takla 01:16
Pogo Çubuğuyla 18 Geri Takla 25 izlenme - 2 yıl önce Pogo çubuğuyla 18 geri takla Pogo çubuğuyla tam sahayı geri takla atarak geçen adam, tam 18 takla atarak arkadaşlarını hayretler içerisinde bırakırken iddiayı da kazandı.
happy wheels bölüm 1pogo 07:21
happy wheels bölüm 1pogo 16 izlenme - 1 yıl önce happy wheels da pogo maplarını oynuyoruz kanalımızın ilk videosu arkadaşlar beğenmeyi unutmayın abone olmayı unutmayın :D
Ergenin Pogoyla İmtihanı 00:23
Ergenin Pogoyla İmtihanı 29 izlenme - 3 yıl önce Pogoyla eğlenirken son hamlesinde taşın hezimetine uğrayan ergen.
Happy Wheels - Ben Burayı Geçemiyom - #1 01:45
Happy Wheels - Ben Burayı Geçemiyom - #1 24 izlenme - 2 yıl önce Kamerada biraz sorun, video kısa ve mapı tamamlıyamadım bunun için özür dilerim. İyi Seyirler...