Hoşgeldiniz!

pogo

Freestyle Pogo Hareketleri İle İzleyenleri Çocukluğuna Götürecek Muhteşem Ekip 03:24
Freestyle Pogo Hareketleri İle İzleyenleri Çocukluğuna Götürecek Muhteşem Ekip 1.732 izlenme - 2 yıl önce Ne hoverboard nede başka bir aletin yerini asla dolduramayacak pogolar ile freestyle harekeler yapan Devin Super Tramp ekibi her zamanki muhteşemliğini koruyor.
Gerdek Öncesi Damada Pogo 00:26
Gerdek Öncesi Damada Pogo 2.933 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de, özellikle köy bölgelerimizdeki düğünlerin sonunda damada yatak odasına kadar eşlik edilir, içeri gireceği esnada sırta doğru yumruklar, tekmeler savrulur. Burada ise; önce damat dövülür ve sonra tüm ahali kemerle, süpürgeyle birbirine girer. Aynı üniversite yıllarımızda toplaşıp yaptığımız POGO misali. Ama burda asıl sorulması gereken soru; adam az sonra sevişecek, en yakın arkadaşları neredeyse yatırıp s.kecekler adamı hınçlarından!.. Maazallah yıllarca bu anı bekleyen bir damat adayı, gerdek öncesi sırtına aldığı darbelerden ölse kim verecek hesabını? Ayrıca gelini de düşünün. Damat sırtına aldığı darbelerden hırslanıp, o hırsla... mazallah gelinin ki de can. Son olarak; n'oluyo la orda?
Pogo ve Amca İlişkisi :D - Happy Wheels 16:48
Pogo ve Amca İlişkisi :D - Happy Wheels 964 izlenme - 2 yıl önce 08.09.2015 günü LeafGaming35 kanalına yüklediğim 'Pogo ve Amca İlişkisi :D - Happy Wheels' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leafgaming35 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Pogo Yaparken Nakavt Olan Genç 00:21
Pogo Yaparken Nakavt Olan Genç 791 izlenme - 3 yıl önce Amerikada bir festivalde dub step müzik eşliğinde pogo yapmak isteyen gençlerden birinin hazin sonu...
Barışarock Festival 03:13
Barışarock Festival 413 izlenme - 10 yıl önce
Pogo (Gitar Cafe ) )))))))))))))))) 00:50
Pogo (Gitar Cafe ) )))))))))))))))) 511 izlenme - 10 yıl önce
Ac/dc Eşliğinde Pogo Yapmaya Çalışmak - İstanbul Calling 00:56
Ac/dc Eşliğinde Pogo Yapmaya Çalışmak - İstanbul Calling 294 izlenme - 3 yıl önce Efendim 26 temmuz 2013 günü inönü stadı'nda yapılan son etkinlik olan iron maiden konseri saha içinden biletimizi alıp gittik. ön gruplardan biri de big 4'un sonuncusu anthrax idi. Babalar çok hızlı giriş yaptılar, ortalığı hareketlendirdiler. Ortalarda pogo falan da yapıldı. Bu sırada bi kaç genco sıradaki şarkıyı bilmeden pogo hazırlığına girişti. Tam atraksiyonu bol bi anthrax şarkısı beklerken ac/dc-tnt cover'ıyla karşılaştılar. Ortaya bu saçma sapan durum çıktı. not: Iron Maiden mükemmeldi. Dünya gözüyle gördük babaları.
iskoçyalılar 01:48
iskoçyalılar 758 izlenme - 10 yıl önce mutlaka izleyin pişman olmayacaksınız
300 spartians :d 01:00
300 spartians :d 167 izlenme - 8 yıl önce pogo dediğin ßöle olr xd
Limon ile Zeytin - Robot Rollie ve Dev Köpek Pogo 13:15
Limon ile Zeytin - Robot Rollie ve Dev Köpek Pogo 24 izlenme - 6 ay önce Limon ile Zeytin'in Disney Channel ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen 4 bölümü bir arada! Yaz tatilinize eğlence katacak bölümlerimiz hakkında yorumlarınızı bekliyoruz! Youtube kanalımıza hemen abone olabilirsin: https://goo.gl/9RFbBy Eğlenceli çocuk şarkıları için; https://goo.gl/piYzfv En eğlenceli çizgi film sahneleri için; https://goo.gl/WUNFYp Sizinkiler ailesinin eğlenceli boyama videoları; https://goo.gl/cCUUpy Facebook.com sayfamız: https://facebook.com/Sizinkiler Instagram sayfamız: https://instagram.com/LimonileZeytin Twitter profilimiz: https://twitter.com/LimonileZeytin Websitemiz: https://sizinkiler.com Robot Rollie: Zeytin kendine bir robot alır ve kendi ihtiyaçlarını karşılamak için ayarlar. Robot oldukça, Zeytin'in odasını toplamak gibi sıkıcı işleri yapmasına gerek kalmaz. Robot Rollie kısa zamanda günlük hayatta Zeytin'in yerini almaya başlar ve Zeytin kendi hayatının anlamsızlaştığını ve yalnızlaştığını görür. Zeytin kendi hayatını geri almaya karar verir; ama Robot Rollie'den kurtulmak düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Dev Köpek Pogo: Limon ve Zeytin kayıp bir köpek bulurlar. Limon sahibine yardım etmek ister ve köpeği geri vermeye çalışır. Pırto, kötü adam, köpeği çalar ve onu satmak ister. Limon ve Zeytin, Pırto'ya oyun oynar ve köpeği sahibine geri verir.
Pogo ile Eğlenip Finalinde 18 Kere Ters Takla Atmak 05:46
Pogo ile Eğlenip Finalinde 18 Kere Ters Takla Atmak 77 izlenme - 3 yıl önce Dude Perfect bu defa elini Pogo'ya atmış. Efsane eğlenceli anlar yaşayan ekip videonun finalinde ise gerçekten final niteliğinde bir performans sergileyerek 18 kere ters takla atıyor.
Turkish Pogo :ppp 00:08
Turkish Pogo :ppp 149 izlenme - 10 yıl önce
İnsane Pogo Sticks... 02:20
İnsane Pogo Sticks... 111 izlenme - 8 yıl önce denemek isteyen varmı
avea =) 00:35
avea =) 216 izlenme - 8 yıl önce kurumsal müşteri yöneticisi faruk bey in müşteriye giderken motivasyonu =)