Hoşgeldiniz!

pole dance

En Komik Direk Dansı Kazaları 03:02
En Komik Direk Dansı Kazaları 33.407 izlenme - 3 yıl önce Direk dansında başarısız olup seksiliği eline yüzüne bulaştıran kızlar sizlerle. Direk dansında seksi durumdan komik duruma düşen kızları izliyoruz.
Direk Dansı Senin Neyine 00:40
Direk Dansı Senin Neyine 11.488 izlenme - 6 yıl önce
Evde Direk Dansının Dibine Vuran Hatun 00:58
Evde Direk Dansının Dibine Vuran Hatun 3.286 izlenme - 1 yıl önce Direk dansı ya da pole dance zihinlerde striptiz kulüplerini çağrıştırsa da, direk dansı aslında dans ve akrobasiyi birleştirerek dikey bir direk etrafında yapılan bir performans sanatıdır.
Anastasia Sokolova'dan İnanılmaz Direk Dansı 03:38
Anastasia Sokolova'dan İnanılmaz Direk Dansı 8.042 izlenme - 3 yıl önce Anastasia Sokolova'dan İnanılmaz Direk Dansı Ukraynalı direk dansçı adını Yetenek Sizsiniz'in Ukrayna'da sergilediği performansla duyurdu.
Ukrayna Yetenek Sizsiniz Pole Dans Şovu 07:31
Ukrayna Yetenek Sizsiniz Pole Dans Şovu 5.075 izlenme - 3 yıl önce Bal gibi çiçek gibi yüzüne bakmağa doyamayacağın bir hanım(!) ablamızın başarılı performansını izliyoruz efendim. Dili o kadar şeyyapmayın sorun değil, vücut dili ile konuşuyor ablamız(!) merak etmeyin.
Cenaze Töreninde Direk Dansçıları Şov Yaptı 00:39
Cenaze Töreninde Direk Dansçıları Şov Yaptı 3.197 izlenme - 1 yıl önce Tayvanlı bir politikacının ölümünün ardından cenazesinde 50 direk dansçısı gösteri yaptı.Cenaze töreninde direk dansçıları şov yaptı Tayvan'ın güneyindeki Chiayi kentinin il meclisi sözcüsü Tung Hsiang'ın cenaze töreni için getirilen kadın dansçılar konvoy halindeki renkli ciplerin üzerinde direk dansı yaptı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Şişman Kızdan Beklenmedik Direk Dansı Performansı 02:24
Şişman Kızdan Beklenmedik Direk Dansı Performansı 9.126 izlenme - 4 yıl önce İngilterede yetenek yarışmasına katılan Emma Haslam kilosu nedeniyle başarılı olamaz önyargılarına inat, müthiş bir direk dansı performansı sergiliyor.
Demi Moore'un Striptiz Sahneleri 05:45
Demi Moore'un Striptiz Sahneleri 5.027 izlenme - 3 yıl önce Demi Moore'a en en unutamadığınız sahnesi ne deseler, striptiz sahneleri unutulacak gibi değil derim...
Seksi Kızların Direk Dansı Kazaları 02:52
Seksi Kızların Direk Dansı Kazaları 5.945 izlenme - 3 yıl önce Seksiliği ellerine yüzlerine bulaştıran kızlar sizlerle. Direk dansında başarısız olup rezil olan sizlerle.
8 Aylık Hamile Kadından Direk Dansı 01:38
8 Aylık Hamile Kadından Direk Dansı 1.742 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'lı seksi direk dansçısı Jill McLean, kocaman göbeğiyle tutkusu olan direk dansını bırakmamış.
Direk Dansı Çok Kötü Bitti 00:57
Direk Dansı Çok Kötü Bitti 2.775 izlenme - 2 yıl önce Bir televizyon programına katılan konuk, canlı yayında direk dansı yapmaya kalkınca kafasının üzerine düştü. O anlar kameralara böyle yansıdı. ..........
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 05:47
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 3.024 izlenme - 2 yıl önce Japon kadının 70 yaşında olduğuna inanmak çok güç! İtalya Yetenek Yarışmasına katılan Tomoko, 70 yaşında olmasına rağmen başarılı bir direk dansı performansı sergiledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Jenyne Butterfly Efsane Direk Dansı 04:31
Jenyne Butterfly Efsane Direk Dansı 4.709 izlenme - 6 yıl önce Jenyne Butterfly Efsane Direk Dansı
Rusya Sokaklarında Direk Dansı 05:50
Rusya Sokaklarında Direk Dansı 2.841 izlenme - 3 yıl önce Evet 2 rus kız sokak ortasında güzel bir gosteri yapıyor. Pek acıklamaya gerek yok
Üst Düzey Direk Dansı 01:25
Üst Düzey Direk Dansı 2.542 izlenme - 3 yıl önce Nicole "The Pole" Williams adlı afro amerikan kızımız Rihanna'nın Pour It Up şarkısının klibinde yer alabilmek için seçmelere katılmış izliyoruz.
Direk Dansı Yaparken Çanağı Kıran Hatun 00:19
Direk Dansı Yaparken Çanağı Kıran Hatun 1.007 izlenme - 1 yıl önce Direk dansı ya da pole dance zihinlerde striptiz kulüplerini çağrıştırsa da, direk dansı aslında dans ve akrobasiyi birleştirerek dikey bir direk etrafında yapılan bir performans sanatıdır. Bu kadar bilgi yeter derseniz direk dansını eline yüzüne bulaştıran hatunu izleyelim.
Ukraine Got Talent - Anastasia Sokolova - Direk Dansı 05:52
Ukraine Got Talent - Anastasia Sokolova - Direk Dansı 3.402 izlenme - 4 yıl önce Ukraine Got Talent - Anastasia Sokolova - Direk Dansı
Direk dansı hiç bu kadar havalı olmadı 02:27
Direk dansı hiç bu kadar havalı olmadı 1.812 izlenme - 4 yıl önce Boş zamanlarında dövmeciye gittiğini düşündüğümüz kız, direk dansında da harikalar yaratıyor. Yerçekimini hiçe saymak bu kadar kolay olmamalı.
Büyüleyici Direk Dansı Performansı 01:16
Büyüleyici Direk Dansı Performansı 644 izlenme - 1 yıl önce Direk dansı ya da pole dance zihinlerde striptiz kulüplerini çağrıştırsa da, direk dansı aslında dans ve akrobasiyi birleştirerek dikey bir direk etrafında yapılan bir performans sanatıdır.
Harikalar Yaratan Su Altında Direk Dansçıları 02:47
Harikalar Yaratan Su Altında Direk Dansçıları 1.327 izlenme - 2 yıl önce Profesyonel fotoğrafçı Brett Stanley, su altında direk dansı yapan dansçıların sergiledikleri gerçeküstü görüntüleri böyle kaydetti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Direk Dansında Master Yapan Kadın 02:27
Direk Dansında Master Yapan Kadın 2.075 izlenme - 4 yıl önce Direk dansında kendini aşmış, bu işin kitabını yazmış, adeta master yapmış ))
Direk Dansına Özenen Şişman Kadın 04:34
Direk Dansına Özenen Şişman Kadın 1.906 izlenme - 4 yıl önce Şişman Kadının Direk Dansı Öğrenme İsteği
Alethea - Direk Dansı 05:07
Alethea - Direk Dansı 1.411 izlenme - 4 yıl önce Alethea - Direk Dansı
Direk Dansı Yaparak Rubik Küpü Çözen Duble Yetenekli Kadın 02:43
Direk Dansı Yaparak Rubik Küpü Çözen Duble Yetenekli Kadın 1.030 izlenme - 2 yıl önce Bir dünya rekoru olmasa da çabasıyla takdiri hak eden yetenekli Natalie Schönberger'den direk dansı üzerinde rubik küpü çözme gösterisi.
Güzellerin Muhteşem Direk Dansı 01:02
Güzellerin Muhteşem Direk Dansı 346 izlenme - 1 yıl önce Direk dansı ya da pole dance zihinlerde striptiz kulüplerini çağrıştırsa da, direk dansı aslında dans ve akrobasiyi birleştirerek dikey bir direk etrafında yapılan bir performans sanatıdır.
Şişman Direk Dansçısı 02:24
Şişman Direk Dansçısı 1.003 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'nin (Britanya) yetenek sizsiniz programında kilolu olan bu bağyan kilolarına rağmen direk dansındaki performansı ile herkesi şaşırtmayı başarmış. Bazen hiçbir şey göründüğü gibi değildir demek düşmüş bize de.
Nesrin Cavadzade’den Direk Dansı 01:00
Nesrin Cavadzade’den Direk Dansı 34 izlenme - 1 ay önce Yaptığı paylaşımlarla olay yaratan Nesrin Cavadzade, yeni başlayacak tiyatro oyunu 'Ucuz Heyecanlar'ın tanıtımda seksi direk dansıyla büyüledi.
Pole Dancing Ritual 06:54
Pole Dancing Ritual 1.361 izlenme - 9 yıl önce i don't know who she is and what her name is; and she is a very beautiful lady, but i adore her strength and her lightly musculine body more than the term "beauty".. the songs(especially second one) fits very nice to the video and her coreography.. i always watch it as if i'm hypnotized..:)
Pole Dance Exotic( Direk Dans) İstanbul Polina Dulsineya. 01:46
Pole Dance Exotic( Direk Dans) İstanbul Polina Dulsineya. 555 izlenme - 3 yıl önce Turkiye de İstanbul da pole dance exotic (direk dansı) yeni başladı.İlk kez Polina Dulsineya ile Wow classes de!!!!!
Kate Hudson’dan Direk Dansı 00:33
Kate Hudson’dan Direk Dansı 205 izlenme - 1 yıl önce Altın Küre ödüllü ABD’li oyuncu Kate Hudson, egzersiz yaparken çekilen bir videosunu ‘Gece çalışması’ notuyla Instagram hesabından yayınladı. Direk dansıyla çalışma yaparken telefonunu yere bırakarak egzersizi kaydeden 37 yaşındaki yıldız, başarılı figürleriyle dikkat çekti.