Hoşgeldiniz!

Pole Dance Videoları İzle

En Komik Direk Dansı Kazaları 03:02
En Komik Direk Dansı Kazaları 29.020 izlenme - 2 yıl önce Direk dansında başarısız olup seksiliği eline yüzüne bulaştıran kızlar sizlerle. Direk dansında seksi durumdan komik duruma düşen kızları izliyoruz.
Pole Dance Nedir? 02:29
Pole Dance Nedir? 2.533 izlenme - 4 ay önce Şimdi herkesin kafasında malum soru. E bu striptizzzzz! Bu dans tarihsel olarak gece kulüplerinden ve striptiz kulüplerinden geçmiş tamam fakat sonra ayrılmış, bütün dünyada yapılan yarışmaları düzenlenen resmi bir dans haline gelmiş. E tango nereden çıktı sanıyorsun? Sen bakma bunlara miray, bunlar hayatında dans mı görmüş? Senin direk dönmeli mi? Her direkle oluyor mu? Bu şimdi boru dansı mı direk dansı mı? Bu arada bu direk, isim. Sıfat olan, aracısız anlamına gelen direk’in sounda t var. Hem dans hem türkçe. Oh. Direkle yapılan bu dans bana direkt striptizi hatırlattı. Tarihi 800 yıl önceki hint dansı olan mallakhamb’a dayanıyor. 1900’lerde gezici sirklerde bir türü gelişiyor, sonra da o çılgın 80’ler geliyor. La bu seksenler hiç başka bi döneme benzemiyor. Niye böyle bir şey olmuş ki? İşte 80’lerde kanada ve sonrasında amerikada striptiz şeklinde kendine geniş bir yer buluyor. Sonrasında bir spor olarak görünmeye başlıyor.
Cenaze Töreninde Direk Dansçıları Şov Yaptı 00:39
Cenaze Töreninde Direk Dansçıları Şov Yaptı 3.038 izlenme - 5 ay önce Tayvanlı bir politikacının ölümünün ardından cenazesinde 50 direk dansçısı gösteri yaptı.Cenaze töreninde direk dansçıları şov yaptı Tayvan'ın güneyindeki Chiayi kentinin il meclisi sözcüsü Tung Hsiang'ın cenaze töreni için getirilen kadın dansçılar konvoy halindeki renkli ciplerin üzerinde direk dansı yaptı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Evde Direk Dansının Dibine Vuran Hatun 00:58
Evde Direk Dansının Dibine Vuran Hatun 1.019 izlenme - 3 ay önce Direk dansı ya da pole dance zihinlerde striptiz kulüplerini çağrıştırsa da, direk dansı aslında dans ve akrobasiyi birleştirerek dikey bir direk etrafında yapılan bir performans sanatıdır.
Direk Dansı Senin Neyine 00:40
Direk Dansı Senin Neyine 9.702 izlenme - 5 yıl önce
Ukrayna Yetenek Sizsiniz Pole Dans Şovu 07:31
Ukrayna Yetenek Sizsiniz Pole Dans Şovu 3.836 izlenme - 2 yıl önce Bal gibi çiçek gibi yüzüne bakmağa doyamayacağın bir hanım(!) ablamızın başarılı performansını izliyoruz efendim. Dili o kadar şeyyapmayın sorun değil, vücut dili ile konuşuyor ablamız(!) merak etmeyin.
8 Aylık Hamile Kadından Direk Dansı 01:38
8 Aylık Hamile Kadından Direk Dansı 1.015 izlenme - 5 ay önce Avustralya'lı seksi direk dansçısı Jill McLean, kocaman göbeğiyle tutkusu olan direk dansını bırakmamış.
Şişman Kızdan Beklenmedik Direk Dansı Performansı 02:24
Şişman Kızdan Beklenmedik Direk Dansı Performansı 7.995 izlenme - 3 yıl önce İngilterede yetenek yarışmasına katılan Emma Haslam kilosu nedeniyle başarılı olamaz önyargılarına inat, müthiş bir direk dansı performansı sergiliyor.
Direk Dansı Yaparken Çanağı Kıran Hatun 00:19
Direk Dansı Yaparken Çanağı Kıran Hatun 519 izlenme - 3 ay önce Direk dansı ya da pole dance zihinlerde striptiz kulüplerini çağrıştırsa da, direk dansı aslında dans ve akrobasiyi birleştirerek dikey bir direk etrafında yapılan bir performans sanatıdır. Bu kadar bilgi yeter derseniz direk dansını eline yüzüne bulaştıran hatunu izleyelim.
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 05:47
70 Yaşında Direk Dansı Yapan Japon Kadın 2.356 izlenme - 1 yıl önce Japon kadının 70 yaşında olduğuna inanmak çok güç! İtalya Yetenek Yarışmasına katılan Tomoko, 70 yaşında olmasına rağmen başarılı bir direk dansı performansı sergiledi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Demi Moore'un Striptiz Sahneleri 05:45
Demi Moore'un Striptiz Sahneleri 3.750 izlenme - 3 yıl önce Demi Moore'a en en unutamadığınız sahnesi ne deseler, striptiz sahneleri unutulacak gibi değil derim...
Seksi Kızların Direk Dansı Kazaları 02:52
Seksi Kızların Direk Dansı Kazaları 4.171 izlenme - 3 yıl önce Seksiliği ellerine yüzlerine bulaştıran kızlar sizlerle. Direk dansında başarısız olup rezil olan sizlerle.
Direk Dansı Çok Kötü Bitti 00:57
Direk Dansı Çok Kötü Bitti 1.521 izlenme - 1 yıl önce Bir televizyon programına katılan konuk, canlı yayında direk dansı yapmaya kalkınca kafasının üzerine düştü. O anlar kameralara böyle yansıdı. ..........
Büyüleyici Direk Dansı Performansı 01:16
Büyüleyici Direk Dansı Performansı 266 izlenme - 3 ay önce Direk dansı ya da pole dance zihinlerde striptiz kulüplerini çağrıştırsa da, direk dansı aslında dans ve akrobasiyi birleştirerek dikey bir direk etrafında yapılan bir performans sanatıdır.
Jenyne Butterfly Efsane Direk Dansı 04:31
Jenyne Butterfly Efsane Direk Dansı 4.520 izlenme - 5 yıl önce Jenyne Butterfly Efsane Direk Dansı
Direk dansı hiç bu kadar havalı olmadı 02:27
Direk dansı hiç bu kadar havalı olmadı 1.694 izlenme - 3 yıl önce Boş zamanlarında dövmeciye gittiğini düşündüğümüz kız, direk dansında da harikalar yaratıyor. Yerçekimini hiçe saymak bu kadar kolay olmamalı.
Rusya Sokaklarında Direk Dansı 05:50
Rusya Sokaklarında Direk Dansı 1.719 izlenme - 2 yıl önce Evet 2 rus kız sokak ortasında güzel bir gosteri yapıyor. Pek acıklamaya gerek yok
Anastasia Sokolova'dan İnanılmaz Direk Dansı 03:38
Anastasia Sokolova'dan İnanılmaz Direk Dansı 1.400 izlenme - 2 yıl önce Anastasia Sokolova'dan İnanılmaz Direk Dansı Ukraynalı direk dansçı adını Yetenek Sizsiniz'in Ukrayna'da sergilediği performansla duyurdu.
Üst Düzey Direk Dansı 01:25
Üst Düzey Direk Dansı 1.538 izlenme - 3 yıl önce Nicole "The Pole" Williams adlı afro amerikan kızımız Rihanna'nın Pour It Up şarkısının klibinde yer alabilmek için seçmelere katılmış izliyoruz.
Direk Dansına Özenen Şişman Kadın 04:34
Direk Dansına Özenen Şişman Kadın 1.714 izlenme - 3 yıl önce Şişman Kadının Direk Dansı Öğrenme İsteği
Alethea - Direk Dansı 05:07
Alethea - Direk Dansı 1.176 izlenme - 3 yıl önce Alethea - Direk Dansı
Direk Dansı Yaparak Rubik Küpü Çözen Duble Yetenekli Kadın 02:43
Direk Dansı Yaparak Rubik Küpü Çözen Duble Yetenekli Kadın 762 izlenme - 1 yıl önce Bir dünya rekoru olmasa da çabasıyla takdiri hak eden yetenekli Natalie Schönberger'den direk dansı üzerinde rubik küpü çözme gösterisi.
Direk Dansında Master Yapan Kadın 02:27
Direk Dansında Master Yapan Kadın 1.263 izlenme - 3 yıl önce Direk dansında kendini aşmış, bu işin kitabını yazmış, adeta master yapmış ))
Kate Hudson’dan Direk Dansı 00:33
Kate Hudson’dan Direk Dansı 132 izlenme - 4 ay önce Altın Küre ödüllü ABD’li oyuncu Kate Hudson, egzersiz yaparken çekilen bir videosunu ‘Gece çalışması’ notuyla Instagram hesabından yayınladı. Direk dansıyla çalışma yaparken telefonunu yere bırakarak egzersizi kaydeden 37 yaşındaki yıldız, başarılı figürleriyle dikkat çekti.
Güzellerin Muhteşem Direk Dansı 01:02
Güzellerin Muhteşem Direk Dansı 40 izlenme - 1 ay önce Direk dansı ya da pole dance zihinlerde striptiz kulüplerini çağrıştırsa da, direk dansı aslında dans ve akrobasiyi birleştirerek dikey bir direk etrafında yapılan bir performans sanatıdır.
Ukraine Got Talent - Anastasia Sokolova - Direk Dansı 05:52
Ukraine Got Talent - Anastasia Sokolova - Direk Dansı 998 izlenme - 3 yıl önce Ukraine Got Talent - Anastasia Sokolova - Direk Dansı
Şişman Direk Dansçısı 02:24
Şişman Direk Dansçısı 630 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'nin (Britanya) yetenek sizsiniz programında kilolu olan bu bağyan kilolarına rağmen direk dansındaki performansı ile herkesi şaşırtmayı başarmış. Bazen hiçbir şey göründüğü gibi değildir demek düşmüş bize de.
Pole Dancing Ritual 06:54
Pole Dancing Ritual 1.359 izlenme - 8 yıl önce i don't know who she is and what her name is; and she is a very beautiful lady, but i adore her strength and her lightly musculine body more than the term "beauty".. the songs(especially second one) fits very nice to the video and her coreography.. i always watch it as if i'm hypnotized..:)
Pole Dance Exotic( Direk Dans) İstanbul Polina Dulsineya. 01:46
Pole Dance Exotic( Direk Dans) İstanbul Polina Dulsineya. 533 izlenme - 2 yıl önce Turkiye de İstanbul da pole dance exotic (direk dansı) yeni başladı.İlk kez Polina Dulsineya ile Wow classes de!!!!!
Direk Dansı Hiç Bu Kadar Havalı Olmadı 02:27
Direk Dansı Hiç Bu Kadar Havalı Olmadı 384 izlenme - 3 yıl önce Boş Zamanlarında Dövmeciye Gittiğini Düşündüğümüz Kız, Direk Dansında Da Harikalar Yaratıyor. Yerçekimini Hiçe Saymak Bu Kadar Kolay Olmamalı.