Hoşgeldiniz!

police

Tsa Pat Down Sacramento İnternational Airport 01:33
Tsa Pat Down Sacramento İnternational Airport 12.442 izlenme - 3 gün önce Opt out of the naked body scanners. Al-CIAda might be in my underwear!
Araba Yarışı - Polis Araba Yarışı 01:25
Araba Yarışı - Polis Araba Yarışı 182.708 izlenme - 4 yıl önce Araba Yarışı, oyunu beğendiyseniz: http://blog.gtaoyna.net.tr/hayallerimin-muptelasiyim.html Oynarken çok eğlenceğinizden emin olabilirsiniz ki biz oynarken çok keyif aldık ;)
polis siren sesi remixx 00:49
polis siren sesi remixx 135.521 izlenme - 9 yıl önce araba resimleriyle bir harika
Rus Tipi Polis Müdahalesi 00:57
Rus Tipi Polis Müdahalesi 3.612 izlenme - 4 ay önce Rus polisinin 1 adam için ortalığı ayağa kaldırmasını izliyoruz.Bu kadar heyecan ve aksiyona gerek var mıydı bilemiyorum :) İyi seyirler.
Polisten İnanılmaz Müdahale 03:43
Polisten İnanılmaz Müdahale 12.324 izlenme - 2 yıl önce Antalya'da elinde pompalı tüfekle terör estiren bir dallamaya özel harekat polislerinin efsane müdahalesi. Yalnız bu adam şu davranışı Amerika'da yapsaydı polisler tarafından mermi manyağı olurdu.
Brezilyalı Hırsız Balici Çetesi 12:08
Brezilyalı Hırsız Balici Çetesi 9.673 izlenme - 2 yıl önce Bu videoyu hani olur ya bir meme uğruna rio karnavalına gidip, çarpılmamınız için yükledim.brezilyalı tinerciler çok rahat hırsızlık yapıyolar. Dünyanın en çok suçluları olduğu bir ülkede, bu kadar rahat suç işlenmesi, kanunlar kötü olmasındanmı acaba. Örneğin bu çocuk videoda bir değil bir çok kez suç işliyor bu videoları yetkili kişiler görüp müdahale etmiyolarmı. Bu piç kurularına biz dövsek biz suç oluruz belkide. Eğer rioya yolunuz düşerse yanınızda emanet olarak sadece 3310 bulundurun.
Bir Suçlunun Sürpriz Sonlu Polis Arabasından Kaçma Çabası 01:02
Bir Suçlunun Sürpriz Sonlu Polis Arabasından Kaçma Çabası 8.359 izlenme - 1 yıl önce Arkansas'da bir polis aracının kamerasında kaydedilen görüntülerde, suçlu aracın arkasında kurtulduğu kelepçelerden sonra aradaki bölmeyi tekmeleyerek kendisine kaçış hazırlamaya çalışıyor. Ancak o an da pek kaçabilecekmiş gibi gözükmeyen tutuklu hayatının en şanslı anlarından birisinde olsa gerek kaçmayı başarıyor.
Sokak Dansçısı Genci Tokatlayan Amerikan Polisi 01:56
Sokak Dansçısı Genci Tokatlayan Amerikan Polisi 5.092 izlenme - 2 yıl önce Daha önceki videoda yine New York City Polis departmanından polis abiler basketbol oynayan gençleri sağlam tokatlamışlardı http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/306972/basketbol-oynayan-cocuklari-tokatlayan-amerikan-polisleri bu kez sokak dansçısı bir genci teke tekte tokatlıyor.
Basketbol Oynayan Çocukları Tokatlayan Amerikan Polisleri 01:24
Basketbol Oynayan Çocukları Tokatlayan Amerikan Polisleri 6.079 izlenme - 2 yıl önce NewYork polis departmanından olan polis abiler teke tekte hiç sayı vermeden gençleri sağlam tokatlamışlar.
Legia Varşova Taraftarının Kareografisi 01:54
Legia Varşova Taraftarının Kareografisi 4.863 izlenme - 10 ay önce Ultras kültürünü iliklerine kadar yaşayan bir tribün Legia Varşova Lechia Gdansk deplasmanında Varşova'nın gözü kara taraftarının yapmış olduğu güzel bir kareografiyi izliyoruz efendim.
Police Story Fragmanı 01:31
Police Story Fragmanı 11.512 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Jackie Chan ve Ye Liu 'nun oynadığı 2013 yapımı Police Story filminin fragmanı.
Police Remix....xd 00:25
Police Remix....xd 7.100 izlenme - 8 yıl önce police remix....xd.
ülkelerin polis araçları !! 01:05
ülkelerin polis araçları !! 9.953 izlenme - 8 yıl önce yorum plss...
Hatsune Miku Secret Police Tr 03:03
Hatsune Miku Secret Police Tr 6.361 izlenme - 5 yıl önce Hatsune Miku - Secret Police Project Dıva F
new police story 02:29
new police story 7.114 izlenme - 7 yıl önce hong kong polis departmanının şefi wing bütün ekibini bir çete saldırısnda kaybedince suçluluk duygusuyla kendini alkole verir. geçmişinde problemler olan genç bir adam ise kendini polis memuru olarak tanıtarak wing'le çalışmaya başlamıştır. amacı onu tekrar eski haline döndürmeyi başarmaktır. böylece çete lideri joe'dan intikamlarını alabileceklerdir.
Özel Harekat Polisinden Muhteşem Turan Şiiri 02:50
Özel Harekat Polisinden Muhteşem Turan Şiiri 2.375 izlenme - 2 yıl önce Özel Harekat Polisinden Muhteşem Turan Şiiri - Ozan Arifin, Hayal Ederek şiiri polis özel harekatımız okuyor. - Özel Harekatçının şiiri mahalleliyi camlara döktü - Bozkurt Yürekli Hilal Bıyıklı Özel Harekatçılarımız - Özel Harekat Tim Komutanının Okuduğu Şiir! - Özel Harekatçı Teröristlere Sesleniyor! - Polis Özel Harekat Uyarmaz Sıkar - Efeler Özel Harekat Tim Komutanından bir şiir - Çılgına Dönen Özel Harekatçı - Hakkari - Nusaybin'de Özel Harekat Polislerinden gazetecilere saldırı - Özel Harekat Olmanın, Bozkurt olmanın gururunu taşıyan yiğitlerin Allah Yardımcısı Olsun... - Şu Anda Niyet Ettim Daha Yola Girmeden Geçilirmi Bahçıvanı Görmeden Nahcivan'da Bir Çay İçip Durmadan Bakü'deyim Şaşıyorum Şu Anda Bakü'de Düğümü Çözer Gibiyim Sanki İstanbul'da Gezer Gibiyim Bakü'yü Okşayan Hazar Gibiyim Kabarıyor Şişiyorum Şu Anda Can Azerbaycan'da Kabaran Yürek Durmaz Artık Yolcu Yolunda Gerek Ver Eli Türkmenistan Diyerek Aşkabatı Aşkaabatı Aşıyorum Şu Anda Aşkaabattan Çıkıp Taşkent Yoluna Semerkant, Buhara, Özbek Eline Namı Derya Olup Aral Gölüne Dolup Dolup Taşıyorum Şu Anda Ben Taşarken Tacikistan Susuyor Bişkek'e Varmasam Kırgız Küsüyor Tanrı Dağlarından Rüzgar Esiyor Tatlı Tatlı Üşüyorum Şu Anda Üşüsemde Gidiyorum Öteye Kazaristan Yani Almata'ya Mazideki Gibi Binip Bir Taya Yesi Yesi Deyip Koşuyorum Şu Anda Yesi Bir Mübarek Kucaktır Ana Kucağından Daha Sıcaktır Ahmet Yesevi'ye Ait Ocaktır O Ocak'ta Pişiyorum Şu Anda Horasan'ın Erleride Pişmişler Anadolu, Erzurum, Elazığ, Rumeli'ye Düşmüşler Onlar Birer Işık Bir Güneşmişler Nurlarında Nurlarında Işıyorum Şu Anda Nurlarında Işıyorken İşte Tan Gam Bürüyor Yüreğimi Yine Gam Doğu Türkistanım, Batı Trakyam Yaranızı Yaranızı Yaranızı Deşiyorum Şu Anda Yaralı Yaralı Yürek Yürüyor Geri Dönüp Taa Bosna'ya Varıyor Evladı Fatihan Şehit Veriyor Mezarını Mezarını Eşiyorum Şu Anda Mezar Eşmek Korkutmuyor Beni Pek Ne Mezarlar Eşdim Bugünlere Dek Kırım'a Musul'a Kerkük'e Tek Ayyıldızı Döşüyorum Şu Anda Ayyıldızlı Örtüsü Kızıl Elmanın Özel Harekatçı Bu Doruğunda Bırakanların Özel Harekat Olmanın Bozkurt Olmanın Gururunu Gururunu Yaşıyorum Şu Anda
Brezilya Motorlu Polis Kovalamacaları 2 11:10
Brezilya Motorlu Polis Kovalamacaları 2 1.517 izlenme - 2 yıl önce İlkinin devamı niteliğinde olan serinin ikinci videosu da bol aksiyonlu. İlkini izlemek için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/301418/brezilya-motorlu-polis-kovalamacalari
The Naked Gun From The Files Of Police Squad! 02:22
The Naked Gun From The Files Of Police Squad! 6.849 izlenme - 7 yıl önce absürd güldürü ekolü zaz ın yarattığı televizyon dizisi police squad dan yola çıkarak yine zaz cılar tarafından gerçekleştirilen serinin ilk filmi sakar dedektif frank drebin in izleyeni kahkaha komasına sokan serüvenlerini beyazperdeye taşıyor. kahramanımızsa bu bölümde ingiltere kraliçesi ıı. elizabeth?e düzenlenecek suikastı önlemeye çalışıyor.
The Police - Every Breath You Take 03:55
The Police - Every Breath You Take 4.021 izlenme - 6 yıl önce The Police - Every Breath You Take
Beckham_police Gözlükleri 00:29
Beckham_police Gözlükleri 5.353 izlenme - 10 yıl önce david beckham police gözlüklerini tanıtıyor reklamda
Radiohead - Karma Police 04:26
Radiohead - Karma Police 1.517 izlenme - 4 yıl önce Radiohead - Karma Police Şarkı Sözü: Karma police, arrest this man He talks in maths He buzzes like a fridge He's like a detuned radio Karma police, arrest this girl Her Hitler hairdo is Making me feel ill And we have crashed her party This is what you get This is what you get This is what you get when you mess with us Karma police I've given all I can It's not enough I've given all I can But we're still on the payroll This is what you get This is what you get This is what you get when you mess with us For a minute there, I lost myself, I lost myself Phew, for a minute there, I lost myself, I lost myself For a minute there, I lost myself, I lost myself Phew, for a minute there, I lost myself, I lost myself
Eva Simons Feat. Konshens - Policeman (Official Video) 03:13
Eva Simons Feat. Konshens - Policeman (Official Video) 782 izlenme - 2 yıl önce Suscríbete al canal oficial de Clipper's Sounds / Subscribe to Clipper’s Sounds Official channel http://bit.ly/ClippersYT Consíguelo aquí / Get it here http://csounds.lnk.to/rUH_2 Descubre nuestros últimos videos / Check our latest videos http://bit.ly/ClippersHOT Si te ha gustado, no te pierdas nuestros top videos / If you liked it, don't miss our top videos http://bit.ly/ClippersTOP10 Sigue nuestras novedades / Discover our new releases http://bit.ly/1qkHwFC Contacto / Contact clipperssounds@clippersmusic.org Síguenos / Follow us Twitter: https://twitter.com/ClippersSounds Facebook: https://www.facebook.com/ClippersSounds Clipper's Sounds has emerged as a leader in the dance and electronic music in Spain, encompassing all sub styles derived. Video credits: Director: Rigel Kilston Co-Director: Danny Merk, Eva Simons Produced by: Ezra Xenos, Justin Townsend Visual FX Director: Danny Merk DOP: Ype Poortinga Editor: Rigel Kilston Script Writer: Eva Simons Production Manager: Shirin Saffari Styling: Eva Simons & Gaby Pullmannova Make-up: Celine Bernaerts Hair: Eva Simons & Julian Pechler Choreography by: Roberto da Costa & Indira Special thanks to: Sidney Samson Rodney Hill Konshens Sepehr Maghsoudi Kim Sidirius Melissa Shim Jan Boelo Tycho Prince charming DAPD.NL Powerhouse Music Franzel Amsterdam Bas Kosters Rens van Mackelenbergh Leslie Doornik Eva Simons Renegade dancers Isaac De Freitas Allard Studios
Lfs Dirft Police 01:58
Lfs Dirft Police 1.726 izlenme - 5 yıl önce Lfs dirft police
Charlie Chaplin - Police (1916) 08:45
Charlie Chaplin - Police (1916) 963 izlenme - 3 yıl önce Charlie Chaplin'in 27 Mayıs 1916 tarihinde çektiği Police isimli kısa film, kendisinin Essanay'den sunduğu 14. filmdir. Büyük usta gene kendi has üslubuyla güldürecektir.
G Girls - Call The Police 03:04
G Girls - Call The Police 810 izlenme - 2 yıl önce G Girls - Call The Police, INNA, Alexandra Stan, ANTONIA | (Video Klip 2016) – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Official music video by G Girls performing the single "Call The Police". (C) & (P) 2016 Global Records / Roton Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “G Girls - Call The Police” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “G Girls - Call The Police”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly!
yeni ford mondeo stop içi power ledli ikaz uygulam 00:14
yeni ford mondeo stop içi power ledli ikaz uygulam 2.030 izlenme - 7 yıl önce yeni ford mondeo stop içi power ledli ikaz uygulaması
Yüzde Yüz Yerli Elektirikli Spor Araba Etox 01:12
Yüzde Yüz Yerli Elektirikli Spor Araba Etox 1.429 izlenme - 5 yıl önce ilk yerli elektrikli spor otomobil Etox
caravelle police horn 01:20
caravelle police horn 1.843 izlenme - 7 yıl önce
Polislere Seks Teklif Etmek 05:26
Polislere Seks Teklif Etmek 1.309 izlenme - 3 yıl önce Soracak 1 ton insan çeşidi varken polisleri seçen hanım ablamız bakın nasıl tepkiler alıyor.
Süper Polis 2 Fragman 01:38
Süper Polis 2 Fragman 2.619 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Jackie Chan, Maggie Cheung, Kwok-Hung Lam gibi isimlerin yer aldığı Süper Polis 2 filminin resmi fragmanı.