Hoşgeldiniz!

polietilen

shrink makinası (polietilen) starpak.com.tr 00:31
shrink makinası (polietilen) starpak.com.tr 1.486 izlenme - 9 yıl önce starpak (www.starpak.com.tr) güvencesinde üretilen bu makina ürünlerinizin paketlenmesini sağlayarak dış etkenlerden ürününüzün korunmasını ve hicyenini sağlar.manuel çalışır ve dakikada 6-8 kapasitesi vardır.
Saksı, Fiber Saksı, Ahşap Saksı, Işıklı Saksı, Paslanmaz Metal Saksı, Polietilen Saksı 01:15
Saksı, Fiber Saksı, Ahşap Saksı, Işıklı Saksı, Paslanmaz Metal Saksı, Polietilen Saksı 198 izlenme - 2 yıl önce http://www.saksi.org Saksı, Fiber Saksı, Ahşap Saksı, Işıklı Saksı, Paslanmaz Metal Saksı, Polietilen Saksı fiyatları ve imalatı. En iyi saksılar http:// www.saksi.org 'da . Saksı fiyatları, Saksı Çeşitleri, Saksı imalatı, Çiçek saksısı, Plastik saksı.
Turkay Plastik 00:10
Turkay Plastik 855 izlenme - 10 yıl önce polietilen kesim levhalarında sırtlık ve kaynak işçiliği
shrink makinası (polietilen) starpak.com.tr 00:07
shrink makinası (polietilen) starpak.com.tr 489 izlenme - 9 yıl önce starpak (www.starpak.com.tr) güvencesinde üretilen bu makina ürünlerinizin paketlenmesini sağlayarak dış etkenlerden ürününüzün korunmasını ve hicyenini sağlar.tam otomatik çalışır ve dakikada 10-12 kapasitesi vardır.
shrink makinası (p.e.otomatik) starpak.com.tr 00:26
shrink makinası (p.e.otomatik) starpak.com.tr 480 izlenme - 9 yıl önce starpak (www.starpak.com.tr) güvencesinde üretilen bu makina ürünlerinizin paketlenmesini sağlayarak dış etkenlerden ürününüzün korunmasını ve hicyenini sağlar.tam otomatik çalışır ve dakikada 10-12 kapasitesi vardır.
Kesme Tahtası Ve Doğrama Tahtası Çeşitleri 00:49
Kesme Tahtası Ve Doğrama Tahtası Çeşitleri 70 izlenme - 4 yıl önce Cafemarkt Kesme tahtası ve Doğrama Tahtası Çeşitleri Kesme tahtası, Doğrama tahtası, Polietilen kesme levhası, Ahşap kesme tahtası, Ahşap doğrama tahtası, Polietilen kesme bloğu
Polietilen Kodlama 00:20
Polietilen Kodlama 67 izlenme - 5 yıl önce Tüm Sulama Borularında Aynı Makınayla Beyaz Sıyah Mürkkep Kullanabılırs...
Kutu İçi Köpük 00:58
Kutu İçi Köpük 88 izlenme - 5 yıl önce Kutu İçi Tasarımlar, Kasa...
PE Sıkılabilir Plastik Tüp için Ultrasonik Kaynak 01:03
PE Sıkılabilir Plastik Tüp için Ultrasonik Kaynak 10 izlenme - 10 ay önce PE Sıkılabilir Plastik Tüp için Ultrasonik Kaynak Plastik ambalaj sektöründe, kozmetik, gıda ve kimyasal ürünlerin saklanması ve taşınması için sıkılabilen polietilen PE plastik tüpler kullanılmaktadır. Sıkılabilir PE plastik tüpler, özel kalıplarla birlikte ambalajın gövdesi, kafa ve boyun baskısı yapılmaktadır. Dolum sonrası, plastik tüplerin kapatılması için Ultrasonik Kaynak Makinaları devreye girmektedir. Ultrasonik otomasyon sistemleri kullanılarak plastik tüpün alt kısmı sızdırmazlık sağlanacak şekilde kapatılmaktadır. İstenirse, kaynak yapılan yere tarih, lot numarası ya da marka basılabilir. Üretilen sıkılabilen polietilen plastik tüplerin serigrafi baskısı renkli matbaa makinalarında müşterilerin tasarımlarıyla istenilen renklerle birleşerek tüplerin sunumu gerçekleştirilir. Tüm işlemler bittikten sonra ultrasonik teknoloji sızdırmaz kaynak işlemini gerçekleştirerek, plastik tüpü son kullanıcıya sunar. Sonikel Ultrasonik, üretim hızı yüksek tüp dolum ve kapama istasyonlarında, makinalarında alüminyum ve titanyum horn seçenekleriyle manuel ve otomatik sistemler tasarlayıp üretmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda, plastik tüpün boyutuna göre, operatör paneli üzerinden ultrasonik kaynak süresi, soğuma süresi ve gecikme süresi gibi parametreler ayarlanabilmektedir.