Hoşgeldiniz!

poliklinik

Bir Doktorun 24 Saati 04:25
Bir Doktorun 24 Saati 725 izlenme - 3 yıl önce Doktor değilim ama az çok anlıyorum ne çektiklerini... Kimse şoförün hakimin tamircinin boyacının vs. işine karışmaz ama nedense sağlıkçıların işini sağlıkçıdan iyi biliyor olduk milletçe...
Muaneye Gelen Vatandaş Şaşkın 01:46
Muaneye Gelen Vatandaş Şaşkın 216 izlenme - 2 yıl önce Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin gece saatlerinde kapatılan poliklinik kısımları hâlâ hizmet veremiyor. Binada oluşan çatlak nedeniyle kapatılan polikliniklere gelen hastalar, ana binadaki acil servise yönlendirildi. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin poliklinik kısmının duvarlarında meydana gelen çatlaklar nedeniyle bina hizmete kapatıldı. Binanın girişine güvenlik şeridi çekildi. Polikliniğe gelen hastalar ise görevlilerin yaptığı açıklamalarla ana binadaki acil servise yönlendirildi. Binanın durumundan haberi olmayan hastalar görevlilere tepki gösterdi. Binadaki güvenlik önlemi hala devam ederken, teknik ekiplerin de bina çevresinde inceleme yaptığı görüldü.
Hasta Kaydı Yapmak Yerine Oyun Oynamak 00:36
Hasta Kaydı Yapmak Yerine Oyun Oynamak 244 izlenme - 3 yıl önce Bunlara başka ne söylenirki(!).Yazık gerçekten yazık gelinen noktaya bak. Çoğumuzun hastaneye gitme fobisi var, işte bundan ötürü. Sıra bekle, işlemleri hallettir uzarda uzar. Bu mahluklar yüzünden de mağdur olan yine bizleriz.
Poliklinik - Oyunun Sonu 05:04
Poliklinik - Oyunun Sonu 446 izlenme - 9 yıl önce poliklinik 6 kasım 2008 gitar cafe konseri...
Atalya Dis Polikliniği Dokuma Şubesi 01:37
Atalya Dis Polikliniği Dokuma Şubesi 117 izlenme - 2 yıl önce Antalya Atalya Diş Polikliniği, Dokuma Şubesi Tanıtım videsudur. Her türlü ağız ve diş eti rahatsızlıklarının tedavi edildiği polikliniğimizde, çürük, diş protezi, implant, dişeti rahatsızlıkları, diş estetiği gibi birçok konuda hizmet vermektedir.
Bayram Dental Polikliniği 03:03
Bayram Dental Polikliniği 121 izlenme - 3 yıl önce Ağız Sağlığı İçin Doktorunuza Gidiniz
Dr. Levent Türbedar İle Ameliyatsız Burun Estetiği Üzerine 03:28
Dr. Levent Türbedar İle Ameliyatsız Burun Estetiği Üzerine 93 izlenme - 3 yıl önce Dermamed Poliklinikleri'nin Kurucusu Dr. Levent Türbedar İle Ameliyatsız Burun Estetiği Üzerine Konuştuk...
Atalya Diş Kepez Şube 01:37
Atalya Diş Kepez Şube 53 izlenme - 2 yıl önce Atalya Diş Ploikliği Kepez Şubesi'nin tanıtım filmidir.
yeni diş poliklinik binası hizmette 03:59
yeni diş poliklinik binası hizmette 82 izlenme - 7 yıl önce yeni diş poliklinik binası hizmette
Poliklinik - Sigara 02:58
Poliklinik - Sigara 59 izlenme - 9 yıl önce poliklinik 6 kasım 2008 gitar cafe konseri...
Antalya - Poliklinikten Film Gibi Kaçış 03:20
Antalya - Poliklinikten Film Gibi Kaçış 12 izlenme - 1 yıl önce Poliklinikten film gibi kaçış Antalya'da yakalama kararıyla aranan Umut Orhan, sağlık raporu alınan poliklinik önüne gelen bir otomobille kaçtı.