Hoşgeldiniz!

polis aracı

Hız Yapan Polisi Kenara Çekip Hesap Sormak 01:56
Hız Yapan Polisi Kenara Çekip Hesap Sormak 5.593 izlenme - 10 ay önce ABD’nin Florida eyaletinin Miami kentinde hızlı giden bir polis aracını takip eden bir kadın sürücü polisin kenara çekmesini sağlayarak polis memuruna ihtar verdi ve daha yavaş gitmesi konusunda uyardı. Hız limitinin 65 km olduğu Miami’de 145 km hızla giden bir polis aracını takip eden bir kadın sürücü, polis aracının kenara çekmesini sağladı. Arcından inen polis memuruna neden hızlı gittiğini ve acil bir durum olup olmadığını soran Claudia Castillo isimli bir kadın sürücü polisi daha yavaş sürmesi konusunda uyarıyor. Polis memuru da acil bir durumun olmadığını ve ne kadar hızla gittiğinin farkında olmadığını belirterek kadından özür diliyor. O anlar Claudia isimli kadının kamerasına yansıyor.
Radara Nasıl Yakalanılır? 01:01
Radara Nasıl Yakalanılır? 7.385 izlenme - 2 yıl önce Ordu'da sarhoş sürücü hız kesmeden yol kenarında bekleyen radarlı polis aracına bindiriyor. Trafikte maganda diye nitelendirdiğimiz kesim bu olsa gerek. Düşman başına bile demek istemiyorum.
Sultanahmet'teki Olay Yerine Giden Polis Aracı Kaza Yaptı 00:37
Sultanahmet'teki Olay Yerine Giden Polis Aracı Kaza Yaptı 642 izlenme - 11 ay önce Sultanahmet Meydanı'nda duyulan patlama sesi üzerine olay yerine giden polis ekibi kaza yaptı. Bazı polis memurları yaralandı. Sultanahmet Meydanı'nda sabah saatlerinde büyük bir patlama sesi duyuldu. Olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. İlk belirlemelere göre, meydanda ölü ve yaralılar olduğu belirtildi. Öte yandan duyulan patlama sesi üzerine olay yerine giden bir polis ekibi kaza yaptı. Bazı polis memurları yaralandı.
Polis Aracından Kaçmayı Başaran Şanssız Tutuklu 00:30
Polis Aracından Kaçmayı Başaran Şanssız Tutuklu 149 izlenme - 4 ay önce Arkansas'da bir polis aracının kamerasında kaydedilen görüntülerde, suçlu aracın arkasında kurtulduğu kelepçelerden sonra aradaki bölmeyi tekmeleyerek kendisine kaçış hazırlamaya çalışıyor. Ancak o an da pek kaçabilecekmiş gibi gözükmeyen tutuklu hayatının en kötü anlarını yaşıyor.
Radara Nasıl Yakalanılır? 01:01
Radara Nasıl Yakalanılır? 851 izlenme - 2 yıl önce Ordu'da Sarhoş Sürücü Hız Kesmeden Yol Kenarında Bekleyen Radarlı Polis Aracına Bindiriyor. Böyle Yakalanılmalı.
Polisin Gözü Önünde Drift Yapmak 00:45
Polisin Gözü Önünde Drift Yapmak 670 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'de polisin gözü önünde spor arabaları ile drift yapan iki kişinin videosu Çin'de tıklama rekoru kırdı. Videonun yayınlandığı ilk günde milyonlarca kez tıklandığı belirtiliyor.
Polisten Kaçarken Polisi Yoldan Çıkarmak 00:20
Polisten Kaçarken Polisi Yoldan Çıkarmak 223 izlenme - 1 yıl önce rusyada polisten kaçan şahıs polisi bir güzel yoldan çıkarıp etkisiz hale getiriyor sonra da yoluna devam ediyor.
Yüksekova'da Ateş Açılan Polis Aracından Görüntüler 02:13
Yüksekova'da Ateş Açılan Polis Aracından Görüntüler 356 izlenme - 3 yıl önce Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde Dün 2 Kişinin Öldüğü Olaylarla İlgili Olarak Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı. Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde Dün 2 Kişinin Öl...
David Villa polis aracı parçaladı! 01:36
David Villa polis aracı parçaladı! 358 izlenme - 4 yıl önce Electronic Arts'ın en çok beğenilen oyunlarından birisi olan Need For Speed'in yeni serisi Most Wanted 2 Kasım'da oyun severlerle buluşacak. Reklamları yapılmaya başlanan oyun için futbol severlerinde yakından tanıdığı bir isim, Barcelona'nın İspanyol golcüsü David Villa kamera karşısına geçti. Reklamda Porsche marka otomobil kullanan Villa, park halinde bulunan polis otomobilini parçalıyor.
göstericiyi kovalayan polis aracı! 00:20
göstericiyi kovalayan polis aracı! 430 izlenme - 6 yıl önce
Filmim 08:08
Filmim 175 izlenme - 2 yıl önce Modifiyeli kamyon yarışı olan oyunda, bigfoot tarzındaki kamyonuyla herkesin birbirine çarptığı oyunun amatör çekimi.
Polis Aracından Kalaşnikof Çıktı - Taksim Gezi Parkı Olayları 01:22
Polis Aracından Kalaşnikof Çıktı - Taksim Gezi Parkı Olayları 381 izlenme - 4 yıl önce Polis Aracından Kalaşnikof Çıktı - Taksim Gezi Parkı Olayları Polis Aracı,polis Kalaşnikof,polis Keleş,araçtan Keleş Çıktı,araçtan Silah Çıktı,polis Gerçek M...
Polis Aracı Böyle Devrildi 00:30
Polis Aracı Böyle Devrildi 75 izlenme - 1 yıl önce Kontrolden çıkan polis aracı böyle devrildi. Brezilya’da konvoy halinde seyreden polis araçlarından biri kontrolünü kaybederek yan yattı. Metrelerce sürüklenen araçtaki memurlar yaralandı.
Taksim Gezi Parkı Polise Linç Girişimi 02:42
Taksim Gezi Parkı Polise Linç Girişimi 192 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi Parkı Eyleminde Polise Linç Girişimi
Polise Karşı Birlik Olan Amerikan Gençliği 01:05
Polise Karşı Birlik Olan Amerikan Gençliği 92 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da gençliğin toplandığı yerde arkadaşlarının yanlama sıfır felan çizmesinden sonra polis oraya gelmiş, tam kovalamaca başlayacakkane arkadaşları toz olmak yerine aracı engellemiş. Güzel bir örnek.
Diyarbakır'da Polis Aracına Saldırı: 3 Polis Yaralı 1 Terörist Ölü 00:52
Diyarbakır'da Polis Aracına Saldırı: 3 Polis Yaralı 1 Terörist Ölü 35 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde polis aracı bir grup terörist tarafından silahlı saldırıya uğradı. Çatışmada 3 polis memuru yaralandı 1 terörist öldürüldü. Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde devriye görevi yürüten polis aracı bir grup terörist tarafından silahlı saldırıya uğradı. Teröristlerle polis memurları arasında çıkan çatışmada 3 polis memuru yaralandı 1 terörist öldürüldü. Polis memurlarından birinin durumu ağır olduğu söylendi.
Polis Aracını Kepçeyle Kovaladılar 01:21
Polis Aracını Kepçeyle Kovaladılar 58 izlenme - 3 yıl önce Polis Aracını Kepçeyle Kovaladılar
Şüpheliyi kovalayan polis aracı devrildi 01:06
Şüpheliyi kovalayan polis aracı devrildi 45 izlenme - 4 yıl önce Şüpheliyi kovalayan polis aracı devrildi
Polis Aracı Ateşe Verildi 00:58
Polis Aracı Ateşe Verildi 89 izlenme - 4 yıl önce Polis Aracı Ateşe Verildi
Polis araçları alevler içinde 01:10
Polis araçları alevler içinde 8 izlenme - 1 yıl önce KDP ve AKP işbirliğiyle Rojava sınırında kazılan hendeklere yönelik Cizre'de yapılan protesto eylemlerinde çatışmalar çıktı.