Hoşgeldiniz!

polis aracı

Maket Polis Aracını Gerçek Sanan Eleman 01:50
Maket Polis Aracını Gerçek Sanan Eleman 4.473 izlenme - 1 ay önce Bursa-Yalova yolu üzerinde maket polis aracını gerçek sandığını ifade eden kamyonet sürücüsü Burhan Çakmak, muayene tarihi geçen aracıyla 100 metre geride tam 1 saat beklediğini belirtti. Polis aracının gitmesi için kaza ihbarı yaptığını da ileri süren Çakmak, bir süre sonra aracın maket olduğunu fark ettiğini dile getirdi. Sürücü, yaşadığı şaşkınlığı sosyal medyada paylaştı. Trafikte kural ihlallerinin önüne geçebilmek amacıyla Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından alınan kararla, 3 boyutlu maket polis araçları yapılarak ülkenin birçok yerinde yol kenarlarına konuldu. Uzaktan gerçek polis aracıymış gibi görünen ve üzerinde çakar lambaları da bulunan maket araçlarla sürücülerin daha dikkatli olmaları sağlandı. Uygulama sürerken, Kocaeli'nin Gebze ilçesine kamyonetiyle giden Burhan Çakmak adlı sürücü de maket polis aracını gerçek sandığını ve aracının muayene tarihinin geçmesi nedeniyle yakalanmamak için yaklaşık 1 saat beklediğini söyledi. 'TÜRKİYE'DE BUNU TEK GERÇEK ZANNEDEN BEN MİYİM?' Maket aracın önünde çektiği videoyu sosyal medyada paylaşan Çakmak, kamyonetinin muayene tarihinin 3 gün geçtiğini belirterek, "155'i aradım, burayı söyledim, 100 metre ileride kaza var diye. 1 saat bekledim bu araç gitsin diye. Bu polis arabası yerinden kalkmadı. Türkiye'de bunu tek gerçek zanneden ben miyim? Şoktayım. Bunu polisin kendisi zannettim, rütbesi de gözüküyor. Siz siz olun freninizi zayıflatın, yavaş yavaş gelin. Çok güzel bir proje ama 1 saati aşkın süre nasıl burada bekledim şaşırıyorum" dedi.
Polis Aracına Çarpan Sürücünün Hayatını Polis Kurtardı 01:11
Polis Aracına Çarpan Sürücünün Hayatını Polis Kurtardı 919 izlenme - 2 hafta önce ABD'nin Florida eyaletinde bulunan otoyolda ilerlerken aracının kontrolünü kaybederek sol şeritteki bariyerlere çarptıktan sonra park halindeki polis aracına çarpan sürcüyü polis memuru kurtarmış.
Hız Yapan Polisi Kenara Çekip Hesap Sormak 01:56
Hız Yapan Polisi Kenara Çekip Hesap Sormak 5.714 izlenme - 3 yıl önce ABD’nin Florida eyaletinin Miami kentinde hızlı giden bir polis aracını takip eden bir kadın sürücü polisin kenara çekmesini sağlayarak polis memuruna ihtar verdi ve daha yavaş gitmesi konusunda uyardı. Hız limitinin 65 km olduğu Miami’de 145 km hızla giden bir polis aracını takip eden bir kadın sürücü, polis aracının kenara çekmesini sağladı. Arcından inen polis memuruna neden hızlı gittiğini ve acil bir durum olup olmadığını soran Claudia Castillo isimli bir kadın sürücü polisi daha yavaş sürmesi konusunda uyarıyor. Polis memuru da acil bir durumun olmadığını ve ne kadar hızla gittiğinin farkında olmadığını belirterek kadından özür diliyor. O anlar Claudia isimli kadının kamerasına yansıyor.
Radara Nasıl Yakalanılır? 01:01
Radara Nasıl Yakalanılır? 7.720 izlenme - 4 yıl önce Ordu'da sarhoş sürücü hız kesmeden yol kenarında bekleyen radarlı polis aracına bindiriyor. Trafikte maganda diye nitelendirdiğimiz kesim bu olsa gerek. Düşman başına bile demek istemiyorum.
Polis Aracının Traktör Kovalaması 01:09
Polis Aracının Traktör Kovalaması 579 izlenme - 1 yıl önce Mizahi ve hazin bir sonlu kovalama serüveni izliyoruz efendim. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Radara Nasıl Yakalanılır? 01:01
Radara Nasıl Yakalanılır? 1.020 izlenme - 5 yıl önce Ordu'da Sarhoş Sürücü Hız Kesmeden Yol Kenarında Bekleyen Radarlı Polis Aracına Bindiriyor. Böyle Yakalanılmalı.
Sultanahmet'teki Olay Yerine Giden Polis Aracı Kaza Yaptı 00:37
Sultanahmet'teki Olay Yerine Giden Polis Aracı Kaza Yaptı 643 izlenme - 3 yıl önce Sultanahmet Meydanı'nda duyulan patlama sesi üzerine olay yerine giden polis ekibi kaza yaptı. Bazı polis memurları yaralandı. Sultanahmet Meydanı'nda sabah saatlerinde büyük bir patlama sesi duyuldu. Olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. İlk belirlemelere göre, meydanda ölü ve yaralılar olduğu belirtildi. Öte yandan duyulan patlama sesi üzerine olay yerine giden bir polis ekibi kaza yaptı. Bazı polis memurları yaralandı.
Yolunu Şaşıran Polis Arabası 00:29
Yolunu Şaşıran Polis Arabası 2.353 izlenme - 10 yıl önce yolunu şaşıran polis arabası
Makas Atarken Polise Denk Gelen Gençlerin Dramı 02:47
Makas Atarken Polise Denk Gelen Gençlerin Dramı 354 izlenme - 2 yıl önce Bir grup genç araçlarında yolda giden diğer sürücülere makas makas üstüne atarken karşılarına polis çıkarsa ne olur? sorunun cevabı videoda. İyi Seyirler Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Polisin Gözü Önünde Drift Yapmak 00:45
Polisin Gözü Önünde Drift Yapmak 673 izlenme - 6 yıl önce Türkiye'de polisin gözü önünde spor arabaları ile drift yapan iki kişinin videosu Çin'de tıklama rekoru kırdı. Videonun yayınlandığı ilk günde milyonlarca kez tıklandığı belirtiliyor.
Polis Aracının Dursun Özbek İstifa Anonsu Yapması 00:19
Polis Aracının Dursun Özbek İstifa Anonsu Yapması 150 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray başkanı Dursun Özbek'in gitmesini isteyen zırhlı polis aracı. Amatör kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
Polisten Kaçarken Polisi Yoldan Çıkarmak 00:20
Polisten Kaçarken Polisi Yoldan Çıkarmak 357 izlenme - 3 yıl önce rusyada polisten kaçan şahıs polisi bir güzel yoldan çıkarıp etkisiz hale getiriyor sonra da yoluna devam ediyor.
Polis Aracından Kalaşnikof Çıktı - Taksim Gezi Parkı Olayları 01:22
Polis Aracından Kalaşnikof Çıktı - Taksim Gezi Parkı Olayları 395 izlenme - 6 yıl önce Polis Aracından Kalaşnikof Çıktı - Taksim Gezi Parkı Olayları Polis Aracı,polis Kalaşnikof,polis Keleş,araçtan Keleş Çıktı,araçtan Silah Çıktı,polis Gerçek M...
Polis Aracının Üzerinden Kementle Boğa Avlayan Çılgın Kovboy 00:32
Polis Aracının Üzerinden Kementle Boğa Avlayan Çılgın Kovboy 56 izlenme - 2 yıl önce Amerika'nın Tennessee eyaletinde görev yapan şerif Monte Belew, bir arkadaşının polis aracının kaputunda oturarak kement ile boğa avladığı anları kaydetti.Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Polis Aracı Böyle Devrildi 00:30
Polis Aracı Böyle Devrildi 78 izlenme - 4 yıl önce Kontrolden çıkan polis aracı böyle devrildi. Brezilya’da konvoy halinde seyreden polis araçlarından biri kontrolünü kaybederek yan yattı. Metrelerce sürüklenen araçtaki memurlar yaralandı.
Polise Karşı Birlik Olan Amerikan Gençliği 01:05
Polise Karşı Birlik Olan Amerikan Gençliği 95 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da gençliğin toplandığı yerde arkadaşlarının yanlama sıfır felan çizmesinden sonra polis oraya gelmiş, tam kovalamaca başlayacakkane arkadaşları toz olmak yerine aracı engellemiş. Güzel bir örnek.
Polis Aracını Esas Duruşta Selamlayan Çocuklar 00:24
Polis Aracını Esas Duruşta Selamlayan Çocuklar 10 izlenme - 6 ay önce Yoldan geçen polis aracını gördüler, koşarak yola yaklaşıp selam vermiş. Ankara Keçiören'de çocukların o anları kaydeden polis memuru, görüntüleri sosyal medyada paylaşmış.
Zeytinburnu'nda Tramvay ile Polis Aracı Çarpıştı 01:52
Zeytinburnu'nda Tramvay ile Polis Aracı Çarpıştı 21 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da tramvay ile polis aracı çarpıştı. Kazada bir polis memuru hafif şekilde yaralanırken, tramvay seferleri 1 saat boyunca aksadı.
Polis Aracı Ateşe Verildi 00:58
Polis Aracı Ateşe Verildi 91 izlenme - 6 yıl önce Polis Aracı Ateşe Verildi
Park Halindeki Polis Aracı Yanarak Küle Döndü 02:02
Park Halindeki Polis Aracı Yanarak Küle Döndü 15 izlenme - 2 yıl önce Park halindeki polis aracı yanarak küle döndü Mahalleli, yanan araca bahçe hortumu ile müdahale ettiKOCAELİ - Kocaeli'nin Derince ilçesinde park halindeki bir polis aracı, motor kısmından çıkan yangın sonucu küle döndü.
İki Şeriti Kendine Ayıran Polis 00:57
İki Şeriti Kendine Ayıran Polis 3 izlenme - 4 ay önce Amerika'da otoyol üzerinde gayet rahat bir polis aracı iki şeritli yolu ortalayarak öyle sürüş yaptı..
Ordu'da Polis Aracı Denize Düştü 01:32
Ordu'da Polis Aracı Denize Düştü 7 izlenme - 12 ay önce Ordu'nun Fatsa ilçesinde polis aracının denize düşmesi sonucu bir polis kayboldu, bir polis ise yaralı kurtuldu.
Polis Aracını Soyup Soğana Çeviren Hırsız 00:26
Polis Aracını Soyup Soğana Çeviren Hırsız 6 izlenme - 1 yıl önce ABD’nin Florida eyaletinde bir şahıs, polis otosundan bir tüfek, tabanca ve kurşun geçirmez yelek çaldı. Çok ilginç bir hırsızlığa imza atan hırsız, polis aracından bir tüfek, tabanca ve kurşun geçirmez yelek aldı.
Zırhlı Polis Aracı Takla Attı: 6 Özel Harekat Polisi Yaralı 02:19
Zırhlı Polis Aracı Takla Attı: 6 Özel Harekat Polisi Yaralı 10 izlenme - 2 yıl önce Zırhlı polis aracı takla attı: 6 özel harekat polisi yaralı Özel harekat polisi kaza yaptı: 6 yaralıŞANLIURFA - Diyarbakır'dan Şanlıurfa'ya giden özel harekat aracı kaza yaptı, 6 polis yaralandı.
Gerçeğini Aratmayan Trafik Polisi Aracı 01:19
Gerçeğini Aratmayan Trafik Polisi Aracı 7 izlenme - 1 yıl önce Bursa’da sürücülerin trafik ihlali yapmasını engellemek için şehrin 7 farklı noktasına trafik polis aracı maketi yerleştirildi. Gece kırmızı mavi tepe ışığı yanan maket polis araçları, yakın zamanda hız kontrolü de yapacak. Bursa’da sürücülerin trafik kurallarına daha fazla uymasını sağlamak için Bursa İl Emniyet Müdürlüğü tarafından şehrin İzmir, Ankara, İstanbil girişi ile otoyolda olmak üzere 7 farklı noktalara maket trafik polisi aracı konuldu. Aşırı suratlı şekilde yola devam eden sürücüler, beklemedikleri noktalarda trafik polisi aracını görünce hızlarını yavaşlatıp, kurallara uyuyor. Sürücüler, uzaktan baktıklarında gerçek trafik polisi aracını sandıkları maketi yakından görünce kısa süreli şaşkınlık geçiriyor. Daha önce şehirlerarası yollarda kullanılan uygulamanın şehir girişlerinde olması sürücülerin şaşkınlığına neden oluyor. Trafik ekiplerinin uygulama yaptığını zanneden sürücüler ceza yemekten kurtulmak için maketin yanından geçerken hızlarını yavaşlatarak, kurallara uygun bir şekilde geçiş sağlıyorlar. Yakın zamanda radar kontrolü yapacak Maket trafik polisi aracı güneş enerjisi ile çalıştığı için günün tüm saatlerinde o noktada trafik uygulaması var gibi gösteriyor. Kalın bir zemine yapılan maket ancak yanından geçince gerçeğinden fark ediliyor. Yakın zamanda maketlerin hız kontrolü de yapacağı öğrenildi. Bursa - İstanbul yolu üzerinde konulan maket ile ilgili konuşan bir sürücü, “Bu noktada sürücüler daha önceleri yokuş aşağı çok hızlı iniyordu. Artık yokuşun başında trafik polisi aracını gören ceza yememek için kurallara uyarak iniyor. Bu noktalarda önceden çok kaza oluyordu, bu uygulama sayesinde kazaların azalacağına inanıyorum" dedi.
Uşak'ta Polis Aracına Ateş Açıldı 00:44
Uşak'ta Polis Aracına Ateş Açıldı 6 izlenme - 1 yıl önce Uşak'ta polis aracına ateş açıldı Polis aracına ateş açan zanlı yakalandı Olayın terörle bağlantısının olmadığı öğrenildiUŞAK - Uşak'ta bir polis aracına av tüfeği ile ateş açıldı.
Kontrolden Çıkan Polis Aracı Beton Direğe Çarptı: 2 Polis Şehit, 3 Polis Ağır Yaralı 02:05
Kontrolden Çıkan Polis Aracı Beton Direğe Çarptı: 2 Polis Şehit, 3 Polis Ağır Yaralı 6 izlenme - 1 yıl önce Kontrolden çıkan polis aracı beton direğe çarptı: 2 polis şehit, 3 polis ağır yaralıİZMİR - İzmir'in Bornova ilçesinde, 5 polis memurunun bulunduğu otomobil kontrolden çıkınca beton direğe çarptı.
Polis Aracı Alev Alev Yandı 00:51
Polis Aracı Alev Alev Yandı 4 izlenme - 1 yıl önce Beyoğlu'nda seyir halindeki bir polis aracı alev alev yandı. Ölen ya da yaralananın olmadığı yangın saniye saniye kaydedildi.
Beyoğlu'nda Polis Aracı Alev Alev Böyle Yandı 02:50
Beyoğlu'nda Polis Aracı Alev Alev Böyle Yandı 4 izlenme - 1 yıl önce Beyoğlu'nda polis aracı alev alev böyle yandı Seyir halindeki polis aracının yanması saniye saniye kameraya kaydedildiİSTANBUL - Beyoğlu'nda seyir halindeki bir polis aracı alev alev yandı.
Karabük'te, İki Kara Noktaya Maket Polis Aracı Yerleştirildi 02:15
Karabük'te, İki Kara Noktaya Maket Polis Aracı Yerleştirildi 4 izlenme - 1 yıl önce Karabük'te, iki kara noktaya maket polis aracı yerleştirildiKARABÜK - Karabük'te, trafik kazalarının yoğun olduğu iki kara noktaya maket trafik polisi aracı yerleştirildi.