Hoşgeldiniz!

polisin

Kadın Sürücü İle Polisin Kapışması 01:20
Kadın Sürücü İle Polisin Kapışması 22.190 izlenme - 9 yıl önce kadın sürücü ile polisin kapışması
Polisin önünde drift Polis otosunu parçalıyor 01:25
Polisin önünde drift Polis otosunu parçalıyor 6.247 izlenme - 6 yıl önce Polisin önünde drift Polis otosunu parçalıyor
polisin verilmiş sadakası varmış !!! 01:31
polisin verilmiş sadakası varmış !!! 4.820 izlenme - 8 yıl önce polis kıl payı kurtardı.
Polisin Zor Anı 01:03
Polisin Zor Anı 4.477 izlenme - 8 yıl önce inatçı suçluyu yakalamak baya bir zor oldu
alkol testi yapan polisin koptugu an 00:30
alkol testi yapan polisin koptugu an 5.556 izlenme - 7 yıl önce alkol testi yapan polisin koptugu an
polisin koptuğu an 00:30
polisin koptuğu an 5.215 izlenme - 9 yıl önce
polisin önünde s2000 yanlıyo helallllllll 00:46
polisin önünde s2000 yanlıyo helallllllll 1.595 izlenme - 7 yıl önce
Gözünü Sevdiği Polisten Küfür Yiyen Vatandaş 00:27
Gözünü Sevdiği Polisten Küfür Yiyen Vatandaş 768 izlenme - 2 yıl önce izmirde sistematik şekilde yapılan utanç koridorundan çıkmayı başarabilen taraftarlara stad dışında toma ile müdahale ediliyor. mevzudan bağımsız bir vatandaş ise olayları görüntülemek istiyor. polisin yaptıklarını destekleyen vatandaş polisten beklenmedik bi sürprizle karşılaşıyor.
polisin koptuğu an 00:28
polisin koptuğu an 1.051 izlenme - 7 yıl önce sarhoş adam
Şehit polisin vurulma anı! 01:35
Şehit polisin vurulma anı! 898 izlenme - 6 yıl önce Şırnak'ın Cizre ilçesinde nevruz gösterisinde teröristler tarafından uzun namlulu silahla vurulan polis memurunun görüntüleri ortaya çıktı.
polisin önünde drift.polis otosunu parçaliyor.. 01:25
polisin önünde drift.polis otosunu parçaliyor.. 879 izlenme - 6 yıl önce
150 Km Hızla Giden Polisin Feci Kazası 00:36
150 Km Hızla Giden Polisin Feci Kazası 96 izlenme - 6 ay önce Florida'da bir polis lafta suçlu kovaladığı için hızlı gidiyormuş fakat önde giden bir suçlu göremedim. Olan yeşil arabalı insan evladına oldu.
kavgaya müdahale eden polisin silahını aldılar 01:19
kavgaya müdahale eden polisin silahını aldılar 923 izlenme - 7 yıl önce kavgaya müdahale eden polisin silahını aldılaristanbul cihan - büyükçekmece'de bir barda çıkan kavagaya müdahale eden polis memuruna saldıran şahıslar polisin silahını alarak kaçtı. polis yaptığı araştırma sonucu bir sitenin bahçesine saklanan 2 kişiyi yakaladı. olay saat 04.00 sıralarında mimaroba çarmutlu caddesi'nde bulunan saki bar'da meydana geldi. edinilen bilgiye göre barda kavga çıkınca vatandaşlar polise haber verdi. olay yerine sevk edilen polislerle bar sahipleri erdal ve engin ç.
polisin takip ettiği sürücü ve şok !! 03:30
polisin takip ettiği sürücü ve şok !! 1.028 izlenme - 8 yıl önce iyi şok
2 Pitbullu Silahıyla Öldüren Alman Polisi (+18) 00:46
2 Pitbullu Silahıyla Öldüren Alman Polisi (+18) 723 izlenme - 3 yıl önce Hayvansever arkadaşlarımız hemen olay yerine gelebilirler. Ama bana göre bu polis işini yapmıştır. Pitbull'lara hayvan niyetiyle bile bakmıyorum afedersiniz. Genleri bozulmuş, insan gücüyle ortaya çıkarılmış bu hayvanlara acıma duygum da yok. Bu cinsii "evcilleştirilebilir, kabahat sahibinde" bahanesiyle insan içine sokmak dubai'li görgüsüzlerin şehir içindeki jiplerinde kaplan gezdirmesinden farkı yok arkadaş. Gezdirilirse de sonuç bu olsun. Evet efendim, Alman polisinin 2 pitbul'u öldürdüğü görüntüleri izliyorsunuz. Yorum sizin. İzleyelim..
Polisin Önünde Drift Yapmak 01:25
Polisin Önünde Drift Yapmak 494 izlenme - 3 yıl önce Kendisini kovalayan 3 polis otosundan kaçarken ani bir hareketle pirana gibi ortalarında kalan kahramanımız, bir polis aracının kendisine kasten vurmasıyla öfkelenip aynı şekilde karşılık veriyor ve kaçıyor.
Polisin Pis Kürtler Defolun Kobane'ye Gidin Demesi 02:40
Polisin Pis Kürtler Defolun Kobane'ye Gidin Demesi 266 izlenme - 2 yıl önce Polisin Gebze'de bir aracın içinde hdp broşürlerini görünce araç sahiplerini ve sonradan olay yerine gelen babalarını gözaltına aldı.
Polisin Askeri Götürürken Söylediği Sözler ! 00:09
Polisin Askeri Götürürken Söylediği Sözler ! 137 izlenme - 2 yıl önce
şehit polisin kızları birbirlerine sarılarak teselli oldu 03:19
şehit polisin kızları birbirlerine sarılarak teselli oldu 552 izlenme - 6 yıl önce şehit polisin kızları birbirlerine sarılarak teselli oldumersin cihan - osmaniye'de terör örgütü mensupları tarafından açılan ateş sonucu şehit olan polis memuru mehmet ali ünal'ın iki kızı cenaze töreninde teselliyi birbirlerine sarılmakta buldu. birbirlerine sarılan kız kardeş gözyaşlarına boğulurken eşi ise teröre lanet yağdırdı.osmaniye'de şehit olan trafik polisi mehmet ali ünal'ın cenazesi eşi ayşe ünal'ın isteği üzerine tarsus ilçesine getirildi. ambulansla getirilen şehidin türk bay
bir polisin rüyası 01:36
bir polisin rüyası 399 izlenme - 8 yıl önce
Polisin Makas Showu 01:11
Polisin Makas Showu 348 izlenme - 8 yıl önce böyle polis her yere lazım :)
Polisin Önünde Drift Yapmak 01:03
Polisin Önünde Drift Yapmak 266 izlenme - 3 yıl önce Her zaman Türklerde görecek değiliz. Zaman zaman yurt dışında da olabliyormuş dimekkine.
Polislerin Kadiköy'deki Zor Anları (Küfür İçerir) 01:55
Polislerin Kadiköy'deki Zor Anları (Küfür İçerir) 241 izlenme - 3 yıl önce Dün Berkin için düzenlenen eylemde polisler zor anlar yaşadı. Orada olmayan bilemez arkadaşlar buradan klavye artisliği yapıp yok pkk yok halk düşmanları yok anarşitler gibi saçma yorumlar yapmayın. Gelin sokağa görün!! Kim ne derse desin ölen masum bir çocuk...
polisin kafaya taş attılar 00:16
polisin kafaya taş attılar 271 izlenme - 9 yıl önce iyik kask varmış yoksa yarılırdı
Polisin Allah Allah Diye Protestoculara Saldırması 02:15
Polisin Allah Allah Diye Protestoculara Saldırması 148 izlenme - 5 yıl önce 22-06-2013 tarihinde Gezi Parkı olayları sırasında yaralanan ve hayatını kaybedenler için Taksim'de toplanan vatandaşlar, ellerinde karanfiller olmasına rağmen
Polisin düşürdüğü helikopterden görüntüler! 08:44
Polisin düşürdüğü helikopterden görüntüler! 176 izlenme - 5 yıl önce Polisin vurduğu uzaktan kumandalı kameralı helikopterden, Taksim Meydanı ve Gezi Parkı'na biber gazı ve tazyikli suyla müdahale görüntüleri internette. İstanbul’da Gezi Parkı direnişine yönelik Salı günü müdahale sırasında polis tarafından vurulan uzaktan kumandalı kameralı helikopterin görüntüleri internete yüklendi.
Bu Polisin Kestiği Cezaya Katlanılır. 02:01
Bu Polisin Kestiği Cezaya Katlanılır. 197 izlenme - 8 yıl önce
Polisin Zor Anları 01:08
Polisin Zor Anları 205 izlenme - 5 yıl önce Polisin Zor Anları
Polisin Yakaladığı Sahte Mezar Duacısı 01:15
Polisin Yakaladığı Sahte Mezar Duacısı 145 izlenme - 5 yıl önce Polisin Yakaladığı Sahte Mezar Duacısı
Polis Aradığınızda Olacaklar - Rob Hustle 03:31
Polis Aradığınızda Olacaklar - Rob Hustle 92 izlenme - 2 yıl önce Neredeyse her hafta yaşanan polis cinayetlerinden sonra bu olaya bir dur demek için kolları sıvayan Amerikalı rapçi dostlar, polisi aradığımızda başımıza gelecekleri bir bir anlatmış. Allah'tan görüntüler Türkiye'den değil yoksa sokak ortasında polis mermileriyle beyinleri yerlere akıtılan küçücük çocuklardan karakollardaki tecavüz ve ağır işkencelere kadar bu videonun herhangi bir yerde gösterilmesi mümkün olmazdı.