Hoşgeldiniz!

politikacı

nejat uygur politikacı olursa 04:27
nejat uygur politikacı olursa 69.951 izlenme - 8 yıl önce gülmekten karnınız ağrıyacak :)) gülme ve kahkaha garantili.
İki Kadın Filmi Hayat Kadını - Politikacı (1991) 02:09
İki Kadın Filmi Hayat Kadını - Politikacı (1991) 3.281 izlenme - 1 yıl önce Bir yanda Haluk Bilginer gibi dev bir oyuncu, diğer yanda tüm zerafetiyle Zuhal Olcay. Sene de 90lar. Daha ne olsun tadından yenmez.
Devlet Bahçeli Andımızı Yanlış Okuması 01:16
Devlet Bahçeli Andımızı Yanlış Okuması 763 izlenme - 2 yıl önce Demokratikleşme paketine yönelik ağır eleştirilerde bulunan Bahçeli, "Pakette Türk milleti yoktur, beklentiler yoktur" dedi. Bahçeli'nin andımızı okurken yaptığı yanlış tebessüm ettirdi.
Politikacılar Şiiri - Nejat Uygur 02:37
Politikacılar Şiiri - Nejat Uygur 325 izlenme - 1 yıl önce Bu akşam kaybettiğimiz Nejat Uygur'un Sizinki Canda Bizimki Patlıcan mı adlı oyunundan "Politikacılar" adlı şiiri. Hoşçakal güzel yürekli büyük üstad, seni hep gül yüzünle anacağız..
Tecavüzcü politikacıyı linç ettiler 01:12
Tecavüzcü politikacıyı linç ettiler 483 izlenme - 4 yıl önce Toplu tecavüz skandalından sonra Hindistan'da yeni bir skandal daha yaşandı.
Japon Politikacı Çocuk Gibi Ağladı 01:24
Japon Politikacı Çocuk Gibi Ağladı 335 izlenme - 2 yıl önce Japonya'da Ryutaro Nonomura isimli politikacı bugün internette paylaşılmaya başlanan bir video sayesinde fenomen haline geldi. Hakkındaki yolsuzluk iddialarına cevap vermek için basın toplantısı düzenleyen Nonomura kameraların önünde hüngür hüngür ağladı. 2011 yılında Japonya'nın batısındaki Hyogo eyaletinde meclis üyesi seçilen 47 yaşındaki Nonomura, 3 milyon Japon yenini (yaklaşık 63 bin TL) amacı dışında kullanma suçlamasıyla karşı karşıya kalınca bir basın toplantısı düzenlendi ve hakkındaki iddialara yanıt vermek istedi. Ancak politikacının toplantı sırasında masayı yumruklayarak çocuk gibi ağlaması videonun bir anda paylaşılma rekoru kırmasına neden oldu. Medyada hakkında çıkan haberlere göre Nonomura bu parayı yıl içinde dört farklı noktaya yaptığı 195 seyahat için kullandı. Yaptığı seyahatlare dair hiç bir belge ibraz etmeyen siyasetçinin bu seyahatlerde 106 kez de aynı tatil köyüne gittiği ifade ediliyor. Hyogo eyaletinin başkenti Kobe'de 3 saat süren basın toplantısında tüm kameraların önünde ağlayan Nonomura şunları söyledi: "Nihayet meclis üyesi olabildim... (ağlama) toplumu değiştirdirme hedefiyle... Bu Japonya... ben bu toplumu değiştirmek istiyorum (ağlama)... ben hayatımı riske attım (ağlama)... Anlamıyor musunuz?"
Gürcü Politikacılar Canlı Yayında Kavga Etti 00:42
Gürcü Politikacılar Canlı Yayında Kavga Etti 10 izlenme - 4 hafta önce Gürcistan'da iki milletvekili adayı, yerel bir televizyonda katıldıkları tartışma programında yumruk yumruğa kavga etti. Qvemo Kartli televizyonundaki tartışma sırasında Demokrat bloktan Vepkhia Gurgenishvili, Sanayiciler Partisi'nden Polad Khalikov'a "alçak" dedi. Bunun üzerine Khalikov, Gurgenishvili'ye kalem fırlattı. Gurgenishvili ise yerinden kalkarak Khalikov'a doğru ilerledi ve bir yumruk salladı. Kavganın ardından canlı yayın programa ara verildi. Gürcistan'da genel seçimler 8 Ekim'de yapılacak.
Yolsuzlukla Suçlandığı İçin Hüngür Hüngür Ağlayan Japon Siyasetçi 01:24
Yolsuzlukla Suçlandığı İçin Hüngür Hüngür Ağlayan Japon Siyasetçi 162 izlenme - 2 yıl önce Japonya’da kamu fonunu kötüye kullanmakla suçlanan 47 yaşındaki politikacı, düzenlediği basın toplantısında hüngür hüngür ağladı. Eyalet düzeyinde bir politikacı olan Ryutaro Nonomura, 3 milyon yen (30 bin dolar) kamu parasını kendi çıkarları için kullanmakla suçlanıyor.
Geçmişten Günümüze İngilizce Konuşan Türk Politikacılar 02:09
Geçmişten Günümüze İngilizce Konuşan Türk Politikacılar 56 izlenme - 11 ay önce Devletin zirvesindeki politikacıların yabancı dil konusundaki yeterliliklerini videolar ile derledik. Yeterlilikleri konusunda karar sizin. Bülent Ecevit,Tansu Çiller,Süleyman Demirel,Abdullah Gül,Mesut Yılmaz ve Recep Tayyip Erdoğan İngilizce konuşuyor
Ağlayan Politikacı Üstü Gitar Solo 00:48
Ağlayan Politikacı Üstü Gitar Solo 118 izlenme - 2 yıl önce Daha önce sitede yayınlanan http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/202568/yolsuzlukla-suclandigi-icin-hungur-hungur-aglayan-japon-siyasetci videonun gitar sololu versiyonu Ryutaro Nonomura adlı politikacı yolsuzlukla suçlandığı için basın toplantısında salya sümük ağlamıştı.
Evladiyelik Politika Taktiği - Hasip ile Nasip 01:57
Evladiyelik Politika Taktiği - Hasip ile Nasip 88 izlenme - 1 yıl önce Umur Bugay, Memduh Ün ve Atıf Yılmaz ortaklığından vücut bulmuş nadide film Hasip ile Nasip'ten bir sahne. Öncelikle filmin konusu hakkında girizgâh yapmak âdet olduğundan ve bunu Ali Şen'den daha iyi yapamayacağımdan şöyle bir yol izledim: http://vocaroo.com/i/s07cECNYVIZ8 Anlatımda adları geçen Halis ile Muhlis toplumsal yapıya hakim olmak ve uyanıklık dışında herhangi başka bir siyasî argümandan bihaber iki politikacı. Her seçim döneminde anlaşmaları gereği sırayla başkan oluyorlar. Fakat izleyeceğimiz sahnede bahsi geçen seçim döneminde karşılarında ilk kez bir rakip var. Peki bu rakibi alt etmek için ne yapmalılar işte onun cevabı videoda. Not: Halis ile Muhlis seçime vefatları dolayısıyla katılamadılar. Vefatlarının nedeni şeytan taşlarlarken yanlışlıkla birbirlerini taşlamalarıydı. Not 2: Filmin tamamı şurada: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/78166/hasip-ile-nasip-zeki-alasya-metin-akpinar-1976-83dk Not 3: Ali Şen'in anlatımı sırasındaki şiiri dedem ilkokulda öğrendiğini söyler, arada biz gülelim diye okurdu. Toprağı bol olsun. Not 4: Seçimin galibi kim oldu diye soracak olursanız Not 2'ye yollanmanızı tavsiye ederim.
Konuşma Yapan Politikacıyı Trollemek 03:15
Konuşma Yapan Politikacıyı Trollemek 43 izlenme - 1 yıl önce Politikacımızın adı Ben Konop. Basın açıklaması yaparken arkadan dünyanın en sağlam trollerinden birine denk geliyor.
Yunan Gazetecinin Parti Liderini Canlı Yayından Kovması 01:23
Yunan Gazetecinin Parti Liderini Canlı Yayından Kovması 91 izlenme - 1 yıl önce Yunanistan'da kırdığı potları düzeltmek için canlı yayına katılan Milliyetçi Parti (ANEL) Lideri Panayotis Kamenos, soruları beğenmeyip tavır yapınca, programı sunan kadın gazeteci canlı yayından parti liderini kovdu. Kamenos ülkenin Halkidiki Yarımadası'nın Skuries mevkiinde bulunan ve Kanadalı bir şirketin işlettiği altın madenine karşı yaptığı açıklamayı hatırlatan kadın gazeteciye, parti lideri 'bu nasıl soru' diye çıkıştı. Kamenos sonrasında "Bana patronlarınızın dikte ettirdiği soruları soruyorsunuz. Üstelik de yalancısınız" dedi. Kadın gazetecide "Düzgün konuşun yoksa sizi kapı dışarı ederim" dedi ve program sona erdi. https://www.youtube.com/watch?v=xovVWTIyMXw
Japon politikacı çocuk gibi ağladı 01:41
Japon politikacı çocuk gibi ağladı 32 izlenme - 2 yıl önce Japonya'da Ryutaro Nonomura isimli politikacı bugün internette paylaşılmaya başlanan bir video sayesinde fenomen haline geldi. 2011 yılında Japonya'nın batısındaki Hyogo eyaletinde meclis üyesi seçilen 47 yaşındaki Nonomura, 3 milyon Japon yenini (yaklaşık 63 bin TL) amacı dışında kullanma suçlamasıyla karşı karşıya kalınca bir basın toplantısı düzenlendi ve hakkındaki iddialara yanıt vermek istedi. Ancak politikacının toplantı sırasında masayı yumruklayarak çocuk gibi ağlaması videonun bir anda paylaşılma rekoru kırmasına neden oldu.
Canlı yayında politikacıya tokat! 00:30
Canlı yayında politikacıya tokat! 30 izlenme - 3 yıl önce İspanya'da bir televizyon kanalına röportaj veren adamın arkasından yaklaşan adam, canlı yayın esnasında öyle bir tokat patlattı ki...
Pelin Batu Bayrak taşır gibi din taşımıyorum, ateistim 00:44
Pelin Batu Bayrak taşır gibi din taşımıyorum, ateistim 5 izlenme - 6 ay önce HaberTürk'te yayınlayan "Kime Göre Neye Göre?" tartışma programında cesurca kimliğini savunan Pelin Batu "Bayrak taşır gibi din taşımıyorum, ateistim" dedi. Günümüzde giderek daha çok aydın, sanatçı,gazeteci ve politikacı bir dine bağlı olmadığını medya aracılığıyla dile getiriyor.
Politikacılar ve Yumurta Saldırıları 00:40
Politikacılar ve Yumurta Saldırıları 8 izlenme - 2 yıl önce İngiltere Bağımsızlık Partisi UKIP'in lideri Nigel Farage yumurtalı protesto saldırılarının son kurbanı oldu. İşte geçmişten bugüne bazı İngiliz siyasetçilerin yumurtalı saldırılara verdiği tepkiler.
Federico Mayor Zaragoza, İspanyol Politikacı ve UNESCO’nun Eski Genel Direktörü 03:50
Federico Mayor Zaragoza, İspanyol Politikacı ve UNESCO’nun Eski Genel Direktörü 3 izlenme - 1 yıl önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/206241/Liderler-ve-Dusunurler-Baris-Din-ve-Politika-Hakkinda-Ne-Diyor/Federico-Mayor-Zaragoza-Ispanyol-Politikaci-ve-UNESCO’nun-Eski-Genel-Direktoru A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo