Hoşgeldiniz!

pompa

diyar pala - pompalamasyon 03:10
diyar pala - pompalamasyon 574.258 izlenme - 11 yıl önce diyar pala - pompalamasyon daha fazlası için http//www.hayatimrap.com
Gelin Adayı Hanife Pompa Görevlisi Oldu 02:30
Gelin Adayı Hanife Pompa Görevlisi Oldu 59.996 izlenme - 3 yıl önce Katıldığı evlilik programlarıyla tanıdığımız gelin adayı Hanife Gürdal, instagram üzerinden makyaj,kıayfet falan satıyodu, bu kez bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisi olarak ekmeğini kazanmaya başlamış,
Haftada 2 Kez Yapan 97 Yaşındaki Dede 01:12
Haftada 2 Kez Yapan 97 Yaşındaki Dede 21.635 izlenme - 5 yıl önce 97'lik dede kendi halinde efendi efendi oturan arkadaşı yanına çağırıp meziyetlerini anlatmış. Çıkarmadan 2!
Duygusuz Seks Nasıl Olur? - Kızlara Sorduk 02:50
Duygusuz Seks Nasıl Olur? - Kızlara Sorduk 15.545 izlenme - 6 yıl önce Scorp başlıklarında bugün Headlines olan Duygusuz Seks Nasıl Olur adlı başlığın en popüler paylaşımlarını sizler için derledik
Aynadaki Vantuzu Güzelce Çıkaran Kız 00:29
Aynadaki Vantuzu Güzelce Çıkaran Kız 3.672 izlenme - 2 yıl önce Bu iş ancak böyle çözülebilirdi, yapılması gereken yapılmış, "tebrikler yani.
Kahreden Gençlik 02:18
Kahreden Gençlik 18.122 izlenme - 6 yıl önce Uzun zamandır yoktum bir video ekliyim dedim Cüneyt Arkın'ın (gazeteci) baş rolünde oynadığı kahreden gençlik filmin ismi ve konusuna uygun önemli bir kesit iyi seyirler...
Alkışlarla Yaşıyorum'a Özel Sevgililer Günü Kombini - Holly Wolf 15:06
Alkışlarla Yaşıyorum'a Özel Sevgililer Günü Kombini - Holly Wolf 4.291 izlenme - 2 yıl önce Sevgililer günü için Hot Coffee kombinlerini takipçileriyle paylaşan seksi youtuber Holly Wolf, önemli bilgiler veriyor dikkatli izleyelim lütfen..
Seviş Evlen Öldür (İzdivaç Programı) 07:36
Seviş Evlen Öldür (İzdivaç Programı) 15.257 izlenme - 5 yıl önce Komedi olarak çekilmiş asıl ismi fuck marry kill olan bir tv show programı. Başrolde Alison Sieke var.
Benzin Pompasını Çakmakla Isıtmaya Çalışan Kadın Arabasını Yaktı 00:36
Benzin Pompasını Çakmakla Isıtmaya Çalışan Kadın Arabasını Yaktı 6.546 izlenme - 6 yıl önce Rusya'da bir benzin istasyonunda aracına yakıt alan kadın sürücü, donan borudan yakıt gelmeyince çakmakla ısıtmaya çalıştı. Çakmağı çaktığı sırada alev alan pompa daha sonra arabanın yanmasına neden oldu.
sondaj çalışması 1 00:54
sondaj çalışması 1 14.200 izlenme - 11 yıl önce daha geniş bilgiler için bize wwwtimsmakinacom dan ulaşabilirsiniz
Kıçını Kaldır da Müşterileri Pompala 00:35
Kıçını Kaldır da Müşterileri Pompala 5.889 izlenme - 4 yıl önce Yaşar dans yeteneğinin farkına varıp kariyerinde yeni bir sayfa açmak istemekte, kabına sığmamaktadır. Pompalama işini sanata değer vermeyen benzin istasyonu sahibine devreder.
Hamse-i Atai - Minyatür 09:09
Hamse-i Atai - Minyatür 4.984 izlenme - 5 yıl önce Minyatür sanatının güzide örnekleri Murat Bardakçı tarafından dillendiriliyor. 07:16 'da bahse konu olan minyatür şudur http://pbs.twimg.com/media/BKQGVEiCAAARklZ.png:large .
Motosikletlinin Benzin Pompası ile İmtihanı 00:10
Motosikletlinin Benzin Pompası ile İmtihanı 878 izlenme - 2 yıl önce Motosikletine yakıt almak için benzin istasyonuna giden adam , pompayı eline alıp depoyu doldurmaya başlamış ancak depo delik olduğu için adam boşuna uğraşmış.
Ah Kızlar Vah Erkekler Yarışması - Pompan Var mı? (1995) 01:57
Ah Kızlar Vah Erkekler Yarışması - Pompan Var mı? (1995) 5.122 izlenme - 5 yıl önce 1995 yılında yayınlanan ve Özlem Savaş tarafından sunulan programdan bir kesit izleyeceğiz. Program yurtdışındaki erotik programların taklidi olarak yayınlanmaya başladı. Ancak yarışmacı kadın ve erkeklerin çekingen davranmasından ötürü program kısa sürdü.
Taşırmayan Damacana Pompası 01:48
Taşırmayan Damacana Pompası 3.708 izlenme - 5 yıl önce
Fordlama Olayının Başlangıcı Bulgar Düğünleri 03:53
Fordlama Olayının Başlangıcı Bulgar Düğünleri 4.174 izlenme - 6 yıl önce Bulgar düğünlerinde yapılan bu figür türkiyede bize bir sözcüğü hatırlatıyor onun başlangıcı olabiliecek bu dans oyun karışımı videoyu izliyoruz iyi seyirler...
Beyaz Futbol - Pompa Muhabbeti (Şahan Gökbakar) 04:22
Beyaz Futbol - Pompa Muhabbeti (Şahan Gökbakar) 5.145 izlenme - 6 yıl önce Beyaz Futbol'un 10 Aralık 2012 tarihli yayınında bu sefer de hedefteki isim Şahan Gökbakar'dı. İşte programa meşgul olduğu için katılamayacağını belirten Şahan Gökbakar hakkında dönen geyik...
Elektriksiz ve Yakıtsız Su Pompası 08:02
Elektriksiz ve Yakıtsız Su Pompası 2.218 izlenme - 6 yıl önce Hiçbir elektrik ya da motor gücü olmadan gayet kullanışlıı su pompasını görelim ve kullanalım.
Geleneksel Rus Kültüründe Düğün Anlayışı 02:14
Geleneksel Rus Kültüründe Düğün Anlayışı 3.678 izlenme - 6 yıl önce Rusya patentli evlilik törenlerine dair çeşitli örnekler daha öncede izlemiştik. Şimdiki düğün görüntüleri oldukça ilginç ve neyin kafası olduğu belli olmayan cinsten. Özellikle elbise üzerine iç çamaşırı giyilen bölümler Geleneksel Rus Kültüründe Düğün Anlayışı'nın nadide örnekleridir. İzliyoruz Efenim.
akarsu enerji elektriksiz ve yakıtsız çalışan su pompası 08:02
akarsu enerji elektriksiz ve yakıtsız çalışan su pompası 5.340 izlenme - 10 yıl önce elektriksiz ve yakıtsız çalışan su pompası gücünü tamamen suyun basıncından alır.böylece çalışması için yakıt veya elektrik gerekmez.çalışma prensibi oldukça basittir.pompanın çalışması için yalnızca suyunuzun olması yeterlidir.sizin yapmanız gereken pompayı kurup ihtiyacınız için kullanmaktır.bu pompa sayesinde suyu metrelerce yukarıya basabilecek böylelikle havuz ya da tanklarınızıdoldurabileceksiniz.her türlü coğrafi koşula dayanıklı olduğundan sürekli bakım gerektirmez.elektriksiz ve yakıtsı
Pompalama Paradoksu - Cine5 00:08
Pompalama Paradoksu - Cine5 2.414 izlenme - 6 yıl önce Cine5 te izlediğim program, sunucu pompalama mevzusunu uzatınca lafları da biraz dolaştırdı küçük bi montajla pompa mevzunun b.kunun çıkarılması hadisesi
Kadın Kocasının Yatakta Beraber Olalım Teklifine Hayır Dememeli - Nihat Hatipoğlu 02:06
Kadın Kocasının Yatakta Beraber Olalım Teklifine Hayır Dememeli - Nihat Hatipoğlu 3.321 izlenme - 6 yıl önce Soru başka sorunun cevabının geldiği nokta bambaşka. Hocam kadın başka birşey sordu şimdi konuyu neden oraya getirdin sen! Yapma mübarek gün aklımızı oralara götürme. Çok günah.
katı ve sıvı gübre pompası 00:30
katı ve sıvı gübre pompası 2.757 izlenme - 11 yıl önce katı gübreyi kuyunun içinde suyla karıştırıp sıvı hale getiren pompamız şu an piyasada bulunan pompalardan daha işlevsel olup her türlü ahırda kullanılabilmektedir. ayrıca sıvı gübreyi 300 m uzaklığa pompalayabilmektedir. saatte 60 ton sıvı gübre pompalama kapasitesine sahiptir.
Pompacı Mülayim 00:36
Pompacı Mülayim 2.300 izlenme - 5 yıl önce Yazın yanaştığı şu günlerde abimiz mangal severlere müthiş bir fikir kazandırma çabası içinde.. Gerekli şeyler 2 adet le'cola 2lt pet şişesi. Birbirine geçir kapağı aç ve gümlet.
Görükle Deyince - Bir Cümle 02:14
Görükle Deyince - Bir Cümle 2.985 izlenme - 6 yıl önce Türkiye'nin Amsterdam'ı olarak bilinen seksin , fuhuşun , uyuşturucunun kırla döndüğü geceleri inleme sesleriyle sokakların yıkıldığı görükle yerleşkesindeki gençlere görükle deyince aklınıza ne geliyor diye soruluyor.
En Son Ne Zaman Seviştiniz - Kamera Sokakta 01:40
En Son Ne Zaman Seviştiniz - Kamera Sokakta 3.312 izlenme - 7 yıl önce Çok sevişenlerin sitesi olarak alkislarlayasiyorum ahalisine gene ibretlik bi sokak röportajı videosu. İzliyoruz.
Ali'nin Sekiz Günü - Ağzına, Burnuna, Yüzüne (Küfür içerir) 01:09
Ali'nin Sekiz Günü - Ağzına, Burnuna, Yüzüne (Küfür içerir) 1.734 izlenme - 6 yıl önce Ali'nin sekiz günü filminden bir sahne... Serin bir yaz gecesinde geçen bir muhabbet... Fakat muhabbet bir arkadaşın ağızlı,burunlu,yüzlü dellenmesiyle coşuyor... Sıcak yaz gecelerinde içinizi serinletecek bir yaz gecesi rüyası pardon muhabbeti...
Pompa Kuchek 2010 Video Clip  Ercan Ahatlı 09:59
Pompa Kuchek 2010 Video Clip Ercan Ahatlı 8.461 izlenme - 11 yıl önce facebook / ercan ahatlı
katı ve sıvı gübre pompası 00:25
katı ve sıvı gübre pompası 1.582 izlenme - 11 yıl önce katı gübreyi kuyunun içinde suyla karıştırıp sıvı hale getiren pompamız şu an piyasada bulunan pompalardan daha işlevsel olup her türlü ahırda kullanılabilmektedir. ayrıca sıvı gübreyi 300 m uzaklığa pompalayabilmektedir. saatte 60 ton sıvı gübre pompalama kapasitesine sahiptir.
Elektriksiz - Yakıtsız Nehirden Su Pompalamak 02:11
Elektriksiz - Yakıtsız Nehirden Su Pompalamak 1.599 izlenme - 7 yıl önce Sistem Çok Akıllıca Elektrik ve Yakıt kullanmadan Sabit Debili Bir akarsudan İhtiyacımız Olan Suyu Çekmemizi Sağlayan Bu sistemi Dünyanın Bütün meşhurları Kullanıyor. İngiltere Kralı, Rahmetli Başkan Kenedy, Taçsız Kral Pele, Beckenbauer, Kaleci Mıyer, Nadia Comneci, Brigitte Bardot, Fenerbahçeli Cemil. Hepsi Şöhretlerini Bu sisteme Borçludur.