Hoşgeldiniz!

pompacı

Bu Yazın Hit Parçası Pompacı'dan! 02:17
Bu Yazın Hit Parçası Pompacı'dan! 78.269 izlenme - 4 yıl önce Elinde pompa, listede 1 numara! Türkiye'nin yeni yıldızı: İşte karşınızda Pompacı!
Twerk Yapan Pompacı Kız 00:58
Twerk Yapan Pompacı Kız 7.146 izlenme - 3 ay önce Görüntüde pompacı kızın benzin doldururken etrafınfakileri ve müşterilerin dikkatini çekme çabasını izlicez.Kız kendini eğlence mekanında zannetmiş
Bakayım, Meme Değil mi O ? 00:42
Bakayım, Meme Değil mi O ? 28.940 izlenme - 2 yıl önce Hipokrat yemini ederken pleybek yapmış ve sadece "Ateş soğumasın diye sobaya odun atmak" yani tıp dilinde "Skimsololobi" dalında hizmet veren bir doktorla yaz kış yangın yeri bir kadının ibret verici yada vermeyici öyküsü.
Taşırmayan Damacana Pompası 01:48
Taşırmayan Damacana Pompası 3.381 izlenme - 1 yıl önce
Benzin Çalarken Yakalanan Kız, Faciadan Kurtuldu! 00:22
Benzin Çalarken Yakalanan Kız, Faciadan Kurtuldu! 16.885 izlenme - 5 yıl önce Avustralya'nın Queensland eyaleti, güvenlik kameralarını takılan bu görüntüleri konuşuyor
Pompacı Kız Kamera Şakası 01:29
Pompacı Kız Kamera Şakası 23.230 izlenme - 9 yıl önce bir benzinliğe girdiniz.benzin alıcaksınız.pompacı bir bayan.bir anda pompacı kıyafetini çıkarıp bikinisiyle işini yaparsa ? nemi olur. İstikamet benzinlik diyoruz.adresi videoda :))))
Pompa Şakası 01:34
Pompa Şakası 31.255 izlenme - 9 yıl önce :)
Bayan Pompacıdan Memeli Şaka 03:49
Bayan Pompacıdan Memeli Şaka 6.521 izlenme - 3 yıl önce Pompacı bayan aracın camnı temizlerken cam iyi temizlenmeyince pompacı kız tek çare olarak üzerindekini çıkarıp camı temizlemeye koyuluyor..
Pompacıya Mutlu Son 01:15
Pompacıya Mutlu Son 3.632 izlenme - 2 yıl önce Muğla'da bir benzinlikte yapılan patlangaçlı sigara şakası. Gücünü dişlerinden alıyor.
Bu İcat Pompacıları İşsiz Bırakır 01:56
Bu İcat Pompacıları İşsiz Bırakır 4.923 izlenme - 4 yıl önce Bu İcat Pompacıları İşsiz Bırakır
Akaryakıt İstasyonunda Sigara İçen Sürücüye Pompacının Tepkisi 00:34
Akaryakıt İstasyonunda Sigara İçen Sürücüye Pompacının Tepkisi 717 izlenme - 5 ay önce Bulgaristan'da uyarılara rağmen benzin alırken sigara içen genç, hayatı boyunca unutamayacağı bir şok yaşamış. Yangın söndürme tüpünü alan adam tüpü sigara içen gencin üzerine boşaltmış.
S2 Son Silah Ponbacı 02:30
S2 Son Silah Ponbacı 4.953 izlenme - 5 yıl önce S2 Son Silah Ponbacı
Irina Saltykova - Eti Golubıye Glazki 03:44
Irina Saltykova - Eti Golubıye Glazki 1.909 izlenme - 1 yıl önce Sovyetler birliğinin çöküşünün ardından Rusya medya patronlarının çabalarıyla Ahlaki çöküş dönemine girmiş oldu. 1996 yılına ait, eşcinsellik ve seks temalı bu müzik klibi o dönemin en akılda kalan örneklerinden birisidir.
bayan şoförlere pompacı şoku 01:38
bayan şoförlere pompacı şoku 2.381 izlenme - 7 yıl önce bayan şoförlere pompacı şoku
Bodrum'a Pompalamaya, Mala Vurmaya Giden Namık 01:48
Bodrum'a Pompalamaya, Mala Vurmaya Giden Namık 2.096 izlenme - 3 yıl önce Ünlü karikatürist Ali Şur'un çektiği video, pompacı dayı sayesinde insanın sexe ve cinsel ilişkiye bakan açısını değiştiriyo. Allah nasip ederse, şöyle inşallah kocamann...
Benzin İstasyonunda Sigara İçmenin Hazin Sonu 02:35
Benzin İstasyonunda Sigara İçmenin Hazin Sonu 200 izlenme - 5 ay önce Bulgaristan'da uyarılara rağmen benzin alırken sigara içen genç, hayatı boyunca unutamayacağı bir şok yaşamış. Yangın söndürme tüpünü alan adam tüpü sigara içen gencin üzerine boşaltmış.
Pompacı Kızı Çıldırttı - Şaka Geliyorum Demez 04:24
Pompacı Kızı Çıldırttı - Şaka Geliyorum Demez 1.756 izlenme - 4 yıl önce Pompacı Kılığındaki Şakacı Çağlar Yüksel, Benzinciye Gelen Kızın Arabasına Benzin Yerine Mazot Koyunca Bakın Neler Oldu. Şaka Şaka Videoları Şaka Şaka Komik ...
Üniversiteli Kadın Pompacı Oldu 04:11
Üniversiteli Kadın Pompacı Oldu 291 izlenme - 1 yıl önce Samsun’da 29 yaşındaki lise mezunu Sevinç Mayda, hasta olan ailesine bakabilmek için akaryakıt istasyonunda pompacı olarak çalışıyor. Ticaret meslek lisesi muhasebe bölümü mezunu olan genç kadın, kendi alanında iş bulamayınca, Samsun’da bir akaryakıt istasyonunda pompacı olarak işe başladı. Bekar olan Sevinç Mayda, yaşlı olan anne ve babasının hem tedavisi hem de evin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yaklaşık 4 yıldır pompacılık yapıyor. Ailesi için kendi hayatını feda ettiğini dile getiren Sevinç Mayda, “Annem diyabet, babam ise KOAH hastası. İkisi de hem yaşlı hem de hasta olduğu için çalışacak durumda değiller. Herhangi bir gelirleri yok. Biz 5 kardeşiz. Kardeşlerimden ikisi evli. Annem ve babam ile 3 kardeş aynı evde yaşıyoruz. Okulumu bitirdikten sonra uzun zaman boyunca iş bulamadım. Asıl mesleğim muhasebecilik ancak kendi alanımda iş bulamadığım için bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu akaryakıt istasyonuna başvurdum. Onlar da kabul ettiler ve 4 yıldır burada pompacı olarak görev yapıyorum" dedi. “Kadından pompacı mı olur” Pompacılık işinin ilk zamanlar kendisine çok zor geldiğini belirten Sevinç Mayda, “Gelen sürücüler ‘kadından pompacı mı olur' deyip alay ediyordu. Ancak ben ailem için çalışmak zorundaydım. Zamanla da işimi sevmeye başladım. Şimdi çok mutluyum. Müşteriler de karşılarında bir kadın pompacı görmeye alıştı. Özellikle bayan müşteriler beni görünce çok seviniyor” diye konuştu. Toplumda pompacılığın erkekler tarafından yapılan bir iş olduğunun benimsendiğini belirten Mayda, “Biz kadınlar her işin üstesinden geliriz. Bu işi de erkeklerden daha iyi yaptığıma inanıyorum. Kadın elinin değdiği her işe ayrı bir güzellik gelir” ifadelerini kullandı. Akaryakıt istasyonuna gelen sürücüler, “Bu işe de kadın eli değmesi gerekirdi. Kadınlar daha güvenilir olduğu için onları her işin başında görmek isteriz. Pompacılık işini kadınların erkeklerden daha iyi yapacağına inanıyoruz” açıklamalarında bulundu. Akaryakıt istasyonunun market bölümünde çalışan Çiğdem Yarlıgaç ise, “Ben de bir kadın olarak akaryakıt istasyonunun market bölümünde çalışıyorum. Sevinç arkadaşımla burada 1 yıldır beraberiz. Kadınların gücünü herkes görsün” şeklinde konuştu. Bu akaryakıt istasyonuna ilk kez gelen sürücüler de kadın pompacıyı karşılarında görünce bir süre şaşkınlık yaşıyor.
Bu Yazın Hit Parçası Pompacı'dan! 02:17
Bu Yazın Hit Parçası Pompacı'dan! 1.106 izlenme - 4 yıl önce Elinde Pompa, Listede 1 Numara! Türkiye'nin Yeni Yıldızı: İşte Karşınızda I Am The Pompacı! mustafa Sandal’ın Detay İsimli Albümünde Yer Alan “bombacı” Şarkısının “ı Am The Pompacı” Adlı Yeni Versiyonu Bp’nin Viral Videosunda Sanal Alemi Sallıyor. bp İle Mustafa Sandal’ın Geçtiğimiz Sene Başlayan İşbirliğinin Son Sürprizi “ı Am The Pompacı” Şarkısı Oldu. Çekimlerinde Yaklaşık 75 Kişinin Yer Aldığı, Bp İstasyonunda Gerçekleşen Videoda Mustafa Sandal’ın “bombacı” İsimli Şarkısını Yeniden Yorumlayan Bir Pompacıyla Karşılaşması Konu Ediliyor.
Bu Yazın Hit Parçası Pompacı'dan! 02:17
Bu Yazın Hit Parçası Pompacı'dan! 439 izlenme - 3 yıl önce Elinde pompa, listede 1 numara! Türkiye'nin yeni yıldızı: İşte karşınızda Pompacı!
Seksi Pompacı İşbaşında 00:54
Seksi Pompacı İşbaşında 1.030 izlenme - 8 yıl önce nasıl bir pantolun bu
Arabasına Su Sıçrattı Diye Pompacı Genci Tokatladı  03:38
Arabasına Su Sıçrattı Diye Pompacı Genci Tokatladı 376 izlenme - 1 yıl önce Adana’da yaşanan bir olay ülkemizde magandalığın hangi boyutlara kadar geldiğini gözler önüne serdi. Gece yarısı akaryakıt almaya gittiği benzin istasyonunda, 7-8 metre uzaklıkta çevreyi hortumla yıkayan gencin, arabasına su sıçrattığını iddia eden maganda, pompacı genci tokatladı.
Paris Hilton Pompacı Olursa :) 03:47
Paris Hilton Pompacı Olursa :) 1.196 izlenme - 8 yıl önce amerika’da yeni yayınlanmaya başlayan get that a lot (bunu hep duyuyorum) adlı reality televizyon programına katılan paris hilton şov gereği pompacı oldu....
Ambulans Şoförü Pompacıya Kafa Attı 01:08
Ambulans Şoförü Pompacıya Kafa Attı 560 izlenme - 3 yıl önce Muğla’nın Marmaris ilçesinde bir ambulans şoförü akaryakıt istasyonunda pompacıyı darp etti, hemen ardından da şiddete uğradığını belirten Beyaz Kod çağrısı yaptı. Şoförün şiddete maruz kalmadığı, aksine şiddet uyguladığı işyerinin güvenlik kamerası görüntülerinden ortaya çıktı. Olay, Marmaris - Datça karayolu üzerindeki bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. İddiaya göre, Datça Devlet Hastanesi’nden Marmaris’e hasta getiren ambulansın şoförü Y.S(48), dönüş yolunda yakıt almak için istasyona girdi. Taşıt tanıma sistemi bulunan aracı pompaya yanaştıran Y.S, istasyon görevlisi C.Ş’ye (25) pompa tabancasının otomatiği attıktan sonra yakıt koymamasını söyledi. Pompacı depoyu doldurunca sinirlenen Y.S ile pompa görevlisi C.Ş arasında tartışma yaşandı. Ambulansı istasyonun yanına çeken Y.S, istasyon yetkilisiyle görüşmek üzere markete gitti ve C.Ş ile yeniden tartıştı. Ambulans şoförü, pompa görevlisine aniden kafa attı ve yere düşürdü. Oldukça sinirli olduğu gözlenen 22 yıllık ambulans şoförü Y.S, daha sonra marketin önündeki yangın tüpüyle pompa görevlisine vurmak istedi, araya giren istasyon görevlileri tarafından engellendi. Öfkesi geçmeyen şoför, pompacıyı kovalamaya başladı. Arkadaşlarının zor durumda olduğunu gören istasyon yetkilileri şoförü araç yıkama bölümünde yakalayarak engel olmaya çalıştı. Bu sırada arkadan gelen başka bir istasyon personeli A.K, C.S’yi kovalayan adamı tekmeyle yere indirdi. Kavga sağlık çalışanları ile istasyon müşterilerinin araya girmesiyle yatıştırıldı. Bu arada ambulans şoförü Y.S, sağlık çalışanlarının şiddet gördüğünü belirten numarayı aradı ve “Beyaz Kod“ bildiriminde bulundu. Olay yerine çağrılan jandarma her iki tarafı da karakola götürerek ifadelerini aldı. Kavga eden tarafların birbirinden şikayetçi olduğu öğrenildi. Olay, istasyonun güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Aynı Kadınla Sevişen 1,000,000'cu Kişi Olmak 02:38
Aynı Kadınla Sevişen 1,000,000'cu Kişi Olmak 469 izlenme - 2 yıl önce Bir milyonuncu kişi olarak yukarıdan akan balonlar , ailesi tarafından tebrik ediliş ve ödül kazanıyorsunuz. Ama aksine kadının taktir edilmesi geriyor.
Loverboy - Pompacı 05:07
Loverboy - Pompacı 410 izlenme - 3 yıl önce Loverboy 1983 yapımı atari tarihinin en çılgın oyunlarından biri olmasına rağmen kıyıda köşede kalmış bir oyun olmuştur her zaman.mahalle literatür'ünde pompacı olarak bilinir.izleyen olursa iyi seyirler
Hortumun Savurduğu Kadın 00:22
Hortumun Savurduğu Kadın 435 izlenme - 3 yıl önce Avustralya'da bir kadın ve beraberindeki iki kişi habersiz benzin dolduruyorlarmış, daha doğrusu kadın görüntüde görüldüğü üzere benzin dolduruyo ama şüpheli tavırlar sergileyince dikkat çekiyor sonrası malum, içe kıvrık salto, burgu felan hepsinden atıyor işte.
Rusya'daki Çılgın Benzin Pompacısı 01:31
Rusya'daki Çılgın Benzin Pompacısı 252 izlenme - 3 yıl önce Başlığa görüp küfür etmeyin hemen, gerçekten çok enteresan geldiği için paylaşmak istedim. Müzik dans yer ve zaman tanımıyormuş.
Brezilya'da Pompacı Soyguncuyu Yaktı 00:37
Brezilya'da Pompacı Soyguncuyu Yaktı 117 izlenme - 2 yıl önce Brezilya’da bir akaryakıt istasyonunun pompacısını soymak isteyen şahıs, beklemediği bir sonla karşılaştı. Soyguncu yere yatırdığı pompacıyla boğuşurken, pompacı da cebinden çıkardığı çakmağı ateşledi. Yerdeki boğuşma sırasında üzerine yakıt bulaşan soyguncu, çakmağın ateşlenmesi sonucu bir anda alevler içinde kaldı.
BP - I am The Pompacı 02:17
BP - I am The Pompacı 134 izlenme - 3 yıl önce Benzin mi dizel mi hep sordum Pompada günlerce yoruldum Kimden bahsettiğimi bilirsin face'den like'la Deponun bittiğini duyarsan I am the pompacı na nan na Bu biber ne acı manavcı I am the pompacı na nan na Yersen patlıcan iç üstüne ayran Havamdan geçilmez buda su Ben bunlarla doldurdum havuzu Kimden bahsettiğimi bilirsin memleket Datça Pistonun indiğini duyarsan I am the pompacı Dayımda tornacı laz usta I am the pompacı Kediyle oynarsan like'a doymazsın I am the pompacı na nan na Bak geldi zurnacı bak şişler I am the pompacı na nan na Al sana portakal ben gittim hoşçakal