Hoşgeldiniz!

pong

Maymun Ping Pong Oynarsa 00:24
Maymun Ping Pong Oynarsa 8.246 izlenme - 2 yıl önce Yetenekleriyle şaşırtan maymunların becerilerine bir yenisi daha eklendi. Sahibiyle ping pong oynayan maymunun görüntüleri sosyal medyada kısa zamanda büyük ilgi gördü.
Matrix Stilinde Ping Pong Muhtesem:):) 01:43
Matrix Stilinde Ping Pong Muhtesem:):) 5.707 izlenme - 12 yıl önce böyle ping pong görmediniz harika zaten yarismada birinci oldular bu arkadaslar izlemeyen yansin haline:):)
Ping Pong Şampiyonu - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 35:35
Ping Pong Şampiyonu - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 52 izlenme - 3 hafta önce Kırmızı ve Sarı, bir su kanalının altında yaşayan iki tuhaf Larva, dış dünyadan yeraltı evrenine düşen birçok sürprizle karşılaşırlar. Bu iki arkadaşa eğlenmek için her şey iyi bir bahane. Dünyayı, Kırmızı ve Sarı'nın bakış açısından görün ve dünyanın bu kadar küçük dostlar için ne kadar tehlikeli ve heyecan verici bir yer olduğunu görün.
Bruce Lee Pin Pon 01:15
Bruce Lee Pin Pon 4.788 izlenme - 10 yıl önce bruce lee nunçaku ile pin pon oynuyor
Bruce Lee Ping Pong 02:38
Bruce Lee Ping Pong 1.311 izlenme - 5 yıl önce Bruce Lee Ping Pong
Ping Pong Topu ile Bowling Oynamak 03:13
Ping Pong Topu ile Bowling Oynamak 673 izlenme - 2 yıl önce Gündelik hayatında Ping pong toplarını kullanarak müthiş gösteri yapan gözleri çekik elemanın heyecan verici o anlarına şahit oluyoruz efendim.
En İyi Masa Tenisi Sayısı 00:38
En İyi Masa Tenisi Sayısı 1.503 izlenme - 4 yıl önce İzlemesi oynamak kadar keyifli vermeyen masa tenisinde bu sayı, yüzyılın en iyi hareketlerinden birisi olarak kabul edilmekte. ''Oha, çüş, yavaşşş'' nidaları eşliğinde takip edeceğinizi düşünüyorum...
Habbo'da Ping Pong Nasıl Yapılır? (Habbotr Düzenekli) 10:26
Habbo'da Ping Pong Nasıl Yapılır? (Habbotr Düzenekli) 720 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan: Emre. Daha fazlası için kanalıma abone olmayı unutmayın!
Ping Pong Summer Fragman 02:10
Ping Pong Summer Fragman 524 izlenme - 5 yıl önce
Dj Kantik - Ping Pong Tornado (Original) 04:22
Dj Kantik - Ping Pong Tornado (Original) 627 izlenme - 4 yıl önce Dj Kantik - Ping Pong Tornado (original) Şarkı sözü bulunmamaktadır.
Bruce Lee ile Pinpon Öğreniyorum 02:10
Bruce Lee ile Pinpon Öğreniyorum 468 izlenme - 4 yıl önce İsminde yanılmıyorsam "Bruce Lee Lost Interview" adlı belgeselden Bruce Lee abimizin mançika ile pinpon oynadığı bölüm. 2 profesyonel pinpon oyuncusu karşısında Bruce Lee abimiz nunçaklarını konuşturuyor. Bir kedinin reflekslerine sahip Buruş Lee, rahmetli Ahmet Abi'nin de dediği gibi, iyi adammış, iyi de pinpon oynarmış.
Sezai Karakoç - Ping Pong Masası Seslendiren: Ahme 01:54
Sezai Karakoç - Ping Pong Masası Seslendiren: Ahme 974 izlenme - 9 yıl önce
Ping Pong Üstatları 03:09
Ping Pong Üstatları 59 izlenme - 8 ay önce Finli ping pong oyuncularının yapılması zor hareketleri.
Ping Pong 04:32
Ping Pong 810 izlenme - 7 yıl önce
Ping Pong Oynayan Köpek :)) 00:31
Ping Pong Oynayan Köpek :)) 928 izlenme - 10 yıl önce bu köpek çok yetenekli
Vigiland - Pong Dance 02:38
Vigiland - Pong Dance 196 izlenme - 3 yıl önce Vigiland - Pong Dance (Lyric Video) 2016 Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Vigiland - Pong Dance” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Vigiland - Pong Dance”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly! __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Vigiland - Pong Dance (Lyric Video) Official Music Video CREDITS: Regi: Fredrik Lund-Hansen & Erik Gustafsson Edit: Joel Thorstensson Producer: Rebels Studios
Ping Pong Süper 01:05
Ping Pong Süper 537 izlenme - 10 yıl önce
Masa Tenisi 02:27
Masa Tenisi 1.080 izlenme - 10 yıl önce masa tenisinin kralları gürhan-şakir 1.set
Ping Pong Böyle Oynanır 02:32
Ping Pong Böyle Oynanır 508 izlenme - 10 yıl önce
Ping Pong Böylesi 01:12
Ping Pong Böylesi 487 izlenme - 10 yıl önce ping pong böylesi
Masa Tenisinde Rakip Tanımayan Robot 02:45
Masa Tenisinde Rakip Tanımayan Robot 239 izlenme - 4 yıl önce Her bok da robotlarla yapılır olmuş, böyle şeyleri ya da Boston Dynamics'i felan görünce artık robottan esaslı bi avrat felan da yapsalar da kurtulsak diyorum. belki yapan vardır da şimdilik kendi kullanıyordur, sıkılınca beyler şöyle bir şey icat ettim diyebilir.
Galibiyet Sevincini Abartan Adam 01:10
Galibiyet Sevincini Abartan Adam 179 izlenme - 4 yıl önce Adam gibi adam, Adam Bobrow adlı hıyartonun pinpon maçında aldığı sayıdan sonraki ilginç şovunu izliyoruz.
Ping Pong Oynayan Kedi 00:26
Ping Pong Oynayan Kedi 200 izlenme - 5 yıl önce Ping Pong Oynayan Kedi
Ceza Konusunda Arşa Çıkmış Bardak Oyunu 07:24
Ceza Konusunda Arşa Çıkmış Bardak Oyunu 65 izlenme - 11 ay önce Cut ekibi hiç birbirlerini tanımayan Christian ve Ren'i bir araya getirdi ve Fear Pong oyununu oynattı. Beer Pong oyununu biraz değiştiren ekip, Fear Pong oyununda bardağın içinde yazanların ikili tarafından yapmasını istiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
40 Yıllık Atari Firmasının İflas Etmesi 00:26
40 Yıllık Atari Firmasının İflas Etmesi 362 izlenme - 4 yıl önce İflasın eşiğine gelen şirketin borcunun 5 milyon dolar olduğu açıklandı. 1972'de kurulan ve bir döneme damgasını vuran efsanevi video oyunu tasarımcısı şirket, 1999 yılında bir Fransız firmasına satılmış, o günden bu yana hiçbir kar elde edememişti. ABD’li Atari Firması, yakın zamanda iflas koruma başvurusunda bulunmuştu. Firmanın borçlarını mahkeme garantisi altında erteleyip, yeniden yapılandırmaya gitmeyi planlıyor. Oyun platformlarının dijital standarda geçmesi ve mobil konsolların öneminin artmasıyla Fransız şirketleri alandaki etkilerini yitirmeye başladı. Atari’nin bilinen oyunları arasında Pong, Asteroids, Centipede, Missile Command ve Tempest bulunuyordu.
Masa Tenisi 03:14
Masa Tenisi 611 izlenme - 10 yıl önce tübitak b ile sahake vending maçı çiftlerde 5 set hüseyin rahmi ve özcan alper ve gürhan
Ping Pong Turnuvası - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 44:01
Ping Pong Turnuvası - Larva Çizgi Film | Larva Tam Bölüm 38 izlenme - 8 ay önce ? SEZON 1 - Fırtına Drenajı? Kırmızı ve Sarı, bir fırtına drenajının altında yaşayan iki tuhaf Larva, dış dünyadan yeraltı evrenine düşen birçok sürprizle karşılaşır. Bu iki arkadaş için, her şey eğlenmek için iyi bir bahane. Dünyayı Kırmızı ve Sarı'nın bakış açısından görün ve dünyanın bu kadar küçük dostlar için ne kadar tehlikeli ve heyecan verici bir yer olduğunu görün. ? SEZON 2 - EVİ? Yukarıdaki dünyayı keşfetmek için istekli, eski ve büyük şehirdeki yüksek binalar arasında sıkışmış eski bir evde kırmızı ve sarı çömelme. Yeni evlerini keşfetmek ve yeni yaratıklarla tanışmak, komik ikili için daha çok gülmek anlamına geliyor. Bazen dövüşürler. Bazen kendilerini sıkıntı içinde bulurlar. İki sevimli ve komik larva bir hikaye. ? SEZON 3 - NEW YORK? Şimdi New York şehri. Kenti keşfederken Kırmızı ve Sarı'nın inanılmaz yeteneklerini izleyin. Daha büyük ölçekte yepyeni bir macera! New York'taki iki küçük Larva'nın heyecan verici hayatta kalma hikayesi. ? KARAKTERLER ? ? Sarı ? Sarı bir anten ile kısık ve mutlu-şanslı sarı renkli bir larvadır. Sarı her zaman Kırmızı tarafından kötüye kullanılır, ama bu onların arkadaşlığını asla tehlikeye atmaz. Genellikle Red'e itaat etse de, aklını yiyecek önünde kaybeder. ? Kırmızı mı? Kırmızı çoğunlukla sıcak huylu ve açgözlü kırmızı renkli larvadır. Uzmanlığı, Bruce Lee gibi bağırıyor ve tekmeliyor. O her zaman Sarı göstererek ve suistimal ediyor, ama çoğu zaman kendini acıtıyor. ? Menekşe mi? Menekşe büyük boyutlu bir hayalet sümüklüdür. Bazen yerde gömülü alt yarısı ile gösterilir. O tehdit edildiğinde, tüm vücudu ve kükrüyor. ? Kahverengi mi? Kahverengi kaka toplayan bir cloying gübre böceği. Ona göre kaka ya onun yemeği ya da onun hazinesidir. Diğer böcekler onun değerli kakalarına dokunduğunda nefret eder. Sağ yanağında uzun bir saç teli var. ? Siyah ? Siyah, büyük bir güce sahip olan ve genellikle bir koza (delme torbası olarak kullandığı) delen bir boynuzlu atlastır. O agresif ve onunla uğraştığını düşündüğü her şeyi yenecek. "Merhaba, Siyah" da, böceğin zırhı olan bir sülük olduğu ortaya çıkıyor. ? Gökkuşağı? Gökkuşağı kırmızı ve yeşil kabuklu bir salyangoz. Kabuğundayken, eyleminde yavaştır, ancak altında kaslı insan benzeri bir vücuda sahiptir ve insanlar gibi işlev görebilir. ? Pembe mi? Pembe, iki anteni olan pembe bir larvadır. Tek tekrarlayan kadın karakteridir. Sarı seviyor ama Red onu seviyor. Sevimli, güzel yüzünün arkasında büyük bir güç saklar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Masa Tenisi 02:42
Masa Tenisi 596 izlenme - 10 yıl önce masa tenisinin kralları gürhan-şakir 3.set
Ping Pong Topu İle Bowling’de Nasıl Strike Yapılır? 00:13
Ping Pong Topu İle Bowling’de Nasıl Strike Yapılır? 129 izlenme - 5 yıl önce Böyle bir Bowling oynanışına daha önce şahit olmamışsınızdır.
İki Arkadaş'dan Muhteşem Ping-Pong Taklidi 01:02
İki Arkadaş'dan Muhteşem Ping-Pong Taklidi 34 izlenme - 12 ay önce Görüntülerde ki iki arkadaş, muazzam bir performans sergiliyerek hayali Ping-Pong oynuyorlar. İzlerken güldüren videolarda bugün bu var. İzliyoruz efendim.